User
Pass
2FA
 
 

Admin!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message603
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 01-02-2014, 00:17:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doresc sa mi se scoata accesul pe war3.freakz.ro .

Motivele :

1. Mi s-a acrit de toata sarada asta cu admini trial , admini de duzina , admini de duminica.

2. Ati adus serverul la sapa de lemn , se vede ca a plecat Sile , eM abia se implica , ion la fel. Nu ii condamn , au crezut ca faceti o treaba buna , dar s-au inselat amarnic.

3. Jucatorii vechi abia daca mai intra , si cand intra stau 5 minute si ies, ca ii enerveaza atata nepasare si toata mentalitatea de scoala generala de pe server.

4. Cand am revenit pe server , am cerut recuperarea adminului in speranta ca va poate fi de folos ajutorul meu , si ca o sa continuati sa tineti serverul prin linia de plutire , dar nu prea mai e cale de intoarcere , si a durut in cot cand eu sau alti admini vechi ne-am oferit ajutorul.

De ce am postat aici si nu am dat PM la vreun owner?

Simplu. Pentru ca sunt tare curios cati imi dau dreptate si cati pupa in fund sefii mai mari in speranta de a deveni sefi mai mici , dar nu trebuie sa te umpli de ra**t la gura ca sa ajungi sus. Stiu de pe acuma ca nu multi sunt de acord cu mine , sau sunt dar nu vor sa spuna.

Inainte sa sara "adminii jm3k3rY" cu injuraturi si vorbe ca la ei pe tarla , le spun sa nu se agite ca nu imi pasa. Daca vor sa ma injure sa imi trimita PM ca sigur o sa citesc cu un bol de floricele in brate.

Si ma astept ca acest topic sa fie sters , dar sper ca nu va fi.

Voi continua sa joc , pentru ca pe serverul asta am petrecut aproape 4 ani , si cunosc toata lumea buna , care stiu ce e bunul simt.

Va urez o seara buna si ,

R.I.P War3.

LE : Daca se poate sa am macar Nick Rezervat , pentru ca nu doresc sa intre niste incompetenti sa vorbeasca in numele meu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 01-02-2014, 00:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Și eu m-am luat în gurã cu mulți și mi i-am pus în cap, shit happens, dar în ciuda certurilor tot îmi face plãcere sã ajut. Ți-ai spus pãrerea, foarte bine, dar chiar crezi cã e decizia corectã se te retragi din cauza lucrurilor astea minore? Eu i-am susținut pe ãștia noi, cu toate cã nu îmi convenea situația. De ce? Fiindcã vor sã ajute. Serverul e încã în picioare, jucãtorii vin și pleacã, ãsta nu-i motiv de alarmare. Ownerii au o vârstã, o viațã, un job, hai sã nu îi blamãm aiurea. Unii au timp, alții nu, dar toți susțin serverul. Well, think again. Baftã. -

Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 01-02-2014, 00:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e chiar vina adminilor trial - e faza ca nu se mai respecta adminii conform gradelor !!!
Cu toate ca vorbesc eu aiurea sau ma mai pup cu nataka/pazu/japka pe sv, nu cred ca am comentat vreodata la unul cu acces mai mare ca mine !
Si sa va mai spun cum sta treaba - Perlon care e blood si eu champ, daca vine la mine si imi spune ceva, pai execut in prima secunda nene, de ce ? Ca e mai vechi ca mine - Si asta este ceea ce multi nu respecta, vechimea - ca admin, si ca player -

Si mai e si din cauza voastra, ca sunteti moi frate, va e frica sa luat un avertisment - Va injura playerii si voi dati gag - Pai daca injura un player vreun admin, are ban direct, cel putin asa fac eu, cel putin asa faceau ceilalti inainte -

Si se da si champ foarte usor de la blood - si blood se da foarte usor de la slot . Pai eu am luat slot cu 50 de codati, blood cu 130 parca si champ la 180 si tot mi se pare ca am luat prea usor

Fiti mai duri la voturi si respectati la sange regulamentul cu cerinte, fiti kolick ! -




War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 01-02-2014, 00:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost si dur , am si lasat de la mine. Cu ce folos? Ai aprecierea mea ca respecti unul cu grad mai mare ca tine , dar cei care au venit mai tarziu , nu stiu care , cum sta treaba. Ti se urca in cap , parca ar fi regi. Nu e vina numai adminilor trial , dar s-au spus atatea vorbe negandite , si atatea jigniri , de iti venea sa o iei razna. Nu imi este frica de avertisment , nu mi-a fost , si eu dadeam ban daca ma injura unu , mi sa parea normal. Dar lumea noua te critica , pe cand ei nu stiu cu ce se mananca jocu.

