User
Pass
2FA
 
 

Cross-faction battlegrounds?
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts

Cross-faction battlegrounds?
Yes
61%
 61%  [ 511 ]
No
38%
 38%  [ 318 ]
Total Votes : 829

Author Message55143
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 26-06-2014, 15:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aleon wrote:
Nu stiu daca a mentionat cineva asta in cele 20 de pagini, dar ar fii interesant daca ati putea implementa un "switch" la fel cum e la XP sau la drop rates. Iti alegi de pe site daca vrei sa faci parte dintr-un grup cross-faction sau nu. Da jucatorului putin control, chiar daca pica in meci cu inamici de la acelasi faction.


Sa fie comanda ingame cum este de exemplu .raid on .raid off care permite afisarea sau ascunderea announce-ului de pe chat.

arggalati12 wrote:
Ca sa fie si mai echilibrat daca o sa bagati asa ceva , sa facem un fel de script ca ilvlurile sa fie echilibrate , de exemplu: daca un team are unu cu 380 ilvl si cealalt echipa sa aiba ceva asemanator sa se compeseze.


Mai bine sa se puna o limita, ca la rdf, de ilvl minim cu care sa poti intra. Battleground-urile sunt o forma de gearing, dar asta nu inseamna ca intri cu 80k - 90k HP in timp ce restul au 150k si gear mai mult sau mai putin adecvat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexiuly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 00:59)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 51, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 179.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-06-2014, 15:46:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 26-06-2014, 15:48:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexiuly wrote:
Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri
Tu dai macar join ? Ca pe armory vad ca esti full pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexiuly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 00:59)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 51, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 179.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-06-2014, 15:50:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puccasita wrote:
Alexiuly wrote:
Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri
Tu dai macar join ? Ca pe armory vad ca esti full pve.


Sunt full cata de multa vreme, inca din vara/toamna trecuta, pe armory se vede setul ala pentru ca am ramas cu el pe mine cand m-am logat ultima oara.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 26-06-2014, 15:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexiuly wrote:
Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri


Tot nu intelegeti ca o sa ramana ideea de H vs A si in noile crossfaction bg.Doar ca desi il vezi pe ala ca rogue undead el e de fapt human.

Oricum o sa va dati cap in cap indiferent.

Tot va plangeti de H si A cand voi va injurati team cand pierdeti....ipocriti.

Recunoasteti odata (ca vad ca sunteti numai H) ca nu aveti chef sa carati nooobi de la alianta.Fiti sinceri.Nu mai bagati vrajeli ca se pierde spiritul jocului.


Alexiuly wrote:
Sunt full cata de multa vreme, inca din vara/toamna trecuta, pe armory se vede setul ala pentru ca am ramas cu el pe mine cand m-am logat ultima oara.


Last online 4 days ago.

"RECENT ACTIVITY

Obtained [Mantle of Time]. 10.06.2014

Murozond killed (Total kills: 7) 10.06.2014

Echo of Sylvanas killed (Total kills: 7) 10.06.2014

Echo of Baine killed (Total kills: 106) 10.06.2014

Echo of Tyrande killed (Total kills: 110) 10.06.2014

Echo of Jaina killed (Total kills: 112) 10.06.2014"

Esti cel mai infocat PvPist de pe aici...clar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Razor23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2021 17:49)
Joined: 09 Mar 2011
Posts: 25, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 3

 
Post Posted: 26-06-2014, 17:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa parerea mea , mai degraba ar trebui sa facem ceva cu playerii care intre cu gear aiurea in BG. leaderul ar trebui sa aiba control asupra celor care intra ca si la dungeon finder cu vote pt kick.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valyvortex

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 01-10-2019 20:14)
Joined: 28 Mar 2012
Posts: 289, Topics: 29
Location: Brasov

Reputation: 236.7
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-06-2014, 18:13:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Razor23 wrote:
Dupa parerea mea , mai degraba ar trebui sa facem ceva cu playerii care intre cu gear aiurea in BG. leaderul ar trebui sa aiba control asupra celor care intra ca si la dungeon finder cu vote pt kick.

Si daca acel leader este cel care are gear aiurea?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 26-06-2014, 18:55:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incercam sa ne uitam la PROS si CONS.

