User
Pass
2FA
 
 

Reclamatii

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message877
Angstrom2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2014 06:18)
Joined: 24 Mar 2014
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 3

Post Posted: 09-05-2014, 09:43:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick-ul meu : G0LUM
2. Nick-ul celui reclamat : G.P.S
3. IP-ul reclamatului : 83.55.41.154
4. Motiv :
Se lasa infectat ( in demo apare cand se preface ca sta afk si dupa imediat reactioneaza )
Baricadat cand e ultimul . Nu am dat sirena din prima special sa vad daca pleci de acolo tinand cont ca exista teleport si ai si lv 12 puteai sa pleci instant.
P.S: Reclamatia e pentru block-ul de mai devreme , la lv tau mi-ar fi rusine tinand cont ca ai mai facut si cerere de admin.
5. Dovada : http://www.girlshare.ro/33556829.9

Rog sa mi se lase topicul deschis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 09-05-2014, 12:20:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angstrom2 wrote:
1. Nick-ul meu : G0LUM
2. Nick-ul celui reclamat : G.P.S
3. IP-ul reclamatului : 83.55.41.154
4. Motiv :
Se lasa infectat ( in demo apare cand se preface ca sta afk si dupa imediat reactioneaza )
Baricadat cand e ultimul . Nu am dat sirena din prima special sa vad daca pleci de acolo tinand cont ca exista teleport si ai si lv 12 puteai sa pleci instant.
P.S: Reclamatia e pentru block-ul de mai devreme , la lv tau mi-ar fi rusine tinand cont ca ai mai facut si cerere de admin.
5. Dovada : http://www.girlshare.ro/33556829.9

Rog sa mi se lase topicul deschis.


in acel demo unde vezi tu ca ma las infectat?tu ai facut demo pe GOLUM nu pe mine...si am intrat acolo deoarece eu nu aveam lm si ala era deja pus ...asteptat ultimu om sa ies...da ai venit cu sirena...

PS. Daca tu folosesti teleport inseamna ca sunt obligat sa il folosesc si eu ?


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Angstrom2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2014 06:18)
Joined: 24 Mar 2014
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 3

Post Posted: 09-05-2014, 12:44:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
in acel demo unde vezi tu ca ma las infectat?tu ai facut demo pe GOLUM nu pe mine...si am intrat acolo deoarece eu nu aveam lm si ala era deja pus ...asteptat ultimu om sa ies...da ai venit cu sirena...


Demo nu e facut pe G0LUM ci eu jucam si ma uitam la tine( incercand si sa nu ma las infectat ) , se vede foarte clar de la inceput cand stai afk si lasi zm-ul sa dea in tine dupa , luand 2 playeri si folosindu-ti abilitatea .

Citez ,,asteptat ultimu om sa ies,, , habar nu am ce vrei sa spui aici , dar tu erai ultimul si stateai baricadat , si am asteptat cateva secunde sa vad daca iesi , dar nu.

Nu imi mai bat gura cu tine , asteapta un admin sa vina cu decizia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 09-05-2014, 12:51:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angstrom2 wrote:
Quote:
in acel demo unde vezi tu ca ma las infectat?tu ai facut demo pe GOLUM nu pe mine...si am intrat acolo deoarece eu nu aveam lm si ala era deja pus ...asteptat ultimu om sa ies...da ai venit cu sirena...


Demo nu e facut pe G0LUM ci eu jucam si ma uitam la tine( incercand si sa nu ma las infectat ) , se vede foarte clar de la inceput cand stai afk si lasi zm-ul sa dea in tine dupa , luand 2 playeri si folosindu-ti abilitatea .

Citez ,,asteptat ultimu om sa ies,, , habar nu am ce vrei sa spui aici , dar tu erai ultimul si stateai baricadat , si am asteptat cateva secunde sa vad daca iesi , dar nu.

Nu imi mai bat gura cu tine , asteapta un admin sa vina cu decizia.


- Bah nu m-am lasat infectat...cum ai vazut ca iti dau numai tie sirena si he ca sa nu faci lvl 13...te-ai gandit sa imi faci orice reclamatie ca sa scapi de mine un timp... -
Atunci vroiam sa ies da nu am mai apucat .
Ps. Nu tu iti bati gura cu mine...eu imi bat gura cu tine
Si o sa iti spun si dece..au fost runde in care am luat antidote de 4ori pe runda fara sa folosesc screamu..da tu ce sa stii despre ate lasa infectat si a face credite...


