User
Pass
2FA
 
 

Reclamatii admini

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message311
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 20-02-2014, 16:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azi 20.02.2014 ora 15:40, cand am intrat pe server se discuta in chatul nostru (meeow,balonas, sds) despre un posibil codat (Akeron) care credeau ei ca are wall (care cum sa faca demo pe el), bineinteles am rezolvat eu problema facandu-i poze dar era curat!!! cand se termina harta fy_irak un player il injura pe balon l-am intrebat pe sds cine a injurat si l-am gaguit! dau in consola amx_who Armany era inaintea mea pe sv si n-a luat nici o masura in rezolvarea problemelor (2). A continuat jocul nestingherit si urmatoarea harta( ori nu m-a bagat in seama ori nu a vazut ca i-am scris).
Am intrebat de cand are admin mi-a raspuns ca de vreo doua saptamani, -ok si nu vezi ca il injura pe balon sa dai gag? - ce treaba ai tu cum adminez eu, nu dau explicatii decat detinatorilor!!! -i-am spus ca daca are nevoie de ajutor in adminat pot sa il ajut dar conform reg. am dreptul si sa-l verific. Pe mine sa nu ma inveti tu sa adminez ca eu stiu, fiecare isi face munca cum stie!!! Problema este ca el nu si-o face!
Este doar parerea mea, nu vreau sa primeasca ceva doar sa isi vada de treaba!!! Si sa respecte, ceea ce nu prea stie!!!


Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Laur.

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 26-05-2019 05:56)
Joined: 31 Oct 2013
Posts: 2696, Topics: 168
Location: United States

Reputation: 758.5
Votes: 144

Post Posted: 20-02-2014, 16:22:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aaa cine e Armani ?...nu vad nicio cerere pe nick-ul asta daca zice ca e de doua saptamani admin plus ca nu a procedat deloc corect din spusele tale...poate ne lamureste vreun "tatic" - ce si cum? oricum,urat din partea lui...



THEMASK wrote:
Laur stii si tu cu totii gresim dar sa nu ma trimita la coada vacii! ca vorba aia nu ne-am lovit valizele deodata-n gara!

corect...


Casuta vocala: Laurines


Last edited by Laur. on 20-02-2014, 16:34:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 20-02-2014, 16:31:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Laur stii si tu cu totii gresim dar sa nu ma trimita la coada vacii! ca vorba aia nu ne-am lovit valizele deodata-n gara!

Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 20-02-2014, 19:16:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ha ha ha , ce simpatici . E normal ca tu fiind mai experimentat si in acelasi timp erai probabil spectator si puteai vedea mai linistit chatul , insa el daca juca era mai greu sa observe ce se intampla . Exact ceea ce am scris intr-un topic anterior , am intrat de multe ori pe server si am dat ban , gag etc ... iar cativa admini jucau in continuare asa cum spui tu nestingheriti .
E uman ceea ce se intampla, de aceea aveti admin , unii sunt mai receptivi , altii mai putin. Nu e un capat de lume ca nu a luat atitudine , pe parcurs ne convingem de capacitatile fiecaruia , unii vor fi mariti iar altii scazuti , in functie si de aceste aspecte pe care le relatezi tu.
Nu fi preocupat , exisata un ochi care va vegheaza mereu , este ochiul din umbra a lui SAURON ... nicidecum a lui Ernest -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marele.trantor

[Trantorul]



Status: Offline
(since 03-11-2017 17:41)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2195, Topics: 25
Location: cluj napoca

Reputation: 235.5
Votes: 33

 
Post Posted: 20-02-2014, 19:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai de asta e bine sa comunicati intre voi. Eu salut cand intru din respect si pt. a sti colegii ca sunt in game! Nu vad ce e asa greu sa va spuneti intentiile... De ex: "trec la joc, sta cineva spec?" sau "jucati in voie ca is eu pe ei" mai sunt o groaza de exemple...
Inca un mic detaliu, daca nu aveti chef de povesti cu colegii, nu e nici un bai! Moderezi jocul fara acuze ulterioare.. oricum stim noi foarte bine cine face treaba si cine nu! TRUST ME! -


am ceva cu Busu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 20-02-2014, 19:46:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt d'acord cu ce zici rht nu vreau sa evidentiez nimic doar lipsa de respect cu care m-a tratat.... Mentionez cand am intrat pe sv era singurul admin online!

Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crazytyky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2017 16:16)
Joined: 20 Dec 2012
Posts: 296, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 209.5
Votes: 10

 
Post Posted: 20-02-2014, 19:57:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEMASK wrote:
Sunt d'acord cu ce zici rht nu vreau sa evidentiez nimic doar lipsa de respect cu care m-a tratat.... Mentionez cand am intrat pe sv era singurul admin online!


am patit si eu la fel cu ceva timp in urma, nu conteaza cu cine, dar dupa ce i s-a explicat ce si cum s-a redresat pe drumul care trebuie - puteai sa dai un mesaj unui owner sa ii atraga atentia, eu unul asa cred ca e mai usor - oricum are doua variante, inavata sa fie admin si sa respecte colegii sau ne paraseste, asta se decide in timp - toti mai gresim cateodata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 20-02-2014, 22:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu l-am intrumat pe mask sa posteze in consiliu sa vada toti.ca orice admin si el are obligatia sa fie receptiv la ce se intampla pe sv.jucatorii daca vad ca se injura,si pe sv is admini isi pierd increderea in noi si devine un haos total pe sv.nu e bine nici asa.mask ai procedat bine.gj


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cee'd, 10 June 2015 11:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 29-04-2024, 00:36:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x