User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Lwow^bLoo & Xtens
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2182
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 17-02-2014, 18:06:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Jesus Provided
Adminul care a abuzat : Lwow^bLOO & Xtens
Ora/Data : ~17:50 / 17.02.2014
Harta : fy_snow
Dovada : (print/demo) nu imi merge sa fac print / demo asa ca pun un copy / paste din consola

Observatii : harta se schimbase de 10 minute ; eram 11 playeri, puteam juca snow ok ; s-a dat la vot daca schimbam sau nu dupa cum se observa in print ; rezultatul a fost 4 voturi PRO din 11 ! adminii probabil stau mai slabut cu matematica si au inteles ca or fi iesit mai multe de jumate + 1, fapt pt care ei au ales sa schimbe mapa ; in fine, am intrebat de doua ori de ce schimba harta ?? nu am primit niciun raspuns; a trebuit sa votam de 3 ori aceleasi harti ; de ce ? nu stiu..probabil pt ca nu iesise harta care le placea lor ( nu stiu cine a dat votul - bloo sau xtens ) ; apoi nu stiu cu ce tupeu, copilul asta de bLoo imi zice mie sa tac ca altfel zbor si sa imi tin gura ? copile, te astept sa imi spui asta fata in fata nu din tastatura in fata unui monitor, apoi mai vorbim ;
Oameni buni, nu imi sta deloc in caracter sa imi pierd timpul facand reclamatii si pierzandu-mi vremea...sunt constient ca mai sunt si alte servere pe care pot juca ; dar nu e prima oara cand se intampla faze de genu...cand copii care n-au o chifla in burta dau gag aiurea si au aere de superioritate...va rog frumos cei care detineti acest server sau va ocupati de educarea acestor specimene sa rezolvati problemele si sa fiti mai atenti si in timpul jocului la greselile pe care ei le fac ; "sanctiunile" ca sa le zicem asa, ar trebui sa fie mai drastice...pt ca majoritatea celor care se simt jigniti sau ofensati de atitudinea acestor indivizi ( care prea se cred Dumnezeu pe un amarat de joc ) aleg sa paraseasca serverul nu sa isi piarda timpul facand reclamatii pe care stiu ca nu vor fi luate in consideratie...


Copy / paste din consola

VaYdA is joining the Counter-Terrorist force
Xtens connected
Unknown command: amx_aiosmenu
Giumixx[;X] is joining the Terrorist force
Xtens is joining the Terrorist force
] say Voting successful (got "4") (needed "1"). The result: Schimbam? - d
Xtens (RADIO): Go go go!
Jesus Provided : ma nene

L.w0w^bLoo : GURA MA !
Type 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language
Jesus Provided : Voting successful (got "4") (needed "1"). The result: Schimbam? - d

Xtens killed VaYdA with glock18
Jesus Provided : eram 11 la joc

VaYdA dropped
VaYdA has left the game
Type 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 34:50 min. Next Map: fy_orange_flota
bulla killed Xtens with usp
Jesus Provided : ce gura ma?

Pentru Admine,Reclamatii,Discutii intrati pe forumul nostru http://www.huedin.freakz.ro/!
Jesus Provided : ba copile

Jesus Provided : baga`ti mintile in cap ma

ADMIN Xtens: set cvar mp_timelimit to "35"
bulla killed The_Saint with usp
Xtens : Grija la limbaj!
ADMIN Xtens: set cvar mp_buytime to "0.25"
[GAG] Admin: L.w0w^bLoo da gag lui: Jesus Provided
Xtens : Grija la limbaj!
[GAG] Adminul: L.w0w^bLoo iti da gag.
[GAG] Au mai ramas 3 minute pana la expirarea gagului.
*** Giumixx[;X] killed bulla with a headshot from usp ***
(ALL) Xtens : Pastrati un limbaj decent. Riscati GaG/Kick/Ban 120min
L.w0w^bLoo killed Jesus Provided with usp
*MORT*The_Saint : /rs
(ALL) Xtens : Pastrati un limbaj decent. Riscati GaG/Kick/Ban 120min
Edy dropped
L.w0w^bLoo : dc mai comentezi zbori