PROS:

1. Queue times

http://i194.photobucket.com/albums/z46/Arthass_2007/WoWScrnShot_062614_173727_zpsbae1bb7b.jpg

Print facut astazi.Am stat vreo 30 de minute in queue.Ganditi-va ca acei 30 de allies impreuna cu vreo 5-10 hordies puteau sa fie imediat selectati pentru battlegrounds.Este clar ca lumina zilei faptul ca Cross-faction bgs va diminua timpul pe care il petrecem stand in queue.Un lucru nemaipomenit.

Nu toata lumea are timp sa joace non-stop.Unii poate vor sa faca doar pvp.Poate muncesc si vor sa intre seara 1-2 ore sa faca si ei pvp sa se relaxeze.Nu cred ca le convine sa-si piarda timpul prin queues.

2. Balance issues

De cand a fost invetant jocul asta...si mai ales pe private cu gearing system...am dat si vom da de oameni care dau queue in battlegrounds imbracati in verzi si tot asa.

Voi sariti cu gura pe ei.De ce?Este drept...sunt un pain in the ***, dar trebuie sa recunoasteti ca ei reprezinta doar o mica parte din problema.Credeti ca daca vine Bulá cu 390 ilvl va face mai multe decat unul cu ilvl 350?In teorie raspunsul este "Da".Dar nici un bg nu a fost castigat vreodata pe hartie.Spuneti-mi voi mie ca nu ati dat macar de un battleground in care un player de la care va asteptati sa va care( vreun gurthalak wielder) sa nu va dezamageasca.Sa joace prost...la kills....mid fights in wsg sa va ignore pe voi care vroiati win-ul pe ziua aceea.

Eu unul am dat de toate felurile de oameni.Am dat de full premades la noi si mi-am zis "Easy win pentru noi azi" numai sa inceapa bg si sa vad ca desi erau H plini de amarati gearati....jucau frate.Jucau la flag.Nu stateau in mid ...fugeau si luau flag de parca erau roboti...ii durea la fund ca erau pisati...faceau tot ce putea sa castige bg-ul.Am pierdut pentru ca druizi de 120k de la horde erau asa incapatanati incat pur si simplu nu aveam timp sa respir si trebuia sa fug dupa ei sa returnez flag.Am dat de oameni care pur si simplu nu ma lasau in pace sa atac un flag carrier.Oameni prafi care stateau la def in ab....oameni praf gearati care stateau lipiti de flag carrier lor si il ajutau....playeri praf gearati care luam in target fiecare baza lasata goala in eye of the storm.

Acum sa vorbim despre eroii de 390+ item level.Doamne cati playeri FULL gearati nu am vazut la noi sau la horde sa iasa din bg.Oameni care daca au gurthalak si scot 5-2 ies din bg.Oameni care daca se vad condusi in wsg cu 0-1 ies din bg.Voi ii vreti pe aia?Va zic eu e plin serverul de ei.Nu voi face name shame pe forum dar sa stiti ca sunt o groaza, de ambele parti.
Apoi hai sa zicem ca nu ies si raman.50% din ei sau mai multi li se rupe de voi.Majoritatea intra pentru urmatoarele: Kills/gy farm/plictiseala/achievements.Rareori vezi Kirils sau Gurthalaks ca isi pun fundul la bataie si isi sacrifica scorul sa va aduca voua un win.Tot respectul pentru cei care totusi o fac...desi va numar pe degete.

Cand imi faceam gearul de pe 4.0.6 si era bug cu "Aoe da intrerupt la node capture" aveam scor de 1-20 in ab si battle for gilneas numai sa castigam.Bagam AOE fan of knives si tovarasu pe skype imi spunea "mai stai in viata 5 secunde sa dau resss si apoi bag eu" ...iar apoi murea si el si tot asa reveneam eu.Mi se rupea....important e win-ul.Cand vedeam ca horde au 50-0 pe primu loc...eu aveam 5-23 dar la final scria "Alliance have won" ma simteam incredibil,ala este un achievement adevarat.Asta conteaza.Nu ilvl.WIN-ul!Ambitia si maturitatea necesara pentru a face pvp asta conteaza!Nu ilvl.

Cu totii stim ca exista nubi, fie ei cu ilvl mic sau mare.Cross-faction bgs sper sa rezolve aceasta problema.Acum daca dai in team-ul tau de 2-3 insi prafi...nu mai ai cum sa sari cu gura pe ei "IESI AFARA, OMG ALLY/HORDE are numai idioti in bgs..." pentru ca desi dai de ei in bg 1, in bg 2 ai sansa ca tu sa nu mai fii cu ei.Cred cu tarie ca teamurile se vor echilibra din punct de vedere al ilvl-ului si al skillului.

