User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message12787
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 06-01-2014, 00:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cerere de integrare ''pe incredere''

Nume: Cristal-nr.UNU
Detalii PC: calculator cu capac se inchide si se deschide ca frigideru ,are multe.... butoanee ... color + 2 beculete , mai are niste gauri prin care suge aer( tin fereastra deschisa sa nu ma suga si pe mine) + pahar Heineken
Link armory: mergem ''pe incredere''
Clasa/spec/offspec: tamplar de meserie, da ma descurc si cu lopata , ocazional treaz
Despre tine ( elaborati ) :decapotabila, piele fina , tzoale de firma , imi place manelele , beau bere -> ragai cu claritate 32 bits
Experienta WoW : mergem ''pe incredere''
De ce ai ales aceasta clasa? : Hunter dupa pensii , shadow la portofele , survival in club(rezist fara sa vomit) ,--> holy in moarte cerebrala.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Awaken supranumita ''macelu rece '' si altele mai feroce ''pe incredere''

In cazul in care ati primit un raspuns negativ /w Zagarel sau PunkyFunky , 100 gold si se rezolva , ''pe incredere'' Raised eyebrow








bine te-am regasit Awaken -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 06-01-2014, 01:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nexusone wrote:
Cerere de integrare ''pe incredere''

Nume: Cristal-nr.UNU
Detalii PC: calculator cu capac se inchide si se deschide ca frigideru ,are multe.... butoanee ... color + 2 beculete , mai are niste gauri prin care suge aer( tin fereastra deschisa sa nu ma suga si pe mine) + pahar Heineken
Link armory: mergem ''pe incredere''
Clasa/spec/offspec: tamplar de meserie, da ma descurc si cu lopata , ocazional treaz
Despre tine ( elaborati ) :decapotabila, piele fina , tzoale de firma , imi place manelele , beau bere -> ragai cu claritate 32 bits
Experienta WoW : mergem ''pe incredere''
De ce ai ales aceasta clasa? : Hunter dupa pensii , shadow la portofele , survival in club(rezist fara sa vomit) ,--> holy in moarte cerebrala.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Awaken supranumita ''macelu rece '' si altele mai feroce ''pe incredere''

In cazul in care ati primit un raspuns negativ /w Zagarel sau PunkyFunky , 100 gold si se rezolva , ''pe incredere'' Raised eyebrow








bine te-am regasit Awaken -



-
jos palaria LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 06-01-2014, 14:38:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu grupele mi se pare o mare prostie ....vad ca rogash vroia sa isi faca grupa dar ia luat wub ....na in fine ...eu o sa imi fac si eu o grupa daca e necesar cu oameni slab imbracati si treptat treptat dam bossi pe hc nu toti odata+ ii si mai gerez ...eu nu o sa dau try-uri de progress ....gerez lumea



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 06-01-2014, 17:43:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ichigo40k wrote:
Faza cu grupele mi se pare o mare prostie ....vad ca rogash vroia sa isi faca grupa dar ia luat wub ....na in fine ...eu o sa imi fac si eu o grupa daca e necesar cu oameni slab imbracati si treptat treptat dam bossi pe hc nu toti odata+ ii si mai gerez ...eu nu o sa dau try-uri de progress ....gerez lumea