You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Angstrom2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2014 06:18)
Joined: 24 Mar 2014
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 61.3
Votes: 3

Post Posted: 09-05-2014, 13:36:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamatia e facuta pentru block , dupa cum am scris si mai sus in ,,p.s,,
Chiar crezi ca imi pasa , ca imi dai un amarat de he de care are grija masca , nu esti nici primul nici ultimul care presupune ca ma poate opri sa fac lv 13 sau sa ma incetineasca , din contra mai mult imi maresti moralul in joc -
Si oricum degeaba imi bat gura cu tine , tu acuma spui orice minciuna ca sa scapi , cum faci in toate reclamatiile la adresa ta sau cererile de unban . Daca vrei exemple o sa caut link-uri si ti le pun aici . Daca ai mintit in alta , de ce nu ai minti si acum?-

Ca sa te multumesc pe tine , ia spune-mi G.P.S o tii una si buna ca nu te lasi infectat , dar vad ca nu esti in stare sa accepti.

De ce ai venit sa ma gasesti si sa te lasi infectat ca sa imi dai sirena?
http://www.girlshare.ro/33557290.8

De ce ai luat 4 antidoate unu dupa altul , nu cumva sa ma lasi fara antidoate si sa ma infectezi cu sirena?

http://www.girlshare.ro/33557300.7

mersi pentru confirmare
Quote:
- Bah nu m-am lasat infectat...cum ai vazut ca iti dau numai tie sirena si he ca sa nu faci lvl 13...te-ai gandit sa imi faci orice reclamatie ca sa scapi de mine un timp... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Liverpool

[Cocain-Player 100%]



Status: Offline
(since 08-08-2014 04:15)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 543, Topics: 22
Location: Madrid

Reputation: 66.4
Votes: 9

       
Post Posted: 09-05-2014, 13:50:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Angstrom2 wrote:
Reclamatia e facuta pentru block , dupa cum am scris si mai sus in ,,p.s,,
Chiar crezi ca imi pasa , ca imi dai un amarat de he de care are grija masca , nu esti nici primul nici ultimul care presupune ca ma poate opri sa fac lv 13 sau sa ma incetineasca , din contra mai mult imi maresti moralul in joc -
Si oricum degeaba imi bat gura cu tine , tu acuma spui orice minciuna ca sa scapi , cum faci in toate reclamatiile la adresa ta sau cererile de unban . Daca vrei exemple o sa caut link-uri si ti le pun aici . Daca ai mintit in alta , de ce nu ai minti si acum?-

Ca sa te multumesc pe tine , ia spune-mi G.P.S o tii una si buna ca nu te lasi infectat , dar vad ca nu esti in stare sa accepti.

De ce ai venit sa ma gasesti si sa te lasi infectat ca sa imi dai sirena?
http://www.girlshare.ro/33557290.8

De ce ai luat 4 antidoate unu dupa altul , nu cumva sa ma lasi fara antidoate si sa ma infectezi cu sirena?

http://www.girlshare.ro/33557300.7

mersi pentru confirmare
Quote:
- Bah nu m-am lasat infectat...cum ai vazut ca iti dau numai tie sirena si he ca sa nu faci lvl 13...te-ai gandit sa imi faci orice reclamatie ca sa scapi de mine un timp... -



Lol ...pai infectez lume in spatele lm ului si dp iau antidote sa ii omo r...crezi ca nu mai pot eu ca nu ai tu antidote?eu iau antidote cand pot face kill pe zm...nu stii nici tu ce sa mai zici sa ma banezi...nu ai cu cine...ofticatu ramane ofticat si la a 10a reincarnare - -


 
Staff message (AMG):
 
Înceteazã cu aceastã atitudine ºi tu. Nu o transforma în flame.



You'll never walk alone !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 09-05-2014, 14:41:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca imi pierd vremea cu asta iese urat. Revin cu edit.
Deci in primul demo, nimic concludent, poate chiar era afk.
Al doilea demo....tu sti ce inseamna a se lasa infectat? Daca ala i-a dat o lovitura, poate din noroc, in timp ce fugea, ala ii a se lasa infectat?
Al treilea demo....care ii faza? Il acuzi ca ia anti? Aiurea. Daca ii lacom, ce sa ii faci.
Ai zis cv despre block, ala nu l-am vazut. Anyway, va lua un ban pentru acea mica baricadare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aNgRy!

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 06-05-2019 18:05)
Joined: 03 Nov 2013
Posts: 3204, Topics: 83
Location: Satu Mare

Reputation: 1164.5
Votes: 319

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-05-2014, 15:11:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Banat pentru "baricada".

Casuta vocala: aNgRy!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 16 May 2014 15:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 08-05-2024, 23:47:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x