Mereu prindem perioade in timpul zilei in care FIE H sau Ally sunt pe VAL.Cand ally sunt pe val tu ca hordie poti sa pierzi si 10 bgs la rand.Asa cum am facut eu pe un alt intr-o zi foarte proasta.Am fost frustrat.Mi-am bagat putzulica si m-am dat batut.Si daca m-am dat batut asta inseamna -1 om la queue. -1 la queue inseamna longer queues...si tot asa.

Cross-faction o sa incerce sa repare aceasta problema.Sa zicem ca esti ally si HKP face premades exact in noaptea in care ti-ai luat o bere si ai zis "bag **** azi imi iau 5 piese ruthless sa pot sa ma apuc de arene cat mai rapid".Intri in bg si esti violat de Kiril si Gurthalak.ignori....treci mai departe...faci 3 bgs....primele 2 dai tot de HKP si va pisa, al treilea nu dai de ei dar tot il pierzi.Credeti voi ca tipu' mai are chef de queue?Sau de pvp pe server asta?Nu.Si nu sariti cu "sa-si faca si el premade" .Stai si juma de ora pe global la ally...nu exista premades decat guild ones si rare si alea...cu oameni care nu sunt full.

Dar sa zicem ca este cross-faction implementat.Domnisorul si-o ia in primul bg de la HKP....da queue si vai...poc....se vede la H team si e cu HKP in team.E super fericit si reuseste si el in final un win.Asta incearca Cross-faction bgs sa faca.Sa OMOGENIZEZE skillul si gearul overall.Nu vrea sa va ucida voua A vs H feeling.Vrea sa dea improve la server pvp si pve wise.

CONS:


Un singur cons exista.Toata lumea se plange de el (desi eu il iau ca pe o scuza perversa).

Acela este ca acest Cross-faction feature va distruge "feelingul" de ally versus horde.

Aici imi voi exprima propria opinie:

Sincer nu inteleg cum afecteaza asta cu ceva gameplay-ul.Sa fim seriosi.
Recunosc ca prin 2005 cand jucam wow si eram pe Undead Rogue meu si gankam allies prin STV eram un mare Role player.Faceam flames wars pe subiectul "alianta nooba....numai 10 versus unu stiti ca in rest va sparg capu 1v1".Plm...aveam vreo 14-15 ani.Ca prin coicidenta cred ca 14-15 ani e cam media de varsta a playerilor de pe freakz.De aici si pasiunea asta pentru Ally vs horde feeling.

Nu am nimic cu ea.E awesome.E rostul jocului.Pentru un player nou e MOTIVUL principal pentru care sa faca battlegrounds.Pentru un veteran ca mine sau ca altii, care joc din 2004 si am TBC/WOTLk/CATA si juma din mop jucate pe retail la HIGH level in both pvp si pve va dati seama ca H vs A means little.Am fost si H am fost si A.Am vazut cu ce se mananca in ambele tabere.Aceiasi oameni, nimic diferit.Cu totii suntem o apa si un pamant.

Shocker a spus ca SKINS vor fi folosite pentru a pastra FEEELINGUL de horde vs ally.Ce inseamna asta?

Sa spune ca tu esti Tauren warrior si pici in ally team in wsg.Asta inseamna ca vei arata cel mai probabil fie ca un gnome/human/nelf/dwarf etc.Daca pici intr-un H team vei ramane tauren.Nu vom asista la aberatii...nu vom vedea un gnome si un undead in acelasi team pastrandu-si skinul de gnome daca se afla in horde team.Ar fi prea mult.Deja nu mai are sens.De asta Shocker a spus ca se vor aplica skins.(cam cum se intampla in WOE cand suntem toti nelfi).

De ce intram in battlegrounds?

Ati vazut vreodata pe cineva ca face premade si spune "haideti in premade sa rupem alianta, LOK'THAR OGAR, FOR THE HORDE, LONG LIVE THRALL, THRALL PRESEDINTE, SA PISAM ALLY TULE neamu sa le fie......Mi-am FACUT INJECTIE CU ADRENALINA NUMAI sa dau 50000% din mine in bg ca sa pot sa bat ally".Nu cred.Daca vrei sa pisi alianta sau hoarda si sa le dai cu /spit /rofl ....te duci tol barad.Cauti un amarat care face questing.....si il farmezi pana isi baga puta in Freakz si pleaca de pe server.

