User
Pass
2FA
 
 

Baachuss

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message530
Orgar

[Orgar nu ogar]



Status: Offline
(since 10-11-2017 12:44)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 367, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 269
Votes: 13

 
Post Posted: 24-04-2014, 22:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca mesaje nu pot trimite. O ti pe a ta cu donatul. Probabil asta este si scopul,nu stiu ce sa inteleg,probabil ai ceva cu mine ca persoana. Ce pot sa zic,mi-am cerut scuze,mi-am asumat vina,tupeu nu am,doar ca sti... sunt si eu om si cand vad dupa 3 ani de zile ca sunt dat afara pe motiv "ratat" e nasol. Mai ales cand sti ca nu ai facut reclama,abuz,hack,exploit si altele. Cu ce sunt eu de vina ca au inceput copiii sa tipe pe global. Imi cer scuze daca ti-am patat oarecum reputatia cu acest subiect. Nu stiu de ce ai mutat subiectul anterior la sectiunea cereri unban. Mai putine vizualizari acolo. Te inteleg,ai nervii tai rabdarea ta. Dar sa nu uitam ca suntem oameni si ne putem intelege unii cu altii. Orgoliile insa ne impiedica. Ce am vrut eu sa spun este exact exemplul postarii tale la ultimul subiect. Vrei serveri blizzlike,iar tu imi lasi raspuns in care ma faci ratat,nesimtit si ma obligi oarecum sa donez pentru unban. Nu vreau sa te atac cu nimic. Mi-as dorii totusi sa lasi deoparte orgoliul de Game master si sa nu uiti ca odata ai fost in locul meu. Repet,nu am facut staff de ***** cum ai lasat tu la motiv,insa server de carton da am spus. Recunosc si imi asum vina. Si repet,cel de-al doilea cont a fost banat pentru faptul ca am intrebat cat am luat ban sau pentru faptul ca ai ceva cu mine ca persoana? Ma astept sa inchizi subiectul intr-un mod flegmatic si sa il muti intr-o sectiune mai putin vizitata. Nu este problema,viata mea nu consta in contul de world of wacraft,dar sa nu uitati totusi ceva important,playerii tin serverul,iar voi ar trebuii sa fiti exemple de urmat. Sper ca acest mesaj sa il citesti. Merci.


Nu,nu faci parte din pony zone,imi cer scuze inca o data. La fel ca tine,am si eu unele momente cand trebuie sa ma descarc,insa dupa asta imi cer scuze ptr ceea ce am facut. Nu meritai chestia asta,recunosc,dar nici eu ban permanent ptr ca te-am contrazis la un ban al altui player despre care nu stiu nimic. Am fost un ratat,asta este. Nu a fost adevarata chestia cu poneii,dar totusi poate iti dai seama si ce ai spus tu si ce ai facut, nu meritam nici eu asa ceva.

Posturi unite automat, 24-04-2014, 23:44:04

Ai spus sa ma uit cu atentie la motiv. Ce motiv? Server de carton si staff de *****. Faza cu stafful de ***** nu am spus-o si nu o sa o recunosc nici in ruptul capului,insa pe cea cu serverul de carton da am spus-o si recunosc asta. Nu imi e rusine sa recunosc ce-am spus. Asta este,ce am zis am zis.dar nu am facut stafful de *****.Totusi.

Posturi unite automat, 24-04-2014, 23:50:55

Va respect munca tuturor,desi atunci am izbucnit putin si am spus ca nu sti sa dai decat ban pe motiv ratat. Asta este,imi pare rau si imi asum vina.

Posturi unite automat, 24-04-2014, 23:59:42

Chiar in momentul asta la hoarda pe global se injura unii de vai mama. Nu vreau sa fac rau nimanui,doar ca e cam exagerat ce am patit eu,cand altii iau 30d ptr hack sau 7d ptr exploit,iar ptr injuraturi mute 2 zile ...


"Father... It is over?
Yes my son, no king rules forever."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Orgar

[Orgar nu ogar]



Status: Offline
(since 10-11-2017 12:44)
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 367, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 269
Votes: 13

 
Post Posted: 24-04-2014, 23:37:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa ma intelegi. Nu este vina ta,dar nici a mea. Nu am spus niciunde nicicand pe global ceva de molten. Vad ca tot spui chestia cu moltenul. Iti jur ,desi nu imi place sa spun asta, nu am spus nimic despre molten vreodata pe global. Singurul lucru urat pe care l-am facut a fost ca am facut serverul de carton,desi in lipsa gm-ilor nu vreti sa stiti cate lucruri mult mai grave se spun,asta este mai in gluma oarecum. Am spus ca esti unul de-al poneilor care nu isi face treaba bine,desi nu este adevarat si te-am contrazis pe forum. That's it. Am spus totul cap la coada. Acum serios,merit ban permanent pe 2 conturi ptr asa ceva? Te-am injurat,te-am blestemat? Am facut reclama?Am folosit hack/exploit? Nu vreau sa ma victimizez si sa arat ce nu sunt,dar ma simt neindreptatit,si nu am spus ca nu as vrea sa fiu pedepsit deloc,dar ceva permanent ramane totusi permanent. Si ar fi urat o munca de 3-4 ani a unui om sa fie stricata intr-o clipa fara pic de interes. Sper sa nu ma iei in nume de rau,nu am vrut sa se ajunga aici,a fost un moment de inconstienta pentru mine,dar care se putea pedepsi cu ceva mai putin aspru.

"Father... It is over?
Yes my son, no king rules forever."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodiethink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2015 23:11)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 685, Topics: 61
Location: La mare

Reputation: -268.8
Votes: 28

Post Posted: 24-04-2014, 23:40:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti asa disperat dupa un joc ? Surprise
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 21-09-2024, 03:06:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x