User
Pass
2FA
 
 

[Reclamatie Admin] EnZo

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1138
Heineken ;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 17:08)
Joined: 16 Mar 2014
Posts: 47, Topics: 9
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 15.2
Votes: 10

Post Posted: 08-04-2014, 12:57:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Heineken
Numele adminului reclamat : EnZo
Data si ora : 08 Aprilie 2014 / 13:40
Motiv reclamatie :1. Era cineva simon si eu eram CT . Acel simon a dat comanda toti in cusca mare fara cu simon spune .
Aproape toti T au iesit , insa erau cativa cu fd printre care se afla si enzo . Daca simon a dat comanda de iesire din cusca fara cu simon spune , atunci cei ce au iesit , trebuie sa fie omorati . Am tras dupa aceia , si enzo facea bhop . Insa , se afla chiar in spatele unui jucator ce a incalcat comanda spusa de simon . Si cand am tras dupa acel player , din greseala l-am omorat si pe enzo .
2. Nu stiu daca ma credeti sau nu ( va inteleg , pentru ca nu am dovezi ) , dar acest admin abuzeaza in exces de grad , mereu da slap -2325466546 HP , si dupa aceea , sterge chatul ca sa nu apucam sa facem screenshot .
Mi se pare ca se crede cam zeu pe server , avand in vedere ca e doar un donator ...
Chiar am facut demo dar nu il gasesc nicaieri . Revin cu un edit daca il gasesc !

Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :
1. http://imgur.com/QRCZICL => in poza se vede ca enzo era apropiat de acel player si nu cred ca destroy se da cand omori un player din greseala . Maxim un slay se da , sau mai nou se da destroy ? Si eu am fost omorat fara sa fac nimic cel putin in fiecare zi de cand joc pe server , dar nu ma oftic nici macar sa fac un demo ca nu are rost ...

@ Eu nu am treaba cu el , chiar il salut mereu cand il vad pe server , dar de unde si pana unde isi permite el sa faca toate astea ?


ROG UN MODERATOR SA IMI BLOCHEZE ACEST CONT !
NOUL MEU CONT VA FI Heineken.
MULTUMESC !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trUst*w0rld
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2014 20:42)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 2236, Topics: 93
Location: Nu stiu.

Reputation: -49.2
Votes: 200

 
Post Posted: 08-04-2014, 13:01:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stau sa citesc romane . Enzo astept explicatia de ce i-ai dat destroy.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 08-04-2014, 13:07:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne,cât pot suferi unii copii. A fãcut fk pe mine odatã când aveam fd ºi i-am zis clar cã next are destroy, apoi am primit fd iar, se vede în pozã clar cum m-a omorât ºi nu eram deloc apropiat de acel player, lasã fk, lasã-te de server, suferi prea mult, jocul este o distracþie, copil trist ce eºti, ai mentalitatea unei hârtii igeniece, aºa se duce serverul de râpã.
În vara din 2012 era full serverul, pânã când aþi venit voi, aceºti copii copþi la minte, care fac dintr-un joc o dramã, acum serverul nu trece de 20 playeri mai niciodatã, bravo, vã felicit !


Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Heineken ;x
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 17:08)
Joined: 16 Mar 2014
Posts: 47, Topics: 9
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 15.2
Votes: 10

Post Posted: 08-04-2014, 13:22:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

enzo_98 wrote:
Doamne,cât pot suferi unii copii. A fãcut fk pe mine odatã când aveam fd ºi i-am zis clar cã next are destroy, apoi am primit fd iar, se vede în pozã clar cum m-a omorât ºi nu eram deloc apropiat de acel player, lasã fk, lasã-te de server, suferi prea mult, jocul este o distracþie, copil trist ce eºti, ai mentalitatea unei hârtii igeniece, aºa se duce serverul de râpã.
În vara din 2012 era full serverul, pânã când aþi venit voi, aceºti copii copþi la minte, care fac dintr-un joc o dramã, acum serverul nu trece de 20 playeri mai niciodatã, bravo, vã felicit !

Imi pare bine ca iti arati limbajul tau "adecvat" si pe forum ca sa vada toata lumea , ca pe server cand injuri , dai repede delete chat si cu asta scapi fara reclamatii .
Arata-mi o dovada ca m-ai atentionat pe mine ca am facut "fk" pe tine sau pe alta persoana . Asculta bine ce iti zic acum , eu nu fac fk , da ?
In caz ca zici ca fac fk , vino frate cu un demo .
Eu nu joc din vara lui 2012 , eu joc de la inceputul lui 2012 ...
Te-as ruga sa vorbesti asa cu parintii tai ca eu nu iti permit sa vorbesti asa cu mine , ne-am inteles ?
Daca zici ca nu e adevarat ce am zis mai sus , vino cu dovezi si te cred .