dc ti se pare o prostie? iti dau un exemplu : Sambata seara ora 20:00 trebuia sa se faca 10 H , nu s-a facut , deoarece nu au intrat oamenii, mai tarziu pe la 9 s-a facut un raid de 10 N, duminca am mai recrutat si se pare ca s-au strans oameni destui incat sa facem 2 raiduri de 10, e acum dilema era cum facem? mergem cei mai gearati ? ii lasam pe cei fara gear? asta pt 1 raid , eventual 2 daca e sa facei si pt cei care au ramas, problema e ca toata lumea munceste , sau alte treburi clar IRL prima data, si nu reusim sa facem un raid de 10 h calumea cap coada de cand s-a facut guilda , 1 la rand nu sunt oameni cu gear , 2 la rand cei cu gear nu sunt online. sau altii pot dar doar seara cum sunt eu nu pot tot timpu , dar dupa ora 9 sunt on pt raiduri , altii la 10-11 tre sa mearga la somn , deaia s-a facut asa 1/2 sau chiar 3 grp si asta e daca iti vine om la raid bine daca nu te descurci esti lider la grp ta tu stii de ce l-ai luat. Mai exact ne stim astia care lucram , eu tu Ciulinule, Powerpui, Zagarel, Wingz, Nexus si multi altii care nu putem veni zilnic de la 6 sau 7 seara pt raid, suntem la munca pan pe la 8-9 10 poate altii chiar 11 dar aia nu inseamna ca nu tre sa faca restu raiduri care pot. in momentul de fata fiindca nu avem destui oameni , nu putem face 25 n nu mai vb de 25 H, avem healeri bun dar nu avem restu...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 06-01-2014, 21:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. Propn sa il avansati pe smurtii in rank, sa poata da invite in guilda, promotw demote. Omul se implica, cauta oameni, recruteaza. Eu nu prea ma imlic in actiuni de genul, puteti sa-i dati rankul meu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 07-01-2014, 09:54:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Punkyfunky wrote:
ichigo40k wrote:
Faza cu grupele mi se pare o mare prostie ....vad ca rogash vroia sa isi faca grupa dar ia luat wub ....na in fine ...eu o sa imi fac si eu o grupa daca e necesar cu oameni slab imbracati si treptat treptat dam bossi pe hc nu toti odata+ ii si mai gerez ...eu nu o sa dau try-uri de progress ....gerez lumea


dc ti se pare o prostie? iti dau un exemplu : Sambata seara ora 20:00 trebuia sa se faca 10 H , nu s-a facut , deoarece nu au intrat oamenii, mai tarziu pe la 9 s-a facut un raid de 10 N, duminca am mai recrutat si se pare ca s-au strans oameni destui incat sa facem 2 raiduri de 10, e acum dilema era cum facem? mergem cei mai gearati ? ii lasam pe cei fara gear? asta pt 1 raid , eventual 2 daca e sa facei si pt cei care au ramas, problema e ca toata lumea munceste , sau alte treburi clar IRL prima data, si nu reusim sa facem un raid de 10 h calumea cap coada de cand s-a facut guilda , 1 la rand nu sunt oameni cu gear , 2 la rand cei cu gear nu sunt online. sau altii pot dar doar seara cum sunt eu nu pot tot timpu , dar dupa ora 9 sunt on pt raiduri , altii la 10-11 tre sa mearga la somn , deaia s-a facut asa 1/2 sau chiar 3 grp si asta e daca iti vine om la raid bine daca nu te descurci esti lider la grp ta tu stii de ce l-ai luat. Mai exact ne stim astia care lucram , eu tu Ciulinule, Powerpui, Zagarel, Wingz, Nexus si multi altii care nu putem veni zilnic de la 6 sau 7 seara pt raid, suntem la munca pan pe la 8-9 10 poate altii chiar 11 dar aia nu inseamna ca nu tre sa faca restu raiduri care pot. in momentul de fata fiindca nu avem destui oameni , nu putem face 25 n nu mai vb de 25 H, avem healeri bun dar nu avem restu...

nu cred ca ii opreste cineva sa faca raid...putea si un warlord sa stranga un raid si sa il faca .....la sfarsit facea print si ii dadea lui zagarel poza sa puna dkp .....decizia revenea celui care a strans raidul cum dadea iteme (dkp,roll) acuma ca va tot grabiti sa faceti neaparat full run e partea a doua(graba strica treaba) pana la urma eu , wub +inca cativa nu jucam ca ne geram full sau pentru full progress ....ci de fun intre noi , comunitate si atmosfera ....progressul ca veni odata cand aceste lucruri sunt puternic integrate , cand ne cunoastem mai bine , daca joci numai pentru progress si gear asa intr-o zi ne vom certa pe iteme la un nou boss si vor iesi din guilda , eventul un disband la guilda(doamne fereste) si am asistat la altfel de lucruri ....specii cand sa spart sa spart la un event cand sau certat pe niste iteme si au iesit foarte multi ....sau imprastiat prin mai toate guildele ....sa ii readuci inapoi este fff greu ....faceti cum vreti dar eu nu vin la nici un raid de progress ...eu o sa fac decat raiduri normale si hc eventual cu oameni mai fara gear si care inteleg ce inseamna o guilda, o echipa.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iseedeadppl

[10]



Status: Offline
(since 14-09-2018 11:15)
Joined: 30 Apr 2012
Posts: 118, Topics: 9
Location: dreamLand

Reputation: 204.4
Votes: 12

 
Post Posted: 07-01-2014, 11:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

what the *** are you talking about?

this is just waste of time, we've alrdy wasted enough, so please, we gotta speed it up to some point then we can smoothly work on bigger stuff.


