User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 239, 240, 241  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Show only staff posts
Author Message119680
001

[krazy]



Status: Offline
(since 17-08-2024 23:14)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 21-02-2014, 09:39:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Unde sunt hartile dupa server. Listmaps contine 5 tampenii . Nu mai exista lista de harti atunci cand dai listmaps ?


amx_listmaps2/amx_listmaps2 21/amx_listmaps2 31 si tot asa....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 21-02-2014, 18:35:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

V-am pus bomba si ostatecii 4fun, daca mai prind pe vreun admin ca face propriile regulamente aveti downgrade.

Luati aminte ce zic aici.

La teamkill intentionat:
- la al 3 lea teamkill slay;
- la al 4 lea teamkill slay;
- la al 5 lea teamkill kick;
- daca reintra si face reamkill ban maxim 30 de minute.

E ultima oara cand va avertizez.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(since 17-08-2024 23:14)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 27-02-2014, 22:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
001 a scris:
ramon 2 avertismente.1 pt ca a refuzat sa posteze un codat la cererea mea si al 2-lea pt ca e tare in gura.mai nou ma invata un absent regulamentu pe war5.

Am refuzat sa postez codatul pentru ca zup ii facuse demo, i-a oferit cadou un *** codatului(cum se procedeaza) si l-am lasat pe el sa posteze codatul din moment ce adminul aflat in cauza are prioritate
.Tu tipai la mn , la zup si la inca un admin sa-l postam toti 3...cu ce rost?
2 la mana.Cum e posibil sa-mi spui ca regulamentul afisat pe forumul serverului war5.freakz.ro nu se aplica si pe server?Altfel de ce ar mai fi creat.(Nu m-ai lamurit cu raspunusl dat de tine"Pe server eu fac regulamentul").Oricare dintre ceilalti owneri se poate uita in logo, ca sa intealeaga situatia.Este adevarat ca am absentat in ultima vreme(probleme personale), dar asta nu inseamna ca actionez in afara regulamentului de pe war5.freakz.ro.Multumesc.(Nu sterge ce am scris aici, lasam sa vada toata lumea, daca eu am gresit, o sa imi cer scuze)


domnu regulament avem discutii pt explicatii.nu stam la avertismente admini sa discutam problema ta.tie iti zice zup daca vrei codatu ca esti mai mic in grad ca el si ai nevoie de asa ceva(mai ales ca aveai si demo) si tu il refuzi ca nu iti tre ca ai fost general inaintea lui.nu ma intereseaza ce ai fost.ai pierdut privilegiu castigat degeaba si tre sa respecti gradele superioare.v-am cerut sa il postati si tu si zup pt ca amandoi il aruncati de al unu la altu.am fost destul de explicit: care nu il posteaza are avertisment.si legat de al 2-lea avertisment tu ma inveti regulamentu?regulamentul war5 poate fi schimbat de owneri pt binele sv.dupa regulament tu nu ai ce cauta pintre noi.din toamna tot cu scuza ca ai probleme personale o ti.asta deja e fumata.chriss are intr-o saptamana mai multe ore decat ai tu intr-o luna.poate daca adminii ca tine ar face prezenta pe sv cum trebuie am respecta si noi regulamentu mai sever.
si sa nu uit.Victore tu nu sti regulamentu?anu trecut in ianuarie mi-ai dat admin cu 0 ore jucate pe sv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ramonramon

[Black-WidoW]



Status: Offline
(since 05-11-2020 18:24)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 1181, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 135.8
Votes: 19

   
Post Posted: 27-02-2014, 23:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
domnu regulament avem discutii pt explicatii.nu stam la avertismente admini sa discutam problema ta.tie iti zice zup daca vrei codatu ca esti mai mic in grad ca el si ai nevoie de asa ceva(mai ales ca aveai si demo) si tu il refuzi ca nu iti tre ca ai fost general inaintea lui.nu ma intereseaza ce ai fost.ai pierdut privilegiu castigat degeaba si tre sa respecti gradele superioare.v-am cerut sa il postati si tu si zup pt ca amandoi il aruncati de al unu la altu.am fost destul de explicit: care nu il posteaza are avertisment.si legat de al 2-lea avertisment tu ma inveti regulamentu?regulamentu forumului poate fi schimbat de owneri pt binele sv.dupa regulament tu nu ai ce cauta pintre noi.din toamna tu tot cu scuza ca ai probleme personale o ti.asta deja e fumata.chriss are intr-o saptamana mai multe ore decat ai tu intr-o luna.poate daca adminii ca tine ar face prezenta pe sv cum trebuie am respecta si noi regulamentu mai sever.
si sa nu uit.Victore tu nu sti regulamentu?anu trecut in ianuarie mi-ai dat admin cu 0 ore jucate pe sv.


