User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin CSL

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1313
PaRaLyZer

[Truth Hurts.^:(]



Status: Offline
(online 3 hours ago)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1626, Topics: 122
Location: [Pitesti]

Reputation: 175.2
Votes: 60

Post Posted: 16-04-2014, 13:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : PaRaLyZer
Numele adminului reclamat : CSL
Data si ora : 2:15-2:20
Motiv reclamatie : Comenzi pe admin
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :
As vrea sa imi spun explicit si sa vi cu dovezi si as mai vrea sa nu iti mai dai verdicte la reclamatiile adresate tie .



Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Nu conteaza anii din viata ta ci viata din anii tai .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-04-2014, 15:35:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti si tu admin ma? Fugi de aici.

Poza nu este facuta de tne, ci de PiTxD, daca era facuta de tine nu aveai ce cauta pe server.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaRaLyZer

[Truth Hurts.^:(]



Status: Offline
(online 3 hours ago)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1626, Topics: 122
Location: [Pitesti]

Reputation: 175.2
Votes: 60

Post Posted: 16-04-2014, 19:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce conteaza de cine e facuta poza , eu vreau dovezi concrete pe cine am favorizat si vad ca deja ai aberat de la subiect .
Decand am eu admin ? Dar primul post de la Cautam Admini de cine e facut ? Chiar daca e facut de Moderator Global si Good si am primit Helper ma multumesc cu orice nu sunt ca alti.
Ai vazut ca nu mai poti sa iesi si gata ai dat-o pe alta fata ?



Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Nu conteaza anii din viata ta ci viata din anii tai .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-04-2014, 20:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai sa stii ca dovada care o pui tu conteaza, sa fie facuta de tine, nu de altcineva, un admin ar trebui sa stie asta.
Voi nu aveti habar cand sunt eu pe server, cand ma vorbiti si injurati, acum imi vii mie cu reclamatie pe forum? Hai pa.
http://fisierulmeu.ro/3473HXG18PVP/texas-dem.html
http://fisierulmeu.ro/34L2SJ483NTC/texas2-dem.html
2 sa te saturi

Aveti pretentii la mod-global/good cand voi nu ati mai intrat de o luna pe server, ati aflat ca se dau admine moaca, orice sarac face cerere ca doar suntem romani.
Cand va spune parasite ca sunteti niste inculti si niste dobitoci, ca nu aveti habar de literatura si de tara in care traiti il injurati ca va reprojeaza aceste lucruri.
Ceva e cert, nu o sa fiti linistiti cand va veti afla pe server.


 
Staff message (Alexandru P):
 
Usor tinere, ca depasesti limitele bunului simt prin exprimarea ta putin deplasata la adresa anumitor useri. Fii mai atent inainte sa mai jignesti in mod indirect.



Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaRaLyZer

[Truth Hurts.^:(]



Status: Offline
(online 3 hours ago)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1626, Topics: 122
Location: [Pitesti]

Reputation: 175.2
Votes: 60

Post Posted: 16-04-2014, 20:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate stiu eu Happy a zis ca ADMINI nu au voie sa stea UNDERCOVER .Aici
Din cate stiu ca esti Moderator pe FORUM si ar trebui sa sti mai bine ca mine dar vad ca nu sti deloc . Nu stiu cum ai luat tu moderator pe aceasta sectiune .
In primul demo : Kassadin. e singurul care mi-a cerut voie oricare imi cerea voie eu ii dadea voie . Si aceasta nu e o favorizare .
Tu stai linistit ca eu intram mereu pe server dar cu alte nume sa nu isi dea seama nimeni ca eu intru pe server.
In al doilea demo : Ce ar trebui sa fie ?
CSL1 wrote:
Pai sa stii ca dovada care o pui tu conteaza, sa fie facuta de tine, nu de altcineva, un admin ar trebui sa stie asta.

Si vezi ca nu se mai vede in consola cat si cine ti-a dat ban .
Tu ai incalcat toate aceste reguli :
Code:
[ PENTRU ADMINI ]Dreptul de a folosi comenzi pe alti admini le revine doar supervizorilor si atat!
Daca sunt alti admini online nu aveti voie sa fiti "undercover".

Si noi eram 5 admini online . [PaRaLyZer , PiTxD , George ;x , Lopatica , De Ce Dai ??]



Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Nu conteaza anii din viata ta ci viata din anii tai .


Last edited by PaRaLyZer on 16-04-2014, 20:39:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-04-2014, 20:39:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza ca ti-a cerut voie kasadin sau nu? Nu ai dreptul sa favorizezi si mai ales sa omori cand faci fotbal, mai precis sa le dai comenzi ca ei sa moara.
Eu nu am ajuns sa ma rog de voi sa nu mai favorizati sa omorati aiurea, etc, va taxez de la cea mai mica abatere ca sa fim intelesi.

Happy mi-a spus sa am grija de voi si mai ales, vreau sa ii studiez pe cei ca voi, care au luat admine pe degeaba. Asa ca nu e treaba ta ca sunt eu cu alt nume.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaRaLyZer

[Truth Hurts.^:(]



Status: Offline
(online 3 hours ago)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1626, Topics: 122
Location: [Pitesti]

Reputation: 175.2
Votes: 60

Post Posted: 16-04-2014, 20:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum sa nu fie treaba mea ca esti tu cu alt nume .
Tu trebuie sa respecti regulamentul sau esti TAXAT .
Regulamentul este mai presus ca toti nu se face exceptie de la regula .
Tu cand le dadeai comenzi si ii omorai , atunci era voie ?
Mai facut sa stau cu demo on de fiecare data cand esti tu pe server mai ales cand faci tu fotbal si daca nu iti convine cum joaca unul de la tine din echipa sa ii dai cap instant si sa ceri unuia care joaca bine sa intre cu tine.



EDIT EDIT EDIT
In primul rand regulamentul este pentru toti si nu ma lua pe mine ca i-ai dat voie . Si chiar tu ai scris acea regula .
In al doilea rand in acele demo-uri se vede ca nu am favorizat absolut pe nimeni .
In al treilea rand chiar daca favorizam nu trebuia sa imi dea ban , trebuia sa vina pe forum si sa imi faca reclamatie .
In al patrulea rand este comanda pe admin .



Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.
Nu conteaza anii din viata ta ci viata din anii tai .


Last edited by PaRaLyZer on 24-04-2014, 21:25:52; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 16-04-2014, 20:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptul al 3 posturi intr-o reclamatie, nu mai multe.
Pentru alte acuzatii poti face alta reclamatie.


Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 16-04-2014, 20:58:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta cu interzisul statului undercover e o tampenie. Daca eu vreau sa dovedesc lumii atitudinea adminilor pe server fata de playeri, gresesc cu ceva?Treziti-va oameni bun, MMXXI...
Nu mai va certati atat, spuneti totul clar si concis..parca asa era regula. Eu inteleg ca fiecare incercati sa va faceti dreptate...dar mai usor cu romanele, ca happy nu da 2 bani pe ele. Dovada->Raspuns(Cu dovada contrarie sau fara). Nu ma prea pot pronunta...nu cunosc bine situatia, dar totusi nu trebuia sa ii dai ban, puteai sa-i faci o reclamatie. Poate Happy va considera ca ai facut ce trebuia, dar eu ma adaptez regulamentului.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 24-04-2014, 10:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu i-am dat voie sa intre cu alte nume sa va supravegheze.





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-05-2024, 22:40:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x