User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message61176
Whysoimba

[Busy being the best]



Status: Offline
(since 08-03-2023 11:21)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 449, Topics: 87
Location: Limbo

Reputation: 291.2
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-03-2014, 22:06:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danu72 wrote:
Numele IRL :Danut
Varsta :15
Cateva lucruri despre tine :Sunt elev in Clasa a 9 a la Liceul Teoretic Videle si cam tot timpul liber mi-l petrec la calculator .
Nume caracter :Sicret
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sicret
Clasa :Shaman
Rasa :Troll
Main spec :Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :Encha - nu prea stiu sa joc dar o sa invat
Screenshot cu interfata :http://tinypic.com/view.php?pic=34ou9om&&s=8#.UyXwiIU7Jtg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Pai am ales aceasta clasa pentru ca este foarte echilibrata pe acest patch fata de altele .. Stats - eu am ales mastery , din cate am auzit acest stats este cel mai bun .. Rotatie - Riptide+2x Greater Heal, aoe Healing Rain la cd, 1 Chain Heal+2x Greater Healing Wave .
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : The Revengers - Nu am mai jucat ceva timp si am primit kick
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Ts 3 , Microfon , Pc - intel inside intel core i3 , Nividia optimus , Ram 4 GB .


Rejected, incearca in alta parte



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 18-03-2014, 06:08:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Sunt student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mumx
Clasa/Rasa : Orc Death Knight
Main spec : Unholy 400
Offspec : Blood 397
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: http://postimg.org/image/dfm0bqogj/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Da foarte tare pe patchul asta. (efortul nu e prea mare fata de alte clase pe care le-am jucat).

Rotatie : pre fight : Horn of Winter->use trinkets/unholy frenzy->golemblood potion . Imediat dupa: Diseases pe target cu Outbreak..2 fs 2 ss summon gargoyle death coilx3 dnd dark transformation la 5 stackur peti si in rest tii cont de prioritati..te adaptezi. pt burst in dummy se foloseste empower imediat cand toate runele sunt pe cd. Diseases se pot aplica si manual cu plague strike si icy touch
prioritatile : diseases pe target - dark transformation - death and decay - scourge strike - festering strike - death coil.
dupa ce ai folosit dark transformation pt dps mai mare ss->fs sunt p e prioritar fata de death coil
Stiu scripturile pe 10/25n 10/25hc si le-am adaptat deja pe dk (am full achiev pe Warlock pe Lockher dar cu ala nu pot intr)

Te incadrezi programului nostru de raids ? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : N-am fost in niciun guild cu dk si cred ca sunt capabil sa am o grupa stabila de raids.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Ts3 ON / MIC ON / proc amd quad core/4gb ram

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Synist3r

[Dauna pe Secunda]



Status: Offline
(since 30-04-2018 10:33)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 44, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 147.2
Votes: 4

 
Post Posted: 18-03-2014, 20:30:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum adica pe warlock nu poti intra? Dar cine crezi ca suntem noi, guilda de rezerva?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-03-2014, 21:09:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dglvlad wrote:
Nume IRL : Vlad
Varsta : 21
Cateva lucruri despre tine : Sunt student
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mumx
Clasa/Rasa : Orc Death Knight
Main spec : Unholy 400
Offspec : Blood 397
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy: http://postimg.org/image/dfm0bqogj/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Da foarte tare pe patchul asta. (efortul nu e prea mare fata de alte clase pe care le-am jucat).

Rotatie : pre fight : Horn of Winter->use trinkets/unholy frenzy->golemblood potion . Imediat dupa: Diseases pe target cu Outbreak..2 fs 2 ss summon gargoyle death coilx3 dnd dark transformation la 5 stackur peti si in rest tii cont de prioritati..te adaptezi. pt burst in dummy se foloseste empower imediat cand toate runele sunt pe cd. Diseases se pot aplica si manual cu plague strike si icy touch
prioritatile : diseases pe target - dark transformation - death and decay - scourge strike - festering strike - death coil.
dupa ce ai folosit dark transformation pt dps mai mare ss->fs sunt p e prioritar fata de death coil
Stiu scripturile pe 10/25n 10/25hc si le-am adaptat deja pe dk (am full achiev pe Warlock pe Lockher dar cu ala nu pot intr)

Te incadrezi programului nostru de raids ? : DA
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit ? : N-am fost in niciun guild cu dk si cred ca sunt capabil sa am o grupa stabila de raids.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware etc.) : Ts3 ON / MIC ON / proc amd quad core/4gb ram


1. Data viitoare te sfatuiesc sa faci aplicatie doar la o guilda si sa astepti raspuns.
2. Se pare ca nu am fost prima ta alegere.
3. Esti off-char, noi nu primi off-chare.

