User
Pass
2FA
 
 

LIGHT OF DAWN BLIZZ
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message15085
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 20-01-2014, 21:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Multa bafta pe blizz.

Multumesc si voua la fel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wareth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2014 16:00)
Joined: 26 Jul 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.1
Votes: 7

 
Post Posted: 21-01-2014, 21:51:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
alezeus wrote:
Incepand cu data de 12.12.2013 Guildul Light of Dawn se muta pe Blizz magtheridon Realm


Nu prea ai facut mare chestie pe freakz,crezi ca pe blizz ai sa faci altceva?


P.S. Mai fa niste posturi pe aici ca sa faci reputatie pe forum sa-mi dai minus ca a inceput sa-mi placa sa te vad cum suferi si turbezi de nervi pentru ca ti-am iesit din guilda - ...Zi-mi ca nu mori,ti-am iesit din guilda cu 2 tanci,2dps si 2 healer + ca main tank-ul tau s-a lasat la scurt timp de wow,nu a mai durat putin si ai abandonat misiunea de a face progress pe freakz pentru ca nu mai aveai oameni capabili - Hai sa fim seriosi,Wareth ofiter,Killgara second-gm -)) WWWWWWTTTFFFF

Cu drag,al tau prieten

Cyclon
Cyclon se pare ca te manca,care e problema ta?esti un linge ***** ba,eu macar nu am fost leaver ca tine,sa zbor din guilda in guilda,te tin aia in hkp ca donezi ca daca nu zburai de mult,kakau=)))),am incercat sa fim prieteni sa ne intelegem bine,da cu tine n-ai cum,am trecut de multe ori peste insultele tale,mai vezi.ti de activitatile tale de a cara flask-uri la hkp la raid si sa donezi pentru alte caractere.se vede ca toata viata ta a fost doar wow,in domeniu socializare esti doar un distrus patetic,in locu lu ma-ta te-as ineca in troaca sau cum aveti voi acolo la sat.taran borat,vezi.ti de viata ta de pupator de pizde virtuale,nu ai tu treaba cu ce am facut eu sau cu ce voi face,tu cand ai fost ofiter in afara sa dai kick de pe channel nu faceai nimic altceva,asa ca nu comenta.dupa ce ti-ai imbracat 20 de chare aici ai iesit,asa e fain,esti un om cu caracter,eu am avut motivele mele macar,dar tu esti un caracter de *****,fat ***,manci pita uscata si tu comentezi aici.nu-mi pasa ca-mi da warn,am zis ce am avut de zis.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ioss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2015 06:25)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 182, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 150.3
Votes: 5

 
Post Posted: 21-01-2014, 22:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wareth wrote:
cyclon wrote:
alezeus wrote:
Incepand cu data de 12.12.2013 Guildul Light of Dawn se muta pe Blizz magtheridon Realm


Nu prea ai facut mare chestie pe freakz,crezi ca pe blizz ai sa faci altceva?


P.S. Mai fa niste posturi pe aici ca sa faci reputatie pe forum sa-mi dai minus ca a inceput sa-mi placa sa te vad cum suferi si turbezi de nervi pentru ca ti-am iesit din guilda - ...Zi-mi ca nu mori,ti-am iesit din guilda cu 2 tanci,2dps si 2 healer + ca main tank-ul tau s-a lasat la scurt timp de wow,nu a mai durat putin si ai abandonat misiunea de a face progress pe freakz pentru ca nu mai aveai oameni capabili - Hai sa fim seriosi,Wareth ofiter,Killgara second-gm -)) WWWWWWTTTFFFF

Cu drag,al tau prieten

Cyclon
Cyclon se pare ca te manca,care e problema ta?esti un linge ***** ba,eu macar nu am fost leaver ca tine,sa zbor din guilda in guilda,te tin aia in hkp ca donezi ca daca nu zburai de mult,kakau=)))),am incercat sa fim prieteni sa ne intelegem bine,da cu tine n-ai cum,am trecut de multe ori peste insultele tale,mai vezi.ti de activitatile tale de a cara flask-uri la hkp la raid si sa donezi pentru alte caractere.se vede ca toata viata ta a fost doar wow,in domeniu socializare esti doar un distrus patetic,in locu lu ma-ta te-as ineca in troaca sau cum aveti voi acolo la sat.taran borat,vezi.ti de viata ta de pupator de pizde virtuale,nu ai tu treaba cu ce am facut eu sau cu ce voi face,tu cand ai fost ofiter in afara sa dai kick de pe channel nu faceai nimic altceva,asa ca nu comenta.dupa ce ti-ai imbracat 20 de chare aici ai iesit,asa e fain,esti un om cu caracter,eu am avut motivele mele macar,dar tu esti un caracter de *****,fat ***,manci pita uscata si tu comentezi aici.nu-mi pasa ca-mi da warn,am zis ce am avut de zis.