I love your Dreamz.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 07-01-2014, 11:37:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ichigo40k wrote:
Punkyfunky wrote:
ichigo40k wrote:
Faza cu grupele mi se pare o mare prostie ....vad ca rogash vroia sa isi faca grupa dar ia luat wub ....na in fine ...eu o sa imi fac si eu o grupa daca e necesar cu oameni slab imbracati si treptat treptat dam bossi pe hc nu toti odata+ ii si mai gerez ...eu nu o sa dau try-uri de progress ....gerez lumea


dc ti se pare o prostie? iti dau un exemplu : Sambata seara ora 20:00 trebuia sa se faca 10 H , nu s-a facut , deoarece nu au intrat oamenii, mai tarziu pe la 9 s-a facut un raid de 10 N, duminca am mai recrutat si se pare ca s-au strans oameni destui incat sa facem 2 raiduri de 10, e acum dilema era cum facem? mergem cei mai gearati ? ii lasam pe cei fara gear? asta pt 1 raid , eventual 2 daca e sa facei si pt cei care au ramas, problema e ca toata lumea munceste , sau alte treburi clar IRL prima data, si nu reusim sa facem un raid de 10 h calumea cap coada de cand s-a facut guilda , 1 la rand nu sunt oameni cu gear , 2 la rand cei cu gear nu sunt online. sau altii pot dar doar seara cum sunt eu nu pot tot timpu , dar dupa ora 9 sunt on pt raiduri , altii la 10-11 tre sa mearga la somn , deaia s-a facut asa 1/2 sau chiar 3 grp si asta e daca iti vine om la raid bine daca nu te descurci esti lider la grp ta tu stii de ce l-ai luat. Mai exact ne stim astia care lucram , eu tu Ciulinule, Powerpui, Zagarel, Wingz, Nexus si multi altii care nu putem veni zilnic de la 6 sau 7 seara pt raid, suntem la munca pan pe la 8-9 10 poate altii chiar 11 dar aia nu inseamna ca nu tre sa faca restu raiduri care pot. in momentul de fata fiindca nu avem destui oameni , nu putem face 25 n nu mai vb de 25 H, avem healeri bun dar nu avem restu...

nu cred ca ii opreste cineva sa faca raid...putea si un warlord sa stranga un raid si sa il faca .....la sfarsit facea print si ii dadea lui zagarel poza sa puna dkp .....decizia revenea celui care a strans raidul cum dadea iteme (dkp,roll) acuma ca va tot grabiti sa faceti neaparat full run e partea a doua(graba strica treaba) pana la urma eu , wub +inca cativa nu jucam ca ne geram full sau pentru full progress ....ci de fun intre noi , comunitate si atmosfera ....progressul ca veni odata cand aceste lucruri sunt puternic integrate , cand ne cunoastem mai bine , daca joci numai pentru progress si gear asa intr-o zi ne vom certa pe iteme la un nou boss si vor iesi din guilda , eventul un disband la guilda(doamne fereste) si am asistat la altfel de lucruri ....specii cand sa spart sa spart la un event cand sau certat pe niste iteme si au iesit foarte multi ....sau imprastiat prin mai toate guildele ....sa ii readuci inapoi este fff greu ....faceti cum vreti dar eu nu vin la nici un raid de progress ...eu o sa fac decat raiduri normale si hc eventual cu oameni mai fara gear si care inteleg ce inseamna o guilda, o echipa.



