User
Pass
2FA
 
 

RECRUT PVE

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message804
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 13-06-2014, 20:44:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:
1.Paladin Holy/prot
2.Shmy Elemnetal
3.Warlock Affi/destro/Demo
4.Rogue Combat
5.Dk blood/unholy/frost
6.Mage Fire
7.Druid Resto/Balance/Feral
8.Prist Holy/Shadow
9.Hunter Bm/Sv/MM
10.Warrior Prot

Se pot face exceptii in caz de high skill si gear



[color=darkred]Inainte sa aplici pentru Hemorrhage este bine sa stii urmatoarele:


1 În HEM ne bazam pe efortul colectiv ,adica toata lumea isi da silinta la raid.

Acest lucru fiind cel mai important,unde doar 1 se chinuie si ceilalti freaca menta nu iese nimic,de aceea nu dorim sa avem de a face cu asemenea persoane.

2.RESPECTUL
Tot odata oferim si cerem respect,nu dorim sa avem de a face cu persoane care trec peste orice fel de regula si fac totul de capul lor.

3.SKILL>GEAR
Nu punem neaparat accent pe gear! Trebuie doar sa fii foarte bun pe clasa ta.

4.SOCIABILITATEA
In Hem punem accent foarte mult pe sociabilitate/intelegere aceste fiind conditii OBLIGATORII,certurile se sanctioneaza rapid si se rezolva doar cu GKICK


5.Suferinta se plateste
Des am intalnit la high gear persoane care se cred foarte bazate si comenteaza cam la orice le spui ,acestea nu au ce cauta la noi,suntem pasnici si o societate calma si nu avem nevoie de teribilisti,mai pe scurt nu avem nevoie de persoane care sufera in guilda



DACA CREZI CA RESPECTI SI INDEPLINESTI ACESTE CONDTII+ REGULAMENTU GUILDEI SI ORA DE RAID POTI SA FACI APLICATIE

note*//Iti garantam ca in Hemorrhage vei lega prietenii care cu singuranta nu le vei uita!


Nu uita sa citesti regulamentu inainte de aplicatie.

Model Aplicatie

1. Nume real:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
4. Clasa:
5. Main Spec/OFF spec:
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done PVE Training Dummy Boss, own buffs, no food, no flasks, no scrolls.:


Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.
OBLIGATORIU UN MICROFON FUNCTIONAL + ts3
Contul de pe forum sa fie legat de cel din joc!
ILVL MiN 397 /se pot face si exceptii


Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
troxon(pack),mafiotull,lupinschi


Last edited by pack on 29-06-2014, 16:10:09; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cripz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 10:08)
Joined: 07 Jul 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

     
Post Posted: 20-06-2014, 19:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume real: Iulian
2. Varsta: 17
3. Localitate: Flamanzi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) foarte mult
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retry / holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Enchiridion
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/zqva8L0.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum: de ce am ales acest spec ? Hm!? imi place dps si paladinu da ceva dmg -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Fiecare joaca cum a invatat din guide alte cunostinte incercari etc.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC am facut pvp woltk nu am jucat , am jucat un pic pe 4.0.6 si pe urma pe 4.3.4 pvp o perioada dar nu pe paladin pe dk . si de ceva timp pve .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SoD MysticalZ Keeper of Somenthing
12. Detalii PC***. http://i.imgur.com/FOITCiB.png
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Prieteni noi , progres fun etc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) imi place sa petrec timpul in fata pc-ului cand e vreme naspa .. imi place sa ies in club sa ma distrez , sa ma uit la desense - - , sa desenez ,
15. Alte mentiuni: -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done Training Dummy nu cel heroic own buffs, no food, no flasks, no scrolls.: http://imgur.com/EjU19fS sper ca e bine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mutilation
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-07-2014 08:03)
Joined: 12 Nov 2012
Posts: 17, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 3

 
Post Posted: 21-06-2014, 10:01:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 04-07-2014, 09:33:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume real:Mircea
2. Varsta:23
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):depinde cum lucrez....2-3 ore
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Resto/balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ciulinul
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:Datorita faptului ca este una dintre cele mai importante roluri in raid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).pe cata valorile ideale pe resto sunt spirit 2500 , haste 2005 si full mastery(din cate am inteles si la 1850 haste da acelasi tickuri ca si la 2005 ...o fi ceva buguit)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).pei am inceput de pe 4.0.6 pe cataclysm cu guilda specii unde farmam tot pe hc pe 10 si 25 pana sa despartit la finalul patch-ului si intra 4.3.4 ...atunci un grup am plecat la alianta in opus dei unde am facut progress full(hagara scriptat)....pe care am plecat de acolo si grupul acesta ne-am facut guilda Limited Edition si faceam full 10hc(zoon inclus pe vremea aia deabia il bagase)....si ne-am cam saturat pe freakz si am fugit toti pe blizz...eu in general mai joc pe freakz findca este inca cataclysmul si imi aminteste de vremea de pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Specii(sa spart), Opus dei(certuri cu niste offiteri pe vremea aia) , DarkLegion(sa rupt in 2 ..jumate in sublime , jumate limited edition), Limited edition(sa spart, am fugit toti pe blizz)
12. Detalii PC***.Amd Athlon dual core 5000+ 2.2 ghz,Nvidia Gforce 8400 gs,ram 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?doresc sa fac progress cu o guilda noua -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Lucrez in general si intru doar la raiduri.
15. Alte mentiuni:-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done PVE Training Dummy Boss, own buffs, no food, no flasks, no scrolls.:-




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 04-07-2014, 11:32:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted /w troxon in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 22:21:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x