User
Pass
2FA
 
 

Recrutari!
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6713
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 07-02-2014, 14:47:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gabyta155 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cand sunt programate raidurile sunt sigur on
2. Clasa: rogue
3. Main Spec/OFF spec: combat/subtlety
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tancky (cred ca e pvp pus la armory, am si pve)
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este cel mai bun spec de pve
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). : talentele nu pot sa scriu aici pe fiecare, rotatia ar veni asa: sinistre strike x3, slice and dice, sinistre strike x4, revealing strike, eviscerate(rupture daca am bleed efect), , hit 8%>expertise 26>haste
7. Ce experienta ai in wow? : pe patch asta 2,3 luni, pe wotlk 1 an
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : acum sunt in fear the vodo, e o guilda buna, dar din pacate este pvp, si din aceasta cauza as dori sa o parasesc.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? : pentru a ajuta guilda cu progresul, pentru a ma geara si eu pentru a puntea experiimenta pe viu heroicele, si am auzit ca este o guilda foarte buna pve, in care oamenii se respecta unul pe altul.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? : bunul progres al guildei bineinteles, dar fara iteme, nu pot ajuta la bunul progres al guildei(heroic)



Acceptat whisper ingame la un warlord

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eXTeSyZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2021 12:55)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 336, Topics: 28
Location: UnderWorld

Reputation: 275.2
Votes: 7

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-02-2014, 21:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): sunt online in fiecare zi,acum ca incepe scoala voi fii dimineata si seara cam in total 4 ore pe zi cred.
2. Clasa: Dk
3. Main Spec/OFF spec: main blood / off unholy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Extesyz sunt iteme amestecate aici.. nu s-a facut update.
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca vreau sa incerc ceva nou
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: pai pe main(blood)[nu prea sunt asa experimentat].. nu prea am ce sa zic trebuie sa am cat mai mult mastery, rotatia death strike death strike , poate si un rune strike daca e sa pierd aggro sau dark command restu depinde de tine si de cum joci../ ca unholy trb sa am cat mai mult haste , rotatia e simpla diseases, scourge Strike ,festering strike sa maresti timpul la diseases , death coil cat mai des sa pot folosi dark transformation.
7. Ce experienta ai in wow? : am jucat si pe wowtlk ceva timp, pe cata am cam 6 luni jucate, dar nu doar pe un cont..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : KissOfDeath am decis sa dau leave pt ca nu prea te baga nimeni in seama... sunt 20 online si cand ai nevoie de cineva la un raid/dungeon nimeni nu te baga in seama.. guild e de pvp dar nici cand vrei sa faci 1 premade ceva tot nu vb nimeni...tin sa precizez ca eu am jucat doar PVP(de aceea eram in guild pvp), dar am decis sa incerc ceva nou PVE, acum o saptamana m-am apucat de gear si cred ca m-am descurcat bine..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?: deoarece am vazut ca sunt playeri buni, respectuosi si vreau sa ajut la raiduri si la buna dezvoltare
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? : sicer sa fiu cam jumate din fiecare, as vrea gear , dar si sa ajut guild cu tot ce pot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danny28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2014 09:26)
Joined: 16 Dec 2013
Posts: 16, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 1

 
Post Posted: 07-02-2014, 21:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cine numara? 4-5 ore
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:FeralDPS/FeralTank
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mediumm
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?Imi place sa il joc.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Mult agility,mastery+crit=fericire,gemuri cu agility(80%)/mastery(20%)
7. Ce experienta ai in wow?:WoW joc de mult timp,dar nu m-a atras PvE ul pana acum.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Din cate imi amintesc..Evo,The Forgotten Heroes,Awaken,Ground Zero,KissofDeath si multe pvp..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? Guilda buna.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? As fi ipocrit sa spun ca nu ma intereseaza itemele,dar daca le obtin alaturi de playeri de treaba e cu atat mai bine.Daca pot ajuta guilda cu prezenta mea o fac cu placere.

