User
Pass
2FA
 
 

Nemultumiri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message47180
Heil Hitler

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2014 22:30)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 182, Topics: 18
Location: Auschwitz

Reputation: 30.4
Votes: 5

Post Posted: 04-02-2014, 03:12:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SkArena.h@g1 wrote:
Happy =]] wrote:
Khajiit wrote:
Am si eu cateva intrebari pentru voi, detinatorii(happy / crizzatu) si restul adminilor cu acces la destroy, si anume:

De ce se acorda destroy cu atata usurinta? Adica, eu inteleg, nu sunteti calmi, sunteti nervosi, dar prea aruncati in stanga si-n dreapta cu destroy. Sa va dau cateva exemple:
Intra un jucator incepator pe server, se pune CT(are microfon), nu prea stie el regulamentul si omoara pe cineva...ce pateste? DESTROY, ce ar fi fost normal sa pateasca? Avertizare->Mutare la TERO.
Alt exemplu:
Intra un jucator incepator pe server, se pune la tero, este nightclawer day,1hp day sau oricare al day, ia arma sau hp..sau face el ce face(greseste), boom primeste destroy, ce ar fi fost normal sa pateasca?Slay->Kick->ban 30 de minute, nu destroy asa din prima.
Exemplele pot continua...
Deci, daca ar fi sa tragem o concluzie, aceea este ca prea se abuzeaza de comenzile DESTROY/BAN. Prea unii se vad cocosi cand au gradul mare, fie pentru ore, fie pentru rinichii,ficatii donati, fie pentru orice alt motiv neinteresant, asa ca pun si eu un semn de intrebare la urmatoarea nedumerire, "Pana cand se va continua asa, pana cand se va continua cu aceasta "dinastie" a prostiei si a indiferentei pe server?" Probabil ca voi credeti ca eu exagerez, dar prea sunt alungati jucatorii noi de suferintele adminilor, nu vi se par ca sunt cam multe destroy-uri si ban-uri oferite mai mult cadou?
Desigur, uneori este necesar, veti spune voi, insa nu cred ca este normal... prea se exagereaza...zic si eu...


Si ce propui ? Sa stau eu sau crizzatu non-stop pe server sa vedem cand se da un destroy ? Daca acel jucator e nou si nu stie sa joace si primeste destroy si nu face reclamatie de unde vrei sa ghicesc de ce a primit ?


Daca voi ii vedeti ca fac asa de ce nu faceti demo ? Mereu veniti ca ala face asa si ala asa, da voi daca ii vedeti de ce nu faceti ceva ?


http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-Anton-t281731.html Uite aici reclamatie cu destroy pentru o banalitate la care adminul desigur nu o sa pateasca nimic .
+1 Skarena




SiegHeil
Unica brigada a stelei Talanga Boyz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ionutzZz112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2016 17:56)
Joined: 30 Nov 2013
Posts: 252, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 209.1
Votes: 10

Post Posted: 05-02-2014, 17:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fratilor idea lui crizatu cu faza de la godmode cum ca sa nu se mai omoare nu e prea buna era mai bine inainte unii nu prea se descurca si eu zic sa se faca obisnuit ca inainte si sa nu se omoare sub 9....

_____________________________
Nu e nimic mai interesant decât sã te întorci într-un loc care a rãmas neschimbat ca sã îti dai seama cât de mult te-ai schimbat tu.

Nelson Mandela.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
r3Mb

[The Boss of World]



Status: Offline
(since 30-03-2015 14:01)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 595, Topics: 62
Location: In galeria echipei F.C Ceahlaul P . Neamt

Reputation: 110.2
Votes: 37

   
Post Posted: 06-02-2014, 08:01:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate , daca mai tot timpul ne i-a sa ne organizam + stiind ca nu avem voie sa-i omoram playeri nu asculta si fac tot felul de chestii sa traga de timp.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 06-02-2014, 14:35:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici macar nu ati inteles ce a vrut sa posteze...
Crizzatul s-a referit la faptul ca nu trebuie sa mai spuneti: "Ultimul cu DUCK moare;Primu duck moare", adica sa nu mai dati comenzi sa ii omorati la fotbal..de exemplu, s-a referit sa faceti godmode cu toti. Desigur, daca eu dau comanda si nu ma asculta,ii zic sa stea la perete si el incepe sa fuga, "ii rup capul", indiferent de ce a zis crizzatu, deoarece e normal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mr. Blitz

[ForEver BlitZ ]



Status: Offline
(since 25-10-2014 09:20)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 999, Topics: 38
Location: Daca imi zici tu.....

Reputation: 99.1
Votes: 19

Post Posted: 09-02-2014, 14:15:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate rezolvati cu destroyurile alea ca la uni merg la alti nu si de aceea alti nu iau destry.... din ce cauza o fi?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crystian :D :D

[Creep]



Status: Offline
(since 28-02-2014 21:20)
Joined: 23 Sep 2013
Posts: 581, Topics: 18
Location: Pe Jb.Freakz.ro

Reputation: -2.9
Votes: 24

Post Posted: 09-02-2014, 15:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr. Blitz wrote:
Frate rezolvati cu destroyurile alea ca la uni merg la alti nu si de aceea alti nu iau destry.... din ce cauza o fi?


Au cs anti-destroy




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
weedzee28
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2014 10:02)
Joined: 23 Jan 2014
Posts: 149, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 57.4
Votes: 6

Post Posted: 15-02-2014, 23:44:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai de mult am facut o reclamatie lui Memecus la care s-a zis ca are avertisment,dar nimeni nu l-a trecut,din cate am inteles pentru ca e prieten cu cineva,nu dau nume,sper sa se simta...sper sa se ia masuri,nu sa se mearga pe favorizari deastea,oricum pe sv se poarta ca si cum ar fi sv lui,injura,canta,tipa...

