User
Pass
2FA
 
 

redirecte

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message332
takeitslow.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2014 08:38)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 35.6
Votes: 1

Post Posted: 16-02-2014, 13:30:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o intrebare daca boost-ul e atat de scump , nu se pot face alte redirecte ?
Server-ul e cam gol si e pacat..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sh!KaD0Ta

[Iti place poza?]



Status: Offline
(since 29-07-2020 16:10)
Joined: 30 Sep 2008
Posts: 1052, Topics: 90
Location: Cyprus

Reputation: 727.4
Votes: 32

       
Post Posted: 16-02-2014, 14:30:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

redirectele numai functioneaza " cum trebuie " majoritatea port-urilor sau pui mei ceva de genu au fost inchise de cei de la valve pentru a bloca "traficul" de asa natura.

sunt cateva redirecte care inca functioneaza dar trebuie sa platesti pentru ele iar cat despre boost nu garantez siguranta serverului prin acest serviciu de boost . din cateva documentari am inteles ca cei care va ofera serviciul de boost va pot "modifica" "afla" parola rcon si multe alte setari de la server cat si introducerea virusilor prin motd !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
takeitslow.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2014 08:38)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 35.6
Votes: 1

Post Posted: 16-02-2014, 19:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sh!KaD0Ta wrote:
redirectele numai functioneaza " cum trebuie " majoritatea port-urilor sau pui mei ceva de genu au fost inchise de cei de la valve pentru a bloca "traficul" de asa natura.

sunt cateva redirecte care inca functioneaza dar trebuie sa platesti pentru ele iar cat despre boost nu garantez siguranta serverului prin acest serviciu de boost . din cateva documentari am inteles ca cei care va ofera serviciul de boost va pot "modifica" "afla" parola rcon si multe alte setari de la server cat si introducerea virusilor prin motd !

Multumesc pentru raspuns -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-06-2024, 20:25:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password