Ti-am zis clar ca nu ma intereseaza cum ai primit admin.Eu dau "PRO" pt functia de Blood Trial jucatorilor ce au de la 30 de ore in sus.Nu e prima data cand ma critici pentru faze de genul.Asa s-a intamplat si cand a primit "rasisste" admin.I-am dat "CONTRA" pentru ca avea pana in 30 de ore.Mi-ai sarit in cap ca dc dau contra unui jucator care imi poate lua oricand locul?Nu-i nici o problema, desigur ca pot fi inlocuit, desigur ca pot fi depasit in grad, este normal sa se intample. Le urez multa bafta celor cu activitate sporita pe server si de asemenea le-as oferi si meritele ce li se cuvin.Unde este "rasisste" acum?Am zis clar in cererea facuta de chriss ca astept si alte pareri, nu mi-am exprimat verdictul.Te-am respectat intotdeauna pentru munca ce ai depus-o aici, nu te-am criticat niciodata si de asemeana respect si atitudinea colegilor nostri...d'aia intru si glumesc, spun tot felul de prostii, radem, pentru a creea o atmosfera cat mai placuta.Imi cer scuze daca am deranjat..Absentez pentru ca nu imi permit sa stau 24 de ore din 24 in fata calculatorului, unii dintre noi mai si muncim si nu facem asta la domiciliu ca sa fim online pe server, dar asta nu inseamna ca nu sunt online pe forum sau ca nu verific activitatea jucatorilor de pe server.Intru pe forum ori de cate ori am ocazia, si poate nu-mi exprim punctul de vedere in toate topicurile deschise(cele in care se cere verificarea demo-urilor) pentru ca la momentul respectiv nu pot verifica demo-ul.N-am vorbit si nu vorbesc niciodata in necunostinta de cauza.Crede-ma ca nu eu sunt cel caruia i se deschid tot felul de topicuri in care ii este injuratata familia, sau in care este jignit(Stii foarte bine la ce ma refer).Daca voi credeti ca trebuie sa fiu sanctionat, bineinteles ca aveti libertatea de a ma sanctiona.Repet, daca voi credeti, nu doar tu.Chiar crezi ca ma intereseaza neaparat functia de general sau o alta mai mare.Ma intereseaza sa am acces la ban pentru a mentine serverul curat.Ceea ce am si facut(Dovezile vorbesc de la sine).Va multumesc!


Ramon
https://www.facebook.com/FreakzWars
http://www.youtube.com/user/RomaniaFreakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 27-02-2014, 23:37:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu va mai certati, ramona te contrazic, nu ai dreptate deloc dovada, asta inseamna ca nu esti la zi cu regulamentul

regulamentul are update pe 6.01.2014

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(since 17-08-2024 23:14)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 27-02-2014, 23:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu nu te-am criticat pt un contra la chriss ,ci pt ca ma iei pe mine la rost legat de regulament.ti-am zis clar ca tu din cauza absentei nu sti mersul pe sv, si tu ai luat-o ca pe un atac.in plus vezi ca prea iti permiti comentarii inutile la adresa mea.aici suntem o familie si daca ai observat aproape toti is uniti.tu nu ai cum sa te integrezi cat timp ii privesti pe toti de sus ca un atotstiutor.

sa nu uit ceva domnisoru regulament...punctu 3 de la reguli admini" Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare. "

asta se aplica la faza cu codatu tau si a lu zup,la refuzu de a posta codatul la cererea mea si la luatu in gura cu mine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ramonramon

[Black-WidoW]



Status: Offline
(since 05-11-2020 18:24)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 1181, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 135.8
Votes: 19