* Killed by L.w0w^bLoo with usp @ 19m (77hp, 0ap) >> chest: 1 leftarm: 3 rightarm: 1
] amx_who
~Accese Admini~
-----[1]*OwneR*-----
-----[2]*Co-OwneR*-----
-----[3]*AmiraL*-----
-----[4]*MaresaL*-----
-----[5]*GeneraL*-----
-----[6]*ColoneL*-----
-----[7]*MaioR*-----
L.w0w^bLoo
Xtens
-----[8]*SergenT*-----
-----[9]*SloT*-----
-----[10]*V.I.P*-----
~Accese Admini~
Edy connected
*** Giumixx[;X] killed L.w0w^bLoo with a headshot from usp ***
"sv_restart" changed to "1"
* You hit L.w0w^bLoo 1 time(s), 23 damage >> leftarm: 1
"sv_restart" changed to "0"
The game wil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LIV94

[MidnightStreetRacing]



Status: Offline
(since 05-12-2019 19:44)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 677, Topics: 24
Location: Cta.Freakz.ro

Reputation: 116.5
Votes: 29

 
Post Posted: 17-02-2014, 19:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si toata lumea se lua de limbajul meu -). Jesus nu esti singurul care patesti asa cv. Nu are rost sa iti consumi nervii si timpul cu acesti admini. Au 12 ani!!! Cautati alt servar prietene ca acesta nu este bine organizat. Uite inca o dovada.


De la: Geosandru
Cãtre: LIV94
Trimis: 11-02-2014, 12:03:44
Subiect: Sal Comenteazã mesajul
CONTRA!
CONTRA!
CONTRA!
Motiv???
Eu sunt activ mereu,pe tine te vad rar.TOP-ul ala poate l-ai facut in cateva ore,nu ai ce face ca admin.Adica acum cine joaca are admin?De la mine ai un MARE CONTRA
O zi placuta




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 17-02-2014, 19:13:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi dau seama de asta fi sigur..macar sa se simta si ei autoritari o data in viata....o zi placuta si tie
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 17-02-2014, 19:13:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi dau seama de asta fi sigur..macar sa se simta si ei autoritari o data in viata....o zi placuta si tie


p.s : treaba e ca nu e prima oara cand alti playeri inclusiv eu sunt tratati cu aciditate si li se spun sa numai comenteze sau faze dastea...am mai patit-o exact asa acum o saptamana, cand i-am cerut socoteala domnului admin Vibe cand a schimbat pe awp india, si daca dadeai /harti mai fusesera de 2 ori, deci era a 3a oara...tre sa te mai gandesti si la altii ca poate joaca de 1-2 ore si li s-a scarbit..faza care e, daca ii intrebi cu frumosu, o data, de doua ori, de trei ori, nici nu te baga in seama ; zici ca nu existi ; apoi cica " GURA " si iti da gag..daca mai comentezi nu stiu ce se intampla..la un bobarnac nu stiu care zboara primu, asa ca mai ganditi-va..
Limbaj? faptul ca ii spun cuiva sa isi bage mintile in cap este un indemn spre maturitate, nicidecum o jignire.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 17-02-2014, 19:28:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da LIV,am dreptate.Dar nu mai comentez nimic,nu le explic la toti oamenii de pe "strada",unii nu inteleg nimic din ce spun.
Si Jesus,ai scris o gramada,nu am inteles nimic,nu are logica si asta este o reclamatie tampita(ma scuzati pentru limbaj,dar asa este).Tu te iei in gura cu adminii,si cu mine te-ai luat,dar pacat ca nu am facut screenshot si imi pare rau.NU mai faceti reclamatii de genul asta ca eu innebunesc,dar restu(saracii de ei)?
Deci eu personal,orice abatere de-acum incolo o voi lua in considerare,chiar daca nu tine doar de mine, si o voi trata la sange!Asta sa fie clar,si daca au fost 2 admini care ti-au facut asta,mai ales Xtens pentru ca are experienta si stie baiatul ce face,atunci imi dau seama cine a fost de vina,adica TU!
Propunere regulament:orice reclamatie care nu are un motiv solid se penalizeaza cu banarea jucatorului timp de 3 zile.
-mi-as dori sa se adopte acest regulament ca sa va linistiti,prea vi-o luati in cap unii dintre voi.
Si in plus,nu mereu adminii sunt vinovati,vedeti jumatatea plina a paharului,dar ia sa incercati sa priviti atenti si la cea goala si o sa va dati seama.
Sper ca m-am facut foarte bine inteles.


