User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message672
HaartieeTRUE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 20:13)
Joined: 14 Dec 2013
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.2
Votes: 1

Post Posted: 26-12-2013, 19:16:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: HaartieeTRUE
Adminului care a dat ban: AddicteD
Data si Ora banului: 7
Motivul: Alianta
Unde ai vazut tu addicted alianta???? Si stiam ca pentru alianta se da ban intre 600-1000 de minute! nu 8000!!!! citeste si tu protocolul ala de admini si nu mai alunga playerii de pe server! vreau sa vad demo-ul in care fac alianta cu alaky

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 26-12-2013, 19:24:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www20.zippyshare.com/v/74458373/file.html
http://www74.zippyshare.com/v/1301208/file.html
http://www54.zippyshare.com/v/63653030/file.html
http://www18.zippyshare.com/v/89784719/file.html
http://www55.zippyshare.com/v/23600593/file.html

Astea sunt demo-urile

Si ban de 500-1000 luai pentru astea :
- http://tinypic.com/r/2cgh8jb/5
- http://tinypic.com/r/2uivtp0/5

Aproape in fiecare zi tu si dragutul nostru admin cel de toate zilele Alakay faceti acelasi lucru ... va atacati in prostie numai cu click stanga ... sunteti amandoi pe skype si asa va e usor ... Sa ziceti merci ca e banul doar de 5 zile .


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HaartieeTRUE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 20:13)
Joined: 14 Dec 2013
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 32.2
Votes: 1

Post Posted: 26-12-2013, 19:37:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce ma??? daca mi-a zis sa atac care este problema? stateam la panda si dasta imi zicea,dar nu ai specificat asta... si apropo cu demo-urile...tu nu ai vazut ca il atacam? ce are daca ii dau cu click stanga omule? click dreapta dai tare dar greu si click stanga repede dar dmg mic,mi se pare normal sa fie la fel - si demo-urile sunt facute cand eu aveam lvl 7 apoi 8...se mai intampla sa il atac in acelasi loc...si in ultimul demo,i-am pus eu lm pt ca si el m-a ajutat cand erau niste zm cu niste saci...care e problema ta frate? nici nu il cunosc pala...si bine ca recunosteai in chatul din primul demo ca nu ai mai dat vreun ban de mult timp...demo-urile mi se par inutile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 26-12-2013, 19:42:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum si mie mi se pare inutil ceea ce spui tu acum . Chiar el spunea ca e in conferinta cu tine si auritu pe skype si va atacati numai intre voi nu si pe altcineva.. Hai ca deja ma intind iar la povesti degeaba .

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alakay008

[Nebunu' de la 3]



Status: Offline
(since 04-06-2014 08:45)
Joined: 02 Mar 2013
Posts: 54, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 76
Votes: 3

Post Posted: 26-12-2013, 20:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AddicteD,tu nu faci diferenta dintre fapt si intamplare:)) demo-urile mi se par inutile,sunt facute la distante mari de timp ba aveam 9k credite ba 18k,sunt facute la 3 zile ce naiba si daca ii ziceam sa atace la trambulina sau ce am zis acolo,o faceam pt ca vedeam ca el ataca pe toti,si mie alti playeri imi zic sa atac undeva.Daca tot nu intelegi si o tii pe a ta,macar mai reduce banu. Si nu vad nicio alianta daca el ma ataca.

Posturi unite automat, 26-12-2013, 19:44:49

Ce ma?? ce conferinta pe skype?? nu am zis nimic de auritu si altii:| poate glumeam dar nu am fost cu nimeni in nicio conferinta pt ca le-am zis tuturor pe sv ca nu le dau idu meu de skype! este complet absurd! nu mai stii ce sa inventezi

Posturi unite automat, 26-12-2013, 20:01:59

Si nu ma fa tu helper degeaba pe admin chat pt ca eu sunt mai activ decat tine de 10 ori mai mult,iar tu inafara sa te injuri cu playerii si sa dai ban in disperare,nu mai stii nimic. Recunosc ca am facut niste greseli pe la inceput dar am invatat din ele si ma descurc f bine pe postul de helper,chiar daca tu nu crezi asta,multi playeri te contrazic.Si referitor la blockul din capul tau,eu chiar credeam ca ala nu mai are loc,si nu aveam dc sa ii fac block pt ca era swarm mode sau plague(nu imi amintesc exact) si daca il omora nu pateam nimic - iar ,,blockul' de asta seara,nu il lasam sa intre in ascunzatoare pt ca scriam pe chat sa se dea la o parte pt ca vreau sa ies. Mai spune-mi ce tampenii am facut,sunt curios



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 26-12-2013, 20:08:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stati cu ban, alakay numai eu ti-am dat slay pt ca faci block, ai fost avertizat sa incetezi cu block-ul dar vad ca faci de faci de capul tau ca doar na, acum esti admin si iti permiti.

Cat despre alianta. Azi mureai numai in lm-ul lui Hartie, tu il ataci pe el si el pe tine, asta ce inseamna ? Va consolati unul pe celalalt ?

Daca a adunat mai multe dovezi impotriva ta nu inseamna ca nu esti tu in demo-uri, intr-adevar nu sunt toate facute azi dar toate sunt cu tine deci daca asta este scuza ta esti penibil.

Inca ceva, pozele alea 2 sunt de cateva zile iar un demo este de azi de pe harta mill_kamp deci la voi nu s-a intamplat doar odata sa va chemati unul pe celalalt, o faceti zilnic !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alakay008

[Nebunu' de la 3]



Status: Offline
(since 04-06-2014 08:45)
Joined: 02 Mar 2013
Posts: 54, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 76
Votes: 3

Post Posted: 26-12-2013, 20:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ala era block skillet? ala era block? daca i-am zis sa se dea? nu ma miscam si ii faceam block pt ca SCRIAM IN CHAT SA SE DEA LA O PARTE CA SA IES! NU ESTE BLOCK!

Muream in lmu lui hartie? unde ai vazut asta? l-am atacat doar o data - si am murit in lmu lui blumpkin apropo,se vede in ultimul demo. NU ne chemam unul pe altul! il stiu pe hartie ca ataca si i-am zis sa vina...si el imi zice sa vin si blood imi zice,si kidding imi zice,si auritu imi zice...e normal,daca stiu ca ataca,dc sa nu il chem..rar mai vezi pe unu care sa atace,doar daca e amenintat cu slay.Si nu facem noi zilinic nimic,dabia ca il vad online si nu il cunosc pe hrtie asta...nu am nicio treaba cu el,si poate ma ataca pt ca si eu il atac cand toti fug de el,se numeste bun simt nu alianta,iar faptul ca ne-am atacat de mai multe ori,a fost o coincidenta...azi m-a atacat 1 data sau de 2 ori si akm cateva zile de doua ori...o harta are vreo 20 runde,e normal sa ma mai atace :|

Posturi unite automat, 26-12-2013, 20:17:45

Akm ca ma ataca pe mine care e problema,hai sa facem demo la 2 playeri care se ataca si sa le dam ban pt alianta,dc nu?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 26-12-2013, 20:25:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pozele alea 2 sunt de ajuns sa ma conving de circul asta.
Alakay +1 avertisment.
Celalat poate sa ramana cu ban linistit, valabil si pentru partenerul sau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 26 December 2013 18:25



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 16-05-2024, 14:03:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x