User
Pass
2FA
 
 

[Rezolvat] Pentru Sile

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message408
dohzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2017 19:23)
Joined: 03 Aug 2013
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

Post Posted: 18-01-2014, 20:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt jucatorul cu nick-ul "doh" de pe server, probabil multi ma stiu pentru ca sunt jucator vechi.
Am intrat acum in aceasta seara dupa o pauza la joc, si cum de regula pe server mai intra si codati e normal sa ii reclami. Reclam de cateva ori, IOVAN sau Jayz nu fac nimic. Incep sa ma repet de cateva ori, mai joc un pic vad unul cu wall care ducea tinta prin toti peretii il reclam si pe acesta si adminii de mai sus se iau de mine ca reclam tot serverul. Pe deasupra mai si sufera de admin IOVAN si imi da kick de 5 ori ca la sfarsit sa imi dea ban.


Kicked and banned
Connecting to 89.39.13.81:27015...
Connection accepted by 89.39.13.81:27015
Kicked by Console: You have been banned from this server.
Kicked :You have been banned from this server.

Imi pare rau ca au primit admin toti pustanii de 15 ani care au acnee si au frustrari interioare.
Sile tu ma stii ca eram jucator serios, cu experienta si de fiecare data cand reclamam pe cineva lua ban ulterior pt cod. Acum iei ban tu daca reclami codatii, pacat de server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
4yoo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2018 10:47)
Joined: 01 Oct 2013
Posts: 39, Topics: 8
Location: Poland

Reputation: 57.3
Votes: 1

Post Posted: 18-01-2014, 20:06:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banul a fost dat cu voteban, in 30 minute ar trebui sa expire.

Baietii sau enervat, pt ca pe 3 persoane care le-ai reclamat am stat si am facut n demo-uri si abolut nimic. la un momentdat ai inceput sa zici un sfert de player de pe server ca au cod.

Si daca nu vezi adminii "Spectator" in momentul in care dai TAB, nu inseamna ca nu se uita pe jucatori !!!! Dimpotriva, ne uitam.

Noi care eram pe server nu avem comanda de a face POZE, asa ca trebuie sa stam sa facem demo, si in momentul in care avem "dovada", putem da voteban, kick s.a ....

Si tu cu slot puteai sa treci spectator, faceai demo si ziceai "Baieti am facut demo, postez pe forum, LUATI MASURI" !!!!!




1) Esti pe net
2) Esti pe forumul freakz.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dohzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2017 19:23)
Joined: 03 Aug 2013
Posts: 10, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 1

Post Posted: 18-01-2014, 20:11:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca o sa treaca, nu e asta problema, am acuzat un sigur player la inceput de mai multe ori, si dupa aceea a mai intrat unul care ducea tinta prin zid automat si astepta sa apara playerii. Culmea, nu stiam ca daca acuzi codati enervezi adminii, ca poate le iei din portia de jucat. In fine, e vorba de principii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 18-01-2014, 20:28:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doh ai jignit, daca taceai si doar reclamai codatii era ok, asa iti meriti soarta.. Am verificat in log.


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 18 January 2014 18:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 03-05-2024, 16:38:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x