User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [PVE]
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2710
GaaByyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2020 05:29)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 71, Topics: 49
Location: Outside your house, in a box, stealing your WiFi.

Reputation: 24.5
Votes: 5

 
Post Posted: 19-04-2014, 12:31:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Dellus
2. Varsta: 14 ani si 6 luni
3. Localitate: Navodari, jud. Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 3-4 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement (384 ilvl) / off spec este tot enhancement dar este pvp
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dellus
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://i.imgur.com/r24VEm4.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca da cel mai mare dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Pentru enhancement am folosit ghidul de pe forum. (Prioritatile sunt Agility-Hit 17%-Mastery-Crit, Rotatia este: Stormstrike-Unleash Elements-Flame Shock-Lava Lash apoi Fire Nova daca vrei sa dai AoE, Sockete cu Agility)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Joc wow de pe Cataclysm 4.0.3. Nu am facut foarte multe raiduri dar am de gand.(FL 10/25 N/H, BH 10/25 si cateva raiduri mai vechi din WOTLK)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): PVP/OP Guild NERF NERF/The legendaries (din unele am iesit pentru ca erau neseriosi, din altele pentru ca nu faceau destui playeri raiduri, dungeonuri etc.)
12. Detalii PC: Intel(R) Pentium(R) CPU G2120 @ 3.10 GHz, Windows 7 Ultimate, 4,00 GB RAM, 64-bit Operating System, Placa Video Sparkle GeForce FX5500 256MB DDR 64bit AGP
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sunt deja in guild. Vreau rank up.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev in clasa a 8-a, la vara am examen. In timpul liber joc fotbal cu prietenii mei.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Nu am alte mentiuni.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://i.imgur.com/LOiJYtU.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciprian Mi

[Freakzoid ]



Status: Offline
(since 11-01-2023 08:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 639, Topics: 76
Location: Gm Island

Reputation: 516.1
Votes: 42

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Asiusfreakz 
Post Posted: 21-04-2014, 16:11:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GaaByyy wrote:
1. Nume: Dellus
2. Varsta: 14 ani si 6 luni
3. Localitate: Navodari, jud. Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 3-4 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement (384 ilvl) / off spec este tot enhancement dar este pvp
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dellus
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): http://i.imgur.com/r24VEm4.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca da cel mai mare dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): Pentru enhancement am folosit ghidul de pe forum. (Prioritatile sunt Agility-Hit 17%-Mastery-Crit, Rotatia este: Stormstrike-Unleash Elements-Flame Shock-Lava Lash apoi Fire Nova daca vrei sa dai AoE, Sockete cu Agility)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Joc wow de pe Cataclysm 4.0.3. Nu am facut foarte multe raiduri dar am de gand.(FL 10/25 N/H, BH 10/25 si cateva raiduri mai vechi din WOTLK)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): PVP/OP Guild NERF NERF/The legendaries (din unele am iesit pentru ca erau neseriosi, din altele pentru ca nu faceau destui playeri raiduri, dungeonuri etc.)
12. Detalii PC: Intel(R) Pentium(R) CPU G2120 @ 3.10 GHz, Windows 7 Ultimate, 4,00 GB RAM, 64-bit Operating System, Placa Video Sparkle GeForce FX5500 256MB DDR 64bit AGP
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Sunt deja in guild. Vreau rank up.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev in clasa a 8-a, la vara am examen. In timpul liber joc fotbal cu prietenii mei.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Nu am alte mentiuni.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://i.imgur.com/LOiJYtU.jpg




Accepted

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ska151

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2014 11:09)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 126.9
Votes: 2

 
Post Posted: 26-04-2014, 19:04:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume:Ayumy
2. Varsta:22
3. Localitate:Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?1-2 h pe zi
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow/Disci
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Intellect si haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe Tbc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciprian Mi

[Freakzoid ]



Status: Offline
(since 11-01-2023 08:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 639, Topics: 76
Location: Gm Island

Reputation: 516.1
Votes: 42

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Asiusfreakz 
Post Posted: 27-04-2014, 14:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ska151 wrote:
1. Nume:Ayumy
2. Varsta:22
3. Localitate:Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?1-2 h pe zi
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow/Disci
6. Link Armory:
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Intellect si haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe Tbc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



Rejected no complet formulat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Capsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2014 03:42)
Joined: 06 Oct 2013
Posts: 33, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.5
Votes: 1

 
Post Posted: 07-05-2014, 05:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume:Rudyrog
2. Varsta: 15
3. Localitate: Tg Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Arcane - Frost
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rudyrog
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nu am
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Find Ca e Foarte bun -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Important stats 17% hit 10% haste si 20% Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk si Cata 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nici una
12. Detalii PC: 256 Video 2 G ram Procesor 2000 duo
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Find ca am vaz ca sunteti de treaba nu ca alti
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Hobby Pc toata ziua -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmm ..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bitzuu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-12-2019 09:21)
Joined: 30 Sep 2013
Posts: 50, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 14.8
Votes: 2

 
Post Posted: 07-05-2014, 05:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Natiamatic
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat - Subletly
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Natiamatiic
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): nu am
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Da foarte bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 17% Hit sa nu dai miss cu posion
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). nu am experienta mari fin ca sunt nou
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nici una
12. Detalii PC: 512 Video 1 G ram Procesor 3000
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Hmm timp liber la pc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.nam gear pt asa ceva -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciprian Mi

[Freakzoid ]



Status: Offline
(since 11-01-2023 08:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 639, Topics: 76
Location: Gm Island

Reputation: 516.1
Votes: 42

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Asiusfreakz 
Post Posted: 17-05-2014, 11:03:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Capsa wrote:
1. Nume:Rudyrog
2. Varsta: 15
3. Localitate: Tg Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Arcane - Frost
6. Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rudyrog
7. Screenshot cu achievements(progrss hc): Nu am
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Find Ca e Foarte bun -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Important stats 17% hit 10% haste si 20% Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk si Cata 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nici una
12. Detalii PC: 256 Video 2 G ram Procesor 2000 duo
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Find ca am vaz ca sunteti de treaba nu ca alti
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Hobby Pc toata ziua -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmm ..
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Stormwind (nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -




Reject

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 25-04-2024, 12:11:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x