User
Pass
2FA
 
 

Reclamatii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message63458
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 25-06-2014, 20:41:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lOl ^_* wrote:
fara sa pui o poza cu suma transferata tot ce ai postat u pe aici este egal cu 0 , de aceea ai nevoie de chitanta

Ce pot spune, astept "chitanta" de la firma


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-06-2014, 22:09:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, posteaza dovada platii


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
enzo_98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-11-2019 09:54)
Joined: 18 Sep 2011
Posts: 3687, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 65.6
Votes: 218

       
Post Posted: 25-06-2014, 22:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geo_Cs1 wrote:
enzo_98 wrote:
^AvioanE^ wrote:
Eu am auzit ca Basescu a furat flota Romaniei, dar n-am nici o dovada, oare o sa-l aresteze pentru ca EU cred asta?
Dovezi sau liniste-n sala de judecata.

Faptul ca sunt ateu constituie un avantaj pentru mine, cred doar ce vad.
Astept sa vina Crizzatu cu dovezi.

Eu stiam ca server-ul este scos din comunitate daca se dau bani/reputatie pentru admine.De ce nu ii este scos serverul din comunitate ?
A recunoscut chiar el ca a primit 150lei din donatiile de pe server ^_^ *** off

Posturi unite automat, 25-06-2014, 21:14:33

Dovada : http://forum.wow-freakz.com/NOU-Model-Cerere-Acces-Propunere-Admin-Donatii-t240018.html


Are server-ul de 3 ani in comunitate , are tot dreptu sa primeasca donatii.

AHAHAHAHA -))))))))))) *NOOB DETECTED* ,man te iau cu frumosul, war3 e din 2007, 7 ani mai precis, ºi nu vinde admine pe bani.Respawn are doar vip la 2e daca mã înºel ºi sunt încã 10+ servere mai vechi de 4 ani care nu dau admine pe bani, motiv : Nu au un deþinãtor sãrac, fac asta doar pentru a-ºi face un nume pe comunitate, sau doar din plãcere, deoarece le place sã se joace cu pluginurile, sau pur ºi simplu sã joace pe serverul LOR.


Concurs, +rep
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
System of a Down
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-08-2014 20:53)
Joined: 02 Jun 2014
Posts: 1140, Topics: 40
Location: BLOOD IS LIFE !

Reputation: -42.7
Votes: 53

     
Post Posted: 25-06-2014, 22:47:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca intervin, in primul rand war3 e din 2006, in al 2-lea rand nu se dau admine pe donatii nu pentru ca nu avem owneri saraci, ci pentru ca totul se face pentru distractie, virtual, un server nu il faci pentru a-ti scoate banii, il faci din placere . Orice server bun nu da admine pe bani pentru ca ar insemna sa dea admin la toate specimenele care traiesc pe banii parintilor

on: au fost mai multe antecedente cu acest sv, s-au dat si admine pe reputatie, si pe bani, asta si inainte sa fie legal,dar, nimeni nu a luat masuri atunci, acum e degeaba .




blood is life !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 25-06-2014, 23:45:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DONÁȚIE, donații, s. f. Contract prin care una dintre pãrți transmite celeilalte proprietatea unui bun material farã sã primeascã ceva în schimb; donare.  (Concr.) Bun material transmis printr-un astfel de contract. [Var.: (înv.) donațiune s. f.] – Din fr. donation, lat. donatio, -onis.

Mai pe scurt:
Atunci cand cineva vrea sa iti dea o suma de bani pentru munca depusa, tu ar trebuii daca vrei s-a il rasplatesti cum se cuvine sa ii oferi ceva in schimb! Dupa zisa celui de mai sus "Orice server bun nu da admine pe bani pentru ca ar insemna sa dea admin la toate specimenele care traiesc pe banii parintilor" intr-un fel are dreptate dar sub o analiza s-a fim seriosi cine ar da bani aiurea pentru un joc si tu s-a iti framanti bine nervi pentru a juca altcineva pe server!


Si inca ceva..
Nu inteleg ce v-a bateti voi barba ce fac eu si cum fac! Vreti sa ma dati afara din comunitate? Dati-ma baitani





Last edited by crizzatu on 25-06-2014, 23:53:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 25-06-2014, 23:49:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine mai posteaza rahaturi pe langa subiect, va fi sanctionat cu 2 warns. @ enzo/danigfx

Trimite ticket si le poti cere desfasurator cu tranzactia, cat si cui i-a fost transferat. E important sa arati si cui i-ai transferat suma respectiva.


