User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie admin easy way

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1275
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 20-06-2014, 19:21:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : Syncro
Numele adminului reclamat : easy way
Data si ora : 20.06.2014 20:00
Motiv reclamatie : Abuz admin
Alte detalii : Abia intrasem pe server si erau 12-13 tero si 4 ct,iar eu am intrat ct. Apoi easy way m-a mutat spunand ca nu este loc. Am incercat sa ii explic ca nu este regula pe forum si ca nu are dreptul sa ma mute dar el o tinea pe a lui si spunea ca aceasta regula este si a fost pe forum,iar cand i-am spus sa mi-o arate,s-a facut ca ploua.
De fiecare data cand pe server sunt mai multi ct decat trebuie,se da war day si primii morti ies afara,iar el spunea ca nu se da nici-un war day.
In plus era un counter care nu avea microfon de la inceputul hartii (3 runde),playeri spuneau pe chat ca nu are microfon iar el nu lua nici o masura..in schimb ma muta pe mine la tero.
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) :



Last edited by Syncro96 on 20-06-2014, 20:08:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wayer69

[Crazy Psychologist]



Status: Offline
(since 29-11-2016 10:32)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 267, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 6

Post Posted: 20-06-2014, 19:36:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh doamne.....
1.Nu erau 12 -13 tero erau vreo 10 si erau 4 ct de la inceputul mapei
2.Reclamantul Synbcro a intrat dupa 5 min de la inceperea mapei si se baga ct desi cu tot cu el si cu ronaldo erau 9 t si 6 ct ,
3.I-am scos pe amundoi , Ronaldo nu s-a plans a tacut din gura , iar Syncro sar in sus sub pretextul ca el are slot si poate sa se bage la ct cand vrea , cum se vede eu i-am explicat ca daca sunt prea multi ct si putin tero , tu vi si te bagi ct si spui sa dam war day ca sa vedem cine iese este total gresit.
4.Cu joker nu am putut fi atent deoarce incercam sa-i explic frumos ce si cum.
5. alte dovezi care sa-mi sustina punctul de vedere si sa-mi dea dreptate :

http://www71.zippyshare.com/v/23101703/file.html
http://www71.zippyshare.com/v/60973688/file.html
http://www71.zippyshare.com/v/12442697/file.html
http://www71.zippyshare.com/v/14490187/file.html
http://www77.zippyshare.com/v/8534553/file.html

@Happy/CSL nu trebuie sa citesti tot ce-am scris Dovezile sunt de ajuns



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 20-06-2014, 19:41:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu erau 9 tero,si nici ca ar conta.
2. Nu inteleg ce voiai tu sa imi explici,ceva ce NU este in regulament?
3. In pozele tale se vede doar cum tu inventezi reguli.
4. Cum ai zis si tu,am intrat la 5 minute dupa inceperea hartii si in acel timp nu ai verificat daca toti CT au mic.
Daca ti-ai fi facut treaba de la inceput cum trebuia si l-ai fii scos pe acel player fara microfon,nu mai ajungeam aici.

Mai uita-te pe aici,poate tu vezi regula iar eu nu.
http://forum.wow-freakz.com/NOU-Regulament-jucatori-admini-t296459.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wayer69

[Crazy Psychologist]



Status: Offline
(since 29-11-2016 10:32)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 267, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 6

Post Posted: 20-06-2014, 19:49:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este adevarat ca "regula" nu se afla in regulament , dar am o intrebare atunci cand ai primit slot-ul ai realizat ca nu ar trebui sa faci abuz de acest acces , si cum a spus si happy admini nu sunt zei pe server ei doar au grija de el si se distreaza .

Deci automat , atunci cand te-ai bagat la ct cand erau putini tero si prea multi ct , indiferent ca altii se chinui de 1 ora sa intre tu te bagi acolo si astepti sa se da war day , sa campezi pe undeva , iar altii sa moara. Deci acesta se numeste abuz (intr-un fel sau altul)

Cand m-am uitat eu ultima oara era fd iar joker nu putea sa vb deoarece nu era simon , dupa accea ai aparut tu cu slotul tau mare si tare si ca poti sa faci ce vrei , Desi cand ai facut cererea banuiesc ca motivul tau pt slot a fost acela de a avea loc sa inti pe sv cand e plin si sa iei up si sa ai grija de el , nu sa te bagi la ct cand vor muschii tai.

