User
Pass
2FA
 
 

Problemã cont!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message420
wzAwannabefamouz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2014 13:15)
Joined: 17 Dec 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

Post Posted: 06-01-2014, 15:01:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut!

Poate cã nu post-ez unde trebuie legat de problema mea, dar în altã parte nu ºtiu unde ºi aºa poate mã bagã si pe mine cineva în seamã (vorbesc de Administratori).
De vreo lunã încerc sã-mi recuperez contul de pe forum (wzA), dar fãrã rezultat. Parola nu mai este cea care era înainte, de ce, nu stiu! Am încercat sã-mi resetaz parola de la cont însã îmi spune cã e-mail-u nu este bun. Am trimis PM lui Shocker în speranþa cã mã va ajuta, l-am rugat sã-mi spunã e-mail-u de la cont (poate l-am schimbat eu ºi nu îmi mai amintesc care e, deºi am încercat toate e-mail-urile pe care le ºtiu) mi-a spus sã trimit un PM la unul dintre Administratori cã ei m-ar putea ajuta, asta am ºi fãcut numai ca nu mã bagã în seamã. Aºa cã rog unul dintre Administratori sã mã ajute, sã-mi trimitã PM cu ce date trebuie sã trimit pentru a verifica cã, contul "wzA" este al meu (e-mail-uri, parole, banuiesc cã existã o bazã de date unde aceste informaþii au ramas stocate) sau mãcar sã-mi spunã pe ce e-mail este trecut contul pentru a putea sã-mi resetez parola. Mãcar aici aºtept un rãspuns, mulþumesc ºi îmi cer scuze dacã am greºit secþiunea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danigfx.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-07-2014 19:36)
Joined: 19 Oct 2013
Posts: 6765, Topics: 545
Location: Þara maidanezilor.

Reputation: -93.4
Votes: 293

 
Post Posted: 06-01-2014, 15:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vorbește cu Ravenous sau cu ion.mzk !

Inactiv
---------------------------------------------------------------------------------

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wzA

[Cultivator de Vise]



Status: Offline
(since 11-02-2018 10:49)
Joined: 28 Apr 2009
Posts: 3535, Topics: 43
Location: Unknown

Reputation: 963.5
Votes: 98

 
Post Posted: 06-01-2014, 15:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema s-a rezolvat mai repede decât mã aºteptam. Mulþumesc celui care m-a ajutat!
Puteþi da TC.






*** SOCIETY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 06 January 2014 13:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 15-05-2024, 00:37:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x