Am bratu' mare cat Sulina,cand dau una-ti sting lumina!
http://www.youtube.com/watch?v=RFVP4Y2Sm2Y
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HateMyLife

[I don't hate my life]



Status: Offline
(since 14-10-2018 17:01)
Joined: 16 Jul 2013
Posts: 702, Topics: 37
Location: Deva.

Reputation: 127.5
Votes: 12

Post Posted: 16-02-2014, 00:10:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se poarta pe srv de parca ar fi al lui. Daca omu se simte bine ce vrei sa ii faci ? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-02-2014, 00:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Voi il provocati sa se comporta asa cu voi, nu aveti nicio treaba cu el si faceti glume prostesti.

Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
weedzee28
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2014 10:02)
Joined: 23 Jan 2014
Posts: 149, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 57.4
Votes: 6

Post Posted: 16-02-2014, 00:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,si cand tipa in microfon si canta ca si-a luat soacra-sa cai cine il mai provoaca?-

Am bratu' mare cat Sulina,cand dau una-ti sting lumina!
http://www.youtube.com/watch?v=RFVP4Y2Sm2Y
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Robertyoana

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2015 15:21)
Joined: 01 Feb 2014
Posts: 62, Topics: 16
Location: Prin lume...

Reputation: 27.4
Votes: 1

Post Posted: 16-02-2014, 08:06:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.O nemultumire a mea este faza cu injuraturile la microfon. Daca un jucator injura la microfon, nu ar trebui sa i se dea ban? Doar ca toti pun ,,-'' in chat...

2.La un moment dat s-a facut o regula sa nu se mai omorae niciun player la day-ul Godmode.Dar nimeni nu o respecta...Am fost odata pe la 7 dimineata si era Love simon la godmode si m-a omorat ca ma duceam sa strang randul... si nici nu mi-a dat rewiev(asta s-a intamplat cam acum o luna).


Nume: Roberty
Server: jb.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Memecus

[Creep]



Status: Offline
(since 17-05-2023 20:57)
Joined: 19 Nov 2012
Posts: 974, Topics: 157
Location: Pe Ghencea.

Reputation: 448.7
Votes: 96

 
Post Posted: 16-02-2014, 09:19:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

weedzee28 wrote:
Mai de mult am facut o reclamatie lui Memecus la care s-a zis ca are avertisment,dar nimeni nu l-a trecut,din cate am inteles pentru ca e prieten cu cineva,nu dau nume,sper sa se simta...sper sa se ia masuri,nu sa se mearga pe favorizari deastea,oricum pe sv se poarta ca si cum ar fi sv lui,injura,canta,tipa...


Serios ? -)
Esti amuzamentul server-ului , tot server-ul rade de tine , probabil ai observat - .. Serios "sv meu " ? -)
Atata timp cat tu scoti omul din "pepeni" cum sa nu tip ma frate ? .
Daca playeri se simt bine cand sunt eu pe sv ..si cand cant ,ce treaba are ce faci tu ?
Si daa... aia cu prieten ... off , pedo .. tu nu intelegi multe chestii .. se pare ca in cazul tau , varsta isi spune cuvantul...csl va poate spune ca sunt provocat ca sa ajung la chestii de tipat.
Aseara m-ai scos din sarite , zi mersi ca nu ti-am dat ban sa te potolesti . -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr. Blitz

[ForEver BlitZ ]



Status: Offline
(since 25-10-2014 09:20)
Joined: 28 Jan 2014
Posts: 999, Topics: 38
Location: Daca imi zici tu.....

Reputation: 99.1
Votes: 19

Post Posted: 16-02-2014, 09:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Memec este o parte din srv. Asa trebuie sa fim toti. Fiecare are personalitatea sa.
P. S. Sunt nemultumit in legatura cu regula nu mai omorati la godmode... Adik trebuie mai explicita



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 16-02-2014, 11:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr. Blitz wrote:
Memec este o parte din srv. Asa trebuie sa fim toti. Fiecare are personalitatea sa.
P. S. Sunt nemultumit in legatura cu regula nu mai omorati la godmode... Adik trebuie mai explicita



Nu ii puteti omora aiurea, cum ai spus tu mai sus.
E clar ca daca ala nu asculta si face ce vrea el [ fuge pe mapa cu mingea, incurca lumea, face pe batman, pierde meciul la fotbal...etc ] puteti sa il omorati.


Robertyoana wrote:
1.O nemultumire a mea este faza cu injuraturile la microfon. Daca un jucator injura la microfon, nu ar trebui sa i se dea ban? Doar ca toti pun ,,-'' in chat...

2.La un moment dat s-a facut o regula sa nu se mai omorae niciun player la day-ul Godmode.Dar nimeni nu o respecta...Am fost odata pe la 7 dimineata si era Love simon la godmode si m-a omorat ca ma duceam sa strang randul... si nici nu mi-a dat rewiev(asta s-a intamplat cam acum o luna).


Lasa ce s-a intamplat acum o luna, dovada este valabila de maxim 2 saptamani.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-02-2014, 16:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

weedzee28 wrote:
Mai de mult am facut o reclamatie lui Memecus la care s-a zis ca are avertisment,dar nimeni nu l-a trecut,din cate am inteles pentru ca e prieten cu cineva,nu dau nume,sper sa se simta...sper sa se ia masuri,nu sa se mearga pe favorizari deastea,oricum pe sv se poarta ca si cum ar fi sv lui,injura,canta,tipa...


Amandoi ati luat adv, dar nu a fost trecut in lista pt ca a uitat, nici tu, dar nici memecus nu apareti in lista. Ca sa stii ai doua adv tu, cu cel netrecut.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 30 April 2014 13:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 20-09-2024, 01:18:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x