User
Pass
2FA
 
 

[SublimE] Recrutari [PvE 4.3.4]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message22133
gajiii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2015 04:50)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 70.1
Votes: 2

 
Post Posted: 08-04-2014, 19:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : emerd
Rasa : woregen
Clasa : hunter
Ilvl : 400
Link armory (#1) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=emerd
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : pt ca imi place -
Profesii : bs taloring
De cat timp joci WoW : 1 an
Disponibilitate : am destula rabdare si timp
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : 1gc ddr5 256 bit ,16 ram,i5 3.4 ghz genratia a 4a - net :wifi
Varsta : 18
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : all
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista):ca e guilda buna si are multi plaieri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gajiii

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2015 04:50)
Joined: 08 Apr 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 70.1
Votes: 2

 
Post Posted: 08-04-2014, 19:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : emerd
Rasa : woregen
Clasa : hunter
Ilvl : 400
Link armory (#1) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=emerd
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : pt ca imi place -
Profesii : bs taloring
De cat timp joci WoW : 1 an
Disponibilitate : am destula rabdare si timp
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : 1gc ddr5 256 bit ,16 ram,i5 3.4 ghz genratia a 4a - net :wifi
Varsta : 18
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : all
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista):ca e guilda buna si are multi plaieri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geosaww

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2015 18:54)
Joined: 02 Oct 2012
Posts: 85, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 5

 
Post Posted: 08-04-2014, 21:05:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Barsom
Rasa : human
Clasa : Rogue
Ilvl : 399
Link armory (#1) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Barsom
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : http://i57.tinypic.com/v49em1.jpg
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Am ales Human pt raciala si rogue pt ca imi place clasa foarte mult, imi plac abilitatile si avantajele clasei.atat in pvp cat si in pve
Profesii : LW si engi
De cat timp joci WoW : 4-5(total) ani am jucat pe molten..pe freakz am venit pe 4.0.6 dupa 6-7 luni s-a bagat 4.3.4
Disponibilitate : in fiecare zii dupa ora 18 in weekend la orice ora..
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : Intel(R) core I3=3320 CPU 3.30GHZ 8GB ram nvidia Geforge 210 1GB http://i60.tinypic.com/v3ps2x.jpg
Varsta : 23
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : ultraxion si zonz nu le stiu 100% doar ce am vazut pe youtube nu am avut cu cine sa incerc.
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Imi doresc sa intru in guilda voastra pt ca sunteti o guilda buna si am cativa amici la voi in guilda(Gonadara,Minna,Glacieeru,Cluther,Mumy...vechea guilda Razer) in trecut am fost in Legend of crimes(destramata)bones of death(guilda de ninjalai)razer(destramata)wee pee in moonwells(destramata).recend am doar mainul in we pee..restul de ofchare le am in alta guilda..in caz de ceva pot da leave cu toate nu este probm
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4) http://i57.tinypic.com/rmi3np.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cioalcamadalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 05:55)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 72, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 7

 
Post Posted: 08-04-2014, 23:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Emerd-Respins

Barsom-Acceptat

/w in-game Stickz



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pretentiosu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2014 19:54)
Joined: 04 Nov 2013
Posts: 56, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -247.4
Votes: 14

Post Posted: 09-04-2014, 21:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Pretentiosu
Rasa : Dreanei
Clasa : Paladin retribution
Ilvl : 398
Link armory (#1) : Pretentiosu
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : joc de pe 335a
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : ma avantajeaza racialul la pve.
Profesii : Cooking, fishing, tailoring, engineering.
De cat timp joci WoW : 6-7 ani
Disponibilitate : intotdeauna seara dupa ora 17:00 la raidurri pana seara pana la 3-4 dimineata (daca este cazul), vineri, sambata si duminica in general toata ziua
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : este puternic pc, am scis in celalalt post, mi-e lene sa mai scriu iar. net fibra optica.
Varsta : 15
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : toate (teoria) de la bossii functionali pe freakz at the moment
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): ma clasez la nivelul vostru si vreau sa avansez, bineinteles daca se poate. nu vad de ce nu
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):
Dummy
Dummy
Yor'sahj 25HC (cel mai recent)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
claudiu87

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-11-2019 12:25)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 139, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 104.6
Votes: 7

 
Post Posted: 09-04-2014, 22:21:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

35k full buff e slab
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pretentiosu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2014 19:54)
Joined: 04 Nov 2013
Posts: 56, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -247.4
Votes: 14