PS:niste ss-uri cu DPS: http://i62.tinypic.com/2ailhyd.jpg (aici am avut putin noroc sa scot atat,de obicei nu prea depasesc 30k pe dummyurile alea nesimtite -..) ,iar aici pe Boss http://i57.tinypic.com/ou8xee.jpg (tinand cont ca am murit iar bleedurile ramasesera,mi-a scazut dpsul cu vreo 5-6k.._
PPS:Scot mai mult pe boss decat pe dummy.Sper sa fiu acceptat.Multumesc anticipat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Varulomida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2015 18:46)
Joined: 25 Jan 2014
Posts: 61, Topics: 4
Location: Germany

Reputation: 37.1
Votes: 5

 
Post Posted: 08-02-2014, 00:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cateva ore pe zi
2. Clasa:Shaman
3. Main Spec/OFF spec:Elemental
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Varulomida
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? De curiozitate.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente de baza,e lista de prioritati,nu rotatie,hit cap>intelect>haste=mastery>crit
7. Ce experienta ai in wow? Full clear pentru tot contentul.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? Pentru a avea un guild.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? Ambele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2014, 00:26:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eXTeSyZ wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): sunt online in fiecare zi,acum ca incepe scoala voi fii dimineata si seara cam in total 4 ore pe zi cred.
2. Clasa: Dk
3. Main Spec/OFF spec: main blood / off unholy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Extesyz sunt iteme amestecate aici.. nu s-a facut update.
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca vreau sa incerc ceva nou
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: pai pe main(blood)[nu prea sunt asa experimentat].. nu prea am ce sa zic trebuie sa am cat mai mult mastery, rotatia death strike death strike , poate si un rune strike daca e sa pierd aggro sau dark command restu depinde de tine si de cum joci../ ca unholy trb sa am cat mai mult haste , rotatia e simpla diseases, scourge Strike ,festering strike sa maresti timpul la diseases , death coil cat mai des sa pot folosi dark transformation.
7. Ce experienta ai in wow? : am jucat si pe wowtlk ceva timp, pe cata am cam 6 luni jucate, dar nu doar pe un cont..
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : KissOfDeath am decis sa dau leave pt ca nu prea te baga nimeni in seama... sunt 20 online si cand ai nevoie de cineva la un raid/dungeon nimeni nu te baga in seama.. guild e de pvp dar nici cand vrei sa faci 1 premade ceva tot nu vb nimeni...tin sa precizez ca eu am jucat doar PVP(de aceea eram in guild pvp), dar am decis sa incerc ceva nou PVE, acum o saptamana m-am apucat de gear si cred ca m-am descurcat bine..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?: deoarece am vazut ca sunt playeri buni, respectuosi si vreau sa ajut la raiduri si la buna dezvoltare
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? : sicer sa fiu cam jumate din fiecare, as vrea gear , dar si sa ajut guild cu tot ce pot.


Respins

Posturi unite automat, 08-02-2014, 00:26:01

Danny28 wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cine numara? 4-5 ore
2. Clasa:Druid
3. Main Spec/OFF spec:FeralDPS/FeralTank
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mediumm
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?Imi place sa il joc.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Mult agility,mastery+crit=fericire,gemuri cu agility(80%)/mastery(20%)
7. Ce experienta ai in wow?:WoW joc de mult timp,dar nu m-a atras PvE ul pana acum.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Din cate imi amintesc..Evo,The Forgotten Heroes,Awaken,Ground Zero,KissofDeath si multe pvp..
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? Guilda buna.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? As fi ipocrit sa spun ca nu ma intereseaza itemele,dar daca le obtin alaturi de playeri de treaba e cu atat mai bine.Daca pot ajuta guilda cu prezenta mea o fac cu placere.

PS:niste ss-uri cu DPS: http://i62.tinypic.com/2ailhyd.jpg (aici am avut putin noroc sa scot atat,de obicei nu prea depasesc 30k pe dummyurile alea nesimtite -..) ,iar aici pe Boss http://i57.tinypic.com/ou8xee.jpg (tinand cont ca am murit iar bleedurile ramasesera,mi-a scazut dpsul cu vreo 5-6k.._
PPS:Scot mai mult pe boss decat pe dummy.Sper sa fiu acceptat.Multumesc anticipat.


