User
Pass
2FA
 
 

comisie admini
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3789
panacas

[WaR4.fReAkZ.rO]



Status: Offline
(since 03-02-2019 01:17)
Joined: 25 Apr 2011
Posts: 2020, Topics: 93
Location: war4.freakz.ro

Reputation: 8.5
Votes: 185

 
Post Posted: 19-03-2014, 09:39:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
@panacas, fii serios, war5 si 6 au mari probleme administrative.


Referitor la war5, cu marile probleme... etc. Graficele dupa gametracker si rankul arata ca este cel mai bun server din aceasta comunitate, deci cu sau fara experienta cum spui tu au ridicat serverul foarte mult.


D@NEZULE aici simt ca faci referire la mine, totusi nu cred ca mai este nevoie de nici un raspuns in privinta ta, majoritatea jucatorilor iti cunosc comportamentul... mai ales cand esti beat (sper ca nu te simti jignit in vreunfel) vorbesti numai aiurea. Ai primit 49 de mii de sanse si ca admin si ca jucator pe war4... de la mine cu care te-ai razboit foarte mult timp, esti un admin foarte bun (aici ma refer la implicarea dupa server/forum si chiar si la experienta) insa nu este suficient doar atat. Nu ai stiut niciodata cum sa vorbesti si cum sa te comporti.. na ca ai fost rasplatit din nou. Deci in cazut tau nu a fost facut nici un abuz... asa ca nu mai face pe victima aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
001

[krazy]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 19-03-2014, 10:32:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

panacas ai vorbit si in locu meu legat de war5.mersi -
aici nu e vorba de comisie contra abuzuri,ci de faptu ca pierdem autoritate sau nu avem autoritate undeva si nu e bine.
asa cum adminii gresesc,credeti ca o posibila comisie va fi total corecta in decizii si nu va favoriza pe nimeni?.in cazu elena unii din cei care au votat ca e curata au fost admini si pe war5 si chiar erau pe dinafara in ale adminatului,dar au favorizat victima ca is acolo in aceeasi oala pe acelasi sv.ei is buni in comisia contra abuzuri ca tare corect ar merge treburile -
scuzati-mi expresia,dar si daca comisia mi-ar plati hostu la sv,nu as accepta sa vina lingau lu x sau y sa imi zica ca e abuz daca nu e...unde au fost abuzuri pe war5 cred ca s-au rezolvat intr-un final,pt ca mereu va fi un owner care sa ia decizia corecta.pana la urma nu vrem sa pierdem jucatori ci sa prosperam.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Strike1

[Creep]



Status: Offline
(since 05-04-2016 17:21)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 907, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 256.9
Votes: 9

Post Posted: 19-03-2014, 11:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

001 wrote:
panacas ai vorbit si in locu meu legat de war5.mersi -
aici nu e vorba de comisie contra abuzuri,ci de faptu ca pierdem autoritate sau nu avem autoritate undeva si nu e bine.
asa cum adminii gresesc,credeti ca o posibila comisie va fi total corecta in decizii si nu va favoriza pe nimeni?.in cazu elena unii din cei care au votat ca e curata au fost admini si pe war5 si chiar erau pe dinafara in ale adminatului,dar au favorizat victima ca is acolo in aceeasi oala pe acelasi sv.ei is buni in comisia contra abuzuri ca tare corect ar merge treburile -
scuzati-mi expresia,dar si daca comisia mi-ar plati hostu la sv,nu as accepta sa vina lingau lu x sau y sa imi zica ca e abuz daca nu e...unde au fost abuzuri pe war5 cred ca s-au rezolvat intr-un final,pt ca mereu va fi un owner care sa ia decizia corecta.pana la urma nu vrem sa pierdem jucatori ci sa prosperam.


+1 001 nu spun ca si eu am fost admin pe war5 dar din cauza unui plugin am plecat asta e alta poveste

si cu platitul hostului e ok sa plateasca comisia hostul in acea luna; cand este implicata comisia -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pinin

[Praf]



Status: Offline
(since 24-09-2019 20:38)
Joined: 12 Nov 2011
Posts: 2633, Topics: 67
Location: Targoviste

