User
Pass
2FA
 
 

Recrutari [ 5.4.8 ]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message68627
Maximilyan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2015 11:45)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 33, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 164.3
Votes: 5

 
Post Posted: 12-06-2014, 15:45:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1:Nume In-Game : Maxxiy
2:Varsta: 20
3:Ora de culcare aprox` : 2-3
4:Clasa & Spec (Ms`+Off`) : feral dps /guardian
5:Ilvl : 387
6:Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maxxiy
7:Profesii (Sa fie full) : momentan nu am
8: De cat timp joci wow + /played : wow joc de vreo 4-5 ani
9:Experienta cu clasa curenta : cu druidul in jur de 1 an , iar pe feral(main specul meu actual) de cand este cata bagat
10:Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4 0 6 tot ce era bagat pe freakz ,iar pe 4.3.4 stiu toate scripturile inafara de warmaster HC si asta deoarece nu am avut o guilda de progres inca, dar sper sa gasesc una si sa demonstrez ca nu mananc ***** - (scuzati limbajul)
11:Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Chestia este ca m-am apucat la alianta de curand si nu am fost decat intr-o singura guilda(Anarchy) dar care nu ofera nici un fel de progres
12:De ce Equinox : Sunteti una din putinele guilde cu progres de la alianta , iar eu caut o guilda linistita cu raidurile puse in ordine si in care sa pot progresa

PS:Daca imi acordati o sansa promit sa nu dezamagesc -

Multumesc anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 12-06-2014, 18:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maximilyan wrote:
1:Nume In-Game : Maxxiy
2:Varsta: 20
3:Ora de culcare aprox` : 2-3
4:Clasa & Spec (Ms`+Off`) : feral dps /guardian
5:Ilvl : 387
6:Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maxxiy
7:Profesii (Sa fie full) : momentan nu am
8: De cat timp joci wow + /played : wow joc de vreo 4-5 ani
9:Experienta cu clasa curenta : cu druidul in jur de 1 an , iar pe feral(main specul meu actual) de cand este cata bagat
10:Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : pe 4 0 6 tot ce era bagat pe freakz ,iar pe 4.3.4 stiu toate scripturile inafara de warmaster HC si asta deoarece nu am avut o guilda de progres inca, dar sper sa gasesc una si sa demonstrez ca nu mananc ***** - (scuzati limbajul)
11:Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Chestia este ca m-am apucat la alianta de curand si nu am fost decat intr-o singura guilda(Anarchy) dar care nu ofera nici un fel de progres
12:De ce Equinox : Sunteti una din putinele guilde cu progres de la alianta , iar eu caut o guilda linistita cu raidurile puse in ordine si in care sa pot progresa

PS:Daca imi acordati o sansa promit sa nu dezamagesc -

Multumesc anticipat


Acceptat pentru teste.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hendless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2014 18:07)
Joined: 06 Jun 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 2

 
Post Posted: 12-06-2014, 19:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Hendless
Varsta: 16 ani
Ora de culcare aprox` : 23:30
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : DK Blood sau Frost
TS ON?: DA
Ilvl : 397 pvp 395 pve(dps) 398 pve (tank)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hendless
Profesii (Sa fie full) : Blacksmith si mining sunt full
De cat timp joci wow + /played : 2 ani
Experienta cu clasa curenta : 1.5ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am avut cont official pe blizzard dar din cauza unei gauri financiare nu am mai putut juca acolo si de accea am fost nevoit sa revin pe freakz
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :
De ce Equinox : Pt am auzit de la un prieten ca este o guilda foarte amabila si sociala

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jinxed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2018 23:49)
Joined: 01 Mar 2014
Posts: 6, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 12-06-2014, 19:34:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Hendless
Varsta: 16 ani
Ora de culcare aprox` : 23:30
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : DK Blood sau Frost
TS ON?: DA
Ilvl : 397 pvp 395 pve(dps) 398 pve (tank)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hendless
Profesii (Sa fie full) : Blacksmith si mining sunt full
De cat timp joci wow + /played : 2 ani
Experienta cu clasa curenta : 1.5ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am avut cont official pe blizzard dar din cauza unei gauri financiare nu am mai putut juca acolo si de accea am fost nevoit sa revin pe Freakz
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :
De ce Equinox : Pt am auzit de la un prieten ca este o guilda foarte amabila si sociala

Acceptat pentru teste!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ziback

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2014 09:59)
Joined: 13 Jun 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 43
Votes: 1

 
Post Posted: 13-06-2014, 23:35:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Ziback
Varsta: 16
Ora de culcare aprox` : In jur de 12-2 noaptea
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid Feral dps(fara off)
TS ON?: Normal
Ilvl : 398
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ziback
Profesii (Sa fie full) : LW si JC
De cat timp joci wow + /played : De 4 ani
Experienta cu clasa curenta : Joc feral de pe Lich King si stiu absolut totul despre feral dps si tank
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Toti bossii din ds pe normal si pe hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Am fost tot in Equinox dar ma nu am mai intrat din cauza unor probleme personale si era normal sa primesc kick.
De ce Equinox : Cum am mai spus tot de acolo vin si mi-au placut raidurile cu guilda in plus nimeni nu a fost favorizat gen sa primeasca iteme in plus sau ceva de genu si de la inceput guilda a fost numai cu oameni seriosi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Replicant