wareth sparge piata!!!!!! unleashed!!!!-))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 22-01-2014, 04:23:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alezeus wrote:
Lik wrote:
cyclon vezi cum vb ca iei wipe dkp - si parthenia,guilda ta sa dus pe p ... ca ii pupai pe uni in dos si pe alti ii persecutai,tu iti tai craca de sub cur si tot tu cu emo rage,fie ca iti place sau nu cyclon,andra si alti te-au ajutat sa faci progres si pe 4.0.6 si pe 4.3 si apoi i-ai luat de prosti
@ keyalis ati facut ultraxion 10 hc in 8 ORE si v-ati laudat cu lucru asta,a face un boss pe 10 hc precum in ultraxion in 8 ore nu e progres e pur si simplu incompetenta
legat de elfita,a fost cel mai bun hunter din lod,si da keyalis poti face spume dar asta e adevaru si sa nu uitam faptu ca poate tu parthenia erai tu GM in lod,dar ca raid leader erai varza sa fiu sincer,tot ce auzeam de la tine era"ai wipe dkp' ai wipe dkp pe toate charele" indraznesti sa zici legat de script care este benefic pt noi sa picam boss??? omg ce wipe dkp iti dau pe toate charele " the end




Da eu ii luam de prosti ca l am imbracat x chare si ca cyclon a luat kick pe unde a fost si l am primit inapoi chiar daca a plecat cum el stie prea bine ce a patit in hk si cand face emo strike de andra venea si imi plagea pe umar si isi stergea caracterele .....nu este vina mea cyclon are viata sexuala imaginara in wow si ca se oftica ca ii dau - reputatie... sau ca este slab ca om.. eu i am luat partea de fiecare data aici am gresit eu iar in legatura cu guildul LOD...cu wipe dkp sau nu ..nu conteaza ce lider am fost eu ..conteaza ca am avut si am oameni care m a sprijina, guildul Light of Dawn nu este reprezentat doar de mine drept urmare suntem 22 pe bliz mai urmeaza sa vin inca 5... au mai plecat x guilde si sunt imprastiate pe x realmuri ... nu imi pasa daca ai fost din lod sau nu.. nu va tinut nimeni cu forta ...

-daca doresti sa - in dos pe cyclon si andra ai gresit sectiunea


Mi-ai imbracat x chare? -))cu cate din alea x chare nu m-am descurcat eu la raiduri?veneam cu charele respective in curu gol sau inainte sa vin la raid rupeam ET-ul ca sa-l imbrac?! daca nu eram eu cu alea x chare nu faceai tu progressul care l-ai facut.Cine dracu iti venea tie cu strategii la bossi in afara de mine si de nyv? App burtus,cum dracu ti-ai gasit tu sa vb despre mine,cand a fost ultima oara cand te-ai uitat in oglinda sau te-au urcat pe un cantar?eu zic sa incerci sa mergi la un control poate iti dau astia ochelari pentru ca de la batranete ai inceput sa vezi cam prost

Posturi unite automat, 22-01-2014, 04:23:56

wareth wrote:
Cyclon se pare ca te manca,care e problema ta?esti un linge ***** ba,eu macar nu am fost leaver ca tine,sa zbor din guilda in guilda,te tin aia in hkp ca donezi ca daca nu zburai de mult,kakau=)))),am incercat sa fim prieteni sa ne intelegem bine,da cu tine n-ai cum,am trecut de multe ori peste insultele tale,mai vezi.ti de activitatile tale de a cara flask-uri la hkp la raid si sa donezi pentru alte caractere.se vede ca toata viata ta a fost doar wow,in domeniu socializare esti doar un distrus patetic,in locu lu ma-ta te-as ineca in troaca sau cum aveti voi acolo la sat.taran borat,vezi.ti de viata ta de pupator de pizde virtuale,nu ai tu treaba cu ce am facut eu sau cu ce voi face,tu cand ai fost ofiter in afara sa dai kick de pe channel nu faceai nimic altceva,asa ca nu comenta.dupa ce ti-ai imbracat 20 de chare aici ai iesit,asa e fain,esti un om cu caracter,eu am avut motivele mele macar,dar tu esti un caracter de *****,fat ***,manci pita uscata si tu comentezi aici.nu-mi pasa ca-mi da warn,am zis ce am avut de zis.


