User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Spike(doresc sa raspunda k1d0or si la aceasta)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message987
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 09-04-2014, 23:06:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: LoGi.
Nick-ul persoanei reclamate: Spike
Poze:
Descriere incident: Cred ca ti s-a urcat la cap,modifici ca vrea muschii tai regulamente bine puse la punct de catre k1d0or si stafful trecut,care au existat si pe serverul cbr/str si au functionat foarte bine ! De cand imi dai warn pentru ca fac reclamatie unui admin?! De asta avem si topicul "Reclamatii". Va respect ca va ocupati de buguri/si de server,dar se vede ca nu aveti experienta la adminat,deciziile voastre sunt "down" rau de tot.Doresc sa raspunda k1d0or si la aceasta reclamatie,pentru ca degeaba dai tu /lock sa fii un mic smecher in devenire,ca da unlock la topic si raspunde.
2) Pentru ce imi dai mute?ca am dat report si ti-am zis: coaie,pentru ca iti fac reclamatie imi dai mute?Prin ce te-ai simtit jignit aici,suntem maturi si oameni mari,doar nu vrei sa iti vorbesc cu domnule sau Respectele mele,as dorii .....




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BooBooC

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2014 22:28)
Joined: 05 Apr 2014
Posts: 137, Topics: 17
Location: Acasa

Reputation: -76.6
Votes: 11

Post Posted: 09-04-2014, 23:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LoGi are dreptate. Am vazut mai multe raspunsuri mai low din partea noilor owneri, poate nu s-au acomodat inca, poate au fost luati prea tare. Insa totusi, la reclamatii ar trebui lasat k1door sa raspunda. Ar trebui reevaluata reclamatia lui Danny, Spike grabindu-se si raspunzand aiurea. Nu am nimic cu nimeni, sper sa faca treaba ownerii noi, insa mai au nevoie de timp pentru a se intergra. Dar totusi,regulile actuale sunt reguli actuale si trebuie respectate. Asa e corect. Spike ,eu eram de fata cand ai facut echipa cu incepatorul ala, si eu il urmaream pe LoGi iar voi 2 mi-ati distrus toate sansele de a mai face bani. Asa puteam lua si eu 3 jucatori intr-un sultan si il urmaream pe LoGi pana cand ii venea sa vomite melci.

Terminat.


N-o sa uit niciodata de rap
E partea mea, am multe melodii in cap
Da-mi place poezia grea
Poti sa zici ca e viata mea,dar sa nu stie
Daca ii spun ca tin la ea s-ar putea sa nu mai fie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florin-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 09:40)
Joined: 29 Mar 2014
Posts: 206, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 104
Votes: 4

Post Posted: 09-04-2014, 23:16:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E ultima data cand mai stau sa iti explic pentru ca vad ca te simti mai presus decat oricine. Am discutat si cu k1d0or. si cu Spilter si toti am decis ca regulamentele vor fi sterse, editate in unele parti si postate frumos intr-un regulament general. Nu iti cer sa imi vorbesti cu domnule dar nu cred ca daca folosesti cuvintul "coaie" inseamna ca esti "om mare" dar eu iti pot spune ca nu trebuie sa fiu cineva ca sa iti spun ca eu nu sunt baietii tai de pe strada cu care vorbesti cum iti vine tie.

Acum cateva minute am vorbit cu k1d0or. despre aceste aere ale tale si am fost aprobat in ceea ce am facut.

Las aceasta reclamatie deschisa ca sa posteze si k1d0or. ca sa iti arat ca daca esti mai vechi nu inseamna ca le sti pe toate.



Last edited by Florin- on 09-04-2014, 23:41:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 09-04-2014, 23:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prin postarea lui Booboc cred ca s.au zis multe,sunt multi care ma sustin si nu prin faptul ca am fost admin/sau sunt player vechi,doar ca nu are nicio logica ca se poate face team la hunted ! E absurd si stupid,nu il inteleg pe k1d0or deloc,el a facut regulamentele,au fost bune,tind sa cred ca se lasa purtat de val datorita voua,si il faceti sa fie de acord cu voi -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florin-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 09:40)
Joined: 29 Mar 2014
Posts: 206, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 104
Votes: 4

Post Posted: 09-04-2014, 23:27:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zau ? Sau sa se fi intamplat asta :

Si cu boboc?