Ciulinule iti dau dreptate la unele chestii, exemplu eu am full gear nu mai am nevoie de nimic, dar vin pentru fun si pentru suport, dar nu sunt deacord ca 20-30 de oameni sa facem 1 singur raid de 10n 5/5 si 1 de 10 3/5HC, pt ca de cand am facut guilda doar asa am facut ( exceptie face raidu ala de 25 in care am reusit sa fim toti si acolo tras de coada) chestia e ca trebuie sa si progresezi nu sa te multumesti cu 10 n 4/5 sau 10 h 2-3/5 adica eu inteleg ca joc din placere, dar placerea mea nu este sa stationez, ci sa progresez intr-un fel sau altul, daca nu reusim din prima mai dam try-uri , si nu 1-2 ci pana progresam si reusim sa il cadem , nu reusim azi , incercam maine sau in alta zi , nu tre sa stationam si sa ramanem cu acelasi gear din 3/5 BOSI HC pana apare MOP, adica pe langa faptul ca am intrat in guilda pentru prieteni si fun , doresc sa fac alaturi de ei si progres, daca pentru tine progresul nu conteaza inseamna ca te afli in locul potrivit, cand imi spui de "specii" nu imi spui nimic, deoarece nici nu stiu multe despre aceea guilda, si ceea ce am citit din postul tau despre ei imi spune ca aia nu au fost o guilda, au fost "Bitch looters"
in fine nu are rost sa o lungim zic eu , ideea cu raidurile de 10 este doar pentru o perioada pana reusim sa imbracam oamenii din guilda si putem sa facem 1 raid de 25 care in momentul in care se stabileste de comun acord sa il si facem ... aviz amatorilor care spun ca vin la raid si apoi fara sa anunte sau fara sa lase msg cuiva din guild sau post pe forum ca a intervenit ceva si sa nu il mai asteptam sau sa ne bazam pe el/ea (aici ma refer doar la cei care au spus DA DOMNE VINERI SEARA LA 20:00 EU VIN LA 25 NORMAL si la ora 19:30 -20:00 el nu este online, clar fiecare are RL si sunt momente in care intervin chestii mult mai importante de cat wow sau ce se intampla in wow , dar 1 minut tot iti faci sa lasi un post sau un msg cuiva sa ii zici ba eu m-am anuntat ca vin la rad dar nu mai pot inlocuiti-ma)

asa nu ajungi sa iei gkick, nu ajungi sa strici un raid pentru care altii poate au facut unele sacrificii, am auzit de la un anumit player (nu dau nume) ca facuse schimb de ture la munca sa poata veni la raid cu noi, si nu pentru gear sunt 100% sigur ca omu e BIS parca, ci pentru fun cu noi ....
FOARTE IMPORTANT NU AM FACUT ALUZIE LA CINEVA PUR EXEMPLU sa intelege-ti ca tot ceea ce facem este pentru noi si nu pentru Shokeru, sau pentru Zohl sau pentru HKP, INL, Betrayers, sau oricine alcineva care nu are legatura cu noi.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soraya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2014 12:23)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Auschwitz

Reputation: 81.7
Votes: 3

 
Post Posted: 10-01-2014, 00:52:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Old school...


IMG: http://img809.imageshack.us/img809/3015/oqby.jpg
IMG: http://img43.imageshack.us/img43/7901/v0kj.jpg

Tradatorul! Hoooooooo!

IMG: http://img835.imageshack.us/img835/1772/atcj.jpg

Posturi unite automat, 10-01-2014, 00:52:01

Si tanti Valiona

IMG: http://img600.imageshack.us/img600/7290/6nj7.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 10-01-2014, 21:05:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam prostanaci astia in awaken, sunt imuni la Intelect:



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nexusone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:46)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 89, Topics: 9
Location: VL/SB

Reputation: 79.4
Votes: 4

     
Post Posted: 11-01-2014, 00:28:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sambata duminica pe la 20 ... 20,15 pot sa intru sa dam cv try la ds 10 hc.. sa il anuntati pe punky va rog -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soraya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2014 12:23)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 6, Topics: None
Location: Auschwitz

Reputation: 81.7
Votes: 3

 
Post Posted: 12-01-2014, 22:36:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.youtube.com/watch?v=9D4QIf4Ot7o


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wingz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-06-2017 12:39)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2149, Topics: 235
Location: Italy

Reputation: -180.3
Votes: 192

 
Post Posted: 12-01-2014, 23:10:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faina melodia - Tot prin intermediul wow-ului am descoperit si Two steps from hell, ale caror melodii imi plac maxim. + rep de la mine -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
menth0r

[20]



Status: Offline
(since 14-04-2019 20:45)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 36, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 175.7
Votes: 7

 
Post Posted: 22-01-2014, 22:11:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sal'tare bn v-am regasit:D

!!>>>never say never<<<!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 23-01-2014, 11:23:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

menth0r wrote:
sal'tare bn v-am regasit:D

salut si bine ai revenit:P




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 05-05-2024, 11:03:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x