User
Pass
2FA
 
 

Reclamaþie Sk!nn3r

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message766
AllAboutMoney
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-05-2014 12:34)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 743, Topics: 85
Location: ªhelbe

Reputation: -79
Votes: 61

 
Post Posted: 22-04-2014, 12:13:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin: Sk!nn3r
motiv: rãzbunare dulce rãzbunare, se rãzbunã pe mine la fel ca toþi cei care îmi poartã picã de când am fost admin pe server + ameninþã playerii(vã rog sã nu râdeþi la final, luaþi-o în serios)
dovezii(cã nu e doar o dovadã):
aici l-am întrebat pe Gãbiþã unde i-a gãsit sky pe admini, el jmecher se bagã-n seamã în poza 2 spre motiv cã vorbesc pe u@ ºi mã ameninþã cu banul:

în poza 2 vedeþi ºi voi ce se întâmplã pânã la ultima pozã:






Þin sã precizez, l-am înjurat ºi eu de toþi Sfinþi, aici e vina mea, recunosc dar nu pun pozã(nu mã pun pe mine în situaþie rea - )

aici e reclamaþia când ameninþã playerii cã le dã ban dacã dau "vote against împotriva mea(ca sã nu iasã da la final ºi sã nu-mi poatã oferi banul"!



Þin sã precizez cã aproape toatã noua gamã de admini îmi poartã picã de când am fost admin, mai era un ratat pe nume W!nn3r ºi Cryptex care la fel îmi poartã picã(habar nu am de ce)


Playlist AllAboutMoney
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boracke

[The King;x !]



Status: Offline
(since 08-03-2019 23:06)
Joined: 30 Nov 2013
Posts: 986, Topics: 23
Location: Bucuresti!

Reputation: 145.4
Votes: 36

 
Post Posted: 22-04-2014, 12:18:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AllAboutMoney wrote:
Nick admin: Sk!nn3r
motiv: rãzbunare dulce rãzbunare, se rãzbunã pe mine la fel ca toþi cei care îmi poartã picã de când am fost admin pe server + ameninþã playerii(vã rog sã nu râdeþi la final, luaþi-o în serios)
dovezii(cã nu e doar o dovadã):
aici l-am întrebat pe Gãbiþã unde i-a gãsit sky pe admini, el jmecher se bagã-n seamã în poza 2 spre motiv cã vorbesc pe u@ ºi mã ameninþã cu banul:

în poza 2 vedeþi ºi voi ce se întâmplã pânã la ultima pozã:






Þin sã precizez, l-am înjurat ºi eu de toþi Sfinþi, aici e vina mea, recunosc dar nu pun pozã(nu mã pun pe mine în situaþie rea - )

aici e reclamaþia când ameninþã playerii cã le dã ban dacã dau "vote against împotriva mea(ca sã nu iasã da la final ºi sã nu-mi poatã oferi banul"!



Þin sã precizez cã aproape toatã noua gamã de admini îmi poartã picã de când am fost admin, mai era un ratat pe nume W!nn3r ºi Cryptex care la fel îmi poartã picã(habar nu am de ce)

1. ai primit ban 120 min de la mine, acel ban de la skinner nu a functionat pentru ca acea comanca nuprea mai merge.
2. ai luat ban pentru ca ai si injurat pe u@
3. nuprea ai voe sa vorbesti pe u@ decat cand anunti un playeri/mai multi playeri de FEED,TEAM HACK.
4. nu era cazul sa folosesca amx_voteban



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AllAboutMoney
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-05-2014 12:34)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 743, Topics: 85
Location: ªhelbe

Reputation: -79
Votes: 61

 
Post Posted: 22-04-2014, 12:24:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo Boracke, tu oriunde prinzi ocazia sã mã loveºti cu ceva pe mine o faci, dar când fãceam ca handicapatul pe u@ pentru codatul ãla "DRG" tu erai pe tube8 masturbându-te, ceilalþi admini se jucau, în dureau în penis de codat, nu aveau nici o treabã, l-am strigat ºi pe Gabi dar era afk(nu mi-a rãspuns în nici un fel)
ªi voi vorbi cu un smod/administrator sã facã niºte cercetãri în privinþa ta Borâtule sã vãd eu ceva.


