User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Reclamatie Wagabont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message752
Lau7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2017 17:45)
Joined: 31 May 2007
Posts: 131, Topics: 15
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 281.3
Votes: 8

Post Posted: 10-01-2014, 00:00:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : Lau
- Numele adminului reclamat: Wagabont
- Harta, ora si data faptei reclamate: de_kabul32 10.01.2014 23:40
- Motivul / Regula incalcata: kick / quit / roket / fara motiv
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola





Vad ca a luat si asta admin de cateva zile.. parerea mea ca niste ore jucate pe server nu te face capabil pentru admin ar trebui schimbate criterile de obtinere!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 10-01-2014, 00:23:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai mare dreptate LAU,te rog posteaza ci ce ti-am zis in legatura cu PING ca il ai prea mare..si te mai rog sa postezi si de ce ti-am dat ROCKET,nu doar ca ai refuzat sa cooperezi in legatura cu pingul,dar ai mai si comentat,da ti-am dat QUIT si imi asum ceea ce am facut,REZOLVA PINGUL,aveai peste 200...te-am rugat odata,te-am anuntat,dar daca esti si ZEU,si nu raspunzi,meriti pe deplin ce ti-am facut!!! si multumesste-mi ca nu ai luat BAN,ca deobieci sunt baiat bun,si incerc sa rezolv pe calea amiabila disputele in care intru,sa iti fie rusine pentru o astfel de reclamatie,cati ani ai 15?>
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lau7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-12-2017 17:45)
Joined: 31 May 2007
Posts: 131, Topics: 15
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 281.3
Votes: 8

Post Posted: 10-01-2014, 00:34:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca o dai in penibil cu pingu - nu ai alta scuza? rog un owner sa se uite in log sa vada pana unde e in stare sa mearga cu minciuna, nu a fost niciodata vorba de ping acuma a inventat'o pe moment sa se scoata.

A si ban mia dat acuma.




Asa se exprima el de cand are admin...



Eu nu o sa mai am nici o discutie cu acest copil rog un owner sa intervina!



Last edited by Lau7 on 10-01-2014, 00:47:16; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 10-01-2014, 00:41:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa intervina POLITIA ROMANA? CIA? FBI? oare cine? da ma sunt copil... ai jucarii sa le impartim ,sa ne jucam mandoi...hai ushiii ca deja ma sictiresti!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 10-01-2014, 02:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wbagabond* wrote:
sa intervina POLITIA ROMANA? CIA? FBI? oare cine? da ma sunt copil... ai jucarii sa le impartim ,sa ne jucam mandoi...hai ushiii ca deja ma sictiresti!!!


Mai baiatule , nu ti se pare ca ai cam mult tupeu pt un "blood in probe" . Ai facut figuri si cu mine , desi am vechime si grad mai mare ca tine . Nici bine nu ti-a pus acces de "probe" si deja ai cateva reclamatii , sa nu ma apuc sa insir aici cu ce harfe obosite ai inceput discutia cu mine pe server.
Lasa aerele astea de baiat de cartier si respecta jocul , playerii si pe cei mai vechi decat tine. Incearca-ma sa vezi cata *** iti dau cu tot cu blood tau . Si cu asta basta . Cine crede ca am exagerat sa ma sanctioneze , dar deja nu mai suport sa vad atatia putoi cu impresii de Chuck Norris !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 10-01-2014, 07:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Wbagabond* wrote:
sa intervina POLITIA ROMANA? CIA? FBI? oare cine? da ma sunt copil... ai jucarii sa le impartim ,sa ne jucam mandoi...hai ushiii ca deja ma sictiresti!!!


Mai baiatule , nu ti se pare ca ai cam mult tupeu pt un "blood in probe" . Ai facut figuri si cu mine , desi am vechime si grad mai mare ca tine . Nici bine nu ti-a pus acces de "probe" si deja ai cateva reclamatii , sa nu ma apuc sa insir aici cu ce harfe obosite ai inceput discutia cu mine pe server.
Lasa aerele astea de baiat de cartier si respecta jocul , playerii si pe cei mai vechi decat tine. Incearca-ma sa vezi cata *** iti dau cu tot cu blood tau . Si cu asta basta . Cine crede ca am exagerat sa ma sanctioneze , dar deja nu mai suport sa vad atatia putoi cu impresii de Chuck Norris !