Nu...in battleground intri:
-> Sa te gearezi
->Sa faci achievements
->Sa castigi bgs
-> Sa te distrezi cu prietenii
->Ca esti plictisit
-> Testezi un spec nou
-> Ajuti un prieten sa se geareze
-> Esti pvper si singurul motiv pentru care joci wow este SA RUPI CAPU' LA ORICINE ITI IESE IN CALE si sa te ridici deasupra lor si sa crezi ca pisand pixeli intr-un joc o sa te faca un om mai bun si mai important in viata reala

Cam astea sunt motivele.Nimeni nu intra pentru altceva.Asa ca nu inteleg care e diferenta intre a omora un gnome sau un troll?Simtiti ca va tradati patria daca intrati in bgs si bateti pe cei din factiunea voastra?

Daca va dau cod de donatie pentru kiril si va cer pentru el sa bateti un fatalau in viata reala o faceti fara sa va ganditi, dar in game sunteti mai frati ca fratii.

Sa luam exemplu RDF.Ai fost healer H si ai picat in team de ally si ai plans?Ai refuzat sa ii healezi?Ai simtit ca ei stau in foc numai sa-ti faca tie viata mai grea?Asa cum RDF nu va deranjeaza nici bgs nu ar trebui sa va deranjeze.

Alte probleme ce ar putea aparea:

1. Trolling si hating.

Clar.Si eu voi face probabil parte din acei oameni.Clar o sa oameni care fie vor lua la misto factiunea adversa sau vor spune "tuti neamu m*tii numai pe mine ai sarit bg trecut....o sa-ti dau heal o p*la bg asta".Nu ai ce sa le faci.Dar totusi e adevar care trebuie luat in considerare.

Cei care fac arene din guilde pvp sunt invatati sa se bata intre ei in arenas...nu cred ca o sa-i deranjeze battlegrounds.Dar anyways...sa ne asteptam la o gramada de cereri de "mute" daca acest cross-faction feature va fi implementat.

2. Imaturitate in pvp

Multi sunt copii.Se vede aliacu in team la Horde (desii mai sunt probabil si alti ally cu el nu numai horde).Fara sa gandeasca isi spune "da bagamiash de nu-mi pun neuronul in functiune si ma razbun pe horde" si il vezi cum sta afk sau face orice numai sa te incurce in bg.

3. Ackward feelings

Il pisi sau te pisa X intr-un bg.In bg urmator dai de el.Copiii recurg la trolling si hating.Cei maturi vor avea oportunitatea de a intelege ca toti suntem the same.Indiferent de team avem un singur scop comun. WINUL.


Ca si concluzie acest feature ADUCE 100% sigur pvp balance si queue times frumoase.Din pacate comunitatea freakz are puterea de a aduce pe langa acele beneficii si probleme.Totul va depinde de maturitatea serverului, de cat de open minded si toleranti suntem unul fata de ceilalti si daca intradevar dorim sa facem din server asta un server mai bun sau nu.

@Shocker, sper sa luati o decizie cat mai curand.Voi stiti deja foarte bine care sunt PROS si CONS.Ati facut poll asta doar sa vedeti cum se scalda apele in materie de "community rage".

Either way.Eu zic ca merita incercat.Sa nu uitam ca daca se dovedeste a fi o idee proasta....shocker probabil va re-aduce H vs A bgs.Deci nu va fi nimic batut in cuie chiar daca feature e lansat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
InsanePain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2014 19:56)
Joined: 16 Nov 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Peste tat'

Reputation: 51.5
Votes: 1

Post Posted: 26-06-2014, 19:07:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Your tears are delicious.




"In the land of the killers, a sinner`s mind is a sanctum."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 26-06-2014, 19:13:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InsanePain wrote:
Your tears are delicious.


Shocker a cerut constructive criticism....desi mi-am exprimat opinii personale pe ici pe colo, restul sunt 100% truth.Nu am aberat nicaieri.Nici nu e post de Q.Q....e post facut pentru ca domnul Shocker a zis "numai flaming vad...vreau facts".

