User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat] Reclamatie bogdy<3Chris

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1338
Clocks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2011 14:28)
Joined: 14 Apr 2009
Posts: 355, Topics: 28
Location: Nowhere

Reputation: 138.5
Votes: 10

Post Posted: 21-07-2009, 19:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci acum cateva minute eram pe de_dust2 si pe la timeleft 5 dau vot care contine fy_snow fy_bloody_snow si fun_allinone.L-am dat asa pentru ca multe clasice erau deja la /harti si ma tot batut la cap revox sai bag snow.Dupa aceea vine bogdy si zice stai nu se pune votu ca nu i-am intrebat pe jucatori.Deci in primu rand ,desi nu iamintrebat, am avut 2 sugestii:revox-fy_snow, dudette- cs_desperados.Si sa grabit el ca desteptu sa bage vot.Inainte sa bage votul i-am spus exact asa ca sai sara in ochi:DESPERATOS NU EXISTA PE SERVERUL ASTA si el imi raspunde si cemi pasa mie.Bun a dat vot si ca sa vezi a iesit desperados.Spuf nu merge despe si navea timp sa bage alt vot asa ca a bagat ce ia convenit lui.Cei asta frate bagi ce vrei tu? tu la vot iai intrebat ce vor? ca revox se suparase ca nu se baga snow.Snow dc nu lai bagat la vot? desperados dc lai bagat cand tiam spus ca NU EXISTA?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 21-07-2009, 19:22:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand trebuia sa intrebi playerii ce vor la vot. si din ce zic ei scoti ce era la /harti. dupaia intrebi ceilalti admini ce vor. si apoi dai vot si votul iti garantez ca va fi reusit. o sa ma uit in loguri sa vad cum exact s-a intamplat -

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clocks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2011 14:28)
Joined: 14 Apr 2009
Posts: 355, Topics: 28
Location: Nowhere

Reputation: 138.5
Votes: 10

Post Posted: 21-07-2009, 19:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci din ce spui tu 1 nici numi amintesc daca iam intrebat sau nu(foarte probabil ca nu)2nu lam vazut pe bogdy (puteam sa jur ca nu era) 3 cred ca nu am mai apucat sa intreb ca ma dispera ala reox cu snow lui -, daca am gresit eu fa ce vrei -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeaGer

[Very Important Person]



Status: Offline
(since 13-11-2022 20:08)
Joined: 10 Jan 2009
Posts: 9642, Topics: 235
Location: Aiki Seishin

Reputation: 3379.5
Votes: 387

 
Post Posted: 21-07-2009, 20:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic ca bogdy a procedat corect. ca s-a intamplat faza cu desperados este fix irelevant. probabil neatentie. ideea e ca, in momentul in care ai bagat harti la vot fara sa intrebi risti sa iti sara playerii tie in cap. am inteles ca ulterior a intrat si al 3-lea vot dar presupun ca a fost cel de la amxx. eu zic case closed si mult mai multa atentie data viitoare. ms

If my message was helpful, feel free to +rep me. Thanx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
axu

[SINNERS]



Status: Offline
(since 17-11-2014 12:40)
Joined: 19 Feb 2009
Posts: 957, Topics: 20
Location: everywhere

Reputation: 205
Votes: 31

Post Posted: 21-07-2009, 22:25:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne - iar incepem!
Deci incep prin a preciza ca m-am saturat de astfel de situatii intre diferiti admini. Toti au ceva de reclamat, de comentat.
In regulament scrie clar. cearta intre admini este interzisa, riscati sa fiti sanctionati. Am avut parte azi de certuri de nu mai stiu de mine, si va zic mai potolitiva cu glumele alea de 2 lei din care izbucnesc mereu certuri. Nu aveti pic de responsabilitate. Cat despre bogdy; a procedat corect, mai ales ca e admin mai mare ca tine si are foarte multa experienta. Cum se da un vot corect -:
1. Dai timeleft. vezi cate minute mai sunt
2. Dai /harti sa vezi care au fost ultimele jucate pentru a nu crea plictiseala
3. Intrebi jucatorii ce vor la vot
4. Intrebi adminii ce vor la vot
5. Pe baza punctelor 2-3-4* iti faci o parere despre ce ar trebui sa dai vot
Sunt 5 pasi simpli care puteti sai respectati.
Multumesc si sper ca m-am facut inteles. O seara buna tuturor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by raZna, 21 July 2009 20:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 18:15:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x