Playlist AllAboutMoney
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boracke

[The King;x !]



Status: Offline
(since 08-03-2019 23:06)
Joined: 30 Nov 2013
Posts: 986, Topics: 23
Location: Bucuresti!

Reputation: 145.4
Votes: 36

 
Post Posted: 22-04-2014, 12:33:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AllAboutMoney wrote:
Bravo Boracke, tu oriunde prinzi ocazia sã mã loveºti cu ceva pe mine o faci, dar când fãceam ca handicapatul pe u@ pentru codatul ãla "DRG" tu erai pe tube8 masturbându-te, ceilalþi admini se jucau, în dureau în penis de codat, nu aveau nici o treabã, l-am strigat ºi pe Gabi dar era afk(nu mi-a rãspuns în nici un fel)
ªi voi vorbi cu un smod/administrator sã facã niºte cercetãri în privinþa ta Borâtule sã vãd eu ceva.

1. invata sa vorbesti frumos ca noi nu te-am injurat.
2. eu eram pe forum rezolvam reclamatii postate.
3.numai ma jigni ca ne suparam..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AllAboutMoney
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-05-2014 12:34)
Joined: 11 Sep 2012
Posts: 743, Topics: 85
Location: ªhelbe

Reputation: -79
Votes: 61

 
Post Posted: 22-04-2014, 12:34:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu vorbesc frumos acuma. aºteaptã sã zicã Sky ce are de spus ºi ãla.

Playlist AllAboutMoney
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freakadadisk1997

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2015 12:00)
Joined: 14 Dec 2013
Posts: 310, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 1.7
Votes: 11

Post Posted: 22-04-2014, 13:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AllAboutMoney wrote:
Nick admin: Sk!nn3r
motiv: rãzbunare dulce rãzbunare, se rãzbunã pe mine la fel ca toþi cei care îmi poartã picã de când am fost admin pe server + ameninþã playerii(vã rog sã nu râdeþi la final, luaþi-o în serios)
dovezii(cã nu e doar o dovadã):
aici l-am întrebat pe Gãbiþã unde i-a gãsit sky pe admini, el jmecher se bagã-n seamã în poza 2 spre motiv cã vorbesc pe u@ ºi mã ameninþã cu banul:

în poza 2 vedeþi ºi voi ce se întâmplã pânã la ultima pozã:






Þin sã precizez, l-am înjurat ºi eu de toþi Sfinþi, aici e vina mea, recunosc dar nu pun pozã(nu mã pun pe mine în situaþie rea - )

aici e reclamaþia când ameninþã playerii cã le dã ban dacã dau "vote against împotriva mea(ca sã nu iasã da la final ºi sã nu-mi poatã oferi banul"!



Þin sã precizez cã aproape toatã noua gamã de admini îmi poartã picã de când am fost admin, mai era un ratat pe nume W!nn3r ºi Cryptex care la fel îmi poartã picã(habar nu am de ce)
Frate..mi se pare noraml sa-ti zica ca-ti da ban daca vorbesti pe [email protected]@ se foloseste pentru a reclama un codat/hacker/team/feed, nu sa injuri tu.
Pana la urma a facut bine ~mdr~ ca ti-a dat ban.
Next time be careful -


Freakadadisk is here to help you!





Eu(Freakadadisk) Vs Zombie =[img] http://www.freakz.ro/forum/images/smiles/sex.gif%5B/img%5D
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cr3aTiv3 Daspy

[Si ingerii au demoni]



Status: Offline
(since 01-10-2016 20:19)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 1476, Topics: 54
Location: Ocna-Mures

Reputation: 954.5
Votes: 94

     
Post Posted: 22-04-2014, 13:29:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatie inutila, banul a fost dat pe merit, sa nu te mai prind cu aiere de "fost admin" lasa u@ pentru a comunica cu mine sau altcineva, u@ a fost explicat mai sus pentru ce se foloseste, si si tu sti la ce se foloseste, ai fost admin, asa ca nu mai veni cu aiere de "admin"



Profil Deviantart

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cr3aTiv3 Daspy, 22 April 2014 11:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 06:43:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x