   
Post Posted: 28-02-2014, 00:20:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne fereste, cand vreodata v-am privit eu de sus?Imi cer scuze in cazul in care chriss avea slot deja, si nu i-am dat pro cererii de admin, oricum am zis ca nu am dat verdictul:))(Poate sunt eu cam exigent in privinta orelor de activitate)Am zis ca imi cer scuze in caz de ceva, o fac pentru ca respectam si punctul 4 din regulament.Dar in rest, n-am pentru ce sa-mi cer scuze si nici nu fac comentarii inutile.O lasam asa ca nu o scoatem la capat, eu sunt incapatanat, Cifre la fel.Putem sa o tinem asa zile intregi, da nu da bine la server.Hai somn usor, vise placute!-

Ramon
https://www.facebook.com/FreakzWars
http://www.youtube.com/user/RomaniaFreakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THEMASK

[war5 server owner]



Status: Offline
(since 29-12-2015 15:39)
Joined: 15 Jul 2013
Posts: 771, Topics: 20
Location: Oradea

Reputation: 393.4
Votes: 18

 
Post Posted: 02-03-2014, 18:28:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As avea o propunere, dat fiind faptul ca MEEEOW are curajul sa vina in randul nostru, ar trebui sa ii punem un sunet caracteristic( gen un mieunat de pisica ), ea fiind cea mai activa fata din cate avem. Asta e propunerea mea si cred ca ea ar fi incantata de acest gest.

Nu pierd niciodatã, ori caștig ori invãț !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
freakz*pamflet

[Boier!]



Status: Offline
(since 31-08-2018 01:11)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 5932, Topics: 280
Location: Locaþie

Reputation: -217
Votes: 391

       
Post Posted: 02-03-2014, 18:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEMASK wrote:
As avea o propunere, dat fiind faptul ca MEEEOW are curajul sa vina in randul nostru, ar trebui sa ii punem un sunet caracteristic( gen un mieunat de pisica ), ea fiind cea mai activa fata din cate avem. Asta e propunerea mea si cred ca ea ar fi incantata de acest gest.


o sa ii pun chestia asta dupa ce ies cu ea la o cafea -

P.S. welcome meeow in stafful war5 (astept invitatia in oras)

sa schimbi tagul din "Freakz -" in "Freakz *"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marele.trantor

[Trantorul]



Status: Offline
(since 03-11-2017 17:41)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 2195, Topics: 25
Location: cluj napoca

Reputation: 235.5
Votes: 33

 
Post Posted: 03-03-2014, 00:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Welcome Miau, sa ne fi de folos! -

am ceva cu Busu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 03-03-2014, 08:54:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
freakz*pamflet
o sa ii pun chestia asta dupa ce ies cu ea la o cafea -
P.S. welcome meeow in stafful war5 (astept invitatia in oras)

Esti un adevarat gentleman -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
obo | Leutzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-10-2016 06:32)
Joined: 12 Jul 2012
Posts: 368, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 370.4
Votes: 12

Post Posted: 03-03-2014, 11:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numai un adevarat gentelman al lumii moderne asteapa sa fie inviatat la o cafea de o domnita. -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pavaluc

[preot]



Status: Offline
(since 21-10-2018 06:57)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 1676, Topics: 103
Location: peaici , peacolo

Reputation: 238.4
Votes: 268

     
Post Posted: 03-03-2014, 20:39:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi pare rau dar mie nu imi merge votu decat la freakz , la celelalte imi zice ca se accepta doar voturi din romania -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 04-03-2014, 09:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe csservers nu accepta decat voturi din Romania.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aleku

[DIICOT]



Status: Offline
(since 26-09-2014 17:31)
Joined: 20 Sep 2013
Posts: 551, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.5
Votes: 6

Post Posted: 04-03-2014, 11:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu pot vota " Ip-ul sau clasa asta a mai votata odata ! Incearca maine ! "

* Last result: 397 hit(s), 10720 damage >> head: 21 chest: 81 stomach: 85 leftarm: 62 rightarm: 66 leftleg: 46 rightleg: 36
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 239, 240, 241  Next    


The time now is 28-09-2024, 15:26:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x