User
Pass
2FA
 
 

Topic Closed

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1169
Fiury

[Legend of Pandaria]



Status: Offline
(since 10-09-2023 16:03)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1335, Topics: 194
Location: IDK Bro

Reputation: 1242.9
Votes: 239

Post Posted: 24-03-2014, 16:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Topic Closed


Last edited by Fiury on 16-04-2014, 17:50:14; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
petremvp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 06:57)
Joined: 31 Jul 2010
Posts: 69, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.4
Votes: 4

 
Post Posted: 24-03-2014, 17:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZVS habar nu am dc l-ati luat in guilda, este jucatorul cu ce-a mai proasta reputatie pe server, "curva serverului"cand vine vorba de guilde, umbla numai dupa interes!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kapcom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2019 06:18)
Joined: 09 Nov 2013
Posts: 32, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 36.4
Votes: 6

   
Post Posted: 25-03-2014, 11:38:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vom vedea daca e asa nu ne intereseaza ce a facut ci ceea ce face acum la noi. Avem topic de discutii pt lucruri de genu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
petremvp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 06:57)
Joined: 31 Jul 2010
Posts: 69, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.4
Votes: 4

 
Post Posted: 25-03-2014, 14:14:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mnda se pare ca a fost scos din black list succes la raiduri cu el - si sa ii dati promote in rank cat mai curand( o sa aveti multe surprize)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deacuv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-01-2019 14:35)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 39, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 42
Votes: 4

Post Posted: 25-03-2014, 14:33:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Relevant hai la discuții
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkthorns

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2016 20:36)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 19, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 6.2
Votes: 2

Post Posted: 02-04-2014, 16:57:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andy3209 wrote:
Aici vor fi scrisi toti playerii care au dau leave la guilda !
Pendulums, Alessiakiss,Whispe, Sukarime, Gonnzal, Palagirls, Robykos, Crashheal, Jateveeri, Toze, Somlescor
Daca mai iese cineva scrieti mai jos... eu acm i'am scris pe astea care erau la LOG


Eu sunt Pendulums si nu am dat /gquit,mia dat kick un destept de la voi,get your facts right.
Oricum mam saturat ca leadu sa faca raid cu cine vrea el si sa nul intereseze nimic de ceilalti,so have a nice day.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fiury

[Legend of Pandaria]



Status: Offline
(since 10-09-2023 16:03)
Joined: 26 Mar 2012
Posts: 1335, Topics: 194
Location: IDK Bro

Reputation: 1242.9
Votes: 239

Post Posted: 03-04-2014, 06:52:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkthorns wrote:
andy3209 wrote:
Aici vor fi scrisi toti playerii care au dau leave la guilda !
Pendulums, Alessiakiss,Whispe, Sukarime, Gonnzal, Palagirls, Robykos, Crashheal, Jateveeri, Toze, Somlescor
Daca mai iese cineva scrieti mai jos... eu acm i'am scris pe astea care erau la LOG


Eu sunt Pendulums si nu am dat /gquit,mia dat kick un destept de la voi,get your facts right.
Oricum mam saturat ca leadu sa faca raid cu cine vrea el si sa nul intereseze nimic de ceilalti,so have a nice day.

Ba, el face raid cu cine vrea si cu cine are nevoie, daca vrei asa de tare la raid, invatate sa joc ca am auzit ca la warlord la a 3 faza abea ce dai 30k... Deci nu am ce sa iti fac .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sedys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-07-2014 16:40)
Joined: 19 Nov 2013
Posts: 200, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: -80.6
Votes: 10

 
Post Posted: 03-04-2014, 12:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

petremvp3 wrote:
ZVS habar nu am dc l-ati luat in guilda, este jucatorul cu ce-a mai proasta reputatie pe server, "curva serverului"cand vine vorba de guilde, umbla numai dupa interes!!!


Nu fac parte din aceasta guilda , dar tinand cont ca are dreptate , trebuie tras un semn e exclamatie aici. Are o mare dreptate tinand cont ca stiu de ce este in stare si ce poate face , atata timp cat va termina cu "folositul" guildei voastre va pleca si probabil isi si va baga ***** in tot. Have a nice day , and keep up.



A muri nu inseamna a fi invins.Dar a trai invins si fara glorie,inseamna a muri in fiecare zi!
Chill out.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad_nicu99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2014 06:31)
Joined: 12 Sep 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Italy

Reputation: 74.9
Votes: 4

 
Post Posted: 03-04-2014, 15:11:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Darkthorns wrote:
andy3209 wrote:
Aici vor fi scrisi toti playerii care au dau leave la guilda !
Pendulums, Alessiakiss,Whispe, Sukarime, Gonnzal, Palagirls, Robykos, Crashheal, Jateveeri, Toze, Somlescor
Daca mai iese cineva scrieti mai jos... eu acm i'am scris pe astea care erau la LOG


Eu sunt Pendulums si nu am dat /gquit,mia dat kick un destept de la voi,get your facts right.
Oricum mam saturat ca leadu sa faca raid cu cine vrea el si sa nul intereseze nimic de ceilalti,so have a nice day.

