User
Pass
2FA
 
 

Codatii lui blader

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Banlist
Author Message635
BlaDeR.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2014 16:34)
Joined: 19 Jan 2014
Posts: 11, Topics: 3
Location: War7.FreaKz.Ro

Reputation: 31.4
Votes: 1

Post Posted: 19-01-2014, 20:56:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

editat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair Player

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2014 18:38)
Joined: 18 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 19-01-2014, 21:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa incerc sa fac o postare astfel incat sa imi exprim complet punctul de vedere si in acelasi timp sa nu supar pe careva sau sa par un mitocan.

Cele 2 banari luate ieri si azi au fost total aiurea. La prima am dat pozele insa se pare ca nu aveti rabdare destula sa le primiti. asta s-a rezolvat, am primit unban.
a.
Azi am primit iar un ban aiurea, motiv wall, fara poze, un un presupus demo ( pe care nu pot sa il vad deoarece: http://tinypic.com/r/24cxlkl/5 ). Deci pana nu mai prind harta aia nu am cum sa vad asa presupusul motiv.

Acum sa dicutam putin. Daca cineva joaca bine ( nu foarte bine, doar bine ) asta nu inseamana neaparat ca are coduri. Jucand mai multi ani, inveti sa joci bine.

NU AM CODURI! Asta vreau sa se inteleaga. Va rog, cei care sunteti admini si chiar si ceilalti jucatori curiosi sa se uite peste demo, eventual sa imi puna si mie un link catre harta, sa o downloadez ca sa vad si eu demo-ul ( asta pana cand nu expira linkul de download ).

Vreau doar sa se inteleaga ca nu sunt codat si sa joc un continuare cu numele de Fair Player. Daca as fi un codat, copil cretin si asa mai departe, sunt o multime de modalitati sa intru pe server sa joc, pot sa imi schimb nick-ul si gata... dar nu asta e scopul.

Acum sa vad daca are cineva o reactie la acest post si sa revina cu o parere.
Si fara aberatii -

Seara faina.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
veek

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 10-07-2018 19:16)
Joined: 14 Apr 2013
Posts: 3028, Topics: 71
Location: Romania

Reputation: 463.5
Votes: 39

Post Posted: 19-01-2014, 22:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai unban fair player, nu stiu unde au vazut colegii mei codul dar ce ai tu acolo cu siguranta nu e cod ci experienta.
Poti sa imi trimiti pm cu nick si pass pentru nick rezervat.


În viațã nu conteazã unde te afli, ci pe cine ai alãturi.
Pagina de fb a war-urilor
Canal youtube freakz

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Banlist  


The time now is 14-05-2024, 04:09:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x