Joker am vazut ca a dat day dupa day , nu a avut microfon si l-am scos imediat dupa cele intamplate desi era si helperul cryterion si ronaldo care ar fi trebui sa faca acest lucru cat timp eu eram atent altundeva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 20-06-2014, 20:01:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca te contrazici singur,

Wayer69 wrote:

2.Reclamantul Synbcro a intrat dupa 5 min de la inceperea mapei si se baga ct desi cu tot cu el si cu ronaldo erau 9 t si 6 ct ,


Sa inteleg ca un freeday dureaza 5 minute dupa tine,ok.

Chestia cu war day se da de mult timp,nu stiu unde erai in momentele alea. Confunzi abuzul cu avantajul de a avea slot. Eu nu am incalcat nici o regula intrand la ct in momentul respectiv,in schimb tu,facand ceva ce nu scria in regulament,da.

Nu stiu unde vrei sa ajungi,nu rezolvi nimic daca regulamentul este de partea mea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wayer69

[Crazy Psychologist]



Status: Offline
(since 29-11-2016 10:32)
Joined: 12 Jan 2014
Posts: 267, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 6

Post Posted: 20-06-2014, 20:13:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ....am uitat ca nu prea gandesti ..... Fd-ul nu dureaza 5 minute dar in 5 minute pot fi 2 zile cu fd daca imi aduc eu bine aminte.......si cand am spus abuz , m-am referit ca tie nu-ti pasa de altii care vor sa intre si ei ct , si ca cu toate ca nu e loc tu te incapatanezi si tot te bagi.....Asta va fi ultimul meu post aici doarece vad ca a devenit o cearta ce ar trbui sa o purtam in pm nu pe forum intr-o reclamatie .....sa asteptam sa vedem ce parere au si ceilalti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 20-06-2014, 22:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai scrieti romane ca nu stau sa citesc , scurt si la obiect .
@syncro daca vezi ca nu e loc nu te mai baga CT , nu mori o mapa T , nu se da war day ca aveti voi chef ct , nu trebuie o regula pe forum pt asta , se stie de mult.
Reclamatie nefondata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Syncro96

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 19:20)
Joined: 15 Apr 2014
Posts: 29, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 62.6
Votes: 10

Post Posted: 20-06-2014, 22:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geo_Cs1 wrote:
Nu mai scrieti romane ca nu stau sa citesc , scurt si la obiect .
@syncro daca vezi ca nu e loc nu te mai baga CT , nu mori o mapa T , nu se da war day ca aveti voi chef ct , nu trebuie o regula pe forum pt asta , se stie de mult.
Reclamatie nefondata.


Scriem exact ce s-a intamplat pe server,chiar daca tu le numesti "romane".Este datoria voastra sa le cititi indiferent cat de lungi sunt.
De ce sa ma bag Tero atata timp cat nu e nici-o regula?
Nu se da war day de cand?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 20-06-2014, 22:50:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A spus happy clar ca el nu citeste tot ce scri , scrie scurt si la obiect , altfel nici eu nu ma uit .
1. Nu intelegi ca se subintelege asta? Nu trebuie pusa o regula , cum playerii nu au loc ct cand sunt destui nici tu nu ai voie ct. (sunteti grei de cap ma)
2. Se da cand sunt de la inceputul mapei multi sau daca ies din tero pe parcurs nu ca vreti voi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 20-06-2014, 23:33:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, pot trage si eu o concluzie de aici? Desigur. Stiti care este? Aflati acum:
Voi doi aveti ceva de impartit unu cu altu. Syncro, microfonul tau se aude prost, iti spun de pe acum, de fiecare data cand tu esti CT eu prefer sa joc pe volume 0. Ai un microfon de ma irita efectiv, poate asta e un motiv in plus pentru care easy way a ales sa te mute special doar pe tine.
Ratia este de 1 CT la 3 T, adica: 9 T -> 3 CT; 12 T-4 CT; 15 T- 5 CT; si etc.
De multe ori la inceput de harta, sau pe parcurs...locurile sunt aglomerate, iar ratia este cu mult subclasata, ajungandu-se uneori la 6CT si 9 T, se poate intampla. Dar unele reguli sunt de bun simt, dai un day, si se muta, sau in unele cazuri cel cu microfonul prost/sau fara sau cel care e mai incepator. Faceti reclamatii din banalitati. Multe chestii se pot rezolva pe cai amiabile, dar cum voi sunteti crescuti probabil in jungla, nu puteti sa va intelegeti. Mereu alegeti calea cea proasta, si tot voi va intrebati de ce?...
Dupa parerea mea, reclamatie fara sens. Luati-va o camera si rezolvati-va problemele, incetati sa va mai "smardoiti" pe server.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Fantasy ;x, 15 August 2014 10:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 01:57:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x