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LIV94

[MidnightStreetRacing]



Status: Offline
(since 05-12-2019 19:44)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 677, Topics: 24
Location: Cta.Freakz.ro

Reputation: 116.5
Votes: 29

 
Post Posted: 17-02-2014, 19:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu dc esti asa ofensat mereu. Si la faza q ”unii admini au cv q mne” tot uh ai sarit d fund in sus. dc?!
Ce sa inteleg eu prin asta? La orice spun, orice fac, uh ai cv d comentat, contra BINE-NTELES!!! dc?
Si daca esti admin nu esti in masura sa judeci uh oamenii. Esti genul care crede ca numai el are dreptate. Te inseli!
Te deranjeaza atunci knd lumea nu te pupa in ***. Sa stii k nu toata lumea e pupincurista asa k tne.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 17-02-2014, 20:23:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hell..intru sa ma joc mai tata nu sa ma cert cu nimeni...e deja a 3a oara cand imi zic mie altii GURA sau TACI ca nush ce si ZBORi...problema de comportament a fost ( si este in continuare ) la Lwowbloo ; Xtens era si el prezent pe server, i-am intrebat politicos de ce schimba harta daca doar 4 din 11 playeri au dat PRO ( DA ) la vot? de 3 ori am intrebat, de 3 ori nu te ia nimeni in seama, apoi iti zic gura si gag ; daca nu ai inteles ceea ce am zis probabil nu ai citit cu atentie pt ca eu vorbesc destul de clar limba romana ; gluma gluma, tin la gluma nu-i problema dar e deja a 3a oara cand acest individ imi da mie comenzi gen " GURA " si am observat in repetatate randuri ca nici de alti playeri nu ie rusine ; nu mai ncalzeste pe mine cu nimic sa-i luati adminu sau sa-l suspendati ; ideea este ca problemele astea sa se rezolve si sa-i educati putin, atata tot ; eu am incheiat discutia ; bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 17-02-2014, 22:17:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LIV cu tine am incheiat orice discutie,la viitoarea abatere ai ban,fara dar si poate si sa nu te plangi pe server ca ai ban.NU mai vreau sa vorbesc cu tine ca aprca vorbesc degeaba.Daca vrei sa scrii ceva,scrie,dar nu despre mine sau ceva legat de mine.
Si Jesus,te inteleg,dar si tu continui scandalul.
Si eu sunt un tip care a adus multa ura,invidie si certuri fata de alte persoane,acum incerc sa ma feresc.Dar daca unii ma provoaca cum este acest LIV,nu prea ma pot abtine.Dar eu incerc,mai putina tensiune intre noi nu strica.
LIV nu uita,nu mai scrie nimic despre mine sau ceva legat de mine,scrie ceva total paralel despre mine.


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtens

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2015 10:16)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 71, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 70.5
Votes: 3

Post Posted: 17-02-2014, 22:46:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu trebuie sa'ti dau tie socoteala ! cu deciziile pe care le iau.
2. Am dat vot daca schimbam. a iesit votul pozitiv, lumea voraia alta harta, nu este vina mea ca pun 3 harti la vot si imi da vote fail 2 din 3
3. Trateaza admini cu respect si vei fii tratat in acelas mod, daca nu vice versa.
4. Nu te mai crede atat de batran si jmecher!

P.s: Treci si citeste un pic regulamentul serverului! si gandeste de 2 ori inainte sa deschizi gura.

O seara placuta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Element-

[Creep]



Status: Offline
(since 01-07-2017 11:27)
Joined: 22 May 2012
Posts: 641, Topics: 10
Location: undeva pe Terra

Reputation: 648.3
Votes: 36

 
Post Posted: 17-02-2014, 23:28:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am sa fiu din nou baiat bun si nu sanctionez pe nimeni de data asta....dar daca da naiba sa prind pe cineva ca da vot mape care au mai fost jucate in ultimele 5 mape (/harti) o sa trec sigur la avertismente(nu degeaba am bagat mape cu tona sa avei de unde sa alegeti)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 18-02-2014, 07:39:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xtens : daca din 11 playeri, 4 au votat pro tie ti se pare ca ar fi trebuit scihmbata mapa ? faptul deja e consumat, stiu, numai conteaza, dar vorbim doar asa de dragul datilor viitoare ; asta era ideea ; v-am intrebat politicos de 3 ori : de ce a-ti schimbat harta? doar 4 au dat DA din 11 ; atat ; " Voting successful (got "4") (needed "1"). The result: Schimbam? - da " ; era si normal ca iesea sa schimbam daca serverul este setat ca la un singur DA ( needed 1 ) sa iasa PRO ; daca raspundeati si voi la fel de politicos, nu cum face LwowBloo si spune " GURA MA ! " numai isi avea niciun rost acest circ pe forum ; putea sa spuna "aaa, scuze, am gresit , nu am fost atent, etc " ; si stai fara grija, nu ma cred eu deloc batran si intelept..dar cum sa ii respecti pe unii cand ei ti se adreseaza ca la patrupede ? si in rolul tau de admin, da, eu cred ca ar trebui sa imi raspunzi la fel de politicos la orice nelamurire as avea eu sau un player ;
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LIV94

