User
Pass
2FA
 
 

mute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message741
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 02-04-2014, 14:18:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Annih
Data/ora: 15:04
Detalii: La un ds 25n cu global, m au anuntat baietii ca e si cel mai "imba" mag in viata, si am venit pe off sa vad ce ii poate pielea. Stiam ce il duce memeaca, si ca eu un mag random slab dar pe langa asta ma si face prost. Vreau mute, si sa nu aud ca nu se da pt cuvantul "prost", pt k am patit o la randul meu.
Dupa ce ca vai capu lui si l bate script + clasa mai vb si urat.
Screenshot:

http://imgur.com/3oIp8Xr

Realm:Genesis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-04-2014, 15:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiind total ontopic : Ti-am zis ca esti "prost" ca si player (aptitudini / mentalitate) - tactici aiurea , dps cu mult sub cel asteptat la ilvl-ul tau , in medie.

Daca un gm considera ca e de mute , sa dea , nu-i problema -.

Btw, fa-ti binds si sa stii ca pe mine m-au batut clasa si scriptul : uita-te pe recount cine e cu 111k si tu nici in top 15 nu esti -.

Sa scrii si tu mai coerent si corect ca sa intelegem din prima ce ai vrut sa zici nu sa stam sa recitim.

Ca sa se termine mai repede flame-ul tau - Casuta Bacchus.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loveheal

[ATN Attax]



Status: Offline
(since 17-03-2024 03:51)
Joined: 20 May 2012
Posts: 9908, Topics: 406
Location: Runstarr - disc

Reputation: 320.7
Votes: 572

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-04-2014, 15:54:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prea de tot, mute pt prost -, citez din Bacchus al 3lea - "Nici eu nu as da mute pentru asa ceva"


//Also, da...asa random e ca s-a dus in 111k si tu te bati cu judgementu' de la holy pala -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-04-2014, 15:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Loveheal wrote:
Prea de tot, mute pt prost -, citez din Bacchus al 3lea - "Nici eu nu as da mute pentru asa ceva"


//Also, da...asa random e ca s-a dus in 111k si tu te bati cu judgementu' de la holy pala -.


Judgement de la hpala - buna asta . A zis ca ma bate clasa - mai are sa zica de el ca era la 111k - nu eu -.

Waitin' for a blue post ... -.

Mi-a placut asta :
Code:

 La un ds 25n cu global, m au anuntat baietii ca e si cel mai "imba" mag


Incoerenta , dar am lasat o impresie buna ... Ofc nu ma simt , dar ma refer la impresia lasata ...

Mi-a luat ceva sa inteleg ce ai scris acolo , am descifrat cam greu.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT




Last edited by pms on 02-04-2014, 16:01:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 02-04-2014, 16:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Fiind total ontopic : Ti-am zis ca esti "prost" ca si player (aptitudini / mentalitate) - tactici aiurea , dps cu mult sub cel asteptat la ilvl-ul tau , in medie.

Daca un gm considera ca e de mute , sa dea , nu-i problema -.

Btw, fa-ti binds si sa stii ca pe mine m-au batut clasa si scriptul : uita-te pe recount cine e cu 111k si tu nici in top 15 nu esti -.

Sa scrii si tu mai coerent si corect ca sa intelegem din prima ce ai vrut sa zici nu sa stam sa recitim.

Ca sa se termine mai repede flame-ul tau - Casuta Bacchus.



Wow ce tare au aflat toti nabletii ce face trinketu de mastery. Sa iti pun si un print cand ai 30 k la yorsaj ? unde magu iese cam mai mereu pe primu loc la dps ?? + ca eu eram pe offchar am venit sa vad cat dai adica sa rad un pic de tine.

Sa le mai zic la baieti cat esti de nab de joci cu spirit reforge mastery pt burst ? Las-o asa. Ca gura bate curu. Nu te mai da ce esti si cine esti ca esti un Random, si n am zis eu o zic mai toti.

PS:
N-ai trinket de burst dai 30 k, ai trinket si bl plus trinket cataclysmic dai si tu 100 k wow performanta coaie. Nu vrei sa ma inveti si pe mine ? Platesc sa stii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-04-2014, 16:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hush wrote:
pms wrote:
Fiind total ontopic : Ti-am zis ca esti "prost" ca si player (aptitudini / mentalitate) - tactici aiurea , dps cu mult sub cel asteptat la ilvl-ul tau , in medie.

Daca un gm considera ca e de mute , sa dea , nu-i problema -.

Btw, fa-ti binds si sa stii ca pe mine m-au batut clasa si scriptul : uita-te pe recount cine e cu 111k si tu nici in top 15 nu esti -.

Sa scrii si tu mai coerent si corect ca sa intelegem din prima ce ai vrut sa zici nu sa stam sa recitim.

Ca sa se termine mai repede flame-ul tau - Casuta Bacchus.



Wow ce tare au aflat toti nabletii ce face trinketu de mastery. Sa iti pun si un print cand ai 30 k la yorsaj ? unde magu iese cam mai mereu pe primu loc la dps ?? + ca eu eram pe offchar am venit sa vad cat dai adica sa rad un pic de tine.