Ce nervos esti roack-ere. - vezi sa nu te enervezi prea tare ca-ti cade parul ala frumos la nervi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 22-01-2014, 05:05:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
alezeus wrote:
Lik wrote:
cyclon vezi cum vb ca iei wipe dkp - si parthenia,guilda ta sa dus pe p ... ca ii pupai pe uni in dos si pe alti ii persecutai,tu iti tai craca de sub cur si tot tu cu emo rage,fie ca iti place sau nu cyclon,andra si alti te-au ajutat sa faci progres si pe 4.0.6 si pe 4.3 si apoi i-ai luat de prosti
@ keyalis ati facut ultraxion 10 hc in 8 ORE si v-ati laudat cu lucru asta,a face un boss pe 10 hc precum in ultraxion in 8 ore nu e progres e pur si simplu incompetenta
legat de elfita,a fost cel mai bun hunter din lod,si da keyalis poti face spume dar asta e adevaru si sa nu uitam faptu ca poate tu parthenia erai tu GM in lod,dar ca raid leader erai varza sa fiu sincer,tot ce auzeam de la tine era"ai wipe dkp' ai wipe dkp pe toate charele" indraznesti sa zici legat de script care este benefic pt noi sa picam boss??? omg ce wipe dkp iti dau pe toate charele " the end




Da eu ii luam de prosti ca l am imbracat x chare si ca cyclon a luat kick pe unde a fost si l am primit inapoi chiar daca a plecat cum el stie prea bine ce a patit in hk si cand face emo strike de andra venea si imi plagea pe umar si isi stergea caracterele .....nu este vina mea cyclon are viata sexuala imaginara in wow si ca se oftica ca ii dau - reputatie... sau ca este slab ca om.. eu i am luat partea de fiecare data aici am gresit eu iar in legatura cu guildul LOD...cu wipe dkp sau nu ..nu conteaza ce lider am fost eu ..conteaza ca am avut si am oameni care m a sprijina, guildul Light of Dawn nu este reprezentat doar de mine drept urmare suntem 22 pe bliz mai urmeaza sa vin inca 5... au mai plecat x guilde si sunt imprastiate pe x realmuri ... nu imi pasa daca ai fost din lod sau nu.. nu va tinut nimeni cu forta ...

-daca doresti sa - in dos pe cyclon si andra ai gresit sectiunea


Mi-ai imbracat x chare? -))cu cate din alea x chare nu m-am descurcat eu la raiduri?veneam cu charele respective in curu gol sau inainte sa vin la raid rupeam ET-ul ca sa-l imbrac?! daca nu eram eu cu alea x chare nu faceai tu progressul care l-ai facut.Cine dracu iti venea tie cu strategii la bossi in afara de mine si de nyv? App burtus,cum dracu ti-ai gasit tu sa vb despre mine,cand a fost ultima oara cand te-ai uitat in oglinda sau te-au urcat pe un cantar?eu zic sa incerci sa mergi la un control poate iti dau astia ochelari pentru ca de la batranete ai inceput sa vezi cam prost

Posturi unite automat, 22-01-2014, 04:23:56

wareth wrote:
Cyclon se pare ca te manca,care e problema ta?esti un linge ***** ba,eu macar nu am fost leaver ca tine,sa zbor din guilda in guilda,te tin aia in hkp ca donezi ca daca nu zburai de mult,kakau=)))),am incercat sa fim prieteni sa ne intelegem bine,da cu tine n-ai cum,am trecut de multe ori peste insultele tale,mai vezi.ti de activitatile tale de a cara flask-uri la hkp la raid si sa donezi pentru alte caractere.se vede ca toata viata ta a fost doar wow,in domeniu socializare esti doar un distrus patetic,in locu lu ma-ta te-as ineca in troaca sau cum aveti voi acolo la sat.taran borat,vezi.ti de viata ta de pupator de pizde virtuale,nu ai tu treaba cu ce am facut eu sau cu ce voi face,tu cand ai fost ofiter in afara sa dai kick de pe channel nu faceai nimic altceva,asa ca nu comenta.dupa ce ti-ai imbracat 20 de chare aici ai iesit,asa e fain,esti un om cu caracter,eu am avut motivele mele macar,dar tu esti un caracter de *****,fat ***,manci pita uscata si tu comentezi aici.nu-mi pasa ca-mi da warn,am zis ce am avut de zis.


