User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie "Pasarile furioase"

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message585
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 06-05-2014, 22:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Angry birds
Motiv : nu se suporta si imi da ban ca se autointituleaza "sobolan"
Durata : 120
Dovezi :

- http://tinypic.com/r/2lnho3/8
- http://tinypic.com/r/mh521i/8
- http://tinypic.com/r/28uo2eq/8

Am intrat odata cu skillet pentru ca ma plictiseam si vorbisem inainte , iar acest specimen cum nu m-a suportat niciodata , se leaga de orice si face pe victima ca sa-mi dea ban ! Cu skillet imi permit cam orice , ne cunoastem si e normal asa ca l-am facut "sobolan" , apoi s-a agitat Pepsi de angry birds si din incapacitatea de a-si folosii mintea , s-a autointitulat el ca fiind un animal blanos si scarbos cum e sobolanul , asa ca mi-a dat ban 2 ore pe motivul asta ... Daca l-a deranjat atat de mult ca l-am facut pe skillet sobolan (in gluma) , imi putea da gag , sau sa-mi dea skillet ban daca asta considera , nu sa intervina pasarea...


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aNgRy!

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 06-05-2019 18:05)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 3204, Topics: 83
Location: Satu Mare

Reputation: 1164.5
Votes: 319

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2014, 22:47:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Am intrat odata cu skillet pentru ca ma plictiseam si vorbisem inainte

De aici imi dau seama ca voi pentru asta intrati defapt, cand intrati la interval foarte scurt de timp, exact ca si atunci cand am luat helper. Cine au fost singurii admini care mi-au dat Contra? Oare? - Dar, sa nu imi bag nasu chiar asa adanc ca nu am dovezi si nu am chef sa stau la taclale cu tine pentru ce a fost mai demult. Crezi ca prins asta imi dovedesti ca nu am dreptate? Ban-ul este mai mult pentru atitudine si l-ai luat pe meritate. Ai fost admin si sti foarte bine cum stau lucrurile, nici tu nu ti-ai luat ura de pe mine si cum ai ocazia/ timp liber sa intri pe server si sa ma nimeresti, cum ai si sarit la gatul meu. Si in plus vad ca nici pe forum nu o lasi mai moale cu atitudinea. Raised eyebrow
PS: Nu te mai obosi sa imi aduci alte argument, ca nici eu nu ma mai obosesc sa iti raspund, doar pentru faptul ca nu meriti. NEO sau AMG dati-va verdictul.


Casuta vocala: aNgRy!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 06-05-2014, 23:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Realizezi ca tot ce zici e o mare prostie , da? Tu iti atribui singur titlul de "sobolan" si tot mie imi dai ban ? Daca te deranja ca l-am facut asa pe skillet imi puteai da gag ... Ma rog... La fel de inapt ai ramas si o demonstrezi prin faptul ca accentuezi chestia ca am intrat amandoi pe server .. Ma plictiseam , ce e mare filosofie ca am intrat amandoi !? Da-ti cu capu-n gura repede Loser

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 06-05-2014, 23:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Serios acum, ce aveþi de la un timp?
Tu, Addicted, de ce i-ai zis sã plimbe ursu'? Pentru cã automobile... Observ cã nu vã mai suportaþi unii pe alþii ºi vã provocaþi, puneþi gaz pe foc ºi în cele din urmã se lasã cu ban, nici nu mã aºteptam la altceva. Eu unul nu mã mai bag în astfel de conflicte, care ºtiu cã nu se vor termina niciodatã, so, what's the point?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SkiLLeT

[[- Ping~_~Pong-]]



Status: Offline
(since 05-08-2018 12:19)
Joined: 11 May 2011
Posts: 2336, Topics: 60
Location: Turnu Magurele

Reputation: 177.7
Votes: 77

         
Post Posted: 06-05-2014, 23:11:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aNgRy! wrote:

De aici imi dau seama ca voi pentru asta intrati defapt, cand intrati la interval foarte scurt de timp, exact ca si atunci cand am luat helper. Cine au fost singurii admini care mi-au dat Contra? Oare? [/u].


Stau si ma gandesc ce anume iti dai tu seama !

Code:
De multa ori se injura la intamplare, fara o adresa. Iar daca exista adresa, sunt cazuri in care cei doi se cunosc (ex: ***, plm, ***, stf, smf etc. ). Va puteti da seama de relatia dintre cei doi daca se ajunge la punctul 2.2

2.2 Jucatorul A este injurat de Jucatorul B
[color=yellow]Luati masuri daca jucator A va cere sa-l pedepsiti pe Jucatorul B[/color] pentru ca ii provoaca disconfort. (injurii)


A vorbit la adresa mea deci dai gag daca iti cer eu, nu te bagi doar pt ca a avut el boala pe tine in trecut si acum tu sa ii platesti cu aceeasi moneda ! Ti-am spus si pe sv sa il lasi in ale lui, daca pe mn nu m-a deranjat ce a spus nu vad dc te-ar deranja pe tine ! Daca ai ceva de adaugat la adresa mea o spui in consiliu, daca ai chef sa faci pe detectivul o poti face !


LoveOne wrote:
Adminului care a dat ban: Skillet Jupanu' numaru' unu cel mai tare si mai parfumat si stilat sef, bo$$ din Romania si interlopul numaru' UNO!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 06-05-2014, 23:20:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AMG wrote:
what's the point?


The point is ca mai intru o data pe saptamana sa ma mai recreez putin si dau peste specimene care imi toata dispozitia ... Nu putea sa-si vada de chestia aia de care sufera in liniste !?


All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 06-05-2014, 23:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

teLOVEsc wrote:
Da-ti cu capu-n gura repede Loser


teLOVEsc wrote:
sdau peste specimene care imi toata dispozitia ... Nu putea sa-si vada de chestia aia de care sufera in liniste !?


ªi vã mai întrebaþi de ce vã dau adminii ban -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
teLOVEsc

[Criminal]



Status: Offline
(since 16-09-2018 14:52)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 5349, Topics: 193
Location: Congo

Reputation: 324
Votes: 216

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Ce e ala  
Post Posted: 06-05-2014, 23:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta am spus acum , nu atunci ... Ma rog .. N-am sa mai continui .. S-a inteles ca ii place sa fie de natura animalica si sunt chiar ok cu asta .. Fiecare cu ale sale placeri .. Noapte buna .

All kids watch this - Click


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 06 May 2014 22:07



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 05-10-2024, 15:40:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x