User
Pass
2FA
 
 

Spam-Zone --> drx.freakz.ro
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1162
Skarabeul

[J's on my feet]



Status: Offline
(since 29-08-2015 16:29)
Joined: 13 Aug 2012
Posts: 774, Topics: 51
Location: Rosiori de Vede

Reputation: 59.8
Votes: 11

   
Post Posted: 20-04-2014, 21:59:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam multa tensiune aici... Eu sunt nou pe acest server si imi place mult modul DR mai ales ca e si respawn Love Struck Numele meu este skarabeu. Abia astept sa fac cele 10 ore minime pentru un grad . Am mare experienta in administrarea unui server in special DR.
ON: Hristos a inviat!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adrian97

[Freakz Addict]



Status: Offline
(since 12-10-2019 08:27)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 232, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 180.7
Votes: 13

       
Post Posted: 21-04-2014, 21:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum ti-am mai spus ViTAN, nu am de gand sa ma las calcat in picioare de nimeni, asta incluzandu-te si pe tine. Ca tot am vorbit noi de dovezi care sa arate adevarul din spatele vorbelor noastre... Voi demonstra tuturor ca motivul retragerii mele poate fi intarit prin dovezi pe care am sa le aduc acum, in randurile ce vor urma.
Inceputul poate fi vazut aici:

Motivul retragerii mele:

Replica pe care ViTAN mi-a dat-o imediat dupa ce m-am retras a fost: "-Mai iesi din casa!". Totusi, se pare ca a modificat comentariul. Doar aici imi pare rau ca nu am apucat sa fac poza ca sa ii arat dovada. Iar noul sau comentariu suna cam asa:

ViTAN, intr-adevar, eu am ales sa fiu admin. Imi pare rau ca te-am tolerat de la inceput, desi aveam asteptari de la tine. Am sa te rog doar sa nu mai folosesti cuvantul "inteligent", cu atat mai mult pus si intre ghilimele. Inca nu ai ajuns tu la nivelul meu de cultura incat sa iti permiti sa ma caracterizezi intr-un asa mod sarac si fals.
Acum, ca sa imi intaresc motivul retragerii mele, am sa va demonstrez de cata incompetenta a dat dovada acest fondator:

Din poza de mai sus, observam doua lucruri:
-Normal, motivul retrogradarii trebuie sa fie acelasi cu motivul retragerii(in cazul in care un admin s-a retras). Acest lucru fiind spus, se pare ca domnul "fondator" a vrut sa ma denigreze, folosind motivul banal pe care il puteti vedea si voi destul de bine in poza.
-In momentul in care m-am retras, eu eram Co-Owner sau cel putin Semi-God; nicidecum nu eram Administrator! (WTF?!)

Atat am avut de spus. Mi-a placut sa lucrez cu unii membrii ai echipei DRX. Cei care se stiu, tinem legatura! -
Iar tie ViTAN, degeaba ai succes cu server-ul daca nu ai prestanta si calitatile necesare unui fondator pentru a-si onora succesul dobandit! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 10-05-2014, 17:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Spam-Zone-DRX.FREAKZ.RO-t290980.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 21-05-2024, 18:13:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x