Ce nervos esti roack-ere. - vezi sa nu te enervezi prea tare ca-ti cade parul ala frumos la nervi.




Tu ai fost bataia de joc in lod si inca esti (da cu chare din et veneai la raiduri mai ales la alea de progres -))..kakau) ....iti crescuse vagin si ovare in loc de testicule in ultimile luni erai intre schimbare de sexe sau castrat emotional si fizic stim noi de cine.. ca aveai perioada speciala TOTI n am dat seama , noul tau buletin era cu sex Neutru ...,..."apropo la figurile de bucale"cand o sa ai wc in casa si sa nu o sa mai vezi semaforu decat in discoteca sau sa nu te mai uiti la televizor prin vecini stam de vb razesule... ai fost si esti dama de companie prin toate guildele...tot respecut pentru Iulia Albu iti copiaza perfect animalul de companie (asta daca nu ai prins-o s a dat legea cu eutansiarea de caini, la voi de gaini) ..-reputatie o sa primesti de la toti membri fosti si actuali LOD ...asta ca sa iti dai tu seama ce ai fost tu in lod...
..iar wareth bun prost cum il consideri tu a fost pro guild ....tu veneai la noi si ii mancai de dos pe aia din hk p si dupa te rugai de ei sa te primeasca inapoi cum ai facut si aici cat de penibil ...(mai am ceva cuvinte cu p'' care te reprezinta o sa iti scriu pe parcurs daca tot iti deversi comportamentul de latrina si frustrarea aici)

Iar pt scripturi si progres erau nyv keyalis muteli ice bigfizz herdanovici hedshot bizon rofly resto mecanic mystical iwin magiun drimlok groxxy tha flood shamanu Jiji chiar si wareth si multi alti asta inseamna LOD ..tu veneai ca latrau si turnai ce aflai pe la colturi stii tu de unde.
Inca odata nu am inteles ce kkt cauti tu aici ,suferi ? dute la din dragoste poate iti intalnesti consoarta si mai scapi de bataturi / te rog frumos sa ma scuzi ca am gresit tu faci "LOVE" doar pe internet.
(kakau eu macar am oglinda, referitor la cravata si curea poti sa incerci bretele cu papion ca nu te arata asa dolofan scuze bine facut -)))))) cum te vezi tu)

Aviz viitoarelor guilde freak/blizz in care o sa activeze cyclon vin la pachet doar cu : - - - - si

+ +


Daca ne rogi frumos poate te primim inapoi in lod numai daca vii cu pachetul all inclusiv de mai sus care te-a consacrat NOI SUNTEM PREGATITI





Last edited by alezeus on 22-01-2014, 12:08:36; edited 8 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Headshootplz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2014 05:23)
Joined: 15 Aug 2011
Posts: 11, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 60.4
Votes: 2

 
Post Posted: 22-01-2014, 06:25:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar cauta asta anturaj cu japca .............
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Logos1

[Pure Holy Power]



Status: Offline
(since 18-06-2014 01:02)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 2

 
Post Posted: 22-01-2014, 09:33:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cyclon realizezi ca tu prin fiecare reply te injosesti si mai mult. Tu chiar vrei sa afle si baietii de la alianta drama ta de pe plan emotional? Nu de alta dar macar asa mai aveai o alternativa, ca aici la Hoarda cam toti te stiu de "bine".



