User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admini
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2141
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 17:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau FC Babuscha
- Numele adminului Bea(prea mult sau fumeaaza prea mult)wolf
- Harta, ora si data faptei reclamate chiar acum
- Motivul /Primesc de 2-3 ori kick pierd scor si bani..apoi imi da destroy...sa-mi dovedeasca cat e de distrus
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola am quit deci nu mai e nimic
- IP-ul tau / SteamID-ul tau nu stiu

Beawolf , nu reinstalez cs-ul ca esti tu minte scurta..nu faci ce te taie pe tine capul, ai auzit?..cer avertisment si unban+undestroy daca exista asa ceva

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Butcher

[Wanted]



Status: Offline
(since 10-05-2014 02:22)
Joined: 10 Oct 2013
Posts: 181, Topics: 7
Location: Husi

Reputation: 36.1
Votes: 4

 
Post Posted: 30-01-2014, 18:14:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa ceri un doctor ai ai mare nevoie.Ai primit ce ai meritat,fara nici o exagerare.Se vede si din formularea reclamatiei tale ce baiat serios esti si ce mult respecti staff-ul serverului.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 30-01-2014, 18:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are absolut nici in rost sa justific de ce ai primit destroy si ban pentru ca se stie dar o voi face din respect pentru colegii care o fac la randul lor cand au reclamatii. Se poate vedea in logs intre 17:20 - 17:45 daca nu ma insel. Pe scurt ai jignit 3 admini care nu au facut decat sa iti spuna frumos sa taci, sa iti tot aplice comanda de gag/kick. Te-am avertizat sa joci in liniste ca iei ban, ti-am dat kick si ai intrat sa jignesti. Asta dupa ce ai jignit-o si pe nicoletA, sziszi si parca un player. Banul ramane, bafta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
yonutzu

[always be the best:)]



Status: Offline
(since 29-01-2016 16:16)
Joined: 26 Aug 2013
Posts: 388, Topics: 26
Location: Pitesti

Reputation: 140.6
Votes: 12

 
Post Posted: 30-01-2014, 18:38:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ce zic colegii poti sa ramai si cu ban si cu cs-ul asa :) si din reclamatia pe care o vad nu reiese altceva decat faptul ca tu esti vreun pui de smecher si ai incrucat tarlaua , aici nu suntem la tine in fata blocului unde probabil te crezi smecher cu copii de 10 ani ....asa ca nu intri tu sa injuri pe cine ai chef si sa iti bati joc...plus ca nici macar nu stii sa citesti ..e BEOwulf nu BEA ... sincer Get a life...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 19:34:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu aveti nici cap nici coada...cum sa respect un astfel de om?...ati inebunit? Respectul se castiga..el mi-a castigat doar dispretul..Sunteti toti o apa si-un pamant..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 30-01-2014, 20:01:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tu nu ne-ai respectat, daca te-au rugat 3 admini sa incetezi ceea ce tu ai inceput... de ce sa te respect eu sau noi?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
lovekiller

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-08-2019 05:14)
Joined: 07 Nov 2012
Posts: 43, Topics: 5
Location: United Kingdom

Reputation: 162.4
Votes: 4

Post Posted: 30-01-2014, 20:07:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din partea mea sa ramai cu ban 1237 de ani la cum vorbesti omule...alte vorbe sunt de prisos
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 20:21:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica tu iti permiti sa ma scoti din sarite cu kick-urile...te rog sa imi scoti gagul de 20 de minute dat aiurea ca sa-mi iau si eu awp..si incepi cu faze..''mai scoti un cuvant ai ban'' .Cine esti ma tu sa ma ameninti pe mine? Nici macar nu am injurat nu am spus nimic vulgar...ti-am spus ca nu ai voie sa dai destroy aiurea si tu faci ambitie si imi dai destroy?...cum sa te respect ? Cer unui owner sa caute in log marile ''injuraturi'' pt care am fost tinut in kick si apoi pt care am luat destroy..

The Butcher...trecand peste faptul ca formularea ta e gresita si stupida...cum iti permiti sa sugerezi ca sunt nebun? Esti un obraznic! Cer warn pt The Butcher.E off topic 100%.

yonutzu, tu pari mai cerebral..nu am injurat ..stai sa vedem in log unde sunt marile si gravele injuraturi pt care am luat destroy..e doar ambitia lui Bea(prea mult)wolf.

Posturi unite automat, 30-01-2014, 20:21:49

lovekiller wrote:
din partea mea sa ramai cu ban 1237 de ani la cum vorbesti omule...alte vorbe sunt de prisos


Cum am vorbit?..si ''din partea ta'' nu conteaza ce crezi tu..stai in banca ta si asteapta logul istetule..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
The Butcher

[Wanted]



Status: Offline
(since 10-05-2014 02:22)
Joined: 10 Oct 2013
Posts: 181, Topics: 7
Location: Husi

Reputation: 36.1
Votes: 4

 
Post Posted: 30-01-2014, 20:31:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram si eu pe server cand s-a petrecut totul.Tu in primul rand trebuia sa faci o reclamatie cu bun simt si lipsita de glume proaste.ramai cu ban 100%.Bafta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 20:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

The Butcher wrote:
Eram si eu pe server cand s-a petrecut totul.Tu in primul rand trebuia sa faci o reclamatie cu bun simt si lipsita de glume proaste.ramai cu ban 100%.Bafta.