@Pazuzu , imi pare rau , dar nu ma razgandesc.
E normal , toata lumea are job , are viata personala , nu stai si iti petreci 15/24 de ore pe counter sau pe forum. Dar unii nici macar 0.5 / 24 de ore nu isi dau interesul. Eu de ce sa imi dau? Sa se duca cu domnu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2016 20:47)
Joined: 15 Dec 2009
Posts: 437, Topics: 58
Location: Costesti-Arges

Reputation: 334.7
Votes: 8

Post Posted: 01-02-2014, 00:55:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo mNmL..cineva tot trebuia sa faca asta...Daca asa e mai bine...sa plece un admin cu experienta si sa vina d'astia de stana..cu un limbaj de mahala. Nu-mi vine sa cred,2 reclamatii contra mea si niciun rezultat,cum sa nu se duca in jos servaru frate?? 4 ani am petrecut alaturi de servaru asta cu bune si rele..si acum dupa o pauza revin si sunt luat la misto de toti adminii trial? pentru ce? Lau7 ala ma ia cu smecherii si cu fente, ei habar nu au sa prinda un codat si se tiganesc cu noi aiurea...Nu pot da un gag/ban/slay/slap etc. ca sunt in capul meu toti!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 01-02-2014, 01:02:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-edited-



War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Bec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2016 20:47)
Joined: 15 Dec 2009
Posts: 437, Topics: 58
Location: Costesti-Arges

Reputation: 334.7
Votes: 8

Post Posted: 01-02-2014, 01:10:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa aud dupaia la reclamatie un verdict d'ala de kkt "bec downgrad blod" apoi sa-mi iau palme in cap de la adminii mai mari ? Nici asta nu vreau.Am spus niciodata nu am dat ban/slay/kick etc pe nedrept..mereu am avut un motiv...Asa am fost invatat de cand am facut primul frag pe acest servar.si pana acum.Am fost corect!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 01-02-2014, 06:06:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Repet, unda verde sa sanctionam la sange pe orice idiot de pe server, fara sa fim mustrati sau sanctionati pentru ca banul ii prea mare, etc, si vezi ce frumos vor invata aia sa respecte. Si inca ceva, *** direct la injuraturi din astea de familie, morti, vezi ce frumos ii calmezi. Si NU, nu ii vorba ca CS-ul moare, ca doar vad alte servere full ore intregi, ii vorba ca generatia cu creier devine cam rara, si vin pustanii astia de la '98 incoace si se dau ei smecheri, iar asta necesita o anume educatie, ca ii risc ca ei sa vina pe forum sa se planga sau sa plece de pe srv, asta ii alta mancare de peste, ar trebuie ales, preferi sa joci cu idioti pe server sau preferi sa controlezi multimea. S-a ajuns ca taranimea sa faca reclamatie pentru ca a luat gag ca a zis "prost", ceea ce ii dat gag pe merit. Si topicurile cu reclamatii stau prea mult deschise, mai ales dupa ce li s-a pus dovada concludenta, prea multa mana libera le este data multor playeri. Free game-ul are si consecinte la un moment dat.
@mnml Hai ca te injur eu prin PM in timp ce mananci popcorn - .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 01-02-2014, 07:42:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din motivul ãsta și eu și alți admini / jucatori buni ne-am lasa de joc, nu doar de admin. Dar de ce sã le dau lor satisfacție? Mai bine le dau un ***!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 01-02-2014, 09:23:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acord mmlm, ai perfecta dreptate, dar nu trebuie sa renunti, iti faci treaba si nu ii bagi in seama, esti admin vechi si bun si nu merita sa renunti. Stai aici, avem nevoie de admini vechi ca tine

P.S. exemplu, 20 playeri pe sv si adminii baga aim_pistols si india...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 01-02-2014, 12:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am explicat acelasi lucru dar in alt mod . Totusi e de apreciat efortul lui mastermind si a lui ese pentru ca reusesc totusi sa se implice in limita timpului pe care il au. Cred ca modificarile care vor avea loc sa duca la ceva pozitiv .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 01-02-2014, 14:18:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Am explicat acelasi lucru dar in alt mod . Totusi e de apreciat efortul lui mastermind si a lui ese pentru ca reusesc totusi sa se implice in limita timpului pe care il au. Cred ca modificarile care vor avea loc sa duca la ceva pozitiv .