Uploaded with ImageShack.us
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xeron

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2020 18:34)
Joined: 11 Nov 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 160.5
Votes: 12

   
Post Posted: 22-01-2014, 10:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
alezeus wrote:
Lik wrote:
cyclon vezi cum vb ca iei wipe dkp - si parthenia,guilda ta sa dus pe p ... ca ii pupai pe uni in dos si pe alti ii persecutai,tu iti tai craca de sub cur si tot tu cu emo rage,fie ca iti place sau nu cyclon,andra si alti te-au ajutat sa faci progres si pe 4.0.6 si pe 4.3 si apoi i-ai luat de prosti
@ keyalis ati facut ultraxion 10 hc in 8 ORE si v-ati laudat cu lucru asta,a face un boss pe 10 hc precum in ultraxion in 8 ore nu e progres e pur si simplu incompetenta
legat de elfita,a fost cel mai bun hunter din lod,si da keyalis poti face spume dar asta e adevaru si sa nu uitam faptu ca poate tu parthenia erai tu GM in lod,dar ca raid leader erai varza sa fiu sincer,tot ce auzeam de la tine era"ai wipe dkp' ai wipe dkp pe toate charele" indraznesti sa zici legat de script care este benefic pt noi sa picam boss??? omg ce wipe dkp iti dau pe toate charele " the end




Da eu ii luam de prosti ca l am imbracat x chare si ca cyclon a luat kick pe unde a fost si l am primit inapoi chiar daca a plecat cum el stie prea bine ce a patit in hk si cand face emo strike de andra venea si imi plagea pe umar si isi stergea caracterele .....nu este vina mea cyclon are viata sexuala imaginara in wow si ca se oftica ca ii dau - reputatie... sau ca este slab ca om.. eu i am luat partea de fiecare data aici am gresit eu iar in legatura cu guildul LOD...cu wipe dkp sau nu ..nu conteaza ce lider am fost eu ..conteaza ca am avut si am oameni care m a sprijina, guildul Light of Dawn nu este reprezentat doar de mine drept urmare suntem 22 pe bliz mai urmeaza sa vin inca 5... au mai plecat x guilde si sunt imprastiate pe x realmuri ... nu imi pasa daca ai fost din lod sau nu.. nu va tinut nimeni cu forta ...

-daca doresti sa - in dos pe cyclon si andra ai gresit sectiunea


Mi-ai imbracat x chare? -))cu cate din alea x chare nu m-am descurcat eu la raiduri?veneam cu charele respective in curu gol sau inainte sa vin la raid rupeam ET-ul ca sa-l imbrac?! daca nu eram eu cu alea x chare nu faceai tu progressul care l-ai facut.Cine dracu iti venea tie cu strategii la bossi in afara de mine si de nyv? App burtus,cum dracu ti-ai gasit tu sa vb despre mine,cand a fost ultima oara cand te-ai uitat in oglinda sau te-au urcat pe un cantar?eu zic sa incerci sa mergi la un control poate iti dau astia ochelari pentru ca de la batranete ai inceput sa vezi cam prost

Posturi unite automat, 22-01-2014, 04:23:56

wareth wrote:
Cyclon se pare ca te manca,care e problema ta?esti un linge ***** ba,eu macar nu am fost leaver ca tine,sa zbor din guilda in guilda,te tin aia in hkp ca donezi ca daca nu zburai de mult,kakau=)))),am incercat sa fim prieteni sa ne intelegem bine,da cu tine n-ai cum,am trecut de multe ori peste insultele tale,mai vezi.ti de activitatile tale de a cara flask-uri la hkp la raid si sa donezi pentru alte caractere.se vede ca toata viata ta a fost doar wow,in domeniu socializare esti doar un distrus patetic,in locu lu ma-ta te-as ineca in troaca sau cum aveti voi acolo la sat.taran borat,vezi.ti de viata ta de pupator de pizde virtuale,nu ai tu treaba cu ce am facut eu sau cu ce voi face,tu cand ai fost ofiter in afara sa dai kick de pe channel nu faceai nimic altceva,asa ca nu comenta.dupa ce ti-ai imbracat 20 de chare aici ai iesit,asa e fain,esti un om cu caracter,eu am avut motivele mele macar,dar tu esti un caracter de *****,fat ***,manci pita uscata si tu comentezi aici.nu-mi pasa ca-mi da warn,am zis ce am avut de zis.


Ce nervos esti roack-ere. - vezi sa nu te enervezi prea tare ca-ti cade parul ala frumos la nervi.