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2019 12:30)
Joined: 29 Oct 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 4

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 13-06-2014, 23:37:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Ziback
Varsta: 16
Ora de culcare aprox` : In jur de 12-2 noaptea
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid Feral dps(fara off)
TS ON?: Normal
Ilvl : 398
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ziback
Profesii (Sa fie full) : LW si JC
De cat timp joci wow + /played : De 4 ani
Experienta cu clasa curenta : Joc feral de pe Lich King si stiu absolut totul despre feral dps si tank
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Toti bossii din ds pe normal si pe hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Am fost tot in Equinox dar ma nu am mai intrat din cauza unor probleme personale si era normal sa primesc kick.
De ce Equinox : Cum am mai spus tot de acolo vin si mi-au placut raidurile cu guilda in plus nimeni nu a fost favorizat gen sa primeasca iteme in plus sau ceva de genu si de la inceput guilda a fost numai cu oameni seriosi.

Acceptat ! w/s me in game !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 14-06-2014, 01:14:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Replicant wrote:
Nume In-Game : Ziback
Varsta: 16
Ora de culcare aprox` : In jur de 12-2 noaptea
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid Feral dps(fara off)
TS ON?: Normal
Ilvl : 398
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ziback
Profesii (Sa fie full) : LW si JC
De cat timp joci wow + /played : De 4 ani
Experienta cu clasa curenta : Joc feral de pe Lich King si stiu absolut totul despre feral dps si tank
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Toti bossii din ds pe normal si pe hc doar yor si morchock
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Am fost tot in Equinox dar ma nu am mai intrat din cauza unor probleme personale si era normal sa primesc kick.
De ce Equinox : Cum am mai spus tot de acolo vin si mi-au placut raidurile cu guilda in plus nimeni nu a fost favorizat gen sa primeasca iteme in plus sau ceva de genu si de la inceput guilda a fost numai cu oameni seriosi.

Acceptat ! w/s me in game !


Intai leagati conturile .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Draienelu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2016 05:31)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 6, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 34.5
Votes: 1

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-06-2014, 11:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Draienelu
Varsta: am 15 ani
Ora de culcare aprox` : 10-12
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Shaman Resto imi cunosc foarte bine spellurile si combourile desigur!Pot spune ca sunt in stare de orice!
TS ON?: Mai tot timpul stau pe ts ,desigur nu pot juca fara sa vorbesc pe ts mai ales in raiduri sau chestii de genu
Ilvl : Am 393ilvl
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Draienelu
Profesii (Sa fie full) : Inscription si Herbalism
De cat timp joci wow + /played : Joc wow de la inceputul LICH KING si sincer sa fiu mi-a placut tare mult.
Experienta cu clasa curenta : Am ajuns sa-mi cunosc foarte bine clasa si cred ca ma pot descurca in oricesituatie . Ador healerul este clasa mea favorita!
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Cel mai mare progres al meu a fost sa ajung la numarul de 30 de charactere de lvl 85 destul de bunicele fiecare ,cu toate ca acum s-au dus multe de rapa am ramas cu amintiri!
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Mi-au plecat toti prietenu n-am mai fost in stare de nimika cu toti oamenii care nu cunosteau bine teritoriul si a fost un dezastru!
De ce Equinox : Din cate am inteles este o guilda foarte buna , toti se inteleg de minune si nu cred ca voi avea probleme acolo!


Sper sa fiu admis -
Nu va voi dezamagi! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 15-06-2014, 11:33:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Draienelu wrote:
Nume In-Game : Draienelu
Varsta: am 15 ani
Ora de culcare aprox` : 10-12
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Shaman Resto imi cunosc foarte bine spellurile si combourile desigur!Pot spune ca sunt in stare de orice!
TS ON?: Mai tot timpul stau pe ts ,desigur nu pot juca fara sa vorbesc pe ts mai ales in raiduri sau chestii de genu
Ilvl : Am 393ilvl
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Draienelu
Profesii (Sa fie full) : Inscription si Herbalism
De cat timp joci wow + /played : Joc wow de la inceputul LICH KING si sincer sa fiu mi-a placut tare mult.
Experienta cu clasa curenta : Am ajuns sa-mi cunosc foarte bine clasa si cred ca ma pot descurca in oricesituatie . Ador healerul este clasa mea favorita!
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Cel mai mare progres al meu a fost sa ajung la numarul de 30 de charactere de lvl 85 destul de bunicele fiecare ,cu toate ca acum s-au dus multe de rapa am ramas cu amintiri!
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Mi-au plecat toti prietenu n-am mai fost in stare de nimika cu toti oamenii care nu cunosteau bine teritoriul si a fost un dezastru!
De ce Equinox : Din cate am inteles este o guilda foarte buna , toti se inteleg de minune si nu cred ca voi avea probleme acolo!


