User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message61047
Kindancy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2014 06:38)
Joined: 24 Jun 2014
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.5
Votes: 1

 
Post Posted: 28-06-2014, 23:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Cosmin
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : "rabdare" e al doilea prenume al meu.
Nume caracter : Kindancyqt
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kindancyqt
Clasa : Pala
Rasa : Blood elf
Main spec : holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : destul de bine la 396 ilvl care il am scot 32-35k
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/eOk1kZu.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : clasa am aleso findca ma atras prin faptul ca poate juca toate 3 roluri ( tank, dps, heal). Nu cred ca e o rotatie anume pe niciun healer, adica debinde de context, la single target holy light, world of glory si in caz ca respectivul ia mult dps dau flash, divine light, la aoe dau cu holy radiance, light of dawn.Dau judgement odata la un min pentru a procui acel talent, holy shock il dau mai mereu pentru proc la infusion of light, beaconul il pun pe mine sau pe tank. Cd-urile le dau in functie de cum le da raidul pe celelalte, adica nu o sa dau si eu si shamanul cd in aceasi faza. joc la stats intellect - spirit - haste - crit-mastery
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Sincer nu retin in ce guilda am fost pentru ca nu am jucat din toamna si de aceea nu am full progres, dar va asigur ca nu veti lua wipe din vina mea daca ma acceptati in guilda.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 4gb ram 512 video procesor i3, TS3 da, mic nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 28-06-2014, 23:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kindancy wrote:
Numele IRL : Cosmin
Varsta : 19
Cateva lucruri despre tine : "rabdare" e al doilea prenume al meu.
Nume caracter : Kindancyqt
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kindancyqt
Clasa : Pala
Rasa : Blood elf
Main spec : holy
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : destul de bine la 396 ilvl care il am scot 32-35k
Screenshot cu interfata : http://i.imgur.com/eOk1kZu.jpg
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : clasa am aleso findca ma atras prin faptul ca poate juca toate 3 roluri ( tank, dps, heal). Nu cred ca e o rotatie anume pe niciun healer, adica debinde de context, la single target holy light, world of glory si in caz ca respectivul ia mult dps dau flash, divine light, la aoe dau cu holy radiance, light of dawn.Dau judgement odata la un min pentru a procui acel talent, holy shock il dau mai mereu pentru proc la infusion of light, beaconul il pun pe mine sau pe tank. Cd-urile le dau in functie de cum le da raidul pe celelalte, adica nu o sa dau si eu si shamanul cd in aceasi faza. joc la stats intellect - spirit - haste - crit-mastery
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Sincer nu retin in ce guilda am fost pentru ca nu am jucat din toamna si de aceea nu am full progres, dar va asigur ca nu veti lua wipe din vina mea daca ma acceptati in guilda.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : 4gb ram 512 video procesor i3, TS3 da, mic nu

Nu



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pitpalacu55

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2014 15:36)
Joined: 07 May 2010
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 61.9
Votes: 5

 
Post Posted: 30-06-2014, 14:38:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL : Alexandru
Varsta : 20
Cateva lucruri despre tine : De treaba,cu simtul umorului,in acelasi timp ofer si astept seriozitate
Nume caracter : Playonstring
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Playonstring
Clasa : Hunter
Rasa : Orc
Main spec : Beast Mastery
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/wq54bgzvl/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://postimg.org/image/6wvqx3ayl/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Orc ofera prin raciala +1170 attack power (Blood Fury),rotatie:dupa ce dau burst (1x arcane shot,bestial wrath,kill command,4x arcane shot,kill command,se proc. focus fire,3x cobra shot,kill command,2-3x arcane,2x cobra,kill command, s.a.m.d) Stats:HIT-->HASTE--->CRIT
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Caracterul e transferat de vreo 4 luni de la Ally.Am fost in Equinox,si acum recent in The Forgotten Heroes.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Intel Core 2 Duo E7200, 4gb RAM, 1gb Geforce GT 630