Cred ca ai putea sa incetezi pentru ca te faci de rahat in cel mai urat mod posibil. Ai cam facut ce ai vrut tu prin LOD (ai iesit si ai intrat de cate ori ai vrut, ai schimbat charele ca pe sosete etc.) lucruri care niciunui alt membru nu i s-au permis sau pe care niciun alt membru nu le-a facut. Ai plecat de aici pentru ca prietena ta virtuala a luat enrage pentru un item de heroic pe care nu il avea decat pe normal si s-a gandit ca asta ii scade rankul. Daca ar fi fost alte motive ai fi ramas plecat de prima data cand ai iesit din g, dar nu s-a intamplat. In ceea ce priveste progresul, daca tu crezi ca erai talismanul norocos al guildei si fara tine nu se putea face progres te inseli. Guilda asta a avut progres si inainte si dupa ce nu ai mai fost tu in ea si in perioadele in care te gandeai ca ar fi bine sa mai dai cate un rage quit. Nu am facut Ultraxionul pe 25 hc nu pentru ca nu erai tu acolo sa iti folosesti capacitatea ta de a conduce un raid ci pentu ca nu erau destui oameni in guilda in momentul respectiv (desi erau 200+chare in guilda nu mai erau activi decat vreo 20). Cat despre faptul ca faci flame aici ca un sarac nu dovedeste decat ca TU FACI SPUME pentru ca Alex iti stirbeste reputatia ta de aur si in niciun caz nu dovedeste ca el face spume pentru ca ai fi tu mare jucator de wow.

P.S: Te sfatuiesc sa te culci si tu pe la ore normale in loc sa joci wow ca disperatul si sa incerci sa ajungi si tu sa poti sa donezi daca ai chef din salariul tau propriu sa nu trebuiasca sa castigi la loto sau sa vinzi chestii de prin casa ca sa iti iei iteme. Multa bafta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 22-01-2014, 12:45:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cyclunel vad ca ti-ai facut obicei din a ma lua in gura si nu-ti recomand.
Tu iti traiesti jumatate de zi in fata calculatorului si vi sa o iei lung pe forum?Tie iti plangeau palmele dupa "iubirea" ta virtuala si ai tupeul de a iti da cu parerea despre unul si despre altul?
Faza cu INL nu m-am prins... nici ca-mi pasa tu intrai seara pe t.s si incepeai sa mananci kkt cu manutele tale cele "muncite" despre toate guildele ca mai apoi sa incepi sa umezesti c*ruri in stanga si in dreapta ca sa te primeasca la ei?De milogi ca tine sunt satul, acum ai inseninat aici cu gura larg deschisa si ceri ce ti se cuvine asa-i?
* Hai multa bafta si noroc da-i cu jet de aici Cyclutz.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 22-01-2014, 14:34:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zmei cat vezi cu ochii
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 22-01-2014, 15:23:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Enorm ma bucur ca ai observat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muteli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 14:04)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 316, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 264.8
Votes: 18

 
Post Posted: 22-01-2014, 19:16:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
daca nu eram eu cu alea x chare nu faceai tu progressul care l-ai facut.Cine dracu iti venea tie cu strategii la bossi in afara de mine si de nyv?


Salut , eu sunt Muteli si te-am invatat wow kktule , pe tine si pe multi altii , cu majoritatea am ramas amici .

Nu puteam sa lipsesc din acest flame infect cauzat de lingaul de cyclon.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 22-01-2014, 20:57:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Muteli wrote:
cyclon wrote:
daca nu eram eu cu alea x chare nu faceai tu progressul care l-ai facut.Cine dracu iti venea tie cu strategii la bossi in afara de mine si de nyv?


Salut , eu sunt Muteli si te-am invatat wow kktule , pe tine si pe multi altii , cu majoritatea am ramas amici .

Nu puteam sa lipsesc din acest flame infect cauzat de lingaul de cyclon.


Sustinem pe Mutuloi !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barna97

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 09:36)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 25, Topics: 2
Location: Ocna Mures

Reputation: 55.8
Votes: 3

 
Post Posted: 22-01-2014, 22:20:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu inca tot nu vad rostul discutiei -.

btw , O seara placuta la toata lumea - !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adrian9219

[Splice]



Status: Offline
(since 26-05-2019 17:02)
Joined: 10 Nov 2011
Posts: 105, Topics: 16
Location: Vaslui City

Reputation: 90.4
Votes: 16

     
Post Posted: 22-01-2014, 23:51:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barna97 wrote:
Eu inca tot nu vad rostul discutiei -.

btw , O seara placuta la toata lumea - !


Mersi, la fel -
btw, inca e rezervat locul ala pe blizz pentru tine -

P.S: revin cu reputatie pe - e bine ca aveam doar 2 momentan ca am dat +=]]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 28-03-2024, 20:09:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x