User
Pass
2FA
 
 

Pc spec

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message392
Swiftcat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2014 16:49)
Joined: 14 Nov 2011
Posts: 33, Topics: 9
Location: United Kingdom

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 26-04-2014, 20:04:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.amazon.co.uk/registry/wishlist/3V0X8YJ7UGV3R


Astazi fac comanda pentru aceste piese si am nevoie de sfatul cuiva care cunoaste,daca am nevoie de sursa mai mare cumva sau sursa actuala poate duce consumul de curent

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eqinox

[GOD]



Status: Offline
(since 02-12-2017 16:45)
Joined: 27 Dec 2010
Posts: 800, Topics: 48
Location: Omniprezent

Reputation: 385.6
Votes: 15

   
Post Posted: 27-04-2014, 10:04:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e ok sursa... nu o sa ai absolut nicio problema cu ea. Asta daca are certificare 80+. Placa aia video daca nu ma insel nu ia mai mult de 400w iar procesorul overclocked o sa ia undeva la 120W. Oricum nu se merita sa dai oc la acel cpu. La racirea CPU-ului ai facut insa o alegere foarte proasta. E amd si se prajeste la temperaturi mai mici decat intel. Iti recomand asta. Mult mai bun. Ca fost utilizator de amd stiu ce spun. In fine am si supus procesorul la overclock.Zalmanu ala mi se pare foarte mic. La cooleru care ti l-am recomandatmie personal mi-a scazut temperatura pe procesor fata de standard cooler de la 55 la 37 grade.



Affliction Warlock PvE
Letter From God

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 02-10-2024, 20:25:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x