Prietene,in primul rand nu sunt BLOOD in nici o proba,in al doilea rand nu sunt recrutul nimanui,ca aici nu suntem in armata,doar acolo se recruteaza,iar in al treilea rand daca e prietenul tau,nici nu ma intereseaza,de curiozitate eu nu stiu cine esti si nici nu ma intereseaza,cat despre acel *** de care vorbesti,nici nu imi pasa,nu sunt nici tupeis si nici baiat de cartier cum sustii tu,cat despre vechime lasa-ma sa imi pun un semn de intrebare? ... iar cand afirmi de cineva ca e putoi,ar trebuii sa il verifici un pic,NU? ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 10-01-2014, 07:30:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wagabond ai gresit, nu trebuia sa dai ban nici lui lau care e jucator vechi nici lui undercover pentru ca nu aveai motiv. E in totalitate vina ta si imi pare rau sa o spun si chiar daca avea ping nu se da slay si rocket pentru asta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 10-01-2014, 07:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mSx wrote:
Wagabond ai gresit, nu trebuia sa dai ban nici lui lau care e jucator vechi nici lui undercover pentru ca nu aveai motiv. E in totalitate vina ta si imi pare rau sa o spun si chiar daca avea ping nu se da slay si rocket pentru asta.


poate ma-m grabit,imi recunosc partea de vina,dar sa iti vorbeasca si de sus asa,cu aere de superioritate,nu cred k ti-ar convenii mai ales,ca nu ma cunosc cu el,ce e cel mai aiurea ca e prieten tocmai cu unul care nu numai ca e mare CHAMPION sau ce e el,dar isi permite sa si catalogheze aiurea,in fine,am gresit ...imi asum raspunderea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IOVANN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2014 07:12)
Joined: 03 Dec 2013
Posts: 88, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 0.7
Votes: 6

Post Posted: 10-01-2014, 10:48:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie nu mi se pare ca ARIPA are aere...poate ca mananca prea multa Milka...in fine mai bine dati.o la pace si gata.Eu sunt mai aspru ca Wbagabond si tot el primeste reclamatii hahaha...calm down boys and be nice:D

Nu caut mântuire, nu mã schimb, nu sunt un sfânt
Si vãd lucruri care pe oricare lasã mut…
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 10-01-2014, 10:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IOVANN wrote:
Mie nu mi se pare ca ARIPA are aere...poate ca mananca prea multa Milka...in fine mai bine dati.o la pace si gata.Eu sunt mai aspru ca Wbagabond si tot el primeste reclamatii hahaha...calm down boys and be nice:D



crezi k eu imi pun mintea la toate comentariile astea? sa vina toate reclamatiile la mine - sa vad mai pot sa dorm la noapte? -)din cauza asta!!!


You say you a gangsta, that don’t impress me none
You say you a gangsta, ain’t seen a thing you done


Fi deschis ca mentalitate, da'-i o linie fina intre toleranta si iresponsabilitate
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 10-01-2014, 11:38:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wbagabont:
1 Avertisment pt amenintare la adresa altui admin (stii tu ce ai zis pe chat-ul adminilor ca daca il prinzi la meeting..)
1 Avertisment pt atitudine pe server fata de ceilalti jucatori, pt ca ti-ai schimbat numele in ARIPA si tipai sa ii dea *** unui jucator pe chat-ul public, quit aiurea lui spuma (ban-ul anterior a fost meritat pt jignire, ), rocket aiurea si quit aiurea Lau. Pt lag se da kick initial si daca tot nu rezolva ia ban pe timp. In plus am mai vazut ca iti place sa faci "morala" jucatorilor si inainte sa le dai gag ii hartuiesti cu intrebari ca la tribunal, nu se face asa, a vb urat gag si atat, nu drama in chat (craciunita). Nu mai am chef sa caut in tot log-ul dar am vazut o atitudine foarte urata si comenzi date aiurea. Esti la un pas sa pierzi admin-ul, schimba-te sau ramai fara el.
Ai 2 averismente, la al 3-lea devii slot.



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 10 January 2014 09:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-04-2024, 01:38:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x