User
Pass
2FA
 
 

UN MESAJ CATRE TOTI ADMINII

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message305
manandu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2019 22:37)
Joined: 31 Jan 2014
Posts: 65, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: -45.8
Votes: 5

Post Posted: 17-04-2014, 20:53:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa va aduc la cunostiinta faptu ca mi se fura numele mereu si acest lucru ma enerveaza foarte rau.Am si eu acolo pe numele ala un rank si vine cineva si-mi foloseste numele si pierde intentionat ca sa-mi scada rankul(asa cred eu).De fiecare data cand intru pe serverul zombie.freakz.ro salut respaectuos si mai vorbesc si cu prietenii mei de acolo, pe cand persoana acea nu vorbeste,ba chiar mai mult ,uneori isi bate joc de altii si injura rau de tot.V-as ruga sa faceti ceva.Multumesc

P.S.:Era sa uit...o sa mai postez aici niste imagini cu el drept dovava!-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dinilimandro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 18:12)
Joined: 21 Sep 2013
Posts: 240, Topics: 15
Location: London

Reputation: 180.2
Votes: 6

       
Post Posted: 20-04-2014, 15:54:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai tot ce poti face in aceasta privinta e sa iti cumperi un SLOT .. sau Vip sau Admin .. daca vrei sa nu mai ai probleme... Admini nu pot sa verifice care cine e dupa nume .. si nici nu pot sa oblige pe altii sa`si schimbe numele .,... fiecare intra cu ce nume vrea atata timp cat nu e vulgar sau nu face reclama .. asa ca .. ai sfatul meu mai sus
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 11:47:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x