User
Pass
2FA
 
 

Lipsa ss-uri

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1464
eMAX-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2009 13:06)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 19, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 02-08-2009, 13:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, acum cateva minute Liq mi-a facut un rand de ss-uri pe dust2. Bun, am intrat spectator, i-am dat id-ul, si, spre stupoarea mea, n-am gasit niciun ss in folder, iar acum am ban.
O dovada ar fi asta:

Dar stiu ca e indoielnica pentru voi. Va dau si cuvantul meu alaturi de ea.
Astept cu interes sa vad ce hotarare se va lua in acest caz -. Cod n-am folosit si nici nu o sa folosesc, pentru ca e inutil -.


eMAX- was here... left a headshot or two xD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CoCaCoLa

[Legalize <Marijuana>]



Status: Offline
(since 12-04-2012 08:39)
Joined: 01 Mar 2009
Posts: 834, Topics: 30
Location: Undeva in subteran

Reputation: 244.4
Votes: 8

 
Post Posted: 02-08-2009, 14:56:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

este aproape imposibil sa nuti apara pozele iar printu ala al tau nu dovedeste nimica puteai ur si simplu sa le stergi si sal faci;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Pepsi

[Liverpool F.C FaN :X]



Status: Offline
(since 08-05-2021 22:22)
Joined: 05 Feb 2007
Posts: 2586, Topics: 162
Location: Bucuresti

Reputation: 138.4
Votes: 9

 
Post Posted: 02-08-2009, 14:58:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam nasol...nush ce sa zic....toti playerii care nu au prezentat ssurile au primit ban....si ei ziceau la fel...nu cred ca se pot face exceptii....nu stiu ce sa zic....ai steam dar asta nu spune nimic pentru ca sunt coduri si pe steam....trebuia sa ai ssurile acolo....nu are cum sa nu fie acolo ..... cum te stiu eu pe tine as vota sa ti se scoata banul dar daca ai fii oricare alt player nici nu as mai sta la discutii...




In2 In2: Your username is: in2itiona
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eMAX-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2009 13:06)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 19, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 02-08-2009, 14:59:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tocmai d-aia am spus ca e o dovada indoielnica -. Si chiar nu mi-au aparut... N-aveam motiv sa sterg pozele pentru ca, daca jucam codat, acceptam consecintele, dar, cum nu s-a intamplat asta, infrunt sistemul cum pot, poate razbesc.
@Pepsi: sunt coduri si pentru CS @Steam on, dar ti se baneaza contul sau implicit jocul pe serverele VAC/VAC2, deoarece Valve face niste "sondaje" din cand in cand, scanand pc-urile utilizatorilor de Steam spre a avea in evidenta capabilitatile lor tehnice. In acea scanare e inclusa si o puricare anti-cod, iar atunci cad la datorie foarte multi. Nu e rentabil sa joci cu cod si sa iti cumperi licenta de CS la fiecare scanare Valve sau de fiecare data cand joci pe servere VAC. Nu am vrut sa scot in evidenta ca utilizez jocul cu licenta -.


eMAX- was here... left a headshot or two xD


Last edited by eMAX- on 02-08-2009, 15:07:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 02-08-2009, 15:05:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un search ai dat si tu?

sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eMAX-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2009 13:06)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 19, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 02-08-2009, 15:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

klesk wrote:
Un search ai dat si tu?

Am dat search, degeaba -. Unde-ar fi putut sa mi le puna in alta parte decat in D:\Steam\SteamApps\ak1ta_k1vu\counter-strike\cstrike ?


eMAX- was here... left a headshot or two xD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 02-08-2009, 15:13:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate am inteles ai mai fost "vizionat" si ti'au mai fost facute poze de vreo doua ori si ai iesit curat, asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri... ai adus niste argumente plauzibile.. mai vedem.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 02-08-2009, 15:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
din cate am inteles ai mai fost "vizionat" si ti'au mai fost facute poze de vreo doua ori si ai iesit curat, asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri... ai adus niste argumente plauzibile.. mai vedem.

Ce "argumente plauzibile"? Nu sunt SS-urile => le-a sters. Nu au cum sa nu apara. Ban.