Sorry, Rejected.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Megavolto

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2019 15:23)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 28, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 10

 
Post Posted: 29-03-2014, 18:16:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alex
Varsta : 14
Cateva lucruri despre tine : Doresc progres ...
Nume caracter :Megavolto
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Megavolto
Clasa : Druid
Rasa : Troll
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Feral(tank/dps ) 387 dar nu ma pricep asa bine ...
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Rotatie : 3 Life Bloom tank, Wild Growth,Rejuvenation,Swiftmend si Regrowth dak moare cineva
Te incadrezi programului nostru de raids? : Voi face tot posibilul sa ajung
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Realness , abea am iesit deoarece pierduse membrii buni si nu mai aveam cu cine face raiduri
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :.................

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-03-2014, 18:22:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Megavolto wrote:
Numele IRL : Alex
Varsta : 14
Cateva lucruri despre tine : Doresc progres ...
Nume caracter :Megavolto
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Megavolto
Clasa : Druid
Rasa : Troll
Main spec : Resto
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Feral(tank/dps ) 387 dar nu ma pricep asa bine ...
Screenshot cu interfata :
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi :Rotatie : 3 Life Bloom tank, Wild Growth,Rejuvenation,Swiftmend si Regrowth dak moare cineva
Te incadrezi programului nostru de raids? : Voi face tot posibilul sa ajung
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Realness , abea am iesit deoarece pierduse membrii buni si nu mai aveam cu cine face raiduri
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :.................


Low gear, rejected.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Whysoimba

[Busy being the best]



Status: Offline
(since 08-03-2023 11:21)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 449, Topics: 87
Location: Limbo

Reputation: 291.2
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-03-2014, 09:57:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Andrei
Varsta : 23
Cateva lucruri despre tine : imba
Nume caracter : Imbatheone
Armory link : http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=imbatheone&&searchType=all
Clasa : shaman
Rasa : orc
Main spec : enhancement
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : resto/elemental
Screenshot cu interfata : http://imgur.com/3PmXRMp
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://imgur.com/FOT9nTI
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : aceasta clasa am ales-o in special pentru ca ochiul meu se bucura la albastru, are lemne infipte in pamant si ca rotatie intai infig scandurile in pamant dupa care dau tare in boss. ca stats prefer 100 de fpsuri si sa nu fie lag.
Te incadrezi programului nostru de raids? : toate, adica da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Allstar Randoms, erau prea buni, faceau toate realm firsturile nu lasau si la altii, doar playeri imba, nicio concurenta, si am zis sa mai echilibrez balanta
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : i3, gt440, 4gb ddr3, ts3 etc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Synist3r

[Dauna pe Secunda]



Status: Offline
(since 30-04-2018 10:33)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 44, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 147.2
Votes: 4

 
Post Posted: 31-03-2014, 10:50:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti prea bun ptr noi, REJECTED! IESI ACAS'!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 31-03-2014, 13:49:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa Inthya, ma ocup eu de el.

Accepted, cand intrii in-game sa imi dai whisper sa iti mai dau niste sfaturi.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MeckWarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2014 16:18)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.4
Votes: 1

 
Post Posted: 31-03-2014, 21:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Marius
Varsta : 16
Cateva lucruri despre tine : Elev in clasa a 10-a . Funny guy
Nume caracter : Meckk
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-feed.xml?r=Genesis&&cn=Meckk&&gn=Symphony%20of%20Destruction
Clasa : Warrior
Rasa : Orc
Main spec : Arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : As putea sa imi fac off spec de tank , dar nu prea merge warru tank.
Screenshot cu interfata : Interfata clasica...
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://gyazo.com/266565ea7b760b6681a387bbab0c3b76 ( se vede si interfata aici ) http://gyazo.com/8ce30251ac5712512f31d3f3292bc6a6 ( prioritatile la spells ) nu mi-am dat seama la ce se refera recountul deschis pana nu m-am uitat si pe alte cereri.
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Nici eu nu stiu de ce am ales sa joc warrior - Poate pentru ca e o clasa buna pentru pve Thinking Am jucat si warr si warlock de-a lungul activitatii mele in acest joc. Daca vreti neaparat sa imi stiti rotatia si restul poate sa ma intrebe class leaderul de la warriori
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Betrayers - mi-a picat netul la yor'saj si am luat kick :"> Florin nu mi-a mai raspuns si cam aia a fost... Si council am stat o saptamana acum asa acolo , am primit kick pentru ca am dat un item la un ds 25n unui shaman resto in loc sa il dau un priest shadow cred. Ma rog ambii erau off chare din guilda
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am si teamspeak si skype si microfon . Si am un calculator decent care imi permite sa rulez wow-ul in conditii bune pentru a participa raiduri .



