User
Pass
2FA
 
 

Retragere bugs
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2634
FigAro.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-11-2014 16:10)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 937, Topics: 42
Location: In galeria echipei Sportclub Bacãu :*:*

Reputation: -103
Votes: 35

 
Post Posted: 28-04-2014, 19:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Succes Bugas,ai fost un admin extraordinar. Wave


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 28-04-2014, 21:21:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deja m-am plictisit sa imi aruncati in fata tot felul de chestii, sunt onwer trebe sa tin cont de voi si altele dar nu sa va suport toate .... .

|BuGs Bunny| wrote:
Va anunt ca ma retrag , m-am cam plictisit de atata nepasare . A fost frumos cat a durat , dar na orice inceput are si un sfarsit la un moment dat . Va urez succes si distractie placuta .


Esti penibil, iti place sa auzi de la toti "nu pleca, ne pare rau, mai stai", bla bla bla, puteai pleca pur si simplu si le puteai spune motivul in privat.


|BuGs Bunny| wrote:
Asta e viata , eu tin cu dreptatea daca altu e bulangiu asta e viata


Vezi ca nu te-am jignit, mucosule.


Code:

Happy dc nu stai sa analizezi? parazit are 17 voturi din care thunder , venoww si fenomenapple nu joaca pe sv .... mai ales ca fenomenapple e un cont facut pt a vota , uitete la data cand a fost facut . Incerca sa analizezi tot ce faci nu mai fa pe prietenie , mai ales cand este o chestie importanta.



Code:


Eram sigur ca te oftici, tu de unde ai 21 ? Si vorbesti de prietenie si tu majoritatea le-ai luat pe prietenie, numai ca doar alex ala a fost prost si a scris motivul real.

Din partea mea putin imi pasa cine ia up, n-am ce pierde si este doar un joc nu ma stresez prea tare cu el.




Code:


Nu ma oftic deloc , vreau doar dreptate si nu am luat nici un vot pe prietenie , eu vad ca imi fac treaba de admin si sunt activ , dar na poti sa comentezi ce vrei atat timp cat nu intri sa vezi ce se intampla pe sv . Asta e un motiv din cauza caruia sv a scazut foarte mult , nepasarea si prietenia .




Code:


nu am luat nici un vot pe prietenie



[Only] wrote:
Bugs bunny e prt meu -



Code:


Nu iti convine esti liber sa pleci.


Vad ca nu ai citit decat ce ai vrut, daca tu imi justifici toate 21 voturi iti dau up-ul dupa care tot plangi.




Nu am nimica cu tine, nu zic ca nu esti admin bun, dar cand aberezi si ma iei pe mine cu chestii deastea este prea mult, v-am suportat prea mult mofturile.






Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 28-04-2014, 21:41:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer, ma simt ofensat. Stiu Bugs care e problema, tu esti activ, intr'adevar nimic de obiectat, esti admin bun etc si esti dezamagit ca n-ai luat upgrade. Dar hai sa privim un pic situatia la mine. Ma cunosti, imi cunosti atitudinea, iar la varsta mea, 21, cand acum cu sarbatori,cu problemele pe care le am si le-am avut, nu-mi puteam/pot permite sa stau activ ca si voi. Voi, pustimea de aici, primiti alocatie si intretinere de la parinti, pe cand eu trebuie sa muncesc ca sa pot manca o paine. Nu vreau sa va spun voua probleme mele si ce fac eu in viata de zi cu zi. Sunt total izolat de voi, e doar un joc, dar nu te grabi sa arunci cu vorbe, pana nu ma cunosti. As putea foarte frumos sa fac ceva pe el de CS, v-am mai spus motivul pt care imi pierd timpul cu voi, nu vreau ca prezenta mea sa va supere, nu vreau sa plecati din cauza mea. Eu caut doar amuzament, e adevarat, am pretentii, mi se pare normal, sunt mult mai deschis la cap decat voi. V-as putea da lectii de viata tuturor de aici, nu aveti habar de multe, dar ma supara faptul ca va gasiti uneori sa atacati la adresa mea. Stiu, poate eu n-am avut mereu o atitudine "OK" fata de voi, poate am gresit, dar voi ca niste oameni intregi la cap, puteti trata totul ca pe un joc. Stiu BUGS, ca poate nu meritam UP, ca nu eram super activ, dar spune-mi ce ai prefera in locul meu, sa mori din cauza problemelor de sanatate jucandu-te JB? sau sa le rezolvi, ramandu-ti dupa suficient timp sa te distrezi? Credeti-ma, nu ma cunoasteti, asa ca va rog eu, nu mai vorbiti despre mine, am incercat sa ma deschid fata de voi, si apoi mi s-a spus ca : "ma trag pe cur". Salutari.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|BuGs Bunny|

[Creep]



Status: Offline
(since 14-08-2022 13:36)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 575, Topics: 48
Location: Iesi ma steag obosit de aici

Reputation: 16.2
Votes: 24

Post Posted: 29-04-2014, 06:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parazit pe mine nu ma deranjat ca ai luat tu up , chestia care a pus capac au fost vorbele lui happy, vorbite prin pm .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 29-04-2014, 08:14:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drum bun.





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 29 April 2014 06:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 16-05-2024, 02:27:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x