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 30-06-2014, 15:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pitpalacu55 wrote:
Numele IRL : Alexandru
Varsta : 20
Cateva lucruri despre tine : De treaba,cu simtul umorului,in acelasi timp ofer si astept seriozitate
Nume caracter : Playonstring
Armory link : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Playonstring
Clasa : Hunter
Rasa : Orc
Main spec : Beast Mastery
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :
Screenshot cu interfata : http://postimg.org/image/wq54bgzvl/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : http://postimg.org/image/6wvqx3ayl/
Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : Orc ofera prin raciala +1170 attack power (Blood Fury),rotatie:dupa ce dau burst (1x arcane shot,bestial wrath,kill command,4x arcane shot,kill command,se proc. focus fire,3x cobra shot,kill command,2-3x arcane,2x cobra,kill command, s.a.m.d) Stats:HIT-->HASTE--->CRIT
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : Caracterul e transferat de vreo 4 luni de la Ally.Am fost in Equinox,si acum recent in The Forgotten Heroes.
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : Intel Core 2 Duo E7200, 4gb RAM, 1gb Geforce GT 630


Respins Full @ hunters



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Krennu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2017 18:35)
Joined: 28 Jun 2014
Posts: 40, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 9

 
Post Posted: 02-07-2014, 13:30:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele IRL :Emil
Varsta :16 ani
Cateva lucruri despre tine :sunt sociabil,ma integrez repede intr-un si ajut pe cei care vor sa aibe ajutor
Nume caracter :Krennu
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krennu
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec :Retribution
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :stiu cat de cat tank am tankat ds 10n fara probleme
Screenshot cu interfata :http://postimg.org/image/n5x0gr5w5/babc3aed/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :http://postimg.org/image/orca8kg45/6b3526c4/
xplica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : clasa am aleso findca ma atras prin faptul ca poate juca toate 3 roluri ( tank, dps, heal). Nu cred ca e o rotatie anume pe niciun healer, adica debinde de context, la single target holy light, world of glory si in caz ca respectivul ia mult dps dau flash, divine light, la aoe dau cu holy radiance, light of dawn.Dau judgement odata la un min pentru a procui acel talent, holy shock il dau mai mereu pentru proc la infusion of light, beaconul il pun pe mine sau pe tank. Cd-urile le dau in functie de cum le da raidul pe celelalte, adica nu o sa dau si eu si shamanul cd in aceasi faza. joc la stats intellect - spirit - haste - crit-mastery.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Realness helarii dadeau aoe cand aparea oaza mov si cam atat
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Tip procesor Intel core i3,Capacitate 500 Gb,am microfon si am ts3



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharpenclaws

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2014 09:49)
Joined: 18 Nov 2012
Posts: 158, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 130
Votes: 10

Post Posted: 02-07-2014, 14:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Krennu wrote:
Numele IRL :Emil
Varsta :16 ani
Cateva lucruri despre tine :sunt sociabil,ma integrez repede intr-un si ajut pe cei care vor sa aibe ajutor
Nume caracter :Krennu
Armory link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krennu
Clasa : Paladin
Rasa : Blood Elf
Main spec :Retribution
Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) :stiu cat de cat tank am tankat ds 10n fara probleme
Screenshot cu interfata :http://postimg.org/image/n5x0gr5w5/babc3aed/
Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells :http://postimg.org/image/orca8kg45/6b3526c4/
xplica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : clasa am aleso findca ma atras prin faptul ca poate juca toate 3 roluri ( tank, dps, heal). Nu cred ca e o rotatie anume pe niciun healer, adica debinde de context, la single target holy light, world of glory si in caz ca respectivul ia mult dps dau flash, divine light, la aoe dau cu holy radiance, light of dawn.Dau judgement odata la un min pentru a procui acel talent, holy shock il dau mai mereu pentru proc la infusion of light, beaconul il pun pe mine sau pe tank. Cd-urile le dau in functie de cum le da raidul pe celelalte, adica nu o sa dau si eu si shamanul cd in aceasi faza. joc la stats intellect - spirit - haste - crit-mastery.
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da
Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? :Realness helarii dadeau aoe cand aparea oaza mov si cam atat
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) :Tip procesor Intel core i3,Capacitate 500 Gb,am microfon si am ts3


