User
Pass
2FA
 
 

Counter - Strike CenzuraH v2.5

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1064
CenzuraH

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2016 11:10)
Joined: 13 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 119.8
Votes: 5

Post Posted: 20-05-2014, 07:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : Counter - Strike CenzuraH v2.5

Autor : CenzuraH

Modificari :

  • Half-life scos din client.
  • Modele clasice & Fps .

    FPS Models
  • Texturi pereti default.
  • Update commandmenu.

    Imagine
  • Meniu joc ca in v2.0 + bg. nou.

    ScoreBoard
    Console
    NewGame Start
  • Program de mapping, sprite reader, wad maker, demo freak incluse in client.
  • Modele playeri default.
  • Sprites default.
  • Sunete default.
  • Bhop-ul se poate activa din commandmenu, cat si din consola tastand comanda /bhop.
  • Tastand /bind puteti vedea setarile acestui client.
  • Am facut un fisier de resetare config ( userconfig.cfg & config.cfg ), in caz ca primiti vreo comanda sa puteti revenii la setarile normale ale clientului, iar config-ul nu este pe read only, deci setarile se salveaza.
  • Am adaugat la new game ( lan ) 5 moduri cs 1.6 - RESPAWN, ZOMBIE, ALIEN VS HUNTER, LJSTATS ( jumpstats ), WALLBANG TRAINER ( pentru playerii proof ) care se pot juca cu booti. In folderul principal aveti folderul pentru fiecare mod, dar cititi instructiunile, pe care la gasiti tastand /mod in consola.

    Zombie Mod
    Alien Mod
  • Nu contine bind-uri cu reclame, redirecte sau alte rahaturi.


Cand apare fereastra de CD KEY, in toate casutele puneti AAAA

Daca fereastra de CD Key nu se deschide, bagati in consola comanda
cd 5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

Download


Nu vreau sa aud comentarii gen, apar reclame la new game, deci nu e facut de tine. Nu am stat sa modific si pluginurile, l-am facut incat sa mearga fara probleme si atat.

Astept pareri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 20-05-2014, 11:02:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce copii cs-uri dupa net pui numele tau si zici ca sunt facute de tine. E plin de erori( nu se incarca arma daca ramai fara gloante, se inchide singur cs-ul cu eroarea msg_one_reliable with no target entity si care or mai fi). Ai spus ca e sters half life si nu te contrazic dar nu l-ai sters din kitul pe care l-ai pus pe forum, poate in alta parte.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CenzuraH

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2016 11:10)
Joined: 13 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 119.8
Votes: 5

Post Posted: 20-05-2014, 11:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-P!C@- wrote:
Nu inteleg de ce copii cs-uri dupa net pui numele tau si zici ca sunt facute de tine. E plin de erori( nu se incarca arma daca ramai fara gloante, se inchide singur cs-ul cu eroarea msg_one_reliable with no target entity si care or mai fi). Ai spus ca e sters half life si nu te contrazic dar nu l-ai sters din kitul pe care l-ai pus pe forum, poate in alta parte.


Amice, esti paralel cu teava de gaz si-mi lasi reply aici, e modificat de la un cs original, nu-mi spune ca tu esti maestru si faci un cs de la 0, spune-mi ce erori are, esti singurul care spune ca a gasit erori. Ai dat reply si la v2.0, treaba ce ti se intampla la new game e un crash. Pentru asta intra in Start > run > regedit> HKEY_CURRENT_USER > Software si stergi valve de acolo. Intri in joc si apare caseta CD key, introduci AAAA in toate casutele si gata. Crash-ul este pentru ca probabil ai si steam sau alta versiune de non steam in pc si se incurca registrele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 27 April 2015 19:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-09-2024, 17:29:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x