Nu te cunosc dar inainte sa scrii ceva pe forum gandestete inca o data la ceea ce vrei sa scrii.Leadul raidului de ds 10h sau 25h ia la raid doar cei mai buni dps si la raidu 1 si la raidu 2 .Crezi ca daca tu dai 30k sau cat dai la raid si altu da 50k te va alege pe tine???El face diferenta doar la heroice in rest ia pe toti la raiduri .Nu stiu cat dps dai tu dar daca nu te-a luat la heroice ,daca de asta plangi ,inseamna ca n-ai avut destul dps .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkthorns

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2016 20:36)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 19, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 6.2
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2014, 16:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andy3209 wrote:
Darkthorns wrote:
andy3209 wrote:
Aici vor fi scrisi toti playerii care au dau leave la guilda !
Pendulums, Alessiakiss,Whispe, Sukarime, Gonnzal, Palagirls, Robykos, Crashheal, Jateveeri, Toze, Somlescor
Daca mai iese cineva scrieti mai jos... eu acm i'am scris pe astea care erau la LOG


Eu sunt Pendulums si nu am dat /gquit,mia dat kick un destept de la voi,get your facts right.
Oricum mam saturat ca leadu sa faca raid cu cine vrea el si sa nul intereseze nimic de ceilalti,so have a nice day.

Ba, el face raid cu cine vrea si cu cine are nevoie, daca vrei asa de tare la raid, invatate sa joc ca am auzit ca la warlord la a 3 faza abea ce dai 30k... Deci nu am ce sa iti fac .


Daca e asa atunci de ce mai recrutați? Frumos ca am fost la voi si,vam adus cativa membri in guild,iar dupaia sa imi dati /qkick.
Iar tu ce te bagi? Stiu eu leadu cu cine face raid,a luat acum nu mult timp unu la ds care era full cata,asa ca te rog sa taci.
Nu tine de dps,leadu face raid si cu cei mai slabi daca au ts,Sukarime e un amic deal meu care inainte vati rugat de el sa vina la raid cu voi si dupaia ia ti dat si lui kick,ce mai zici acum?

Nu stii tu nimic de dps meu,daca stii din auzite atunci shut your mouth,ce ar fi sa vii cu mn la dummy ? In zon dau in jur de 40k dar gândeste te ca jucam cu spec PVP,acum am spec pve.

Tu vorbesti si nici nu stii ce,ii iei apararea lui Bloody cum poti dar fara sa stii despre ce e vorba.

Posturi unite automat, 03-04-2014, 17:38:59

vlad_nicu99 wrote:
Darkthorns wrote:
andy3209 wrote:
Aici vor fi scrisi toti playerii care au dau leave la guilda !
Pendulums, Alessiakiss,Whispe, Sukarime, Gonnzal, Palagirls, Robykos, Crashheal, Jateveeri, Toze, Somlescor
Daca mai iese cineva scrieti mai jos... eu acm i'am scris pe astea care erau la LOG


Eu sunt Pendulums si nu am dat /gquit,mia dat kick un destept de la voi,get your facts right.
Oricum mam saturat ca leadu sa faca raid cu cine vrea el si sa nul intereseze nimic de ceilalti,so have a nice day.

Nu te cunosc dar inainte sa scrii ceva pe forum gandestete inca o data la ceea ce vrei sa scrii.Leadul raidului de ds 10h sau 25h ia la raid doar cei mai buni dps si la raidu 1 si la raidu 2 .Crezi ca daca tu dai 30k sau cat dai la raid si altu da 50k te va alege pe tine???El face diferenta doar la heroice in rest ia pe toti la raiduri .Nu stiu cat dps dai tu dar daca nu te-a luat la heroice ,daca de asta plangi ,inseamna ca n-ai avut destul dps .


Ia citeste ce am scris.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
petremvp3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 06:57)
Joined: 31 Jul 2010
Posts: 69, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 4.4
Votes: 4

 
Post Posted: 03-04-2014, 18:17:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine mai posteaza si se cearta aici, are WARN . Este un topic unde se posteaza doar BlackList nu topic pentru certurile voastre.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darkthorns

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2016 20:36)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 19, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 6.2
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2014, 14:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

petremvp3 wrote:
Cine mai posteaza si se cearta aici, are WARN . Este un topic unde se posteaza doar BlackList nu topic pentru certurile voastre.


-
Bine,dar asta nu e black list,cei scrisi aici nu au dat niciodata /gquit,ci au primit kick,cei care au dat gquit nu au fost listati .. voi stiti mai bine de ce... au fost prea multi...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlexUnder111, 16 April 2014 18:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 20-05-2024, 22:39:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password