Acceptat whisper ingame la un warlord

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b9fcp22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 22:28)
Joined: 08 Feb 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

Post Posted: 08-02-2014, 01:24:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.cam 5-6 ore /zi 7/7
2. Clasa: dk
3. Main Spec/OFF spec: frost/blood
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Titanic
5. Rolul de dps mi s.a potrivit cel mai bine din cauza dinamicii, tankul l.am ales pentru ca e cautat dar totusi e pentru lenesi.
6. dots+frost strike+ obliterate spam.
7. vanilla pana in prezent,am pierdut notiunea timpului
8. Symphony of Destruction , neseriozitate
9. Doresc sa fac raiduri cat mai multe cu oameni capabili chiar daca gearul meu actual e bun doar de bh - dar ma misc repede, cu un pic de ajutor pot fi gata de normale intr.o saptamana.
10. Respectul, voia buna, caterinca,progressul guildei si ultimu dar nu cel din urma, itemele.


Multumesc anticipat, macar pentru timpul pierdut citind cererea mea - O zi buna, Hara.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2014, 01:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Varulomida wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cateva ore pe zi
2. Clasa:Shaman
3. Main Spec/OFF spec:Elemental
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Varulomida
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? De curiozitate.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente de baza,e lista de prioritati,nu rotatie,hit cap>intelect>haste=mastery>crit
7. Ce experienta ai in wow? Full clear pentru tot contentul.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? Pentru a avea un guild.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? Ambele.


RESPINS

Posturi unite automat, 08-02-2014, 01:35:54

b9fcp22 wrote:
1.cam 5-6 ore /zi 7/7
2. Clasa: dk
3. Main Spec/OFF spec: frost/blood
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Titanic
5. Rolul de dps mi s.a potrivit cel mai bine din cauza dinamicii, tankul l.am ales pentru ca e cautat dar totusi e pentru lenesi.
6. dots+frost strike+ obliterate spam.
7. vanilla pana in prezent,am pierdut notiunea timpului
8. Symphony of Destruction , neseriozitate
9. Doresc sa fac raiduri cat mai multe cu oameni capabili chiar daca gearul meu actual e bun doar de bh - dar ma misc repede, cu un pic de ajutor pot fi gata de normale intr.o saptamana.
10. Respectul, voia buna, caterinca,progressul guildei si ultimu dar nu cel din urma, itemele.


Multumesc anticipat, macar pentru timpul pierdut citind cererea mea - O zi buna, Hara.


Acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 08-02-2014, 15:24:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile pentru melee DPS sunt INCHISE

Recrutari DESCHISE: Healeri 390+ Range Dps 390+

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frozensense

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2017 10:27)
Joined: 16 Dec 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Piatra-Neamþ

Reputation: 17
Votes: 2

 
Post Posted: 16-02-2014, 17:58:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Timp: De Luni pânã Joi, o orã-douã, iar in week-end 4+ ore, fiind in clasa a 12-a.
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Survival / Marksmanship
4. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Isurith Mi-as dori totusi daca se poate si un live inspect, deoarece armory-ul de la freakz nu se updateaza decat la 12-24 de ore, my guess.
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este un spec de nivel mediu al dificultatii, in materie de PvE, un Dps output decent.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Voi incepe in primul rand prin a-mi spune parerea vis-a-vis de Stats priority, acestea fiind in felul urmator, din punctul meu de vedere: Agility > 8% Ranged Hit > Haste Cap > Critical Strike > Mastery > Haste. (haste-ul urmand a fi dat jos dupa ce voi avea 4p bonus de T13)
Ca rotatie, nu folosesc una iesita din comun:
1) Explosive Shot, in sinergie perfecta cu "Lock and load" talent + combo Arcane Shot
2) Kill Shot, cand devine available, la CD
3) Black Arrow, la CD
4) Serpent Sting, deasemeni la CD
5) Cobra Shot, Focus generation, Damage
6) Arcane Shot, dupa cum am spus in combo cu Explosive shot.
7. Ce experienta ai in wow?: Personal, experienta mea dateaza din anul 2004, Decembrie, cand patch-ul 1.2 si-a facut aparitia, chiar inainte de sarbatori. Nu mai este cazul sa mentionez ca vorbim de WoW classic / Vanilla. Experienta mea pe private nu este la fel de vasta, deoarece in majoritatea timpului, am jucat pe retail atat EU cat si US ( Bronzebeard, Sylvanas, Magtheridon si Hyjal)
8. Foste Guilde: Personal, singurul guild decent ce ar merita mentionat este Evo, guild cu care am facut full progress in patch-ul 4.0.6 a.k.a prima perioada in care am jucat pe acest server. Nu a fost decizia mea sa parasesc guild-ul in acel moment ci faptul ca majoritatea membrilor, deci guild-ul in sine s-a mutat pe Exodus @ Freakz.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW: La prima vedere este un guild serios, cu progress decent in patch-ul curent. Asteptarile mele de la acest guild ar fi o buna cooperare intre membri si desigur o buna cunoastere a scripturilor.
10. Ce este mai important pentru tine: Cat timp progresam ca un grup cu guild-ul, cu atat vom avea parte si de un gearing time decent. Personal, nu am asteptari de la mine, ca player sa ajung BiS untill Warmaster Blackhorn is Live, dar mi-as dori sa ma apropii de acel nivel.