Respins Daca si asta e motiv sa iesi dintr-o guilda... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 02-07-2014, 21:13:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Olimpiu. Nume in joc : Grayder
2. Varsta: 19 ani.
3. Localitate:Tg.mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Am in aceasta vara 12 ore in timpul faculatatei am 5 ore ... in mare stau cam 10 ore pe Wow.
4. Clasa: Rouge
5. Main Spec/OFF spec: Main spec e pve combat ilvl 403 / Off sec e subtlety adica pvp 399 .
6. Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grayder
7. Screenshot cu achievements(progrss hc):Am full progres hc , imi pare rau ca nu va pot arata dar imi dati un mail va raspund si va dau link nu imi merge sa va pun print screenu ... Am full progres hc adica si warmaster hc .
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? de aceea ca am incercat toate sepecurile si acesta mi sa potrivit si mam uitat la multe filmulete si siteuri si am hotarat sa joc Combat .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

: rotatia pe care o folosesc este : incep cu garrote pe invisible dua dau un sinister strike si dau Slice and dice pentru ca mareste rapizitatea atacului cu 40 % dupaceaia dau 4 Sinister Strike si dau rupture ca sa fie lasat ceva pe boss ca sa imi mareasca dmg dupa care mai dau dinou 4 Sinister Strike dau un Revealing Strike si un Evisecerate .... dau si Reaveling Strike deoarece la 4 CB deoarece am mai multe sanse sa prind crit pe Evisecerate asta am vazut pe un filmulet si mia placut , uneori incerc si Rupturles cea de pe site la Freakz la ghiduri ...... La gem la red cele mai bune sunt cu 50 Agillity la galbene punem portocali cele mai bune find [Deft Lava Coral] cele cu 25 Agility si 50 haste si la albastre punem gem mov cel mai bun finnd [Glinting Shadow Spinel] cu 25 Agility si 50 Hit , oricine stie ca agility este cel mai bun stats la rogue se vede si dupa gems .... dar al doilea este haste pentru mai multe Mele Atack si pentru rapizitate de obicei se pune full haste dupa ce ai 15 mastery la Mele si Hit 15-14 tot la Mele .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Primul meu raid a fost in Black Temple mi sa parut cel mai frumos patch tot imi aduc aminte si cand se facea ninja pull si nu aveam iteme eram suparat - am jucat si cam 1-2 si pe Blizzard cad era ICC am facut atuncea maxim 7 bossi eram ocupat cu scoala pe atuncea , acuma pe patchu asta concluzia e sa nu faci cu globalu ca nu oti face toti bossi si pe N - Te mai amuzi de uni dar na merita sa ai o guilda buna
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Opus dei ( alinanta ) , Equinox ( alianta) , SublimE ( alinanta ) am iesit deaorece vreau sa vin la horde in mare in opus dei am avut o discutie cu guild masteru ca vreau sa plec din cauza ca nu mi se potrivea ora pe atuncea dar acuma orice ora mi se potriveste .
12. Detalii PC: Nu prea stiu date de la calculator dar nu am probleme cu netu sau sa mi se faca lag la 25 hc sau 25 n nu am asa probleme uneori joc si pe laptop pe acela imi merge super bine , deci eu am probleme cu asa ceva adica lag sau net
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca mi se pare o guilda de bazati care au respect si vointa care e cea mai importanta al un raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
: Pai sunt student acuma trec in anul doi la Cluj , nu lucrez , ies afara cu prieteni in cluburi dar cand se organizaeaza raid nu ... , ca si hobby : baschetu si inotul , imi place sa mananc - nu fumez , sunt baiat de incredere si respectos si modest -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Eu vreau sa ma trasnfer la horde daca voi vreti sa ma luati in guilda ma transfer direct si sper ca ma veti lua
16. Cum vam zis nu stiu dece nu merge sa dau print screenu chiar nu stiu oricum cum bine stiti rogue e praf la dummy daca nu ai full gear nu prea ai ce face cu rogue la dummy
Asa si am full progres hc si pe 25 si pe 10 Multumesc sper ca ma veti primi ,Grayder , datimi mail cu ce se intampla sau spunetimi aicea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
side_fx