Boboc nu este de acord cu faptul ca a scrie cu caps si a prelungi cuvintele astfel incat sa ii scoti ochii unuia cu ditai carnatu ala scris si cu caps lock on. Danny nu cred ca daca a fost helper si inainte pus tot de k1d0or. a fost pus pe moca si nu stie cand sa dea mute si cand nu. Toti din staff suntem prosti si logi tu esti cel mai perfect? Noi am discutat cu k1d0or. si iar el a aprobat asta pentru ca a inteles foarte bine la ce ne referim pentru ca daca nu suntem toti de acord cu ceva nu se face . Dupa ce faci ce faci in poza de mai sus si dai dovada de nesimtire maxima ai si tupeu sa fi cocos aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 09-04-2014, 23:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce am facut fratiilor,le-am zis daca ma sustin,ii astept cu un reply,nu am mituit,nu am amenintat nu am facut nimic,am zis doar "Daca".Credeti-ma multora le e frica sa deschida gura,si eu am incercat prin asta sa le dau curajul sa o faca.Daca sunteti owneri nu ar trebuii sa luati niste decizii sa placa si playerilor?Prin deciziile astea puneti pe toti in capul vostru,si vor rezulta prin 15-20 de playeri pe server,sunt curios daca dam la un vote,sa fie exclusa regula cu team la hunted sau nu, ce va iesi,eu daca as fii owner,as incerca prin deciziile mele sa se intersecteze si cu cele ale playerilor,sa fie bine pentru toti,nu mi.a venit mie o idee in cap gata,o aplic,nu ma intereseaza daca e pe placul tuturor sau nu,sunt un sef,am owner,fac ce vreau ! (eram sarcastic pentru cine nu...)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Costi

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 27-03-2024 12:34)
Joined: 23 Mar 2011
Posts: 2125, Topics: 125
Location: Bucuresti

Reputation: 203.2
Votes: 42

     
Post Posted: 09-04-2014, 23:53:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Care este problema ta cu team la hunted? Nu pot sa inteleg! Daca el vrea sa faca team sa isi pastreze banii/sa ia banii, lasa-l sa faca oricum dupa ii imparte. Spui de parca nu ai avea voie sa faci team la wanted/rob/etc. Am inteles, era un regulament VECHI dar acum este unul NOU nu te mai plange ca vrei vechile reguli si tot ce era inainte.
Ce te apuca sa faci reclamatie la owneri spunand "sa raspunda k1dor"? Tu chiar crezi ca ei nu vorbesc intre ei?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 09-04-2014, 23:57:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau tot ce era inainte costi,inceteaza cu aerele astea,iti inteleg reactia contra mea de la ultima noastra cearta care s-a terminat urat,dar nu te baga,eu nu vreau tot ce era inainte(nici adminul) in fine,oricum am facut degeaba reclamatiile astea,pentru ca trebuia sa ma astept la raspunsurile voastre,si inca nu a venit cel a lui k1d0or,care se va termina cu un flit de zile mari la adresa mea,dar o sa va dati singuri seama ca ati gresit,eu va las,dupa cum ati observat nu sunt ca ceilalti sa tac si sa inghit,eu spun lucrurilor pe nume.
@ Costi,inceteaza sa ma copiezi vorbele lui florin,totusi,acele vorbe sunt mult prea inteligente pentru a le spune tu




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florin-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 09:40)
Joined: 29 Mar 2014
Posts: 206, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 104
Votes: 4