P.S.: Pentru alte intrebari referitoare la experienta mea, fata de aceasta clasa, PvE stuff etc. /w me in-game.
Multumesc pentru intelegere si atentie si sper sa fiu acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 16-02-2014, 18:13:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat wisp lap in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryan109

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2015 04:18)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2014, 19:40:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8 ore pe zi
2. Clasa:Saman
3. Main Spec/OFF spec:enhancement / Restoration
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Caattaa
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Am ales specul enhancement pentru ca merge foarte bine la dps , cel putin la mine.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).:rotatie :stormstrike, lava lash , flame shock, unleash elements, earth shock, lightning bolt.
7. Ce experienta ai in wow?:am o experienta de aproximativ 2 ani
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):god hates us all
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?:Imi doresc sa intru in acest guild deoarece fiindca este cu picioarele pe pamant in privinta raidurilor si bine organizata
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?:Pentru mine este important sa fac din fiecare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 17-02-2014, 20:16:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat wisp lap in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freestyler1993

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2014 09:59)
Joined: 18 Feb 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36
Votes: 1

Post Posted: 18-02-2014, 16:00:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Sunt student si am timp sa intru in fiecare zi,nu este o problema.
2.Paladin holy
3.Main holy pve/off holy pvp
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dorkly
5.Este singurul spec care mi-a placut si imi place la paladin,cel mai interesant,le-am incercat pe toate mult timp
6.Paladinul il joc la intelect/spirit(mai nou cu cataclysm,dupa parerea mea este o prostie,au stricat de tot paladinul holy ,nu isi mai reface mana din crit ,holy light cum era in tbc,wotlk ceea ce il facea diferit de restul claselor de heal,acum toate clasele sunt la fel,numele vrajilor difera dar in esenta sunt copiate,lipsa de imaginatie pentru cei de la blizz) / haste si apoi crit. Rotatia este simpla trebuie doar sa sti cand sa folosesti heal burst (divide favor,avanging wrath) in functie de fazele unui boss ,la fel divine plea ,niciodata cand dai heal burst sa iti strice healul chiar daca ramai fara mana dupa ce se termina faza urata si nu mai trebuie sa dai heal maxim folosesti,cel putin eu asa fac.Cu holy power la fel ,in raiduri cand se ia aoe dmg ,light of dawn(mass heal),cand ia doar tank sau un jucator are HP mic ward of glory (intra si crit).Gearul este important bineinteles dar dupa parerea mea la cat am jucat si cate gearurui am schimbat ,skill-ul bate intotdeauna gearul,poti sa ai full sa nu mai ai ce sa iei daca nu cunosti rotatii,nu esti putin atent tot asa mori,dai wipe in raid,nu scoti heal/dps maxim etc. Trebuie mereu sa te distrezi cand joci ca pana la urma este un joc ,daca te enervezi faci greseli fara sa vrei ,stai stresat mai bine nu mai joci,trebuie sa mai glumesti,razi.Mai multe detalii in joc daca vreti sa vorbim.
7.Experienta destula... Am inceput din 2007 cand a aparut expansiunea The Burning Crusade pe un srv care doar ce se formase "echonet" ,am jucat in jur de 4-6 ani(nu mai stiu sigur) pana ce a murit adminul Netflow (R.I.P) ,apoi a fost preluat de Requiem,numele svr-ui a fost schimbat in "ghostnet" s-a urcat la expansiunea Wotlk,am jucat doi ani constant apoi cu pauze pana cand s-a inchis srv,nu mai erau jucatori,populatie f.mica. Dupa o pauza de un an am jucat pe spidernet cateva luni apoi pauza mare. Am revenit de putin timp (doua luni ) pe freakz cu pofta de wow. DAca a jucat cineva in tinerete pe cele doua svr poate ma cunoaste,am jucat cu numele de "Freestyler",tot paladin holy.
8.Foste guilde... "Heroes of the horde", "Conflict" la la fel dar nu pe freakz, pe echonet,ghost-net.
9.Vreau sa fac raiduri, cu oameni capabili,fara stres ,distractiv nu cu copii frustrati,sa ma umplu de nervi ,sau sa injure degeaba ,la fel doar sa ma enervez.
10.Gearul este relativ ,mereu o sa existe ceva mai bun ,pentru moment ai satisfactia daca pui ceva pe tine si atat,important este sa ai cu cine vorbi intr-o guilda,sa te distrezi,ajuti,relaxezi,respecti.Pentru mine satisfactia mare este cand omori un boss care nu are nici o sansa,animatia,scriptul diferit.Sa legi o legatura cu oamenii din guild,asta inseamna wow pentru mine.Mereu schimbi gear,cand se schimba expansiunea sau se mai repara o instanta.Nu exista satisfactie sa te imbraci full si atat ,pana la urma esti om si nu robot. Si acum mai vorbesc rar cu vechi amici din guilda de pe serverul care am jucat destul timp.Pana la urma este un joc si trebuie tratat ca atare,intrii sa te distrezi ,vorbesti cu alte persoane,prieteni etc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clawdiw91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 02:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 3

