User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message542
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 17-04-2014, 20:58:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Syncro
Numele adminului reclamat : |BuGs Bunny|
Data si ora : 21:30 ~
Motiv reclamatie : Era god mode,eu eram simon,iar BuGs Bunny nu inceta sa ma injure..a inceput cand am dat comanda "Jucati pana la 2" ( era vorba de fotbal),echipa lui bugs bunny a pierdut,iar eu i-am omorat si apoi a inceput sa injure ca la usa cortului spunand ca am zis sa joace pana la 3,chiar daca tot serverul auzi-se 2. Pe parcursul jocului,am spus de nenumarate ori sa nu mai ia mingea iar el nu inceta..l-am iertat de multe ori..Apoi dupa ce a pierdut meciul,si-a dat retry fara sa-mi ceara voie sa a revenit la joc..apoi a venit a luat mingea,le-am spus din nou cine ia mingea moare,si el s-a dus fix spre ea,a luat-o,iar eu l-am omorat,dupa care iar a inceput sa ma injure.
Dovada (se accepta doar print la consola/demo) :



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trUst*w0rld
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-08-2014 20:42)
Joined: 10 Jun 2012
Posts: 2236, Topics: 93
Location: Nu stiu.

Reputation: -49.2
Votes: 200

 
Post Posted: 17-04-2014, 21:02:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 av verbal bugs pentru limbaj .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 17-04-2014, 21:03:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-am vãzut ºi eu pe server ºi faci godmode-ul ca ultimul retardat, îmi scuzi exprimarea, alea nu-s cine ºtie ce înjurãturi, maxim 1av verbal.

 
Staff message (Happy =]]):
 
Inceteaza sa mai jignesti userii.



Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 17-04-2014, 22:07:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

enzo_98 wrote:
Te-am vãzut ºi eu pe server ºi faci godmode-ul ca ultimul retardat, îmi scuzi exprimarea, alea nu-s cine ºtie ce înjurãturi, maxim 1av verbal.


Este parerea ta,dar eu nu suport sa ma insulte cineva la fiecare miscare pe care o fac. Chiar daca "nu sunt cine stie ce injuraturi" dupa cum zici tu,un admin nu ar trebuii sa aiba nici pe departe limbajul asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 17-04-2014, 22:13:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Enzo, vezi si tu la exprimare, totusi aici suntem pusi ca sa dam un exemplu, nu sa ne intrecem in expresii cool si vulgare.
Syncro, inteleg, ai fost jignit. Mi se pare normal sa faci reclamatie, cu toate ca nu poti sa dovedesti toate vorbele spuse, eu te cred ca te-ai simtit ofensat, dar poate si Bugs Bunny a avut ceva de spus...(poate era stresat,nervos..se intampla sa intrii pe server si sa fii enervat de orice lucru banal, pentru ca in viata se aduna multe, si oarecum, fiind slabi de ingeri, cedam si reactionam urat, in cazul de fata vulgar). Eu am sa te rog sa ii ierti comportamentul, suntem oameni, gresim si iertam, considera ca s-a simtit si el nedreptatit ...si probabil cu stres si probleme a avut aceasta reactie. Decizia mea este de a va intelege amandoi pe cale amiabila, nu este motiv destul de bun pentru un avertisment. Salutari.
PS: As mai adauga ca ma bucur ca ai o atitudine ok, esti la inceput, esti tinerel, mentinete pe linia de plutire, mergi pe burta la unele chestii si nu incerca sa iesi in evidenta prin lucruri rele sau prin linguseli, e un sfat, trateaza-l ca atare.



Last edited by Khajiit on 17-04-2014, 22:17:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 17-04-2014, 22:16:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Khajiit wrote:
Enzo, vezi si tu la exprimare, totusi aici suntem pusi ca sa dam un exemplu, nu sa ne intrecem in expresii cool si vulgare.
Syncro, inteleg, ai fost jignit. Mi se pare normal sa faci reclamatie, cu toate ca nu poti sa dovedesti toate vorbele spuse, eu te cred ca te-ai simtit ofensat, dar poate si Bugs Bunny a avut ceva de spus...(poate era stresat,nervos..se intampla sa intrii pe server si sa fii enervat de orice lucru banal, pentru ca in viata se aduna multe, si oarecum, fiind slabi de ingeri, cedam si reactionam urat, in cazul de fata vulgar). Eu am sa te rog sa ii ierti comportamentul, suntem oameni, gresim si iertam, considera ca s-a simtit si el nedreptatit ...si probabil cu stres si probleme a avut aceasta reactie. Decizia mea este de a va intelege amandoi pe cale amiabila, nu este motiv destul de bun pentru un avertisment. Salutari.


Ma bucur sa vad ca mai exista admini ca tine..pot dovedii tot ce a zis si inca mai mult,avand in vedere ca am demo cu toata runda de god mode..dar am pus doar pozele momentan..nu am absolut nici-o problema cu el,atat timp cat nu o sa mai injure asa..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 17-04-2014, 22:24:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Syncro96 wrote:


Ma bucur sa vad ca mai exista admini ca tine..pot dovedii tot ce a zis si inca mai mult,avand in vedere ca am demo cu toata runda de god mode..dar am pus doar pozele momentan..nu am absolut nici-o problema cu el,atat timp cat nu o sa mai injure asa..


Lasam treaba asa ok? Incearca sa intelegi ca avem cu totii in viata fel si fel de stari, si se intampla ca la un anumit punct sa cedam, chiar daca te-a insultat, fii mai indiferent in viata, asta e un alt sfat de al meu.

Poate nu stii cu cine stai de vorba, The Parasite de pe server aici! Bafta.

csL arunca un t/c

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|BuGs Bunny|

[Creep]



Status: Offline
(since 14-08-2022 13:36)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 575, Topics: 48
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 16.2
Votes: 24

Post Posted: 17-04-2014, 22:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A fost o simpla scapare cauzata de pierderea acelui meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 17-04-2014, 22:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Data viitoare incerca sa ai acele "scapari" pe admin chat.





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 17 April 2014 20:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 16:31:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x