Post Posted: 09-04-2014, 23:58:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai imi bat capul cu tine pentru ca vad ca de fiecare data tot tu le sti pe toate pentru ca tu esti perfect! Am anuntat ca se va face un regulament nou iar tu tot cauti motiv sa curga warnurile pe server... Asa vrei sa fie in favoarea playerilor? Daca 3 playeri sa zicem nu le convine ceva din 100 si in rest tutror le convine tu ai schimba tot pentru acei 3 nu? Acei trei pana la urma s-ar acomoda cu ceva nou si in loc sa stai sa lasi 97 de playeri sa se acomodeze mai bine lasi doar 3 nu crezi? Nu cred ca le este frica sa le deschida gura atata timp cat tu dai pm unor playeri noi care nu au ce probleme ascunse sa aiba pe care le este frica sa le spuna. Incerci sa intorci tot in favoarea ta dar din pacate nu prea iti iese. Daca tot vrei sa raspunda k1dor de ce continui sa postezi? Ai facut cerere acum asteapta sa raspunda staff-ul.

Simplitatea este forma supremã de rafinament. - Leonardo da Vinci

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aKonT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 10:02)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 415, Topics: 88
Location: Mangalia

Reputation: 34.5
Votes: 8

Post Posted: 10-04-2014, 00:08:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Logi - Inteleg ca nu te-ai acomodat inca cu noi owneri .. este normal sa dureze o perioada pana te vei obijnui cu ideea . E de remarcat , muncesc la server , intervin unde este nevoie insa nu cred ca sunt atat de " copii " incat sa ajunga sa ia decizii fara a se consulte cu " k1dor " . Legat de hunted intelege tu ai NRG eu nu am cum sa te prind 1-1 doar daca as avea tot ca tine , fiind greu sa te daram apoi sa te bat 1-1 tu avand armura / arme mult mai bune / consistente ca mine .

Pana la urma daca ei au decis sa faca echipa chit ca impart banii sau nu este practic problema lor . Asa vei spune si legat de " PD " vs " Robber " ? De ce 100 vs 1 ? Este ceva normal ... bussines .

Legat de ce a spus " Costi " iar tu ai sarit de fund in sus imediat dai dovada ca daca cineva nu iti face pe plac cum sa iti pice tie fisa bine , pa nene ! RAZBOI !

Nu duce cearta la alt nivel , iti faci dusmani si mai tarziu vei avea nevoie de " owneri " pentru a devenii si tu cineva avand in vedere ca vad ca inca tii pozele cu " ADMIN SAMP " .


P. S > Am jucat eu de mult pe server , am lipsit o perioada dar inca sunt pe aici . Si legat de a spune ceva oricine are dreptul asta chiar daca este jucator sau nu . Samp mai bine ca noi nu stii asa ca nu mai fii mare boier sa nu ramai fara prea mult tupeu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 10-04-2014, 06:47:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca mai faci alta reclamatie ai /warn.Deodata ce faci una si iti raspunde un owner,ce mai faci alta ? Si totusi este owner dc ii faci reclamatie ? Nu vad nici o greseala din partea lui.Laso mai moale ca nu iti merge,admin nu vei mai fi,asa ca fi calm.

IAr pentru tine si pentru toti,ei nu isi fac de cap cum credeti voi.Toate deciziile le luam toti ca o echipa,tot ce facem,facem toti. Ne sunam pe telefon,daca nu e careva dintre noi acasa si luam o decizie,numai vorbiti aiurea ca nu le aveti deloc ( pentru unii )

Iar regulamentele sau ce aiureli ai tu acolo,la fel toti am luat aceeasi hotarare: De ce sa fie ''n'' topic-uri,cand putem facem un regulament al sv-ului cum trebuie,cu toate intr-unul.

Va rog sa fiti calmi,astia mai smecheri ca nu va iese nimic.Iar legat de perioada apropiata,o sa ma implic mai mult,decat acum,depinde de programul de munca si am sa fac multe event-uri,impreuna cu staff-ul,vom face niste mici ''update-uri'' ce sper sa va placa... toata in curand.

Iar despre cei ce s-au bagat in reclamatia asta,data viitoare /warn,nu o sa va mai zic,trec direct la fapte.La fel si la ''sugestii'' sau altele



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k1d0or., 10 April 2014 04:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 09:12:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x