[Veni,Vidi,Vici]



Status: Offline
(since 10-07-2023 20:13)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 673, Topics: 68
Location: Bucuresti

Reputation: -97.7
Votes: 65

 
Post Posted: 02-07-2014, 21:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai da cu rupture.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 03-07-2014, 12:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt Grayder cel cu postu de mai sus vreau sa stiu daca vin in guilda voastra , deaorece as vrea sa ma transfer de azi la horde intro guilda buna cu progres ?

Multumesc, Grayder

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arrchangel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2016 10:32)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 64, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 225.7
Votes: 11

 
Post Posted: 03-07-2014, 16:35:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jumpman95 wrote:

4. Clasa: Rouge


Hahahahaa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jumpman95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 20:07)
Joined: 19 Jun 2014
Posts: 18, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 1

 
Post Posted: 03-07-2014, 23:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Emylol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2019 15:45)
Joined: 03 Jul 2013
Posts: 373, Topics: 131
Location: Calarasi

Reputation: -208.3
Votes: 26

     
Post Posted: 11-07-2014, 21:19:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut cu respect.

Numele IRL : Vlad
Varsta : 17
Cateva lucruri despre tine : elev, priceput in IT, telefoane, SMART TV-uri, little gamer.
Nume caracter : killermaster
Armory link : armory
Clasa : paladin
Rasa : taur
Main spec : retribution 405

Offspec (specificati cat de bine stiti sa jucati acest spec, daca e cazul) : protection. destul de bine incat sunt in stare sa tin un target sau mai multe pe mine (spre deosebire de alti ''tanci'')

Screenshot cu interfata : interfata -

Screenshot cu 5 mil dmg done la test dummy, cu recount-ul deschis pentru a vedea prioritatile la spells : am dat cand eram la alianta, acum 2 zile. imi cer scuze de flask si food, am dat full burst cu exploits. la inceput la mijloc spre final 3m

Explica-ne de ce ai ales aceasta clasa, ce rotatie, prioritati si stats preferi : eram la alianta si am venit aici. rotatie: intotdeauna cu inquisitionul pe mine, crusader strike/judgment -> templar's verdit (la 3 hp), holy wrath, consecration (mai rar), burst crusader strike -> templar's verdict, un exorcism nu strica cand sunt full CD, etc. (dummy); stats: deocamdata joc ca randomii la mastery si crit, nu sunt convins inca de vortex/alte trinkete + haste pentru proc. am incercat sa joc la haste si a iesit un MARE rahat. pana ma fac full si fac rost de un vortex raman la stats mastery+crit. (7.9% hit, 20 expertise (cu glyph), 22.90 mastery, 11% crit (parca), 6.20% haste)

Te incadrezi programului nostru de raids? : intotdeauna, si in afara programului.

Guilde in care ai fost si motivul pentru care le-ai parasit? : doar la alianta. unstoppable, opus dei, sublime, anger management, equinox, etc.

Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware) : A8-5600K (Overclocked), 8GB ddr3 @ 1600 (overclocked), R9 270X (overclocked); fiberlink 1 @ RDS, TS3+microfon on.

progress full 25HC (se poate vedea si pe armory)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24    


The time now is 09-05-2024, 05:15:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x