User
Pass
2FA
 
 

Recrutari!
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7262
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 20-02-2014, 23:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins esti in blacklist la guilda
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexione

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2015 12:24)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 37, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 56.3
Votes: 2

 
Post Posted: 21-02-2014, 15:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) cam in fiecare zi
2. Clasa: shaman
3. Main Spec/OFF spec: enha
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexstrosz
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? hmm...e interesant de jucat enha - elemental e cam simplu
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Ce experienta ai in wow? stiu script ds.....si BH
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilda fear the voodoo a fost pvp
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? vreau o guilda care stie scripturile.. nu imi plac wipeurile aiurea :d
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? bunul progres al guilde -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c3zar

[Innferno]



Status: Offline
(since 20-11-2016 11:05)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 141, Topics: 21
Location: Lithuania

Reputation: 102.4
Votes: 9

 
Post Posted: 21-02-2014, 15:40:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexione wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) cam in fiecare zi
2. Clasa: shaman
3. Main Spec/OFF spec: enha
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexstrosz
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? hmm...e interesant de jucat enha - elemental e cam simplu
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Ce experienta ai in wow? stiu script ds.....si BH
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilda fear the voodoo a fost pvp
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? vreau o guilda care stie scripturile.. nu imi plac wipeurile aiurea :d
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? bunul progres al guilde -


Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GassMask

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2019 23:15)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 28, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 63.2
Votes: 6

 
Post Posted: 22-02-2014, 19:53:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In fiecare zi petrec 2-3 ore sa vad ce se intampla cat despre weekend intru cand este nevoie de mine
2. Clasa: Death Knight
3. Main Spec/OFF spec: Tank/Dps(low)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gulrok
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi se pare destul de interesant si este si specul pe care il joc pe official
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
7. Ce experienta ai in wow? Joc pe freakz de 2 ani si pe official de 3 ani jumatate stiu majoritatea scripturilor si am full progress pe official aici nu am avut cu cine sa fac ultraxion
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Awaken (inactivitatea offiterilor)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW? Am auzit ca este o guilda unita
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ? Bunul progres al guildei mi se pare important deoarece fara oameni care sa vina la raid de distractie si nu pentru iteme (fara sa faca panarama) nu ar exista progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 22-02-2014, 19:58:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat wisp areola in game sau lap
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stereteo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2016 16:46)
Joined: 06 Dec 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 20.1
Votes: 1

 
Post Posted: 22-02-2014, 20:06:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Oricand se organizeaza raiduri , 6-7 ore pe zii in week-end , 3-4 in timpul saptamanii
2. Mage
3. Main: fire pve , off: fire pvp
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Firewielder
5. pentru ca nu este foarte dificil si dupa pararea mea dau cel mai mult dmg pe el
6. rotatie:scorch->living bomb->spam fireball->pyroblast cand e instanta...main stat il reprezinta intelectul urmat de hit capul pentru spellcasteri (16.9%) si crit chance care este indispensabil pentru fire mage. in principal folosesc gems cu intelect si crit.
7. Joc pe Freakz din 4.0.6 ,am inceput cu un retribution paladin. pe main-ul meu curent(magul) joc din vara anului 2013 .
8. Forgotten Heroes din cauza dezorganizarii in raiduri si lipsei de comunicare intre playeri.
9. Deoarece consider ca HGW e o guilda pve foarte bune cu playeri activi in care poti oferi respect si primi la randul tau.
10. Bunul progres(achievuri si cresterea numarului playerilor buni) dar si realizarea persoanala si a colegilor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clawdiw91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2018 02:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.7
Votes: 3