 
Post Posted: 20-02-2014, 16:07:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Freestyler1993 wrote:
1.Sunt student si am timp sa intru in fiecare zi,nu este o problema.
2.Paladin holy
3.Main holy pve/off holy pvp
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dorkly
5.Este singurul spec care mi-a placut si imi place la paladin,cel mai interesant,le-am incercat pe toate mult timp
6.Paladinul il joc la intelect/spirit(mai nou cu cataclysm,dupa parerea mea este o prostie,au stricat de tot paladinul holy ,nu isi mai reface mana din crit ,holy light cum era in tbc,wotlk ceea ce il facea diferit de restul claselor de heal,acum toate clasele sunt la fel,numele vrajilor difera dar in esenta sunt copiate,lipsa de imaginatie pentru cei de la blizz) / haste si apoi crit. Rotatia este simpla trebuie doar sa sti cand sa folosesti heal burst (divide favor,avanging wrath) in functie de fazele unui boss ,la fel divine plea ,niciodata cand dai heal burst sa iti strice healul chiar daca ramai fara mana dupa ce se termina faza urata si nu mai trebuie sa dai heal maxim folosesti,cel putin eu asa fac.Cu holy power la fel ,in raiduri cand se ia aoe dmg ,light of dawn(mass heal),cand ia doar tank sau un jucator are HP mic ward of glory (intra si crit).Gearul este important bineinteles dar dupa parerea mea la cat am jucat si cate gearurui am schimbat ,skill-ul bate intotdeauna gearul,poti sa ai full sa nu mai ai ce sa iei daca nu cunosti rotatii,nu esti putin atent tot asa mori,dai wipe in raid,nu scoti heal/dps maxim etc. Trebuie mereu sa te distrezi cand joci ca pana la urma este un joc ,daca te enervezi faci greseli fara sa vrei ,stai stresat mai bine nu mai joci,trebuie sa mai glumesti,razi.Mai multe detalii in joc daca vreti sa vorbim.
7.Experienta destula... Am inceput din 2007 cand a aparut expansiunea The Burning Crusade pe un srv care doar ce se formase "echonet" ,am jucat in jur de 4-6 ani(nu mai stiu sigur) pana ce a murit adminul Netflow (R.I.P) ,apoi a fost preluat de Requiem,numele svr-ui a fost schimbat in "ghostnet" s-a urcat la expansiunea Wotlk,am jucat doi ani constant apoi cu pauze pana cand s-a inchis srv,nu mai erau jucatori,populatie f.mica. Dupa o pauza de un an am jucat pe spidernet cateva luni apoi pauza mare. Am revenit de putin timp (doua luni ) pe freakz cu pofta de wow. DAca a jucat cineva in tinerete pe cele doua svr poate ma cunoaste,am jucat cu numele de "Freestyler",tot paladin holy.
8.Foste guilde... "Heroes of the horde", "Conflict" la la fel dar nu pe freakz, pe echonet,ghost-net.
9.Vreau sa fac raiduri, cu oameni capabili,fara stres ,distractiv nu cu copii frustrati,sa ma umplu de nervi ,sau sa injure degeaba ,la fel doar sa ma enervez.