De la mine se cere perfectiune, bun simt si altele..dar de la tine nu? de la restul nu? Tu iti permiti sa sugerezi ca sunt nebun? Tu vorbesti de bun simt?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GypsieDie2

[PistoL a.k.a]



Status: Offline
(since 09-02-2016 17:29)
Joined: 01 Feb 2013
Posts: 782, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 200.7
Votes: 19

   
Post Posted: 30-01-2014, 20:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasati bestia sa se dezlantuie -)) ai jignit...sunt sigur ca ai luat gag, ai continuat sa vb pe admin chat... ai primit raspuns ca ei ban... ai continuat, ce mai vrei? -

Golaneste, sa cante ungurii "Desteapta-te romane" in tiganeste !!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 30-01-2014, 20:38:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu eu ti-am dat gag.
2. La cum ai facut pe server meritai ban de la a 2-a abatere.
3. Nu am spus ca ai injurat, ci ca ai jignit.
4. Te-am rugat prima data sa incetezi, nu ai facut-o si tot comentai, ti-am dat kick de vreo 3 ori (intre timp jignisei 2 admini), apoi te-am avertizat ca daca mai jignesti si o ti tot asa iti voi da destroy si ban.
5. Punct ochit, punct lovit.

Nu mai posta si asteapta o decizie, nu e jungla aici sa faci ca un maimutoi, sa iti dai aere si sa te crezi tu ala mai destept si nevinovat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 20:48:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf wrote:
1. Nu eu ti-am dat gag.
2. La cum ai facut pe server meritai ban de la a 2-a abatere.
3. Nu am spus ca ai injurat, ci ca ai jignit.
4. Te-am rugat prima data sa incetezi, nu ai facut-o si tot comentai, ti-am dat kick de vreo 3 ori (intre timp jignisei 2 admini), apoi te-am avertizat ca daca mai jignesti si o ti tot asa iti voi da destroy si ban.
5. Punct ochit, punct lovit.

Nu mai posta si asteapta o decizie, nu e jungla aici sa faci ca un maimutoi, sa iti dai aere si sa te crezi tu ala mai destept si nevinovat.


In primiul rand nu am pretentia ca sunt nevinovat,(dar ai abuzat! ''marea'' jignire a fost ''tantaloaica'' nu meritam destroy pt asta, sa fie clar!)
in al doilea rand nu fac pe maimutoiul,
in al treilea rand daca nu ai dat tu gagul de ce m-ai amenintat TU cand am rugat FRUMOS sa fie scos gagul(de 20 de minute) pt a-mi lua awp?...sa vina logul sa te convingi ca singurul motiv pt care am luat destroy este ca ai facut tu pe olteanul si ai vrut sa imi demonstrezi ca esti tu mare admin, a fost doar ambitia ta..ala nu e motiv de destroy, ok? adica nu iau astia cu injuraturi , cu ''***'' , cu ''mm'' , cu organe care incep cu ''p'' si care se termina cu ''a'' si tu imi dai mie destroy ca ti-am atins orgoliul de zeu?...

Daca spui ca ma cred mai destept...asta e datorita faptului ca tu ma consideri asa., eu nu am avut pretentia asta...eu m-am considerat nedreptatit si mi-am postat opinia...

Edit: P.S. : nu decideti voi ca ''banul ramane''..nu va mai arogati singuri drept de owner...vedeti-va lungul nasului..ownerii decid'.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beowulf

[Organ de stat]



Status: Offline
(since 27-03-2020 11:23)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 3232, Topics: 219
Location: Pantelimon, Ilfov

Reputation: 478.7
Votes: 125

         
Post Posted: 30-01-2014, 21:10:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu te asigur ca banul ramane cu tot cu gradul de Administrator pe care il am pentru ca ai intrecut masura. Nici macar nu stii cand si de ce ai luat destroy, deci e clar. Asteapta logs, ai de astepta pana o sa poate unul din Owneri sa il scoata. Poate ca am gresit cu destroy-ul... Dar prea ai comentat jumatate de harta, prea te vedeai de neatins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bombelico

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2015 15:12)
Joined: 20 Jan 2011
Posts: 27, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 32.5
Votes: 2

Post Posted: 30-01-2014, 21:16:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beowulf wrote:
Eu te asigur ca banul ramane cu tot cu gradul de Administrator pe care il am pentru ca ai intrecut masura. Nici macar nu stii cand si de ce ai luat destroy, deci e clar. Asteapta logs, ai de astepta pana o sa poate unul din Owneri sa il scoata. Poate ca am gresit cu destroy-ul... Dar prea ai comentat jumatate de harta, prea te vedeai de neatins.


Deja o dai in basme!! Stiu cand (in minuntele precedente postarii reclamatiei) si de ce(ca faci tu ambitie) am luat destroy(NEMRITAT)..Cu ce am intrecut masura? ca ti-am adus niste argumente cum ca, pt ''tantaloaica'' nu se da destroy?..O sa primesti avertisment cu tot cu statutul meu de player! Pt ca ai abuzat!
Gravitatea faptelor tale intrece de departe gravitatea faptelor mele! NU esti owner, asteapta log si nu lua tu decizii!

Edit:
Code:
Poate ca am gresit cu destroy-ul... Dar prea ai comentat jumatate de harta, prea te vedeai de neatins.


Pentru ca ai recunoscut ca ai gresit cu destroyul eu imi retrag reclamatia! T/C

Si aia cu prea te vedeai de neatins..e tot dinspre tine -



Last edited by Bombelico on 30-01-2014, 21:32:41; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by kalwin, 30 January 2014 21:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 20-09-2024, 00:54:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x