User
Pass
2FA
 
 

Recrutari!
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6714
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 27-01-2014, 16:28:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice aplicatie trebuie sa respecte modelul oferit, orice alt gen de aplicatie va fi ignorata!
Fara raspunsuri:" am jucat 2 ani."
Timpul de raspuns pentru o cerere variaza intre cateva minute si maxim 24h


1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
2. Clasa:
3. Main Spec/OFF spec:
4. Link Armory*:
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Ce experienta ai in wow?
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?

Recrutam doar 380+ ilvl -Main chars

AVEM NEVOIE DE:

Healeri: Resto Druid/Sham Holy pala, Holy Priest!
DPS: Rogue, Warrior, DK unholy, Mage fire, Shadow Priest
Tank: 2 Dk blood



Last edited by c3zar on 03-02-2014, 12:38:23; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kexen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2014 15:56)
Joined: 10 Jan 2013
Posts: 12, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 17.1
Votes: 3

 
Post Posted: 27-01-2014, 18:50:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cand se programeaza raidurile , i'll be on .
2. Warlock
3. Destro / destro
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dawts
5. Am ales specu' asta acum vreo 3 ani , e funny
6. Dots up , soul fire + confla urmat de burst , spam incinerate , tii immolate mereu pe target . Lock destro nu are o rotatie anume.
7. 3 ani de wow , stiu toate script-urile .
8. Defiance - s-a destramat guilda din cauza liderului . (in rest mi-am cautat o guilda stabila si n-am gasit niciuna)
9. Am vazut ca va tineti de treaba si vreau sa am parte de o guilda in care te poti increde in cineva , o guilda in care sa ajut si sa fiu ajutat & havin' fun
10. Progresul guildei clar .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clawdiw91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 02:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 3

 
Post Posted: 27-01-2014, 18:54:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT ! dai /w ingame unuia dintre warlords sau raid leaderi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
palax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2014 15:47)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 1

Post Posted: 28-01-2014, 14:47:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.mai tot timpul. cand se programeaza raid o sa fiu on
2.paladin
3.retri/holy
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ownurhead
5.am ales paladinu cand am mers pe blizz in urma cu vreo 2 ani jumate
6.crusader strike,inquisition,crusader strike,burst(aripi,gardian,hammer of wrath spamm cat ai aripile, zealotry(templar's verdict spamm)), nu e o rotatie consacrata la paladin pentru ca ai proc de la exoricism care il face instant/double damage/no cost si proc de la templar's verdict pe care daca il folosesti da dmg= cu 3 holy power indiferent de cate ai tu in acel moment
7.5 ani de wow. 2 jumate de retail. 2 de paladin
8. pe freakz joc de vreo 2 luni si nu am avut ocazia sa cresc si sa gasesc o guilda pve cu progress care sa ma accepte deocamdata
9.vreau sa fac pve cat mai repede.nu mai am rabdare .trebuie sa fac ds daca nu turbez si pentru ca voi vad ca va tineti de treaba din cate am vazut
10.progresul. degeaba ai gear daca nu ai guild cu progress.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clawdiw91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 02:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 3

 
Post Posted: 28-01-2014, 15:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT ! dai /w ingame unuia dintre warlords sau raid leaderi.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radukan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2014 19:15)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 28-01-2014, 16:00:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Cand trebe nu conteaza am mai putin timp la dispozitie doar in timpul sesiunii
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: Fire pve/Fire pvp
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Freakzone
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:deoarece este cel mai bun pt pve pt mage deocamdata
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Scorch,LB,Fireball spam,instant pyro,cand ai active enchante +trinket cast comb,fire blast(pt aoe dps,de e nevoie)spam fireball cu pyro dupa ce am castat comb.ca mag ma bazez cel mai mult pe intel,crit si haste.
7. Ce experienta ai in wow? joc de pe vremea LK cu mici pauze
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am inceput la alianta am jucat in Dejavu,Addicted.La hoarda am jucat in Wicked,The betrayers,Evo.Din anumite guilde am fost inlaturat ca am lipsit un anumit timp din cauza facultatii din altele am decis sa plec eu ca nu m-am adaptat cu oamenii,altele s-au dezbinat pur si simplu.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progress:P
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?:Normal ca ma intereseaza si itemele dar sincer mai mult ma intereseaza sa mearga guilda bn si sa avem progress nu sa ramanem blocatii la un encounter 1an de zile -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 28-01-2014, 16:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