Post Posted: 09-04-2014, 22:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu e full buff, aveam mancarea, era buff-ul de la mage aura si inca cateva prostii. il dau iar daca trebuie, de fata cu cei din guild.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deepunder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2014 02:11)
Joined: 07 Oct 2013
Posts: 30, Topics: 1
Location: Braila

Reputation: 86
Votes: 2

 
Post Posted: 12-04-2014, 17:08:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pretentiosu wrote:
Nume In-game : Pretentiosu
Rasa : Dreanei
Clasa : Paladin retribution
Ilvl : 398
Link armory (#1) : Pretentiosu
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : joc de pe 335a
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : ma avantajeaza racialul la pve.
Profesii : Cooking, fishing, tailoring, engineering.
De cat timp joci WoW : 6-7 ani
Disponibilitate : intotdeauna seara dupa ora 17:00 la raidurri pana seara pana la 3-4 dimineata (daca este cazul), vineri, sambata si duminica in general toata ziua
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : este puternic pc, am scis in celalalt post, mi-e lene sa mai scriu iar. net fibra optica.
Varsta : 15
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : toate (teoria) de la bossii functionali pe freakz at the moment
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): ma clasez la nivelul vostru si vreau sa avansez, bineinteles daca se poate. nu vad de ce nu
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):
Dummy
Dummy
Yor'sahj 25HC (cel mai recent)


RESPINS! inceteaza te rog cu post-urile.


When ZERO becomes ONE?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShockDaPriest

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2014 11:25)
Joined: 14 Apr 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 14-04-2014, 09:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Shockdapries
Rasa : Human
Clasa : Death Knight Unholy
Ilvl : 402
Link armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shockdapries
Screenshot cu /played : IMG: http://i59.tinypic.com/2e1hzxh.jpg
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Am facut PvP o perioda scurta de timp, am ales human pentru Every Man for Himself
Profesii : Alchemy 525, Blacksmithing 409
De cat timp joci WoW : 6 ani
Disponibilitate : Oricand in weekend, in timpul saptamanii pana pe la 22-23:00
Procesor, placa video, ram : Pentium Dual-Core E6600 3.06GHz; GeForce GT 220 512 mb; 2Gb RAM
Viteza internet: 100Mbps (fibra optica)
Varsta : 17
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : Scripturi cunoscute - tot DS pana la Ultraxion inclusiv, progres pana la Zon'ozz HC inclusiv
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Doresc sa fac parte dintr-o guild unde se pune accent pe comunitate cat si pe progres.
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls):IMG: http://i61.tinypic.com/5flukx.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spectra92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2014 19:02)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 93.3
Votes: 3

Post Posted: 14-04-2014, 16:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : BrutallKill
Rasa : NightElf
Clasa : Warrior
Ilvl : 402
Link armory (#1) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brutallkill
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : IMG: http://i.imgur.com/kiFQlmq.jpg
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Nightelf am ales datorita shadowmeld, imi da posibilitatea sa folosesc mai multe potiuni si datorita quickness pentru specul de tank cat si in pvp!
Profesii : Jwl si Bs
De cat timp joci WoW : de aproximativ 7 ani! Am inceput pe un server privat numit legion blizzlike 1x tbc! Apoi pe lichking m-am bagat pe blizz(tot warrior) si am ramas pe blizz pana am facut tot contentul din cata apoi am revenit pe freakz unde era patchul 401. pe 4.3.4 m-am mutat la horde in guild cu noriana "Light of down" si cand ei s-au mutat la loc pe blizz m-am lasat de wow!
Disponibilitate : Nu am un program fix, eu lucrez ca web designer si graphic designer si primesc proiecte, lucrez de acasa si uneori sunt chemat la birou, deci nu am un program stabil! Sa spunem ca pot sta si 12 ore intr-o zi, pot sa lipsesc si o saptamana in functie de proiecte!
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : 4gb ram, i3 2.40 GHz si mai am un pc mult mai bun , dar pe ala nu prea apuc sa joc ca lucrez!
Varsta : 22
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : Freakz: 406: bot, bwd 4.3.4: yor,morchock,hagara(cu achiv pe hc) zonoz, ultraxion, blackhorne la perfectie! Madness si spine foarte putin!
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): Pe 406 am fost in Opus dey! cand a inceput 4.3.4 am fost 1 luna in we pee in moonwells apoi m-am mutat la horde in light of down pana in iunie cand s-au mutat pe blizz! Vreau sa intru la voi pentru ca o cunosc pe noriana(nu vreau sa garanteze pentru mine) si am vazut ca sunteti singura guilda care nu se baga in toate rahaturile pe global si forum! Aveti si un progres bun si imi pareti a nu fii tipica guilda freakzlike!
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4): desi nu imi place sa fac test dps pe dummy mai ales ca warrior hai ca pun unu

IMG: http://i.imgur.com/Vy0j18i.jpg - AM avut 28 dar pana am apasat pe print au mai fost ticurile de deepwoods!