[MidnightStreetRacing]



Status: Offline
(since 05-12-2019 19:44)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 677, Topics: 24
Location: Cta.Freakz.ro

Reputation: 116.5
Votes: 29

 
Post Posted: 18-02-2014, 08:41:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geosandru wrote:
LIV cu tine am incheiat orice discutie,la viitoarea abatere ai ban,fara dar si poate si sa nu te plangi pe server ca ai ban.NU mai vreau sa vorbesc cu tine ca aprca vorbesc degeaba.Daca vrei sa scrii ceva,scrie,dar nu despre mine sau ceva legat de mine.
Si Jesus,te inteleg,dar si tu continui scandalul.
Si eu sunt un tip care a adus multa ura,invidie si certuri fata de alte persoane,acum incerc sa ma feresc.Dar daca unii ma provoaca cum este acest LIV,nu prea ma pot abtine.Dar eu incerc,mai putina tensiune intre noi nu strica.
LIV nu uita,nu mai scrie nimic despre mine sau ceva legat de mine,scrie ceva total paralel despre mine.



Fara dar si poate imi dai uh mie BAN -... Iti dai seama ce faci. M`ai nenorocit -)
O sa astepti 2 sapt pana imi dai uh mie ban - ce trist.
Sa`mi spui motivul BAN`ului d aqm, k sa stiu si eu -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtens

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2015 10:16)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 71, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 70.5
Votes: 3

Post Posted: 18-02-2014, 10:39:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Element nimeni nu da vot la harta fara sa verifice hartile jucate. + ca de fiecare data inainte de a da vot intreb ce harti vor.
Eu zic sa verifici in consola serverului, daca chiar erau 11 playeri pe server cum zice el. eu nu cred ca din 11 oameni doar 4 au vrut sa voteze un banal da/nu.

P.s: 'Jesus_provided' nu scrie nicaieri ca noi trebuie sa respectam si ultimii oameni, atat timp cat nu suntem respectati, nu te astepta la respect din partea noastra. Si alta data cand faci reclamatie incerca sa aduci dovezi concrete, nu copy paste din clonsola editata de tine dupa bunul plac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geosandru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2014 18:24)
Joined: 13 Nov 2013
Posts: 147, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 58.2
Votes: 3

Post Posted: 18-02-2014, 13:18:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LIV94 wrote:
Geosandru wrote:
LIV cu tine am incheiat orice discutie,la viitoarea abatere ai ban,fara dar si poate si sa nu te plangi pe server ca ai ban.NU mai vreau sa vorbesc cu tine ca aprca vorbesc degeaba.Daca vrei sa scrii ceva,scrie,dar nu despre mine sau ceva legat de mine.
Si Jesus,te inteleg,dar si tu continui scandalul.
Si eu sunt un tip care a adus multa ura,invidie si certuri fata de alte persoane,acum incerc sa ma feresc.Dar daca unii ma provoaca cum este acest LIV,nu prea ma pot abtine.Dar eu incerc,mai putina tensiune intre noi nu strica.
LIV nu uita,nu mai scrie nimic despre mine sau ceva legat de mine,scrie ceva total paralel despre mine.



Fara dar si poate imi dai uh mie BAN -... Iti dai seama ce faci. M`ai nenorocit -)
O sa astepti 2 sapt pana imi dai uh mie ban - ce trist.
Sa`mi spui motivul BAN`ului d aqm, k sa stiu si eu -.


Am spus sa nu mai scrii nimic despre mine!Aici am incheiat discutia.


That's my O_o Hellikeeah^
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jesus_provided

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2014 07:18)
Joined: 11 Feb 2014
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 33.5
Votes: 1

Post Posted: 18-02-2014, 16:07:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rog frumos pe domnul care detine serverul sa verifice exact ce si cum ; si sa verifice si inainte de a se schimba harta, pt ca odata ce voi a-ti schimbat harta s-a resetat si consola mea ; si nu stiu din ce motiv nu pot face print ; se vede negru ; daca eu am editat ceva in consola aia, sa primesc eu ban permanent si ce o mai fi ; dar daca eram 11 playeri pe harta si doar 4 au votat DA primesti tu remove ?

In cazul cu hartile cu awp am cerut socoteala lui vibe si cine mai era pe server atunci ; am vrut sa fac reclamatie dar am gasit ceva mai bun de facut ; chiar imi pare rau acuma

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -Element-, 18 February 2014 18:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 24-09-2024, 17:27:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x