User
Pass
2FA
 
 

Ce ati spune despre 1x?
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts

1x Realm
Pro
45%
 45%  [ 20 ]
Contra
54%
 54%  [ 24 ]
Total Votes : 44

Author Message1768
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-06-2014, 17:32:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu pe blizz daca nu aveam rdf de la low level si bgs ma opream din facut level si cred ca imi luam character boost, dar asa, la lvl 10 dai join la bg si te baga in ~ 5 minute, la rdf la level 15 in 2 minute sunt 3 dps si 1 healer cel putin in que...

te plictisesti de facut questuri mereu, aproape am facut loremaster in eastern kingdoms pe blizz si vreti 1x DOAR din questuri sau 1-2 rdf-uri pe Freakz...

sa-si mai revina serveru si poate o sa se faca rate modificabile pe genesis si exodus, adica atunci cand ai chef sa faci un char lvl 85 cu x1 exp rate gained sa fie x1 de la lvl 1 nu de la 80 cum e acum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wipe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-06-2022 20:34)
Joined: 05 Jul 2012
Posts: 12606, Topics: 645
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 21726.8
Votes: 431

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-06-2014, 17:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E posibil ca momentan sa nu fie foarte populat, dar sa nu uitam ca erau vremuri cand stateam 15 minute in queue sa intram pe server (care ati prins) si orice e posibil in viitorul apropiat. Nu exista un server romanesc mai bun ca freakz si probabil nici nu va exista. Pe un nou patch, cand tot ce avem acum e nul, se poate face o asemenea modificare, in caz ca se doreste.

+ Majoritatea partilor din Lore si Dungeons & Raids functioneaza pe freakz (daca nu chiar toate la anumite levele) deci e ok.

nseries wrote:
eu pe blizz daca nu aveam rdf de la low level si bgs ma opream din facut level si cred ca imi luam character boost, dar asa, la lvl 10 dai join la bg si te baga in ~ 5 minute, la rdf la level 15 in 2 minute sunt 3 dps si 1 healer cel putin in que...


Eu am facut pe blizz level din questuri pana la 10, BG-uri pana la 15 si de la 15 doar dungeons pana la 80, a fost foarte tare, aveam cu cine face. Ideea e ca daca toata lumea e pe aceasi rata, automat sunt obligati sa se conformeze.



Don't touch this

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-06-2014, 19:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tompiing wrote:
E posibil ca momentan sa nu fie foarte populat, dar sa nu uitam ca erau vremuri cand stateam 15 minute in queue sa intram pe server (care ati prins) si orice e posibil in viitorul apropiat. Nu exista un server romanesc mai bun ca freakz si probabil nici nu va exista. Pe un nou patch, cand tot ce avem acum e nul, se poate face o asemenea modificare, in caz ca se doreste.

+ Majoritatea partilor din Lore si Dungeons & Raids functioneaza pe freakz (daca nu chiar toate la anumite levele) deci e ok.

nseries wrote:
eu pe blizz daca nu aveam rdf de la low level si bgs ma opream din facut level si cred ca imi luam character boost, dar asa, la lvl 10 dai join la bg si te baga in ~ 5 minute, la rdf la level 15 in 2 minute sunt 3 dps si 1 healer cel putin in que...


Eu am facut pe blizz level din questuri pana la 10, BG-uri pana la 15 si de la 15 doar dungeons pana la 80, a fost foarte tare, aveam cu cine face. Ideea e ca daca toata lumea e pe aceasi rata, automat sunt obligati sa se conformeze.

Cand o sa ai 10k playeri pe server atunci poti deschide topicuri despre deschiderea mai multor servere.
Cat despre mist of pandaria rata x1, deja e de ***** pve cat si pvp, sa le mai pui playerilor sa faca leveling greu..ramai cu 200 playeri pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 13 hours ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 16-06-2014, 19:40:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa facem asta, e un server privat, nu e nevoie sa stai 10 ani sa ajungi la 85.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 16 June 2014 17:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 18-06-2024, 04:42:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x