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoop Dogg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2017 21:18)
Joined: 25 Jun 2014
Posts: 197, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 50.8
Votes: 7

Post Posted: 26-06-2014, 06:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rednuxela111 wrote:
Cine mai posteaza rahaturi pe langa subiect, va fi sanctionat cu 2 warns. @ enzo/danigfx

Trimite ticket si le poti cere desfasurator cu tranzactia, cat si cui i-a fost transferat. E important sa arati si cui i-ai transferat suma respectiva.

ZeroPing nu raspunde : D : D : D pentru asa ceva.

Ma rog,daca era sa fie dupa cum era JB.FREAKZ.RO ar trebui dat afara pentru:
-Reputatie in schimbul unui bun. [ @geo_cs1 = > Happy=]] pentru drept de vot ] (Parca conducerea freakz a zis ca la urmatoarea primire de reputatie in schimbul unui admin,va parasi comunitatea).
-Crizzatu cu mult timp inainte,nu stiu acum,distrugea serverele de CS din Freakz.[Fura conturile de admine si dadea exterminate la tot serverul/ban.] Victime : JBX.FREAKZ.RO [Exclus din comunitatea,avea cred ca 1-2 ani] cu detinatorul zBANG !! si mai multe.

Mentiunii:
-Ambii fondatori nu prea au activitate pe forum.
-Adminele sunt scoase si puse in batjocora. (Crizzatu => Drogatul ;x)Daca il injurii din nervi pe crizzatu,iti da remove.

@ThunderJB:Mai bine iti faceai server,decat sa dai atatia bani pe un amarat de fondator.
@crizzatu: Papucii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 26-06-2014, 08:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, i-am contactat si au zis in felul urmator.
http://postimg.org/image/wom6d2ken/
Am mai dat ticket la zeroping pentru a va confirma ca inainte de transfer detineam suma de 558 LEI.


crizzatu wrote:
DONÁȚIE, donații, s. f. Contract prin care una dintre pãrți transmite celeilalte proprietatea unui bun material farã sã primeascã ceva în schimb; donare.  (Concr.) Bun material transmis printr-un astfel de contract. [Var.: (înv.) donațiune s. f.] – Din fr. donation, lat. donatio, -onis.

Mai pe scurt:
Atunci cand cineva vrea sa iti dea o suma de bani pentru munca depusa, tu ar trebuii daca vrei s-a il rasplatesti cum se cuvine sa ii oferi ceva in schimb! Dupa zisa celui de mai sus "Orice server bun nu da admine pe bani pentru ca ar insemna sa dea admin la toate specimenele care traiesc pe banii parintilor" intr-un fel are dreptate dar sub o analiza s-a fim seriosi cine ar da bani aiurea pentru un joc si tu s-a iti framanti bine nervi pentru a juca altcineva pe server!


Si inca ceva..
Nu inteleg ce v-a bateti voi barba ce fac eu si cum fac! Vreti sa ma dati afara din comunitate? Dati-ma baitani

WHAT?!Acum o dai cotita ca numai dai admini pe bani?!Ce mama ...... poti mintii in halul asta frate?Te credeam baiat serios.Ce sv, ce jucat pe alt sv?Ce tot balmajesti frate acolo?Ai primit bani.Ai primit, nu mai vreau niciun ftp de la tine sau moderator pe forum ca cine stie ce scuza banala gasesti sa ma zbori.Vreau banii inapoi (asta desigur, daca ii dai, dar vad ca ai niste vrajeli in tine).
Scuzati x2 post...
@Ravenous, ^AvioanE^
EDIT:AHAHAHAH, a venit si raspunsul, aveam suma DINAINTE DE TRANSFER, ce cuvinte mai ai de zis in apararea ta domnule crizzatu?
http://s12.postimg.org/y1feiqymk/FRAIEREE.jpg
@SnoopDog,am avut sv 1 an, m-am plictisit de el, poate reusesc sa il refac.
Domnii judecatori, astept decizia voastra -


Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geo_Cs1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 15-12-2014 23:46)
Joined: 17 Feb 2014
Posts: 7762, Topics: 196
Location: Peste drum de tine !