radukan wrote:
1.Cand trebe nu conteaza am mai putin timp la dispozitie doar in timpul sesiunii
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: Fire pve/Fire pvp
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Freakzone
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:deoarece este cel mai bun pt pve pt mage deocamdata
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Scorch,LB,Fireball spam,instant pyro,cand ai active enchante +trinket cast comb,fire blast(pt aoe dps,de e nevoie)spam fireball cu pyro dupa ce am castat comb.ca mag ma bazez cel mai mult pe intel,crit si haste.
7. Ce experienta ai in wow? joc de pe vremea LK cu mici pauze
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am inceput la alianta am jucat in Dejavu,Addicted.La hoarda am jucat in Wicked,The betrayers,Evo.Din anumite guilde am fost inlaturat ca am lipsit un anumit timp din cauza facultatii din altele am decis sa plec eu ca nu m-am adaptat cu oamenii,altele s-au dezbinat pur si simplu.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progress:P
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?:Normal ca ma intereseaza si itemele dar sincer mai mult ma intereseaza sa mearga guilda bn si sa avem progress nu sa ramanem blocatii la un encounter 1an de zile -


Whisper Racer ingame pentru o discutie in privat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hamann94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 23:40)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Germany

Reputation: 34
Votes: 1

Post Posted: 28-01-2014, 17:14:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cand vor fii eventuri , voi fii on tot timpul !
2.DK
3. Unholy / Frost
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hamann
5. Deoarece este cel mai bun spec PVP pentru DK .
6.Horn of Winter , Festering Strike , Scourge Strike ,Plague Strike , Death coil iar dupa ce am Full Runic Power folosesc trinket Unholy Fenzy , Gargoyle si castez de cele mai multe ori Scourge strike pentru mentinerea Runelor , Folosesc foarte mult inpotriva casterilor Mind freeze , Strangulate si Arcane Torent . Nu este o rotatie cine stie ce desii , singur mi`am facut propiul stil de joc si merge foarte bine ! . Ma bazez tare mult pe Strength Haste + Mastery .
7. Joc pe freakz de pe LK .
8. Shadow , a fost ok , ajutam lumea in Premadeuri , arene . Guilda s`a desfintat si am inceput sa caut o guilda serioasa din orice punct de vedere .
9. Pentru un inceput in PVE , de demult ma atrage pve dar niciodata nu am avut ocazia sa incep deci , de ce nu !
10 . Bineinteles ca progresul guildei conteaza , Daca cuilda nu are progres , ramane blocata si la fel si playeri !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 28-01-2014, 17:25:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hamann94 wrote:
1. Cand vor fii eventuri , voi fii on tot timpul !
2.DK
3. Unholy / Frost
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hamann
5. Deoarece este cel mai bun spec PVP pentru DK .
6.Horn of Winter , Festering Strike , Scourge Strike ,Plague Strike , Death coil iar dupa ce am Full Runic Power folosesc trinket Unholy Fenzy , Gargoyle si castez de cele mai multe ori Scourge strike pentru mentinerea Runelor , Folosesc foarte mult inpotriva casterilor Mind freeze , Strangulate si Arcane Torent . Nu este o rotatie cine stie ce desii , singur mi`am facut propiul stil de joc si merge foarte bine ! . Ma bazez tare mult pe Strength Haste + Mastery .
7. Joc pe freakz de pe LK .
8. Shadow , a fost ok , ajutam lumea in Premadeuri , arene . Guilda s`a desfintat si am inceput sa caut o guilda serioasa din orice punct de vedere .
9. Pentru un inceput in PVE , de demult ma atrage pve dar niciodata nu am avut ocazia sa incep deci , de ce nu !
10 . Bineinteles ca progresul guildei conteaza , Daca cuilda nu are progres , ramane blocata si la fel si playeri !



Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraxer98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2014 23:37)
Joined: 27 May 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

 
Post Posted: 28-01-2014, 23:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Foarte mult. Pe zi, undeva la 8 ore.
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Xhooves
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca e un spec foarte bun in PvE si-mi place sa joc ca si paladin DPS, este singurul spec de DPS pe paladin so...
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele pe care le am mi se par bune, rotatia este ceva la modul : 3HP->Inquisition->3HP->Templar's Verdict->CS->Exorcism(if proc.)->Hammer of Wrath (if avaliable)->Judgement->Holy Wrath... Ma rog, ceva de genul asta
7. Ce experienta ai in wow?
Joc de 7 ani. Am jucat pe Vanilla, TBC, LK, Cata si putin Pandaria.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Drunken Badgers... S-a desfiintat.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca sunteti o guilda PvE buna.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?
Bunul progres al guildei. Daca guilda are progres, automat si eu voi avea progres.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 28-01-2014, 23:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eraxer98 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Foarte mult. Pe zi, undeva la 8 ore.
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xhooves
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca e un spec foarte bun in PvE si-mi place sa joc ca si paladin DPS, este singurul spec de DPS pe paladin so...
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele pe care le am mi se par bune, rotatia este ceva la modul : 3HP->Inquisition->3HP->Templar's Verdict->CS->Exorcism(if proc.)->Hammer of Wrath (if avaliable)->Judgement->Holy Wrath... Ma rog, ceva de genul asta
7. Ce experienta ai in wow?
Joc de 7 ani. Am jucat pe Vanilla, TBC, LK, Cata si putin Pandaria.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Drunken Badgers... S-a desfiintat.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca sunteti o guilda PvE buna.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?
Bunul progres al guildei. Daca guilda are progres, automat si eu voi avea progres.


Acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chong

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-12-2014 21:12)
Joined: 08 Apr 2013
Posts: 17, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 145.6
Votes: 5

 
Post Posted: 01-02-2014, 01:11:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Mai mereu
2. Rogue
3. Combat/Subtlety
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Droghila
5. Caracterul l-am facut pt PvE de la inceput, combat mi s-a parut cel mai bun pt PvE
6. SnD up all the time, spell hit cap, faceroll eviscerate.
7. Sunt pe Freakz de cand era in WOTLK, deci 3-4 ani
8. The Forgotten Heroes, kicked out, nu am putut intra timp de o saptamana
9. Lol i dunno.
10. Progres de preferat, sunt multumit de itemele pe care le am(394 ilvl)


http://i1272.photobucket.com/albums/y389/FivE151/Chongr_zpsa2f5f95e.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 01-02-2014, 02:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chong wrote:
1. Mai mereu
2. Rogue
3. Combat/Subtlety
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Droghila
5. Caracterul l-am facut pt PvE de la inceput, combat mi s-a parut cel mai bun pt PvE
6. SnD up all the time, spell hit cap, faceroll eviscerate.
7. Sunt pe Freakz de cand era in WOTLK, deci 3-4 ani
8. The Forgotten Heroes, kicked out, nu am putut intra timp de o saptamana
9. Lol i dunno.
10. Progres de preferat, sunt multumit de itemele pe care le am(394 ilvl)



Whisper Racer ingame pentru o discutie in privat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xtr3amboy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-05-2014 08:30)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 65.1
Votes: 2

 
Post Posted: 02-02-2014, 01:21:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp este nevoie, intru in fiecare zi.
2. Dk blood, Holy Priest.
3. main bl, off frost/ main holy, off shadow.
4.dk link http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Madlenna
priest link http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Barrella
5. Nu'mi place dps, pentru ca nu ma solicita la maxim, prefer sa stau tank/heal , e mai fun.
6. Dkú il joc la mastery ( e peste stamina;nu ma intereseaza hpúl ci scutul de la death strike ). Priest joc intel max,spirit max, mastery si haste cap.
7. am jucat 2 ani pe Blizz, 1 an pe spidernet romania si acum aici
8. Nu mai tin minte numele, am iesit pentru ca nu erau active si nu ne potriveam
9. Vreau sa intru in guilda pentru a participa la raiduri, pentru a'mi imbunatatii calitatile de tank/heal si a creste in ilvl.
10. Ambele sunt importante, dar din moment ce guilda progreseaza ok automat itemele vor urma.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clawdiw91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 02:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 3

 
Post Posted: 02-02-2014, 01:25:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xtr3amboy wrote:
1. Cat timp este nevoie, intru in fiecare zi.
2. Dk blood, Holy Priest.
3. main bl, off frost/ main holy, off shadow.
4.dk link http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Madlenna
priest link http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Barrella
5. Nu'mi place dps, pentru ca nu ma solicita la maxim, prefer sa stau tank/heal , e mai fun.
6. Dkú il joc la mastery ( e peste stamina;nu ma intereseaza hpúl ci scutul de la death strike ). Priest joc intel max,spirit max, mastery si haste cap.
7. am jucat 2 ani pe Blizz, 1 an pe spidernet romania si acum aici
8. Nu mai tin minte numele, am iesit pentru ca nu erau active si nu ne potriveam
9. Vreau sa intru in guilda pentru a participa la raiduri, pentru a'mi imbunatatii calitatile de tank/heal si a creste in ilvl.
10. Ambele sunt importante, dar din moment ce guilda progreseaza ok automat itemele vor urma.


Acceptat whisper un ofiter ingame pentru invite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 12-05-2024, 12:35:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x