10.Gearul este relativ ,mereu o sa existe ceva mai bun ,pentru moment ai satisfactia daca pui ceva pe tine si atat,important este sa ai cu cine vorbi intr-o guilda,sa te distrezi,ajuti,relaxezi,respecti.Pentru mine satisfactia mare este cand omori un boss care nu are nici o sansa,animatia,scriptul diferit.Sa legi o legatura cu oamenii din guild,asta inseamna wow pentru mine.Mereu schimbi gear,cand se schimba expansiunea sau se mai repara o instanta.Nu exista satisfactie sa te imbraci full si atat ,pana la urma esti om si nu robot. Si acum mai vorbesc rar cu vechi amici din guilda de pe serverul care am jucat destul timp.Pana la urma este un joc si trebuie tratat ca atare,intrii sa te distrezi ,vorbesti cu alte persoane,prieteni etc


Acceptat ! Whisp un warlord ingame pentru invite

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraxer98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2014 23:37)
Joined: 27 May 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

 
Post Posted: 20-02-2014, 21:42:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Pe zi aproximativ 8 ore.
2. Clasa: Paladin
3. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Xhooves
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca este un spec bun de pve dps, fiind singurul de dps la pala, plus ca are un dps bun.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).

http://freecode.hu/wowtal/eng/?PA#203002.15-2.18-23203213111113202301!4,7,20,23,33,10,8,12,17 (copy+paste sa arate si glyph-urile)

Inquisition>Templar's Verdict>Crushader's Strike>Exorcism>Hammer of Wrath>Judgement>Holy Wrath>Seal of Truth

Bold Queen's Garnet - Red socket
Etched Shadow Spinel - Purple(blue) socket
Skillful Lava Coral - Orange(yellow) socket
Reverberating Shadowspirit Diamond - Meta

Strenght>Hit(8%)>Expertise(16+glyph)>Mastery>Crit>Haste

Head - Arcanum of the Wildhammer
Shoulder - Greater Inscription of Jagged Stone
Back - Enchant Cloak - Greater Critical Strike
Chest - Enchant Chest - Peerless Stats
Wrist - Enchant Bracer - Major Strength
Hands - Enchant Gloves - Mighty Strength
Legs - Dragonscale Leg Armor
Boots - Enchant Boots - Mastery
Weapon - Landslide

Flask: Flask of Titanic Strength
Potiuni: Golemblood Potion
Eating time: Beer-Basted Crocolisk sau Fortune Cookie sau Lavascale Minestrone

7. Ce experienta ai in wow?
Vreo 6 ani in spate.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Symphony of Destruction, inactivitate. Intr-o saptamana am facut doar 4 raiduri.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?
Pentru ca sunt dornic de PvE si consider ca aceasta este o guilda foarte buna de PvE.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?
Clar, bunul progres al guildei. Automat, guilda progresand, voi progresa si eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 12-05-2024, 10:44:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x