Reputation: 777.2
Votes: 90

   
Post Posted: 19-03-2014, 17:29:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea si doar a mea....
Asta nu ar fi decat o metoda sa se dea x si y mai important decat restu...
Adik daca eu si inca 5 admini on in momentul ala suntem pe server si "ni se pare" ca cineva are cod sau ca cineva ma injurat sau face exact invers ce zice in regulamentul servarului respectiv unde sunt owner sau oricare din voi .. vine comisia si zice ca domne ala nu merita banat sau ca merita a doua sansa? sau ca da ala merita banat... nu cred ca se fac exceptii pentru persoane...
Exemplu: pe mess este injurat un coleg owner, facut in fel si chip.. si el baneaza respectiva persoana pe server ce acum ii zic eu ba de ce lai banat pe ala lasal sa joace ... asta ar insemna sa il facem sa simta un nimik.. parerea mea... e normal sa ne aparam intre noi sau fiecare server sa isi apere jucatorii , adminii, ownerii.
Acu ceva timp jucam pe un server dintre waruri si am renuntat sa mai intru pe acel server deoarce adminii nu ma suportau.. si cauzam mai multe probleme intre ei.. ca unii erau contra altii pro.. si decat sa ii bag cearta am renuntat sa mai intru... acum cineva mi-a spus sa imi dau cu parerea.. si cam asta e parerea mea.. cred ca mai mult am aberat.. - Concluzie: Nu sunt de acord!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 19-03-2014, 21:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este o mare bãlãrie. Contra.
Putem fiecare în parte sã ținem frâiele serverului pe care jucãm, nu e nevoie de x-ulescu și cutãrescu sã își dea cu pãrerea. Sunt destui care au experiențã pe fiecare server, fiecare cunoaște stilul oricãrui jucãtor în parte. Nu e nevoie sã amestecãm un server cu altul, toate au ceva diferit, inclusiv conducerea. Cum ar fi sã iau ban pe war3, fãrã sã am ceva, dar sã vinã Gigi și Fifi de pe war5 și war6(just sayin`, douã exemple) sã își dea cu pãrerea cum cã am ceva. Nu vere, rezolvãm treburile pe serverul și pe subforumul propriu, nu suntem handicapați sã avem nevoie de ajutor.
Baftã.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 20-03-2014, 13:52:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am specificat acest gen de comisie pentru cazuri extreme , odata la luna , an etc etc . Atunci cand de ciuda banati cate un admin dupa serverul x pe serverele unde sunteti/suntem owneri . AU fost "n" cazuri de abuz asupra anumitor admini , owneri etc etc . Astea nu se intampla in fiecare zi , cine are un neuron in plus isi da seama despre ce vorbesc.
Nu vorbim aici despre codatii de zi cu zi - sau ca vine cineva sa va fure puterea domne .
Hai sa va dau exemplu , cand cate unii mai aberau in trecut si intervenea un moderator gen ion.mzq , parca se rezolvau altfel treburile .
Luati si cititi bine primul post , e scris in romaneste nu in chineza .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Arkship
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2014 22:13)
Joined: 05 Sep 2013
Posts: 1309, Topics: 49
Location: Only War3.FreaKz.Ro

Reputation: -47.9
Votes: 71

       
Post Posted: 21-03-2014, 09:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt pro ! Nu am chef ca daca ii fac unuia reclamatie pe war4, sa ma baneze pe toate warurile ca si-a cumparat el grade, si asta e doar un exemplu



War3.Freakz.Ro - General

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Undercover212

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-06-2014 09:05)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 200, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 96.7
Votes: 5

Post Posted: 21-03-2014, 18:24:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba Pro Ori Nu .. nu conteaza parerea mea !!! nu va exista niciodata asa ceva !! oricum e Fb gandit ca topic.. si inca ceva

Stai ma cuminte ca tot War3 e cel mai bun !!!

Hai pa-pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 21-03-2014, 20:34:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intentia e buna rth, dar dupa cum vezi deja apar probleme. Cel mai bine fiecare server sa isi spele rufele in particular. Ownerii trebuie sa fie doar obiectivi cand apare un caz asemanator.


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 22-03-2014, 01:19:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mastermind wrote:
Intentia e buna rth, dar dupa cum vezi deja apar probleme. Cel mai bine fiecare server sa isi spele rufele in particular. Ownerii trebuie sa fie doar obiectivi cand apare un caz asemanator.

Am observat asta , parerile sunt impartite , ma gandeam ca o chestie de genul asta ar apropia mai mult . Mai bine dai T/C , cred ca ne-am lamurit fiecare de cum stau lucrurile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 22 March 2014 03:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 16:45:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x