Reputation: 751.8
Votes: 211

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 26-06-2014, 11:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoop Dogg wrote:

-Reputatie in schimbul unui bun. [ @geo_cs1 = > Happy=]] pentru drept de vot ] (Parca conducerea freakz a zis ca la urmatoarea primire de reputatie in


Nu inteleg rostu tau in discutia lor si de unde pana unde aceste aberatii? Ai tu vro dovada ca as fi facut ce spui mai sus? Masoara-ti cuvintele bai asta si nu ma mai baga pe mine peste tot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoop Dogg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2017 21:18)
Joined: 25 Jun 2014
Posts: 197, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 50.8
Votes: 7

Post Posted: 26-06-2014, 12:11:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Geo_Cs1 wrote:
Snoop Dogg wrote:

-Reputatie in schimbul unui bun. [ @geo_cs1 = > Happy=]] pentru drept de vot ] (Parca conducerea freakz a zis ca la urmatoarea primire de reputatie in


Nu inteleg rostu tau in discutia lor si de unde pana unde aceste aberatii? Ai tu vro dovada ca as fi facut ce spui mai sus? Masoara-ti cuvintele bai asta si nu ma mai baga pe mine peste tot.

Rostul meu in discutia lor este adevarul. Nu trebuie sa am o dovada ca ai facut asa ceva,nu ai decat sa minti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 26-06-2014, 12:15:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aloo?Va rog sa faceti reclamatie in alta parte.Acum il astept pe crizzatu (de si l-am vazut on la aceasta sectiune si nu a comentat nimic -).Si desigur decizia domnilor judecatori

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ThunderJB

[Freakz * Thunder]



Status: Offline
(since 12-10-2022 06:25)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 4652, Topics: 262
Location: Back in the business.

Reputation: 878.8
Votes: 266

 
Post Posted: 26-06-2014, 15:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai trebuie vreo dovada clara @Ravenous sau @^AvioanE^ ?

Black magic
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crizzatu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-06-2014 19:12)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 811, Topics: 80
Location: Localhost Y!M: RoCrizzatu

Reputation: 209.2
Votes: 56

 
Post Posted: 26-06-2014, 16:13:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thunder asteapta decizia lor nu mai fa spam/off-topic aiurea! Nu sta nimeni la cheremu tau, ce decizie o fi aia s-a fie.


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 26-06-2014, 16:59:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoop Dogg wrote:
rednuxela111 wrote:
Cine mai posteaza rahaturi pe langa subiect, va fi sanctionat cu 2 warns. @ enzo/danigfx

Trimite ticket si le poti cere desfasurator cu tranzactia, cat si cui i-a fost transferat. E important sa arati si cui i-ai transferat suma respectiva.

ZeroPing nu raspunde : D : D : D pentru asa ceva.

Ma rog,daca era sa fie dupa cum era JB.FREAKZ.RO ar trebui dat afara pentru:
-Reputatie in schimbul unui bun. [ @geo_cs1 = > Happy=]] pentru drept de vot ] (Parca conducerea freakz a zis ca la urmatoarea primire de reputatie in schimbul unui admin,va parasi comunitatea).
-Crizzatu cu mult timp inainte,nu stiu acum,distrugea serverele de CS din Freakz.[Fura conturile de admine si dadea exterminate la tot serverul/ban.] Victime : JBX.FREAKZ.RO [Exclus din comunitatea,avea cred ca 1-2 ani] cu detinatorul zBANG !! si mai multe.

Mentiunii:
-Ambii fondatori nu prea au activitate pe forum.
-Adminele sunt scoase si puse in batjocora. (Crizzatu => Drogatul ;x)Daca il injurii din nervi pe crizzatu,iti da remove.

@ThunderJB:Mai bine iti faceai server,decat sa dai atatia bani pe un amarat de fondator.
@crizzatu: Papucii



Bine spui,crizzatu mi-a dat suspend si dupa ce mi s-a terminat suspendul mi-a dat remove de tot pentru ca am un server.Treburi din astea nu se fac adica donezi si primesti remove doar pentru ca ai un sv?



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-06-2014, 20:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crizzatu are 24 ore sa isi repare greseala sau va suporta consecintele, atat el, cat si serverele pe care le detine


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 22, 23, 24  Next    


The time now is 28-04-2024, 02:44:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x