Nu m-ai atentionat cu nimic prietene , mi-ai dat destroy direct . Eu stiam ca se da slay si dupa acel player sa fie obligat sa dea fd , in niciun caz sa primeasca destroy fara sa fie atentionat .
Sau sa inteleg ca s-a schimbat regulamentul fara sa stiu eu ?
Esti varza !
Edit : Aaa , inca ceva ... Sti de ce se duce serverul de rapa ? Din cauza ta si multora admini care nu isi fac treaba pe server , ci joaca fara sa se uite ce se intampla .
Populatia acestui server se duce pe rapa pentru ca dai destroy aiurea copile , si acei playeri se oftica si fix de ciuda se lasa de server .
Nu cred ca e nevoie sa imi spui tu mie sa ma las de server , ca nu tu ai fost ala care m-a adus pe server , dar nici tu nu vei fi ala care ma va alunga , intelegi donatorule ?
Ai donat si tu pt grad god si esti mare zmeu .
Gandeste-te ca nici CSL , haz , nu abuzeaza de grad , tinand cont ca ei au muncit o viata intreaga pentru gradul lor , si tu iti bati joc .
Edit 2 : Cu ce m-am dat de gol ma ? Am recunoscut mai sus ca aveai fd si ca te-am omorat din greseala . Doar ca sa vezi ca ai nevoie sa te duci la ORL pentru ca sari randuri cand citesti .
In sfarsit am gasit demo cand EnZo da slap -24254646 HP si dupa da delete chat => http://www.fileshare.ro/e30412353
Din pacate , atat am reusit sa fac demo ca dupa am murit si a trebuit sa il opresc . Stiu ca mai am demo-uri cand face chestii de genul ... mai caut !


ROG UN MODERATOR SA IMI BLOCHEZE ACEST CONT !
NOUL MEU CONT VA FI Heineken.
MULTUMESC !


Last edited by Heineken ;x on 08-04-2014, 13:40:53; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 08-04-2014, 13:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wa,eºti normal la cap ? Se vede clar în poza cã eu îs jos mort cu fd ºi în dreapta cã m-ai omorât, te-ai dat de gol deºteptule, in 2-3 luni o sã fie pe server 5-6 playeri maxim, datoritã vouã ºi gândirii voastre de ultim rahat.

Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 08-04-2014, 15:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate nu mai dati 3mii de edituri, si doar unul singur in care sa explicati cat mai pe scurt.
Nu am citit nimic si nici nu o sa citesc.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trUst*w0rld
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2014 20:42)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 2236, Topics: 93
Location: Nu stiu.

Reputation: -49.2
Votes: 200

 
Post Posted: 08-04-2014, 15:53:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu trebuia destroy , doar un simplu slay sau il mutai .Vad ca tu dai destroy din orice .
1av



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 08-04-2014, 16:08:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heineken ;x wrote:
enzo_98 wrote:
Doamne,cât pot suferi unii copii. A fãcut fk pe mine odatã când aveam fd ºi i-am zis clar cã next are destroy, apoi am primit fd iar, se vede în pozã clar cum m-a omorât ºi nu eram deloc apropiat de acel player, lasã fk, lasã-te de server, suferi prea mult, jocul este o distracþie, copil trist ce eºti, ai mentalitatea unei hârtii igeniece, aºa se duce serverul de râpã.
În vara din 2012 era full serverul, pânã când aþi venit voi, aceºti copii copþi la minte, care fac dintr-un joc o dramã, acum serverul nu trece de 20 playeri mai niciodatã, bravo, vã felicit !

Imi pare bine ca iti arati limbajul tau "adecvat" si pe forum ca sa vada toata lumea , ca pe server cand injuri , dai repede delete chat si cu asta scapi fara reclamatii .
Arata-mi o dovada ca m-ai atentionat pe mine ca am facut "fk" pe tine sau pe alta persoana . Asculta bine ce iti zic acum , eu nu fac fk , da ?
In caz ca zici ca fac fk , vino frate cu un demo .
Eu nu joc din vara lui 2012 , eu joc de la inceputul lui 2012 ...
Te-as ruga sa vorbesti asa cu parintii tai ca eu nu iti permit sa vorbesti asa cu mine , ne-am inteles ?
Daca zici ca nu e adevarat ce am zis mai sus , vino cu dovezi si te cred .

Nu m-ai atentionat cu nimic prietene , mi-ai dat destroy direct . Eu stiam ca se da slay si dupa acel player sa fie obligat sa dea fd , in niciun caz sa primeasca destroy fara sa fie atentionat .
Sau sa inteleg ca s-a schimbat regulamentul fara sa stiu eu ?
Esti varza !
Edit : Aaa , inca ceva ... Sti de ce se duce serverul de rapa ? Din cauza ta si multora admini care nu isi fac treaba pe server , ci joaca fara sa se uite ce se intampla .
Populatia acestui server se duce pe rapa pentru ca dai destroy aiurea copile , si acei playeri se oftica si fix de ciuda se lasa de server .
Nu cred ca e nevoie sa imi spui tu mie sa ma las de server , ca nu tu ai fost ala care m-a adus pe server , dar nici tu nu vei fi ala care ma va alunga , intelegi donatorule ?
Ai donat si tu pt grad god si esti mare zmeu .
Gandeste-te ca nici CSL , haz , nu abuzeaza de grad , tinand cont ca ei au muncit o viata intreaga pentru gradul lor , si tu iti bati joc .
Edit 2 : Cu ce m-am dat de gol ma ? Am recunoscut mai sus ca aveai fd si ca te-am omorat din greseala . Doar ca sa vezi ca ai nevoie sa te duci la ORL pentru ca sari randuri cand citesti .
In sfarsit am gasit demo cand EnZo da slap -24254646 HP si dupa da delete chat => http://www.fileshare.ro/e30412353
Din pacate , atat am reusit sa fac demo ca dupa am murit si a trebuit sa il opresc . Stiu ca mai am demo-uri cand face chestii de genul ... mai caut !

