User
Pass
2FA
 
 

Intrebari legate de joc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1298
DhaAlekz

[Brain Damaged]



Status: Offline
(since 10-09-2018 19:28)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 2445, Topics: 107
Location: Pe net

Reputation: 78.9
Votes: 82

         
Post Posted: 09-06-2014, 23:17:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut ca sunt multi care nu stiu unde cade ceva, unde cade altceva, sau unde sa creasca si cum. Asa ca m-am gandit sa fac topicul acesta unde sa puteti intreba orice legat de game-play.

Intrebari uzuale:

Unde dropez otel/arme de 65?
Armele de 65 si otelurile se pot dropa la metine de 90 din padurea rosie, la vrajitoarea de gheata (bossul din V3), la generalul yonghan (bossul din V4), dragonul albastru (Beran-Setaou), Azrael (Catacomba diavolului) si Regina Paianjen (cea din SD3 - intrare prin V2).

De ce nu merge NPC-ul pentru harti speciale, cel de la intrarea in V3 si de ce ma scoate din SD3, chiar daca am capul auriu?
NPC-ul pentru harti speciale, cat si cel de la intrarea in V3, are setata o limita de level, pentru a evita intrarea prematura a jucatorilor in acele harti. De asemenea, SD3 este un dungeon creat special pentru jucatorii de nivel mai mare, regina paianjen avand un damage mai mare decat ceilalti bossi.
Limita de level pentru aceste harti este de:
  • 75 - intrare V3
  • 95 - NPC harti speciale
  • 85 - SD3 si Catacomba Diavolului


Unde pot dropa otravita, chakrame, sau alte arme de 75?
Aceste arme pot fi dropate din cuferele albastre de la bossii cu un grad mai mare de dificultate (azrael, dragon, reaper).

Ca sa evoluez/plusez accesoriile/itemele beta am nevoie de ceva iteme noi (amuleta veche, monoclu rosu, ornamente etc). De unde pot face rost de ele?
Aceste iteme noi pot fi dropate astfel: amuleta veche si monoclu rosu - Azrael si bossii din mapele speciale; ornamentele si restul itemelor de up - mobii din mapele speciale (incluzand bossii).

Daca mai aveti alte intrebari legate strict de game-play, nu ezitati sa le adresati in acest topic.


Best War3FT server: war7.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 13:29:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x