Scoate-ti facaletu' din fundulet si te invit sa aduci argumente care sa fie on topic.Daca nu te invit sa afunzi facaletu' cat mai adanc si sa zbori de aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 26-06-2014, 19:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexiuly wrote:
Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri


exact...nu are nici un rost...tocmai de aceea pe 90% din realmurile dp blizz vei vedea ca doar 1 factiune este populata...ori alianta ori hoarda...in rare cazuri gasesti realmuri sa fie echilibrate , si este asa tocmai din motivul ca nimanui nu ii pasa de conflictul dintre alianta si hoarda...vrei sa demonstrezi cv pve? iti faci guilda nu cont ce factiune si arati ca esti mai bun decat ceilalti...indiferent de factiune...vrei sa demonstrezi cv pvp? iti faci grup de arena / rbg si faci rating si demonstrezi ca esti mai bun ca ceilalti indiferent ca e hoarda sau alianta -

Blizz in loc sa faca cross faction a facut cross realm...si ce a facut? a unit in special relamurile low populate cu cele foarte populate si mai ghici ce? realmurile cu o inclinatie prea mare spre un faction un alt realm populat in cealalta factiune. Avand in vedere ca pe freakz nu se poate face asta din moment ce sunt doar 2 realmuri vad decizia asta foarte bine venita

ps : am mentionat blizzul de atatea ori ca toti va atarnati de ideea ca vai doamne cum se poate face asa cv?...daca blizzul a facut care e creatorul dc un sv privat nu ar face?



Last edited by Sharkyman on 26-06-2014, 19:22:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 26-06-2014, 19:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sharkyman wrote:
Alexiuly wrote:
Sharkyman wrote:
treaba cu alliance vs horde e putin over-rated...cand intri in bg nu intri cu gandul "MAMAAAA sa vezi ce il bat pe hordul ala MAMA MAMA " intri cu gandul sa castigi, sa iei niste honor si atat...


Atunci te intreb altfel, ce rost mai are sa existe 2 factiuni inamice, daca faci echipa din ambele pentru bg-uri


exact...nu are nici un rost...tocmai de aceea pe 90% din realmurile dp blizz vei vedea ca doar 1 factiune este populata...ori alianta ori hoarda...in rare cazuri gasesti realmuri sa fie echilibrate , si este asa tocmai din motivul ca nimanui nu ii pasa de conflictul dintre alianta si hoarda...vrei sa demonstrezi cv pve? iti faci guilda nu cont ce factiune si arati ca esti mai bun decat ceilalti...indiferent de factiune...vrei sa demonstrezi cv pvp? iti faci grup de arena / rbg si faci rating si demonstrezi ca esti mai bun ca ceilalti indiferent ca e hoarda sau alianta -


Omul acesta este un zeu.

Daca nu il credeti va rog sa vizionati aceste linkuri.

http://wow.realmpop.com/eu-aegwynn.html
http://wow.realmpop.com/eu-antonidas.html
http://wow.realmpop.com/eu-dun-modr.html
http://wow.realmpop.com/eu-eredar.html
http://wow.realmpop.com/eu-gordunni.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dpool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2014 03:24)
Joined: 22 Jun 2014
Posts: 5, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 35.2
Votes: 1

 
Post Posted: 26-06-2014, 19:42:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

I love the idea in all honesty. The only question I have which I may have missed if mentioned is if it would affect premades? IE if your in a party would it have the ability to split that party into opposite teams while in the battleground?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GabyD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-04-2019 09:25)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 32, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 198.1
Votes: 6

 
Post Posted: 26-06-2014, 19:47:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O lipsa totala de sens, pararea mea este ca daca doriti sa repopulati serverul, ar trebui adus ceva nou, un update la MoP nu ar strica, intr-un final tot trebuie facut, ca este acum, sau peste 5 luni, decizia este a voastra a stafului, dar eu cred ca vor pleca multi intr-un timp cat mai scurt daca nu se aduce ceva nou


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Puccasita

[Puccalicious]



Status: Offline
(since 21-09-2017 10:04)
Joined: 24 Nov 2013
Posts: 1560, Topics: 50
Location: Din tara unde nici apocalipsa nu vine

Reputation: 4.3
Votes: 37

 
Post Posted: 26-06-2014, 19:50:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur ca mai sunt persoane care vad avatanjele cu acest sitem,si nu vad doar in fata.
Ca sa faceti un mic rezumat este deajuns sa cititi ultimele comentari ,ale lui Overdozze si Sharkyman

Sper ca staff-ul sa realizeze cat de buna este aceasta idee:)
Da,nici ideea cu free(sau o loterie) faction transfer...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 08 July 2014 00:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Next    


The time now is 13-05-2024, 02:17:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x