-), nu merge demo, ce trist eºti :3


Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 08-04-2014, 16:55:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. De cand comentariile astea pe un membru al comisiei?
2. De cand se da destroy ca te-a omorat si tu aveai FD?
Accesul de la comisie il primesti, dar el poate pleca mult mai repede, nu e prima abatare.
1av, nu e prima oara cand abuzezi.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 09-04-2014, 13:29:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heineken ;x wrote:
enzo_98 wrote:
Doamne,cât pot suferi unii copii. A fãcut fk pe mine odatã când aveam fd ºi i-am zis clar cã next are destroy, apoi am primit fd iar, se vede în pozã clar cum m-a omorât ºi nu eram deloc apropiat de acel player, lasã fk, lasã-te de server, suferi prea mult, jocul este o distracþie, copil trist ce eºti, ai mentalitatea unei hârtii igeniece, aºa se duce serverul de râpã.
În vara din 2012 era full serverul, pânã când aþi venit voi, aceºti copii copþi la minte, care fac dintr-un joc o dramã, acum serverul nu trece de 20 playeri mai niciodatã, bravo, vã felicit !

Imi pare bine ca iti arati limbajul tau "adecvat" si pe forum ca sa vada toata lumea , ca pe server cand injuri , dai repede delete chat si cu asta scapi fara reclamatii .
Arata-mi o dovada ca m-ai atentionat pe mine ca am facut "fk" pe tine sau pe alta persoana . Asculta bine ce iti zic acum , eu nu fac fk , da ?
In caz ca zici ca fac fk , vino frate cu un demo .
Eu nu joc din vara lui 2012 , eu joc de la inceputul lui 2012 ...
Te-as ruga sa vorbesti asa cu parintii tai ca eu nu iti permit sa vorbesti asa cu mine , ne-am inteles ?
Daca zici ca nu e adevarat ce am zis mai sus , vino cu dovezi si te cred .

Nu m-ai atentionat cu nimic prietene , mi-ai dat destroy direct . Eu stiam ca se da slay si dupa acel player sa fie obligat sa dea fd , in niciun caz sa primeasca destroy fara sa fie atentionat .
Sau sa inteleg ca s-a schimbat regulamentul fara sa stiu eu ?
Esti varza !
Edit : Aaa , inca ceva ... Sti de ce se duce serverul de rapa ? Din cauza ta si multora admini care nu isi fac treaba pe server , ci joaca fara sa se uite ce se intampla .
Populatia acestui server se duce pe rapa pentru ca dai destroy aiurea copile , si acei playeri se oftica si fix de ciuda se lasa de server .
Nu cred ca e nevoie sa imi spui tu mie sa ma las de server , ca nu tu ai fost ala care m-a adus pe server , dar nici tu nu vei fi ala care ma va alunga , intelegi donatorule ?
Ai donat si tu pt grad god si esti mare zmeu .
Gandeste-te ca nici CSL , haz , nu abuzeaza de grad , tinand cont ca ei au muncit o viata intreaga pentru gradul lor , si tu iti bati joc .
Edit 2 : Cu ce m-am dat de gol ma ? Am recunoscut mai sus ca aveai fd si ca te-am omorat din greseala . Doar ca sa vezi ca ai nevoie sa te duci la ORL pentru ca sari randuri cand citesti .
In sfarsit am gasit demo cand EnZo da slap -24254646 HP si dupa da delete chat => http://www.fileshare.ro/e30412353
Din pacate , atat am reusit sa fac demo ca dupa am murit si a trebuit sa il opresc . Stiu ca mai am demo-uri cand face chestii de genul ... mai caut !

Abia acum am ctitit tot. Cea mai interesanta fraza : "Gandeste-te ca nici CSL , haz , nu abuzeaza de grad , tinand cont ca ei au muncit o viata intreaga pentru gradul lor , si tu iti bati joc ." o viaþã întreagã ? Aolo, mai lasã jocurile cã te distrug psihic, mãcar ºtii ce înseamã o viaþã întreagã ? Uite din cauzã ãstora se duce serverul dracului, din cauza voastrã, din cauza lui csl, ºi din cauzã cã[,] crizzatu primeºte milioane din donaþii dar e lene sã schimbe hostu', ca sã nu pice serverul la fiecare mapã, atât am avut de zis.


Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 09-04-2014, 13:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu citesc romane, v-am mai zis.





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 09 April 2014 11:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 16:58:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x