User
Pass
2FA
 
 

Feedback [Event] Good Old Times
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message3101
CRAPUL!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2015 07:56)
Joined: 22 Apr 2013
Posts: 14, Topics: 9
Location: Turnu Magurele,Teleorman

Reputation: 32.3
Votes: 20

 
Post Posted: 01-06-2014, 19:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Pentru cei care voteaza din burta, daca nu dati un argument bun, degeaba votati ca nu se va lua in considerare.


Si celor care dau Pro tot din burta fara un argument dc li s-ar lua in considerare ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Robert_2001

[LeGeNDaRy]



Status: Offline
(since 28-12-2019 10:52)
Joined: 03 Aug 2012
Posts: 2632, Topics: 71
Location: Onesti

Reputation: -12.8
Votes: 184

     
Post Posted: 01-06-2014, 20:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CRAPUL! wrote:
Paragon wrote:
Pentru cei care voteaza din burta, daca nu dati un argument bun, degeaba votati ca nu se va lua in considerare.


Si celor care dau Pro tot din burta fara un argument dc li s-ar lua in considerare ?

Te doare capul ? A zis clar NEO ca nu sunt luate in considerare voturile PRO/CONTRA fara sa argumentezi de ce votezi pro/contra dar e greu sa citesti si primul lui post . Nu mai posta inca o data dupa mine ( presimt ca o vei face iar .. ) .

Cu toate ca la inceput am fost pro .. am vrut sa vad cum va fi si ce urmari va avea evetul. Cele 3 zile, au fost frumoase, in amintirea anilor trecuti dar nu indeajuns de frumoase pentru a continua cu inca o saptamana - ... Cum toti am muncit si am facut level mai mare , acum ne putem distra si noi, cum de altfel vor face toti cand vor avea level mare. Mi s'a parut o oportunitate buna pentru cei de level mic, pentru a scapa de stresul celor cu level mare, atat cat si pentru cei cu level mare pentru a vedea cum a fost serverul la inceput. Aceste 3 zile cred ca au fost suficiente, prin urmare, sunt contra maririi event'ului la 1 saptamana.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 02-06-2014, 05:47:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CRAPUL! wrote:
Paragon wrote:
Pentru cei care voteaza din burta, daca nu dati un argument bun, degeaba votati ca nu se va lua in considerare.


Si celor care dau Pro tot din burta fara un argument dc li s-ar lua in considerare ?

Pe tine sa nu te aud ca comentezi ca si asa votezi din burta pt +1 mai mult, citeste cu atentie ce am zis la inceput inainte sa tastezi prostii.

@Mai las azi si maine topicul in caz ca cnv mai vrea sa voteze, desigur ca intre timp se mai poate vota, si chiar si cei care au votat mai pot aduce cv argumente, pentru ca unii au votat ca nu vor prelungire, dar nu am vazut sa voteze ca nu mai vor deloc in viitor si ma gandeam ca anumite sugestii in plus pentru viitor nu ar strica, preventiv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BeBe;x

[>>>Mannschaft]



Status: Offline
(since 18-02-2018 12:03)
Joined: 20 Nov 2013
Posts: 5051, Topics: 154
Location: Echtilion

Reputation: 892.7
Votes: 149

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-06-2014, 14:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu spun PRO deoarece eu fara GM pe perioada eventului timp de 3 zile am facut 2k credite. Good work NEO.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 03-06-2014, 19:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa, in mare parte voturi negative, care mai mult se invart in mare parte in jurul vitezei si antidotului, posibil ca nu multi s-au obisnuit cu vremurile vechi. Oh well, event ca asta nu stiu daca va mai fi, poate cv asemanator, vedem pe parcurs.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 03 June 2014 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 03-10-2024, 21:31:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x