User
Pass
2FA
 
 

Problema

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message670
Vipersnow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2022 11:44)
Joined: 10 Nov 2013
Posts: 95, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 107.5
Votes: 6

 
Post Posted: 20-01-2014, 19:19:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna seara!
Am vazut multi oameni facand loterii si am zis sa fac si eu cand eram plictisit , am oameni care fac mereu cu mine asa de distractie , am intrebat pe un baiat daca este voie sa faci loterie si mi-a zis ca da daca dai banii si eu i-am dat mereu.
A venit unu Andreline sau ceva de genu la mine si a pariat prima data 4k si a pierdut de 2 ori si a spus "ma incalzeam" si a dat de vreo 5 ori si cand ia dat 91 a zis ca acu daduse , dupa aceea a mai dat 1241 gold si a dat prima data 11 a 2 oara 57 , iar la a 3a oara a dat 77 si a spus sa-i dau 5k gold daca nu imi face tiket pt ca nu dau banii eram in party cu Mosgheorge care a vazut toata discutia (el a inceput sa faca si el sa dea asa de multe ori ca poate ce ... poate dau si eu asa ca el si am noroc ) uitati screenshoturi : si . Daca vreti va spun persoane care vin din placere la mine cand se plictisesc si dau si chiar ii las sa dea si pe moka si le dau gold daca dau va spun numele lor si ii puteti intreba . Daca nu este voie sa fac loterie sa-mi spuneti si sa stiti ca imi pare rau , dar chiar n-am stiut , am citit regulamentul si nu scria nimic legat de loterie , eu stiam doar de la cei pe care ii auzeam ... Daca nu este voie chiar ca nu mai fac si credeti-ma ca n-am castigat gold pe asta ca am si pierdut o groaza -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jmeqeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(online 4 days ago)
Joined: 04 Jul 2013
Posts: 39, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 45.3
Votes: 5

 
Post Posted: 20-01-2014, 19:28:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Afirm! am fost martor!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 20-01-2014, 19:35:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vipersnow wrote:
Buna seara!
Am vazut multi oameni facand loterii si am zis sa fac si eu cand eram plictisit , am oameni care fac mereu cu mine asa de distractie , am intrebat pe un baiat daca este voie sa faci loterie si mi-a zis ca da daca dai banii si eu i-am dat mereu.
A venit unu Andreline sau ceva de genu la mine si a pariat prima data 4k si a pierdut de 2 ori si a spus "ma incalzeam" si a dat de vreo 5 ori si cand ia dat 91 a zis ca acu daduse , dupa aceea a mai dat 1241 gold si a dat prima data 11 a 2 oara 57 , iar la a 3a oara a dat 77 si a spus sa-i dau 5k gold daca nu imi face tiket pt ca nu dau banii eram in party cu Mosgheorge care a vazut toata discutia (el a inceput sa faca si el sa dea asa de multe ori ca poate ce ... poate dau si eu asa ca el si am noroc ) uitati screenshoturi : si . Daca vreti va spun persoane care vin din placere la mine cand se plictisesc si dau si chiar ii las sa dea si pe moka si le dau gold daca dau va spun numele lor si ii puteti intreba . Daca nu este voie sa fac loterie sa-mi spuneti si sa stiti ca imi pare rau , dar chiar n-am stiut , am citit regulamentul si nu scria nimic legat de loterie , eu stiam doar de la cei pe care ii auzeam ... Daca nu este voie chiar ca nu mai fac si credeti-ma ca n-am castigat gold pe asta ca am si pierdut o groaza -


e permisa "loteria", dar nu ai voie sa fraudezi



Last edited by Regius22 on 20-01-2014, 19:37:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 20-01-2014, 19:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regius22 wrote:
e voie "loterie", dar nu ai voie sa fraudezi


Serios? Daca fac loterie pe bune nu ma deranjeaza niciun gm?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vipersnow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-06-2022 11:44)
Joined: 10 Nov 2013
Posts: 95, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 107.5
Votes: 6

 
Post Posted: 20-01-2014, 19:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun deci n-am fraudat va dau playeri sa va zic deci era si mosgheorghe a confirmat chiar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 19-04-2024, 09:50:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x