Luati in considerare ca sunt si putin rusty nu am mai jucat de aproape 1 an! Inca ma reacomodez cu tastatura!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
conondrum

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 15:49)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 85.2
Votes: 3

 
Post Posted: 14-04-2014, 19:08:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : druidashul
Rasa : nightelf
Clasa : dudu heal/feral (si cateva iteme de balance)
Ilvl : 399/394
Link armory (#1) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Druidashul
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) :
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : pt ca joc de ani de zile
Profesii : Mining cu JWC
De cat timp joci WoW : 6
Disponibilitate : am destula rabdare si timp
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : quad core,Saphire II , 4gb DDr
Varsta : 26
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) : Scripts all cu achiv toate inafara de ultraxion HC(il faceam si pe ala dar.....insuficient dps)
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): pt ca are multi playeri si se pot face raiduri fara sa astpti cu zilele, pt ca am amici care joaca acolo,(alte guilde: de la unstopable in jos.... cam multe)-
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4): 20k plus la heal
camd 30k pe feral

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cioalcamadalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 05:55)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 72, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 7

 
Post Posted: 14-04-2014, 21:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shockdapries-respins
Druidashul-respins
Brutalkill-Leaga conturile si mai vorbim



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Justiceman2

[Creep]



Status: Offline
(since 19-04-2020 09:18)
Joined: 21 Oct 2013
Posts: 561, Topics: 155
Location: Romania

Reputation: 215.2
Votes: 101

Post Posted: 15-04-2014, 07:56:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Justiceman
Rasa : human
Clasa : paladin
Ilvl : 400+
Link armory (#1) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Justiceman
Played> http://i.imgur.com/S8ycC5A.jpg
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : imi place foarte mult paladinu, iar rasa pt raciala (mai joc pvp)
Profesii : BS / Ench
De cat timp joci WoW : 1 an si
Disponibilitate : intru mereu, nu am program fix
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) > Intel Core, i7-4500U 1.80GHz, Haswell, 4GB.
Varsta. 15
Scripts cunoscute> doar de pe 4.3.4 si putin 4.0.6
De ce doresti sa intri la noi in guild>pentru ca are multi jucatori on, full progres, una dintre cele mai bune guilde si nu as mai sta ore intregi ca sa fac un raid (EX guild - conflict friends / fallen knights /ascension si inca cateva )
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4): pana in 35k+ healu cam 20k




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cioalcamadalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 05:55)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 72, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 7

 
Post Posted: 15-04-2014, 15:27:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Justiceman-Acceptat

/w Stickz in-game pt. un test dps..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
archlord98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2019 09:26)
Joined: 26 May 2013
Posts: 23, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 91.8
Votes: 3

Post Posted: 18-04-2014, 16:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-game : Uroboros
Rasa : Human
Clasa : Dk Unholy
Ilvl : 393
Link armory (#1) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uroboros
Screenshot cu /played(obligatoriu peste 15 zile) (#2) : http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/838/k43g.jpg
De ce ai ales combinatia respectiva clasa/rasa : Dk'u pentru ca imi place clasa...iar...rasa human ptr raciala...ca fac si pvp sometimes..
Profesii : Jewelcrafting/Mining
De cat timp joci WoW : aproape 5 ani
Disponibilitate : intru mereu...nu am program fix...dar oricum in timpu sapt...intru seara ptr ca am de invatat..
Procesor & placa video & ram(cam tot ce consideri tu ca tine de un gameplay cat mai performant,asta include si viteza internetului) (#3) : Intel Core i7-4770K 3.90 GHz, Radeon HD R9 290X, Ram 16Gb
Varsta : 17
Scripts cunoscute (si progres mai vechi 4.X si actual 4.3.4) :
De ce doresti sa intri la noi in guild (EX-guilds daca exista): pentru ca am auzit ca e o guilda pve buna si cu activitate...
Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - own buffs, no food, no flasks, no scrolls) (#4):http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/835/mqcd.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shpace, 04 June 2015 19:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 06-10-2024, 09:22:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x