Last edited by MeckWarr on 01-04-2014, 14:51:48; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Synist3r

[Dauna pe Secunda]



Status: Offline
(since 30-04-2018 10:33)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 44, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 147.2
Votes: 4

 
Post Posted: 01-04-2014, 13:48:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, si poza cu recount si cu interfata? sa stii ca intrebarile alea sunt puse acolo cu un scop, sa vedem daca esti serios. Cand faci o aplicatie pentru guilda ar trebui sa depui putin efort, pentru ca oamenii nu te cunosc si tot ce stiu despre tine e ce scrii acolo. REJECTED


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeckWarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2014 16:18)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.4
Votes: 1

 
Post Posted: 01-04-2014, 14:49:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am editat acum ^ ^ Nu am vazut paragraful ala -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 01-04-2014, 14:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MeckWarr wrote:
Numele IRL : Marius
Varsta : 16
Cateva lucruri despre tine : Elev in clasa a 10-a . Funny guy
Nume caracter : Meckk
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-feed.xml?r=Genesis&&cn=Meckk&&gn=Symphony%20of%20Destruction
Clasa : Warrior
Rasa : Orc
Main spec : Arms
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : As putea sa imi fac off spec de tank , dar nu prea merge warru tank.
Screenshot cu interfata : Interfata clasica...
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://gyazo.com/266565ea7b760b6681a387bbab0c3b76 ( se vede si interfata aici ) http://gyazo.com/8ce30251ac5712512f31d3f3292bc6a6 ( prioritatile la spells ) nu mi-am dat seama la ce se refera recountul deschis pana nu m-am uitat si pe alte cereri.
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Nici eu nu stiu de ce am ales sa joc warrior - Poate pentru ca e o clasa buna pentru pve Thinking Am jucat si warr si warlock de-a lungul activitatii mele in acest joc. Daca vreti neaparat sa imi stiti rotatia si restul poate sa ma intrebe class leaderul de la warriori
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Betrayers - mi-a picat netul la yor'saj si am luat kick :"> Florin nu mi-a mai raspuns si cam aia a fost... Si council am stat o saptamana acum asa acolo , am primit kick pentru ca am dat un item la un ds 25n unui shaman resto in loc sa il dau un priest shadow cred. Ma rog ambii erau off chare din guilda
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Am si teamspeak si skype si microfon . Si am un calculator decent care imi permite sa rulez wow-ul in conditii bune pentru a participa raiduri .


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sczxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-02-2017 13:30)
Joined: 16 Mar 2014
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 40.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-04-2014, 15:04:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Ionut-Marius
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : Majoritatea timpului il petrec pe afara si la calculator,imi place sa ies sambata dupa ora 11 in fata blocului sa rontaim seminte,barfim
Nume caracter :Fyta
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fyta
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec : Retribution
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : Holy 383,sincer sa fiu am fost heal doar la et si hot
Screenshot cu interfata : Se poate vedea in urmatorul punct
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://postimg.org/image/qj52t3jrv/ Facut ss-ul aiurea,pana am gasit eu butonul a scazut si din dps,cel mai bun mod de a-mi vedea dps e la dummy
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Este o clasa de burst care este folosita in orice raid,are orice ai nevoie pentru a da un dps decent si a te afla in top.Eu joc mastery si crit.Rotatie:Potiune->Gardian->Inquistion->Daca mi se procuie Zealtory,daca nu la 3 holy power templar verdicts...
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Dark Nightwish- s-a destramat,TWINKIEZ-prea putina activitate,-Symphony of destruction-momentan sunt in ea,dar habar nu am de ce,probabil pentru a ma socializa cu cineva
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :da/da/intel core e 5200,2 gb ram, nvidia 9600 GT



Last edited by sczxx on 01-04-2014, 19:18:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Whysoimba

[Busy being the best]



Status: Offline
(since 08-03-2023 11:21)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 449, Topics: 87
Location: Limbo

Reputation: 291.2
Votes: 39

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-04-2014, 18:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fyta, cu riscul de a evidentia evidentul, acolo cred ca scrie la 5 milioane, si cu recountul deschis, tu ai aruncat o poza si gata


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next    


The time now is 20-05-2024, 13:57:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password