Sa le mai zic la baieti cat esti de nab de joci cu spirit reforge mastery pt burst ? Las-o asa. Ca gura bate curu. Nu te mai da ce esti si cine esti ca esti un Random, si n am zis eu o zic mai toti.


1. Nu te vad in guild sa poti sa-mi comentezi DPS-ul si sa-mi pui print cu 30k la yor pe HC unde nu ma dau cu capul de tastatura, nici la global unde intru pt valor aiurea , daca dau cu scorch trec de 35k la yor cu 1 black decat - ...
2. Ai venit sa vezi cum dau? Surprise +1 fan - thx.
3. Spirit reforge, unde Raised eyebrow ? Pt cultura ta : Hit 17% , Haste 20% -> Soft cap + 2P T13 Bonus (5%) = 25% next Cap de Haste , Crit .

L2P.

Still waitin' for a blue post -.


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT




Last edited by pms on 02-04-2014, 16:10:37; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hush

[fashion victim ;x]



Status: Offline
(since 25-12-2020 10:05)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 419, Topics: 55
Location: United Kingdom

Reputation: 377.7
Votes: 36

 
Post Posted: 02-04-2014, 16:07:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pms wrote:
Hush wrote:
pms wrote:
Fiind total ontopic : Ti-am zis ca esti "prost" ca si player (aptitudini / mentalitate) - tactici aiurea , dps cu mult sub cel asteptat la ilvl-ul tau , in medie.

Daca un gm considera ca e de mute , sa dea , nu-i problema -.

Btw, fa-ti binds si sa stii ca pe mine m-au batut clasa si scriptul : uita-te pe recount cine e cu 111k si tu nici in top 15 nu esti -.

Sa scrii si tu mai coerent si corect ca sa intelegem din prima ce ai vrut sa zici nu sa stam sa recitim.

Ca sa se termine mai repede flame-ul tau - Casuta Bacchus.



Wow ce tare au aflat toti nabletii ce face trinketu de mastery. Sa iti pun si un print cand ai 30 k la yorsaj ? unde magu iese cam mai mereu pe primu loc la dps ?? + ca eu eram pe offchar am venit sa vad cat dai adica sa rad un pic de tine.

Sa le mai zic la baieti cat esti de nab de joci cu spirit reforge mastery pt burst ? Las-o asa. Ca gura bate curu. Nu te mai da ce esti si cine esti ca esti un Random, si n am zis eu o zic mai toti.


1. Nu te vad in guild sa-mi pui print cu 30k la yor pe HC unde nu ma dau cu capul de tastatura, nici la global unde intru pt valor aiurea , daca dau cu scorch trec de 35k la yor - ...
2. Ai venit sa vezi cum dau? Surprise +1 fan - thx.
3. Spirit reforge? Pt cultura ta : Hit 17% , Haste 20% (Soft cap + 2P T13) , Crit .

L2P.



Am zis spirit in mastery, nu stii sa citesti ?

Pofitm imba random dps http://imgur.com/ITlJLYj. Nu tre sa fiu in guilda sa vad cat dai, si daca asta te intereseaza daca vreau fac rost si de recount cat dai cu grupa. Uite aici la 25 n la yor saj m ai convins dpsu. Cum ziceam no trinket de burst no bl dai slab. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pms

[Power overwhelming]



Status: Offline
(since 26-11-2020 19:13)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 6857, Topics: 477
Location: Bucuresti

Reputation: 1519
Votes: 217

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sebasto231295 
Post Posted: 02-04-2014, 16:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca n-ai pus print cum trebuie -. Reupload. Edit : era de la acel punct. My bad. Question : Apare combustie data la cd? Nup ; Next question : Cat damage done am dat? Check again si fa un calcul estimativ cam cat am putut sa stau afk -. Dovada Damage done-ul ; La ultraxion am iesit in ecounter , ai vazut asta ... cand puteam sa stau afk iar pt ca aveam iar treaba -.

Spirit in mastery am doar pe dagger in pvp -. Again l2p , revenim la povestea pt care te-ai facut de ras mai demult , povestea cu scalpelul de 410 ... deci sa-ti explic iar de ce .

http://www.wowhead.com/item=78404/scalpel-of-unrelenting-agony

Much spellpower si cu reforge cu 3 puncte mai mult mastery decat cel cata . Ai mai invatat ceva la mage - L2P again , vezi ca ai zis ca ma platesti sa te invat mage.

Uite ce e aia "Spell Power" :

http://www.wowwiki.com/Spell_power

Date fiind cele de mai sus nu ai dreptul sa comentezi nimic la adresa mea pt ca in fiecare post te-am invatat ceva. Astept gold-ul -))).


Voucher PC-Garage: QZ6BT3TB


Sfaturi privind achizitiile

Probleme legate de IT


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 02-04-2014, 16:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

off topic much ?

no mute.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 02 April 2014 14:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 20:01:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x