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkantos

[Physicist]



Status: Offline
(since 13-09-2017 19:12)
Joined: 06 Jun 2008
Posts: 1356, Topics: 40
Location: Stockholm

Reputation: 419.2
Votes: 20

Post Posted: 02-08-2009, 15:32:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
felixcat wrote:
din cate am inteles ai mai fost "vizionat" si ti'au mai fost facute poze de vreo doua ori si ai iesit curat, asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri... ai adus niste argumente plauzibile.. mai vedem.

Ce "argumente plauzibile"? Nu sunt SS-urile => le-a sters. Nu au cum sa nu apara. Ban.


Pai da...cand or aparea ss-urile iei unban... -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 02-08-2009, 15:44:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
felixcat wrote:
din cate am inteles ai mai fost "vizionat" si ti'au mai fost facute poze de vreo doua ori si ai iesit curat, asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri... ai adus niste argumente plauzibile.. mai vedem.

Ce "argumente plauzibile"? Nu sunt SS-urile => le-a sters. Nu au cum sa nu apara. Ban.

"asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri" stai linistit nu sunt credul -
daca ce spune despre scanariile random facute pe steam este adevarat, exista un risc pt codati, isi pierd conturile, el sustine ca nu ar juca folosind coduri pt a nu pierde contul steam, este un argument normal dar binenteles ii lipsesc doveziile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 02-08-2009, 16:07:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe war3 nu avem VAC, deci poti sa intri cu cate coduri vrei, nu iei ban pe steam

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eMAX-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2009 13:06)
Joined: 17 Jun 2009
Posts: 19, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 02-08-2009, 16:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
Pe war3 nu avem VAC, deci poti sa intri cu cate coduri vrei, nu iei ban pe steam

Scanarea aia tot exista, si nu conteaza daca joci sau nu pe servere VAC, sistemul gaseste urmele de injectare in executabila -.
In fine, eu mi-am spus varianta mea de poveste, mi-am "construit o aparare", am alcatuit niste argumente care sunt ok, doar ca dovezile nu sunt deloc convingatoare, iar cuvantul meu de onoare poate nu e indeajuns pentru unele persoane. Ramane totul la latitudinea voastra, astept o decizie ferma din partea ownerilor. Pana atunci, voie buna!


eMAX- was here... left a headshot or two xD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
d1v1NEEE

[tzup-tzup]



Status: Offline
(since 24-08-2018 10:07)
Joined: 30 Apr 2008
Posts: 1577, Topics: 75
Location: Gaza

Reputation: 286.2
Votes: 44

 
Post Posted: 02-08-2009, 16:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
Shocker wrote:
felixcat wrote:
din cate am inteles ai mai fost "vizionat" si ti'au mai fost facute poze de vreo doua ori si ai iesit curat, asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri... ai adus niste argumente plauzibile.. mai vedem.

Ce "argumente plauzibile"? Nu sunt SS-urile => le-a sters. Nu au cum sa nu apara. Ban.

"asta nu inseamna totusi ca nu esti un jucator foarte capabil care stie cum sa foloseasca coduri" stai linistit nu sunt credul -
daca ce spune despre scanariile random facute pe steam este adevarat, exista un risc pt codati, isi pierd conturile, el sustine ca nu ar juca folosind coduri pt a nu pierde contul steam, este un argument normal dar binenteles ii lipsesc doveziile.


sunt coduri de steam si pentru vac2 si nu te baneaza , stai tu linistit



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 02-08-2009, 16:27:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eMAX- wrote:
Scanarea aia tot exista, si nu conteaza daca joci sau nu pe servere VAC, sistemul gaseste urmele de injectare in executabila -.

"sistemul" asta de care vorbesti se numeste VAC si e activ doar pe serverele cu, ai ghicit, VAC

eMAX- wrote:
In fine, eu mi-am spus varianta mea de poveste, mi-am "construit o aparare", am alcatuit niste argumente care sunt ok, doar ca dovezile nu sunt deloc convingatoare, iar cuvantul meu de onoare poate nu e indeajuns pentru unele persoane. Ramane totul la latitudinea voastra, astept o decizie ferma din partea ownerilor. Pana atunci, voie buna!

Cuvantul de onoare? Nu te cunoastem, nu iti forta norocul cu replici de genul.

Cum s-a zis deja, pana nu faci rost de screenshoturi, ramai cu ban. Cand ai facut rost de ele, deschizi alt topic. Subiect inchis


FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 02 August 2009 14:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 06-05-2024, 11:48:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x