User
Pass
2FA
 
 

Mute

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message550
sovereignn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2019 21:06)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 16, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 95.6
Votes: 4

Post Posted: 22-04-2014, 14:55:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului:Lexzor si Aroes
Data/ora:22-04-2014,ora 15:45
Detalii:Lexzor nu poate sa suporte ca a pierdut la duel si Aroes se "razbuna" ca i-am facut cerere mute aseara...
Screenshot:-Lexzor; -Aroes
Realm:Genesis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 22-04-2014, 15:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da ma,te-am injurat de pe alt account,stai ca revin cu pozele cum fara sa iti zic nimica,ai venit si m-ai provocat cum ai ras si m-ai luat la misto.

Si apropo in prima poza cu Lexzor (Unq) trebuie sa faci post separat.
http://i57.tinypic.com/2s13vps.jpg
http://i61.tinypic.com/er0qds.jpg
http://i57.tinypic.com/2z56vs8.jpg

A se uita in pozele de mai sus timpul ,stateam frumos pe mount,cand a inceput cu chestiile de genu,asa ai facut si aseara,vi provoci lumea si dupa aia te dai mare zmeu aici pe forum.

Erau aseara tweety,d-zeu,againme,allenharris,inca unu din watcher,andreibogd,care ne-am vazut de treaba noastra,pana nu te-ai bagat tu inseamna.


Ca si azi,ti-am zis frumos,nu vi tu sa imi faci faze de genu ,si sa te bucuri ca am luat mute,ce denota de aici? Felicitari .


Ca si fapt divers,daca ai atatea poze,posteaza si POZELE DE IERI,cu remarcile tale,si jignirile,o zi faina.



//Later Edit: Si aseara ai facut la fel,ai venit cu duele si daca castigai injurai si il jignesti ori pe jucator sau toata clasa lui.


Incerci sa iesi din anonimat si nu stii cum sa te afirmi? Posturile de genu,nu stiu daca are Unq(lexzor) cont pe forum,dar o sa ii transmit in joc ca i-ai facut reclamatie.



Last edited by Puccasita on 22-04-2014, 15:28:54; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sovereignn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2019 21:06)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 16, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 95.6
Votes: 4

Post Posted: 22-04-2014, 15:28:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si cu printurile astea ce vrei sa demonstrezi?nu te-am injurat in niciunu vad...mai citeste si tu regulile servarului si de ce exista topic pentru cerere mute,nu exista regula impotriva provocatului daca asta crezi ca am facut... dupa ce ca tu ai inceput sa faci misto de mine fara motiv acu arati ca te simti rau cand face altcineva misto de tine "...ce tie nu-ti place altuia nu-i face."


Later editu tau a fost o minciuna,aseara nu am facut misto de nimeni dupa ce ii bateam la duel,chiar nu ziceam nimic pana sa va strangeti voi flacaii la mistocareala.



Last edited by sovereignn on 22-04-2014, 15:35:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 22-04-2014, 15:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sovereignn wrote:
si cu printurile astea ce vrei sa demonstrezi?nu te-am injurat in niciunu vad...mai citeste si tu regulile servarului si de ce exista topic pentru cerere mute,nu exista regula impotriva provocatului daca asta crezi ca am facut... dupa ce ca tu ai inceput sa faci misto de mine fara motiv acu arati ca te simti rau cand face altcineva misto de tine "...ce tie nu-ti place altuia nu-i face."
Stai foarte slab prinvind numarul de neuronii si nu faci sinapse,poate e de la alcool,atata timp cat tu vi si te bagi mereu in seama cu mine(CA SI AZI,si ca si ASEARA) si vi si provoci jucatorul,prin limbajul tau si jiginrile tale.Sa pun si poza cand ai zis de mama ta ca e "baba'(fix asta a zis),sa o pun?


Nu te mai baga in seama,ca esti best pala si asa mai departe,si ne faci pe toti prosti.


Vrei sa tii aduc pe toti? ca si martori chiar daca nu se pune aici,sa fi tu multumit,poate ai amnezie,noi stateam la intrarea in SW,si ce ai facut mai sorinake? "vai ce prosti sunt paladini ,un paladin bun nu gasesc" am vrut sa dau duel,cu tine ,nu ai acceptat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sovereignn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2019 21:06)
Joined: 11 Dec 2011
Posts: 16, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 95.6
Votes: 4

Post Posted: 22-04-2014, 15:44:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu m-a batut niciun pala retri cat am facut pvp
2.Faza ca am zis ca mama e baba a fost dupa ce m-ai injurat tu de mama - ce ti-am zis a fost cv de genu "ai fantezii cu babe?" si va rupeati in emoticoane ca toti cocalarii.

Posturi unite automat, 22-04-2014, 16:44:25

Vrei sa tii aduc pe toti? ca si martori chiar daca nu se pune aici,sa fi tu multumit,poate ai amnezie,noi stateam la intrarea in SW,si ce ai facut mai sorinake? "vai ce prosti sunt paladini ,un paladin bun nu gasesc" am vrut sa dau duel,cu tine ,nu ai acceptat.

Martorii fiind prietenii tai,dar dovezi cum ar fii printuri??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 22-04-2014, 15:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sovereignn wrote:
1.Nu m-a batut niciun pala retri cat am facut pvp
2.Faza ca am zis ca mama e baba a fost dupa ce m-ai injurat tu de mama - ce ti-am zis a fost cv de genu "ai fantezii cu babe?" si va rupeati in emoticoane ca toti cocalarii.

Posturi unite automat, 22-04-2014, 16:42:31

Vrei sa tii aduc pe toti? ca si martori chiar daca nu se pune aici,sa fi tu multumit,poate ai amnezie,noi stateam la intrarea in SW,si ce ai facut mai sorinake? "vai ce prosti sunt paladini ,un paladin bun nu gasesc" am vrut sa dau duel,cu tine ,nu ai acceptat.
martorii fiind prietenii tai,dar dovezi cum ar fii printuri??[/quote]Prietene,la faza aia nu te-am injurat de mama,am zis altceva de mama ta,dar nu am te-am injurat sau jignit,daca vrei zic si ce am zis,nu mai fac spam pe aici,stai linistit,te mai astept cu reclamatii privind la alti jucatori.

O zi frumoasa.

Stai linistit,nu o sa mai iti zic nimic aici pe forum,ca nu am cu cine sa vorbesc,faci la fel ca si in joc,vi si razi si ne iei la misto,cand te injuram fugi pe forum si spui"am programare pe forum" nice...

Nu am chef de drama,ti-am zis,tu te legi mereu,tu te-ai legat si azi de mine si esti asa bucuros ca am luat mute,normal ca te injur.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rageless
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2022 16:06)
Joined: 12 Oct 2013
Posts: 10420, Topics: 357
Location: United States

Reputation: 4800.1
Votes: 255

Post Posted: 22-04-2014, 17:09:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lexzor muted.

Aroes no mute, data viitaore sa nu mai faci pe zmeul provocand si dupa sa faci post.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rage., 22 April 2014 15:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-06-2024, 08:29:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password