Eu nu cred.

@Paragon Topicurile stau deschise cu lunile , stau astia care au facut cerere de slot etc , cate 1-2 saptamani. Da e frumos asa? Inainte nu statea 2 zile , si raspundea 10-15-20 de admini , nu ca acum stai dupa toti .... ca sa intre pe forum sa voteze . Urat asa. Eu nu am revenit pe server ca sa ce? sa vad ca Tasse , Kolick , LIQ , Ganja , CmB , Slow , Shark , Waynee etc au plecat de pe server sau au ramas fara admin , si de ce au ramas fara admin? Ca tineau jucatorii potoliti si erau prea experimentati ca admini? Daca vorbesc cu fiecare in parte , sigur o sa imi sustina parerea.

Imi mentin decizia. @Mastermind , @ese treceti si pe aici sa imi scoateti accesu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 01-02-2014, 14:34:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mNmL.xD wrote:
Ganja


aka cel mai rupt admin ? Da, il stiu . A renuntat dupa ce s-a certat cu mine si ne-a scos eM accesele si ne daduse ban permanent




War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 01-02-2014, 14:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkship wrote:
mNmL.xD wrote:
Ganja


aka cel mai rupt admin ? Da, il stiu . A renuntat dupa ce s-a certat cu mine si ne-a scos eM accesele si ne daduse ban permanent


"aka cel mai rupt admin" cu il denumesti tu , a jucat si a adminat pe server ani de zile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 01-02-2014, 15:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mnml fara suparare, te-ai saturat de "admini trial , admini de duzina , admini de duminica" dar tu ai marele tupeu sa vorbesti de altii cand TU cu toate "calitatile" tale nemaipomenite nu ai reusit sa strangi nici macar 3 pagini de codati in ani de zile, si esti champ! Nu stii decat sa te plangi, toata lumea face asta, e in gena romanului sa vada, sa tipe tare dar sa nu faca nimic. Cand te-ai dat cu parerea ultima data la o parere demo? Cand ai venit ultima oara cu o idee buna? Cand ai facut ceva ultima data pentru acest server?

Eu am o gramada de lucru in viata particulara, am o afacere, am si un job, am si logodnica, am si familie, prieteni si tot am timp sa ma uit la un demo, sa vin cu idei sa marim numarul de admini, sa fac regulamente sa ajute serverul, sa fac pluginuri sa atraga jucatori, sa organizez meetinguri, acum am facut un post de radio war3 etc. Majoritatea suntem foarte ocupati si cu multe altele inafara de CS si nu ne plangem, pur si simplu facem ce putem pt acest server. Cred ca numai tu esti ala care sta degeaba..

Priviti o lista de champ demna de admin trial:
http://forum.wow-freakz.com/mNmL-s-LIST-t77870.html

Nu o sa las topicul asta deschis, m-am saturat sa vad numai tampenii de la niste oameni care nu fac nimic, nu sunt nimic dar se vad ca niste vedete. Pune mana si ajuta serverul daca esti asa nemultumit, cere responsabilitati daca vrei sa ajuti, spune-le ownerilor "uite ma ocup eude sectiunea cu pareri demo" sau orice. Daca nu esti un plus, macar nu fii un minus venind cu asa tampenii pe forum!

Si apropo, cine spune ca serverul e mai gol acum decat anul trecut se insala.. Prin noiembrie 2013 daca va aduceti aminte la orice ora din zi si chiar seara, serverul era mai mult gol si nicun admin ore intregi..
Pe GameTracker wr3 era undeva pe la 1200 in rank-ul tuturor serverelor, acum este constant sub 900, luna asta a fost maxim pe 620, in decembrie a fost pe 500.. Acum pe server sunt mereu cel putin 2-3 admini si cateodata chiar mai mult de 10! Jucatori la fel s-a intamplat de mai multe ori, aproape in fiecare noapte pe la 12-1 sa fie full, si cel putin 20 de jucatori pana pe la 2-3..
http://www.gametracker.com/server_info/89.39.13.81:27015/



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 01 February 2014 13:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 06-05-2024, 04:16:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x