User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1049
HartieJB

[Creep]



Status: Offline
(since 12-09-2019 11:34)
Joined: 10 May 2013
Posts: 628, Topics: 20
Location: MD

Reputation: -66.2
Votes: 18

 
Post Posted: 25-06-2014, 14:40:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele dumneavoastra : HaartieeTRUE
Numele adminului reclamat : Nitro_3D_Yakuza
Data si ora : 25 iunie.Ora 15:25,30..
Motiv reclamatie : Abuz de admin,nu stie sa se comporte ca un admin serios,kick,slap,gag pe motiv ca am anuntat CT ca el este la arme.Kick la unii playeri degeaba.Mereu are chef de glume,injuraturi.Neseriozitate.
Alte detalii : Va rog din suflet sa luati masuri cu acest admin.Inteleg ca este donator.Dar nici chiar asa nu se face.Vin doneaza totii copii,fac ce vor pe server.Si apoi cand intrebi unde-s playerii.Pleaca toti.Intrebatii pe alti admini vechi de 1 an 2 pe server.Cum era serverul inainte,si cum a scazut acum.Din ce cauza?Din cauza unor admini necapabili,care stie sa-si bata joc.
Dovada (se accepta doar print la consola / demo) : Aveti mai multe poze cum face abuz de slap,kick,injuraturi luate in gluma.Inteleg ca e gluma,mai uitete un pic pe ce loc este acest server in romania.Trebuie sa dam si noi dovada de seriozitate.Sa fim mai seriosi,sa nu ne dam de copii chiar daca suntem multi dintre noi.


Spoiler:


Nu m-am apucat sa fac demo cum injura uneori pe microfon.Am uitat sa fac poze cum ii dadu lu BlackMan kick.Admin intre admin.Apoi ii dadu voteban.Glumiti ma ca aveti voie.Doar ca cam intreceti masura cu injuraturile voastre prostesti.
Daca mai intilnesc din astea o sa dau edit.






Last edited by HartieJB on 25-06-2014, 18:38:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^RedRed^

[Joker]



Status: Offline
(since 09-09-2019 01:02)
Joined: 17 May 2014
Posts: 81, Topics: 17
Location: Slatina

Reputation: 78.5
Votes: 10

     
Post Posted: 25-06-2014, 14:53:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda... Chiar abuzeaza , M'ia dat ban pentru ca l'am facut "gras".
http://imgur.com/TGlxZ0t


Casuta vocala:RED
Reputatie+
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Khajiit

[Away]



Status: Offline
(since 01-04-2019 20:33)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 3428, Topics: 110
Location: Away for a long time.

Reputation: 48.4
Votes: 145

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  am-nevoie-de-iconite-la-profil 
Post Posted: 25-06-2014, 14:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu l-am intrebat pe Nitro, de ce se comporta asa, ca si eu am observat ca de gand e admin are o atitudine superioara, si mi-a zis ca inca n-am aflat ca in Romania banul vorbeste?. Deci cu asta ...s-a raspuns la tot. El face asa, abuzeaza,se crede zmeu, pentru ca i se permite. Da un ban si face pe smecherul pe server, cam asta e mentalitatea lui. Uita cand a primit interdictie si se ruga de noi sa-l reprimim pe server, acum, a donat si se crede superior tuturor, sau cel putin unora. Nu este frumos, nu este normal, dar eu n-am ce sa ii fac daca propun remove, primeste, si peste 3 zile el iar este admin. Spalati-va cu el pe cap, eu sunt satul sa vad cum apar donatori peste noapte si isi fac de cap si nimeni nu le zice nimic, sau daca sunt sanctionati, este doar asa de fatada.
Asta e serverul, asta e viata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nitro_3D_Yakuza
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-07-2014 09:18)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 111, Topics: 33
Location: La Tataia

Reputation: 30.9
Votes: 6

 
Post Posted: 25-06-2014, 15:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol mi-am dat 5 slap eram blocat in masina slap exe adi era in elicopter la 1 hp.Printu ala era la dantu el a zis marsi si eu marsi slap skaz era afk si iam dat slap sa vad daka misca

Posturi unite automat, 25-06-2014, 16:00:53

Si cu black el mi-a dat primu aia nu spuneti..

Posturi unite automat, 25-06-2014, 16:11:12

Red orice jicnire adimin se pedepseste cu ban 120 de min consulta rules


[IMG]http://i1275.photobucket.com/albums/y441/alexandrut12/MIgNpM3_zps47424fc8.gif[/IMG]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RedTubee

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2014 08:26)
Joined: 14 Nov 2013
Posts: 12, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 38.3
Votes: 1

   
Post Posted: 25-06-2014, 15:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happy si Crizzatu, imi pare rau ca ma bag in acest topic. Dar Hartie si Red au dreptate in legatura cu Nitro. Nitro de cand are V.I.P si admin-ul se crede tare , abuzeaza de kick, voteban si alte comenzi pe admini si pe jucatori.
Cand intru pe server si il vad, ies deoarece nu vreau sa am de aface cu el. Nu vreau sa-l vad cum comenteaza si cum se baga de fiecare data simon si nu lasa pe altii.
Eu respect server-ul si nu vreau sa se duca de rapa. Asta a fost tot, imi cer scuze din nou ca m-am bagat - -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CSL1

[A.C.A.B]



Status: Offline
(since 29-12-2015 11:46)
Joined: 24 Jan 2013
Posts: 4646, Topics: 224
Location: Braila

Reputation: 35.6
Votes: 161

 
Post Posted: 25-06-2014, 17:36:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza scuzele voastre, ultima data cand va spun sa nu mai interveniti voi.

Merita sa pierzi un minut din viata, decat sa pierzi viata intr-un minut!




JB.FREAKZ.RO
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HartieJB

[Creep]



Status: Offline
(since 12-09-2019 11:34)
Joined: 10 May 2013
Posts: 628, Topics: 20
Location: MD

Reputation: -66.2
Votes: 18

 
Post Posted: 25-06-2014, 18:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nitro_3D_Yakuza wrote:
Lol mi-am dat 5 slap eram blocat in masina slap exe adi era in elicopter la 1 hp.Printu ala era la dantu el a zis marsi si eu marsi slap skaz era afk si iam dat slap sa vad daka misca

Posturi unite automat, 25-06-2014, 16:00:53

Si cu black el mi-a dat primu aia nu spuneti..

Posturi unite automat, 25-06-2014, 16:11:12

Red orice jicnire adimin se pedepseste cu ban 120 de min consulta rules

Lol ti-ai dat slap? Vrei sa ne facem pe noi asa repede sa te scuzam etc? Nu.Noi nu sutem asa cum fa petreceti voi viata voastra,facand,ertand de fiecare data.
Invata sa fii linstit pe server,sa joci normal,sa nu ne faci pe noi sa nu ne mai placa serverul.Daca black ti-a dat primul atunci si tu trebuie sa-i dai sau cum? Il lasai in pace si ii faceai reclamatie.Sau vorbeai cu ghost/crizzatu.Cum sa inteleg ma? Era afk si i-ai dat slap sa vezi daca se misca.Exprima-te normal sa te intelegem.Si lu RedTube dc i-ai dat voteban? Pentru ca te-a numit ceva sau ti-o zis ceva de rau? Pentru asta se da gag.
Si te rog sa-mi pentru ce mi-ai dat mie gag pe 10 minute.Inveti comenzile pe sv sau iti place sa-ti bati joc. Thinking




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Fantasy ;x, 15 August 2014 10:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 19:17:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x