 
Post Posted: 22-02-2014, 20:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stereteo wrote:
1. Oricand se organizeaza raiduri , 6-7 ore pe zii in week-end , 3-4 in timpul saptamanii
2. Mage
3. Main: fire pve , off: fire pvp
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Firewielder
5. pentru ca nu este foarte dificil si dupa pararea mea dau cel mai mult dmg pe el
6. rotatie:scorch->living bomb->spam fireball->pyroblast cand e instanta...main stat il reprezinta intelectul urmat de hit capul pentru spellcasteri (16.9%) si crit chance care este indispensabil pentru fire mage. in principal folosesc gems cu intelect si crit.
7. Joc pe Freakz din 4.0.6 ,am inceput cu un retribution paladin. pe main-ul meu curent(magul) joc din vara anului 2013 .
8. Forgotten Heroes din cauza dezorganizarii in raiduri si lipsei de comunicare intre playeri.
9. Deoarece consider ca HGW e o guilda pve foarte bune cu playeri activi in care poti oferi respect si primi la randul tau.
10. Bunul progres(achievuri si cresterea numarului playerilor buni) dar si realizarea persoanala si a colegilor.


Acceptat whisp un warlord pt invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dariee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2014 15:33)
Joined: 22 Feb 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

Post Posted: 22-02-2014, 21:55:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 Cand se programeaza raidurile o sa fiu on (aproape zilnic pot sa intru)
2 priest
3 holy/disc
4 http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dariee
5 imi place sa fiu heal si asta am jucat de mult timp
6 depinde de boss:-?? in general ma bazez pe spirit pentru mana regen mare
7 2-3 ani stiu majoritatea scripturilor
8 am fost in the gravity dar am ales sa ies deoarece nu erau deloc activi si majoritatea faceau doar pvp
9 am auzit ca este o guilda buna dornica de progrese
10 bunul progres al guildei

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 22-02-2014, 22:01:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CosMiN2008817

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2014 12:47)
Joined: 13 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.1
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2014, 21:05:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): ajung seara pe la ora 8 acasa. De la 8 jum.-9 pot sa intru aproape zilnic. In weekend stau cam 5-6 ore pe WOW.
2. Clasa: DK (stiu sa joc toate specurile dar frostul ma avantajeaza pt. ca am un ax pe H de la morchock)
3. Main Spec/OFF spec: Frost/Blood(stiu sa joc toate specurile dar frostul ma avantajeaza pt. ca am un ax pe H de la morchock)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kressius
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?: am jucat pe dk de la WOTLK. Imi place nespus de mult.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).: 2x1H, unholy presence, prioritate->mastery, etc.
7. Ce experienta ai in wow?: Joc WoW de ceva vreme, aprox. 3 ani.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): m-am lasat o perioada de freakz. nu am mai jucat pe sv. de aproximativ 4 saptamani. Nu imi mai amintesc exact prin ce guilde am fost.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?: caut o guilda cu playeri activi care sa stie sa-si joace clasa.
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?: Amandoua. Vreau sa fac progres pe HC pe toti bossii, iar itemele te ajuta in cazul asta.



Last edited by CosMiN2008817 on 25-02-2014, 23:27:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lap

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 00:31)
Joined: 14 Feb 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 34.2
Votes: 1

Post Posted: 25-02-2014, 21:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aceptat wips in game lap sau unu din warlorzi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
denisumtt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2014 16:57)
Joined: 15 Feb 2014
Posts: 67, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 4

 
Post Posted: 04-03-2014, 03:57:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: pot intra zilnic pe wow , o sa fiu la fiecare raid online
2. Clasa: Death Knight
3. Main Spec/OFF spec: Unholy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Denisumtn
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru ca unholy imi place
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
TALENTELE ROTATIA O SPUN LA UN GM SAU SECOND GM DIN GUILD PE SRV
7. Ce experienta ai in wow?
1 an jumate
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
pentru ca am fost in anumite guilde de ninja ce te ninjau pe fata de ex cum e The Frogoten Heroes...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei HGW?
pai ca sa facem raiduri impreuna sa ajut guilda cu ce pot...
10. Ce este mai important pentru tine: bunul progres al guilde sau sa faci iteme cat mai repede ?
bunul progres al guildei itemele se fac pe parcurs

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4    


The time now is 29-09-2024, 00:45:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x