Sper sa fiu admis -
Nu va voi dezamagi! -


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
H3r0.!N

[Spaima strabunicilor]



Status: Offline
(since 25-12-2015 08:50)
Joined: 17 May 2012
Posts: 1022, Topics: 13
Location: Genesis

Reputation: 252.2
Votes: 25

 
Post Posted: 16-06-2014, 18:33:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Dankte
Varsa: 18 ani
Ora de culcare aprox` : 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Unholy Death Knight (fara off)
TS ON?: Activez cand se cere.
Ilvl : 395
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dankte
Profesii (Sa fie full) : Mining si Jewelcrafting
De cat timp joci wow + /played : 1 an jumatate
Experienta cu clasa curenta : Am cam un an de cand joc cu Death Knight si stiu ce trebuie sa fac.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Am inceput cu 4.3.4 si pana acum am 5/6 Dragon Soul Normal
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Nu am progresat destul in ea si doresc sa progresez in acest guild.

Multumesc anticipat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hops

[Tatic]



Status: Offline
(since 23-01-2022 05:05)
Joined: 25 Oct 2012
Posts: 522, Topics: 24
Location: Stormwind

Reputation: 835.3
Votes: 36

Post Posted: 16-06-2014, 19:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

H3r0.!N wrote:
Nume In-Game : Dankte
Varsa: 18 ani
Ora de culcare aprox` : 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Unholy Death Knight (fara off)
TS ON?: Activez cand se cere.
Ilvl : 395
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dankte
Profesii (Sa fie full) : Mining si Jewelcrafting
De cat timp joci wow + /played : 1 an jumatate
Experienta cu clasa curenta : Am cam un an de cand joc cu Death Knight si stiu ce trebuie sa fac.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : Am inceput cu 4.3.4 si pana acum am 5/6 Dragon Soul Normal
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Nu am progresat destul in ea si doresc sa progresez in acest guild.

Multumesc anticipat.


Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Episcopul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2020 06:05)
Joined: 02 Sep 2013
Posts: 76, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 108.8
Votes: 16

 
Post Posted: 17-06-2014, 12:10:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Episcop
Varsta: 21
Ora de culcare aprox` : 24 - 1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Priest Holy / Shadow
TS ON?: Da
Ilvl : 400
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Episcop
Profesii (Sa fie full) : Enchanting / Tailoring
De cat timp joci wow + /played : De pe vanilla, 21 zile
Experienta cu clasa curenta : Joc de pe wotlk priest
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : warmaster,yor,morchok pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : am plecat cu un prieten din ea
De ce Equinox : vreau progres



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Replicant

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2019 12:30)
Joined: 29 Oct 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 4

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2014, 12:14:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Episcop
Varsta: 21
Ora de culcare aprox` : 24 - 1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Priest Holy / Shadow
TS ON?: Da
Ilvl : 400
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Episcop
Profesii (Sa fie full) : Enchanting / Tailoring
De cat timp joci wow + /played : De pe vanilla, 21 zile
Experienta cu clasa curenta : Joc de pe wotlk priest
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : warmaster,yor,morchok pe hc
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : am plecat cu un prieten din ea
De ce Equinox : vreau progres
__________________________

Acceptat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
starfoxi19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-05-2020 10:56)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 59, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 40.9
Votes: 10

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2014, 14:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1:Nume In-Game : Leyarra (aka Foxii)
2:Varsta: 17
3:Ora de culcare aprox : 10.30pm
4:Clasa & Spec (Ms+Off`) : resto/tank
5:Ilvl : 398/395
6:Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Leyarra
7:Profesii (Sa fie full) : Alchemy
8: De cat timp joci wow + /played : ~3 ani (stiu ca scrie 19d played,dar dudu a devenit recent main-ul meu)
9:Experienta cu clasa curenta : ~1 an
10:Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz ? : De pe 4.0.6 nimic,deoarece am facut o pauza.In rest,progres full hc in afara de warmaster
11:Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Motive personale
12:De ce Equinox : Sunt serioasa,si caut o guilda unde sa pot comunica(in privinta raidurilor) si socializa.Equinox e o guilda potrivita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Replicant

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2019 12:30)
Joined: 29 Oct 2013
Posts: 30, Topics: 4
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 4

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-06-2014, 14:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

starfoxi19 wrote:
1:Nume In-Game : Leyarra (aka Foxii)
2:Varsta: 17
3:Ora de culcare aprox : 10.30pm
4:Clasa & Spec (Ms+Off`) : resto/tank
5:Ilvl : 398/395
6:Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Leyarra
7:Profesii (Sa fie full) : Alchemy
8: De cat timp joci wow + /played : ~3 ani (stiu ca scrie 19d played,dar dudu a devenit recent main-ul meu)
9:Experienta cu clasa curenta : ~1 an
10:Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz ? : De pe 4.0.6 nimic,deoarece am facut o pauza.In rest,progres full hc in afara de warmaster
11:Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Motive personale
12:De ce Equinox : Sunt serioasa,si caut o guilda unde sa pot comunica(in privinta raidurilor) si socializa.Equinox e o guilda potrivita.


Acceptata!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 29-03-2024, 01:09:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x